Kde se dívat na přímý přenos z hokejových zápasů NHL 2022/23 LIVE a bez reklam?

Chcete sledovat live přenosy z NHL zdarma? Přečtěte si, kde je nejlepší se registrovat, abyste sledovali livestream z kteréhokoliv zápasu NHL bez poplatku a reklam.

NHL live stream ▶️ Jak sledovat zdarma přenosy zápasů?

Chcete sledovat NHL live a bez poplatků? Pak jste tady správně!

Nejpopulárnější hokejová liga na světě NHL je tu opět a s ní přichází velký počet zápasů, na které se bude chtít podívat mnoho lidí po celém Česku. Přímé přenosy z NHL jsou ve většině případů až po půl noci kvůli časovému posunu. Abyste však mohli sledovat kterýkoliv zápas potřebujete přístup do konkrétní aplikace (ať už webové či mobilní), protože online přenosy přes TV jsou omezené.

Pokud máte zájem sledovat NHL zcela zdarma, tak máme pro vás skvělé tipy, jak si prohlédnout zápasy ať už ze základní části nebo z play-off zcela zdarma a bez reklam. Po dodržení všech podmínek budete schopen dívat NHL živě přes live stream.

Jednou z nejlepších alternativ je sledovat NHL stream zdarma přímo přes účet v sázkové kanceláře. Všechny podmínky pro spuštění přímých přenosů naleznete níže.

Sledovat NHL zápasy LIVE a zdarma
Vyzkoušejte live stream v Tipsportu + získejte 300 Kč bonus za registraci zdarma.

🏒 Událost NHL (National Hockey League)
🗓️ Sezóna  2022/23
✅ Online přenos VOYO nebo NHL TV
▶️ LIVE stream  Tipsport TV Chance TV
📺 TV přenos Nova Sport 1,2 (pouze vybraný zápas)
📱 Mobilní aplikace Tipsport nebo VOYO

Kde sledovat NHL live stream zdarma?

Pokud chcete vybrat cestou bezplatných live streamů, tak vám jednoznačně doporučujeme sázkovou kancelář Tipsport, která je vysílá na své online televizi TV Tipsport. Tato společnost vám nabízí přímé přenosy bez poplatku (prvních 7 dní).

Pokud chcete sledovat NHL i po 7 dnech, tak se musíte stát aktivním sázejícím hráčem (stačí vám prosázet měsíčně 30 Kč, což je minimální částka a za registraci dostanete ještě od Tipsportu i peníze zdarma).Výhodou účtu na Tipsport.cz je i to, že kromě NHL získáte i exkluzivní přístup k přímým přenosem.

Nezapomeňte, že při sledování sportovního live streamu můžete současně uzavírat LIVE sázky a vyhrát peníze zdarma.

Zdarma proto, protože Tipsport dává svým novým hráčům i šílený bonus jen za plnou registraci ve výši 300 Kč (bonus vám bude připsán ve věrnostních bodech 300 Kč = 300 Netů). Tyto Nety, když vsadíte, tak po výherním tiketu se vám už připíší normálně peníze na účet v Kč a vy si je můžete poslat na váš bankovní účet

Jaká je nabídka live streamů v Tipsportu?

Podívejte se na celou nabídku hokejových přímých přenosů v sázkové kanceláři Tipsport.

🏒 Nabídka hokejových live streamů na Tipsport TV 🏒
 • NHL
 • Švédská liga
 • KHL
 • Švýcarská liga
 • Rakouská liga
 • AHL
 • VHL
 • MHL

Komplexnost přímých přenosů v sázkové kanceláři Tipsport je jedna z velkých výhod této společnosti. Pokud byste tam nechtěli tipovat, tak stále ji můžete využívat na sportovní přenosy, které jsou nejširší na českém trhu. 

Jak sledovat NHL live na TV Tipsport bez poplatků?

Pro aktivní sázkaře je sledování live streamů na TV Tipsport dostupné zcela zdarma. Ostatní známé sázkové kanceláře jako Fortuna nebo SazkaBet nemají ve své nabídce live přenosy NHL, takže Tipsport je pro vás jediná alternativa, jak si prohlédnout hokejové zápasy živě, bez reklam a bez jakýchkoli účtovaných poplatků.

