Zápas Buday vs Barnett v UFC už tento víkend! Sledujte přes TV nebo Live stream.

Martin Buday a jeho první premiérový zápas v UFC je tady! Již 15.04. se dozvíme, zda uspěje v jeho prvním vystoupení. Sledujte Buday vs Barnett živě přes vysílání v TV nebo přes live stream.

Buday vs Barnett LIVE v TV + Live stream | UFC FN

Už zanedlouho se bude konat další z turnajů UFC, na kterém se bude odehrávat zápas Buday vs Barnett. Na galavečeru UFC FN se mimo jiné představí i další řada skvělých bojovníků. V UFC nastupují čeští bojovníci a také Slováci. Mezi TOP UFC bojovníků z Česka a ze Slovenska patří jednoznačně Jiří „DENISA“ Prochazka (ČR), Ľudovít „MR. HIGHLIGHT“ Klein (SR) nebo známý Dávid „The Undertaker“ Dvořák (CZ). Za českého bojovníka lze považovat i Uzbeka Makhmuda Macha Muradova, který se řadí mezi TOP bojovníků UFC.

Nenechte si ujít fight plný adrenalinu, při kterém vám bude tuhnout krev v žilách. Sledujte zápasy MMA v UFC zcela zdarma a bez poplatků! V našem článku vás provedeme všemi možnostmi sledování zápasu Buday vs Barnett LIVE.


🥊 Událost UFC Fight Night
🤼‍♂️ Zápas Buday vs Barnett
⏰ Datum a čas 15.04.2022 o 23:59 hod.
📺 TV vysílání Premier Sport
▶️ LIVE stream Tipsport TV Fortuna TV Chance TV
✅ Online přenos Video portál VOYO
☑️ PPV přenos UFC Fight Pass

UFC FN: Buday vs Barnett UFC zápas v TV

První možností je sledování zápasu pomocí českého sportovního kanálu Premier Sport, který je dostupný v balících televizí Telly (předtím DIGI TV) a T-Mobile TV. Nový televizní kanál Premier Sport přebral od roku 2021 štafetu vysílání bojových sportů od české televizní stanice Nova Sport.

Každý rok Premier Sport odvysílá všechny přímé přenosy z jednotlivých galavečerů UFC, takže ani zápas Buday vs Barnett live zde nebude chybět! Kromě hlavního zápasu večera se na kanálu Premier Sport budou vysílat i další doprovodné akce přímo z produkce bojové organizace UFC.

Celým děním zápasu Buday vs Barnett vás bude doprovázet česko-slovenský komentář, většinou v podání dvojice Michala Petrgále (CZ) a Roberta Kmete (SK). Připravovaný zápas si můžete prohlédnout live i prostřednictvím oblíbené internetové televize Telly, na níž si je třeba naladit televizní kanál Premier Sport.

Bude vysílat Premier Sport všechny zápasy z UFC?Na televizních obrazovkách se budou pravidelně vysílat všechny zápasy z hlavní karty. Výjimkou jsou zápasy před hlavní kartou, tzv. prelims, které Premier Sport zařadí do vysílání pouze v tom případě, pokud v zápase nastoupí český nebo slovenský bojovník z UFC.

Zápas Buday vs Barnett online na VOYO

Čeští diváci si mohou vychutnat sledování online přenosu Buday Barnett pomocí známé video služby VOYO. V nabídce tohoto video portálu najdete i zápasy z polské bojové organizace (KSW – Konfrontacja Sztuk Walki) či zápasy z amerického Bellatoru.

Záznamy ze všech galavečerů UFC jsou pro vás na VOYO k dispozici až do konce roku. Obrovskou nevýhodou je nicméně to, že přímý přenos Buday Barnett live je na video portálu VOYO zpoplatněn. Online službu VOYO je možné zakoupit již za 159 Kč měsíčně.

Buday zápas v UFC přes live stream zdarma

Nejvyhledávanější alternativou sledování UFC FN jsou dostupné live streamy na internetu. Tuto skvělou možnost nabízejí dvě nejpopulárnější sázkové kanceláře v Česku – Tipsport a Fortuna.

Obě sázkové společnosti vysílají sportovní live streamy na svých internetových televizích. Přečtěte si jednotlivé podmínky pro spuštění live streamu Buday Barnett zdarma.

Sledujte live stream UFC zdarma

1. LIVE stream Buday vs Barnett na Tipsport TV

Pokud hledáte bezplatný live stream UFC FN tak jste tu správně! Sázková společnost Tipsport vám nabízí skloubení dvou jedinečných možností – uzavírání LIVE sázek na zápas Muradov vs Meerschaert a sledování live streamu UFC na TV Tipsport zdarma a bez otravných reklam.

Podmínkou sledování sportovních live streamů je registrace herního účtu u Tipsportu. Všichni nově registrovaní hráči mohou využít možnost bezplatného sledování sportovních live streamů po dobu 7 dní zdarma. Po uplynutí této lhůty je třeba uzavřít alespoň jednou měsíčně jakoukoliv kurzovou sázku v minimální hodnotě 30 Kč.

Pro aktivní sázkaře Tipsportu jsou všechny online přenosy na TV Tipsport dostupné zcela zdarma. Registrace u Tipsportu se opravdu vyplatí – pro nové hráče nabízí sázková kancelář Tipsport bonus 50.000 Kč + peníze zdarma na první sázky. Více o bonusech v Tipsportu se dozvíte v naší recenzi.

2. Martin Buday LIVE živě na Fortuna TV free

I sázková kancelář Fortuna vám nabízí exkluzivní live stream zápasu Barnett vs Buday živě na své online televizí Fortuna TV. Online přenos z UFC nebo UFC Fight Night, ale v tomto případě nebude zdarma.

Bezplatný live stream UFC zápasů mohou sledovat jenom všichni registrovaní klienti Fortuny. Další podmínkou sledování live streamu na Fortuna TV je kladný zůstatek na hráčském účtu a uzavření libovolné kurzové sázky za posledních 7 dní.

I ve Fortune si můžete během sledování online přenosu uzavřít LIVE sázku na svého favorita zápasu. Fortuna TV vám dokonce umožňuje spuštění několika sportovních live streamů najednou.

Ani v této sázkové společnosti neobejdete svou registrací naprázdno – vstupní Fortuna bonus na vás bude čekat nejen v sázkové kanceláři, ale rovnou i v online kasinu Fortuny! Všechny potřebné informace o Fortuna bonusech si můžete přečíst v naší další recenzi.

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.

Zápas Barnett vs Buday live na PPV

Poslední možností je sledování turnaje UFC FN pomocí placené služby PPV. Tento oficiální PPV přenos je možné zakoupit pouze na webové stránce bojové organizace UFC, který najdete pod názvem UFC Fight Pass. Cena PPV přenosu vás vyjde na necelých 9,99 € měsíčně (v přepočtu 258 Kč).

Zakoupením PPV přenosu získáte i přístup k různým zajímavým rozhovorem s MMA zápasníky, nebo skvělou možnost sledování ostatních archivních zápasů.

TOP sázkové kanceláře v ČR a bonusy
Sázková kancelářVstupní bonus + peníze zdarmaZískat bonus
50.000 Kč + 150 Kč zdarma Tipsport.cz
600 Kč + 300 Kč zdarma iFortuna.cz
2.000 Kč + 200 Kč zdarma Chance.cz
5.000 Kč + 500 Kč zdarma SazkaBet.cz
10.000 Kč + 500 + 500 Kč zdarma SynotTip.cz

Nejčastější otázky a odpovědi

1️⃣ Kdy se bude konat zápas Buday vs Barnett?

Fighterský zápas se uskuteční již 6.3.2021 o 00:20 hod. 

2️⃣ Který TV kanál bude vysílat připravovaný zápas?

Zápas Barnett vs Buday si můžete prohlédnout live na televizním kanálu Premier Sport.

3️⃣ Které sázkové nabízejí bezplatný live stream zápasu?

Bezplatný live stream zápasu je dostupný pouze v sázkové společnosti Tipsport na její online televizi TV Tipsport. Sázková kancelář Fortuna má sledování live streamu zápasu podmíněné svými pravidly, které naleznete výše v tomto článku.

4️⃣ Kdo je favoritem zápasu Buday vs Barnett?

Favoritem zápasu je Buday.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 3.000 Kč. Fortuna vám dá dalších 6.00 Kč na vaše sázky.

Betano bonus

300 Kč zdarma + 3.000 Kč bonus

Sázejte v nové sázkové kanceláři s českou licencí.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

Slovenská recenzia stávkovej kancelárie TIPOS športové stávky + informácie...
ETipos bonus a recenzia
Slovenská recenzia stávkovej kancelárie Niké + informácie o bonuse
Niké bonus a recenzia
Urcite pomoze...
účet u Tipsportu