500 Kč zdarma na sázení od Tipsport.cz Bonus zadarmo 500 Kč + 50.000 Kč na vklad 
 • za ověření získáte 500 Netů (1 Net = 1 Kč)
 • ověření je možné online přes banku
 • pro získání bonusu nemusíte vkládat peníze
 • tikety podáváte za Nety (nastavuje se na tiketu)
 • výhry jsou již v korunách (lze ihned vybrat)
 • není stanoven minimální kurz
V případě vkladu peněz můžete získat také vstupní bonus na vklad!

Návod pro spuštění přímého přenosu ze zápasů NHL

Přečtěte si jednoduchý návod, jak spustit online stream NHL u Tipsportu.

 • Tipsport registrace

Prvním krokem je registrace hráčského účtu na webové stránce Tipsport.cz. Po registraci stačí už jen ověřit totožnost, bankovní účet a přihlásit se do vašeho herního účtu.

 • NHL livestream

Po úspěšné registraci a přihlášení do herního účtu máte k dispozici bezplatné 7-denní sledování sportovních live streamů na TV Tipsport.

Zápasy NHL jsou dostupné na webové stránce Tipsportu pod samostatnou kategorií TV nebo LIVE. Po kliknutí na jednu z těchto dvou samostatných kategorií si už jen najdete a vyberete zápas, který chcete sledovat.

Chcete sledovat livestream NHL? Postupujte podle návodu
 1. Klepněte na položku "Kurzy" v horním menu na stránce Tipsport.cz.
 2. V seznamu sportů zvolte "Hokej" a podkategorii „NHL.
 3. Uvidíte před sebou seznam zápasů z NHL spolu s datumem a časem. Stačí si už jen vybrat zápas, který chcete sledovat a kliknout na ikonu „Live stream“.

Co dělat po vypršení 7-denní bezplatné lhůty pro sledování sportovních live streamů?

 • Po 7 dnech je neomezené sledování live streamů možné pouze tehdy, pokud patříte do skupiny aktivních tipérů u Tipsportu.
 • Pokud nepatříte do této skupiny, stačí uzavřít sázku v minimální hodnotě 30 Kč alespoň jednou měsíčně (nebo uzavřít několik sázek ve společné hodnotě 30 Kč – např. uzavřít 3 sázky po 10 Kč).
Náš TIPSázková kancelář Tipsport nabízí nejvyšší bonus za registraci (aktuálně 300 Kč + 50.000 Kč) z ostatních sázkových společností.

Je možné sledovat NHL online zdarma iv Chance?

Kromě sázkové kanceláře Chance můžete pro sledování zápasů NHL využít i starou známou Chance, která sportovní live streamy vysílá na své internetové televizi Chance TV. Nabídka live streamů je v Chance stejná jako u Tipsportu.

Podobně jako u Tipsportu, i zde platí bezplatné sledování živých přenosů pro všechny nové hráče Chance (po dobu 7 dní). Po uplynutí této doby je třeba vsadit alespoň jednou měsíčně jakoukoliv kurzovou sázku v minimální hodnotě 30 Kč.

Sleduj livestream z NHL

Za pozornost jistě stojí i skvělý věrnostní program společnosti Chance, ve kterém si můžete denně přilepšit až o stovky bonusových bodů denně. Věrnostní body (Goldeny) se dají využít na jakékoliv kurzové sázky nebo 100% kursové zvýhodnění na tikety.

I v sázkové kanceláři Chance na vás čeká bonus bez vkladu, který můžete využít na vaše první sázky.

Online přenosy hokejových zápasů na VOYO

Další alternativou, avšak ne bezplatnou jsou online přenosy NHL na video portálu Voyo.cz. Tato online služba nabízí svým divákům záznamy ze zápasů NHL vysílaných na stanicích Nova Sport. Chybět nebudou ani kvalitní video sestřihy z nejzajímavějších událostí každého dne.

Kromě toho si NHL zápasy můžete podívat i přes mobilní aplikaci VOYO, která je dostupná ke stažení pro všechny typy mobilních zařízení zcela zdarma.

Je možné sledovat NHL zápasy LIVE i přes mobil?

Předposlední alternativou je sledování NHL live streamů prostřednictvím mobilní aplikace. Pokud si stáhnete mobilní aplikaci Tipsport (ať už na tabletu nebo mobilu), tak je budete moci sledovat bez reklam a kdekoliv na cestách.

V mobilní appke Tipsport se kromě kurzových sázek a live streamů nachází také vyhledávané diskusní fórum či zábavné online casino s hracími automaty.

Během sledování NHL živě můžete výborně reagovat na aktuální vývoj zápasu a uzavřít tak LIVE sázku, případně využít funkci předčasného vyplacení tiketu tzv. cashout.

TOP sázkové kanceláře v ČR a bonusy
Sázková kancelářVstupní bonus + peníze zdarmaZískat bonus
50.000 Kč + 500 Kč zdarma Tipsport.cz
6.000 Kč + 300 Kč zdarma iFortuna.cz
2.000 Kč + 200 Kč zdarma Chance.cz
6.500 Kč + 500 Kč zdarma SazkaBet.cz
10.000 Kč + 500 + 500 Kč zdarma SynotTip.cz

Oficiální live přenos amerického hokeje na NHL TV

Poslední a také jednou z nejdražších možností je sledování kanadsko-americké NHL pomocí jejich oficiální webové stránky. Na webu NHL TV najdete přímé přenosy ze všech zápasů NHL, takže o nic nepřijdete.

Na výběr máte měsíční předplatné (24.99 $) nebo roční předplatné (99.99 $) na celou sezónu NHL 2022/23. Na NHL TV se hokejové zápasy vysílají ve vysokém rozlišení (HD), které si můžete kdykoliv pozastavit nebo vrátit zpět.

Kromě live streamu v Tipsportu a Chance můžete vyzkoušet i placenou službu NHL TV, která nabízí všechny NHL zápasy live.
Hokejové zápasy si můžete prohlédnout na NHL TV pomocí PC nebo mobilu. 
(Zdroj: my-private-network.co.uk)

Které sázkové kanceláře nabízí NHL live stream free?

Kde sledovat nhl zdarma? Každá sázková mě jiné podmínky pro sledování. Prohlédnete si rozdíly v podmínkách, ale Tipsport má jedny z nejlepších ne-li nejlepší. Při přenosech třeba brát v úvahu i kvalitu přímého přenosu.

Live stream z NHL
Sázkové kanceláře s TVLive stream Stream
v mobilu
Live sázkyVstupní bonus
Tipsport TV ✔️ ✔️ ✔️ 300 Kč zdarma + 50.000 Kč
Fortuna TV ✔️ 300 Kč zdarma + 6.000 Kč 
Chance TV ✔️ ✔️ ✔️ 200 Kč zdarma + 2.000 Kč
SYNOT TIP TV ✔️ 500 Kč + 500 BB + 10.000 Kč

Nejčastější otázky a odpovědi

1️⃣ Musíte platit za přímý přenos u Tipsportu a v Chance?

Tipsport a Chance jsou jediné sázkové kanceláře, které nabízejí přímé přenosy ze zápasů NHL. Pokud se zaregistrujete v Tipsportu nebo v Chance, tak prvních 7 dní je máte zdarma (pak musíte podat sázky za 30 Kč za měsíc).

2️⃣ Bude live stream z NHL vysílán ze všech zápasů?

Sázkové budou vysílat live stream z každého zápasu NHL. Nezapomeňte že, na PC je u Tipsportu nebo v Chance možné sledovat i několik streamů najednou.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

500 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 500 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Za registraci získate 300 Kč zdarma a když vložíte 3.000 Kč získate dalších 6.000 Kč.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

Zdravim , nie na surebety to nevyuzivam . Vyuzivam to na valuebety
Vykup uctov
Ide o to že slovenské nechcem používať a za a zahranične som mal bet365 ale...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu
nejde to, ale dnes mi prišiel e-mail na tom pracujú, tak verím, že čoskoro...
Overovacia appka Bet365