Sledujte bezplatný LIVE stream zápasu Buday vs. Parisian na TV Tipsport nebo Fortuna TV

Martin Buday a jeho čtvrtý zápas v UFC je tady! Již 12.08. se dozvíme, zda znovu uspěje ve svém příštím zápase. Sledujte UFC zápas Buday vs Parisian live v TV nebo přes online přenos.

Buday vs Parisian ▶️ LIVE stream a přímý přenos v TV | UFC FN

Chcete vědět, kde sledovat zápas Buday vs. Parisian live přes UFC stream? Pak jste tady správně.

Už zanedlouho se bude konat další z turnajů UFC, na kterém se bude odehrávat zápas Buday vs Parisian. Na galavečeru UFC FN se mimo jiné představí i další řada skvělých bojovníků. V UFC nastupují čeští bojovníci a také Slováci. Mezi TOP UFC bojovníků z Česka a ze Slovenska patří jednoznačně Jiří „DENISA“ Prochazka (ČR), Ľudovít „MR. HIGHLIGHT“ Klein (SR) nebo známý Dávid „The Undertaker“ Dvořák (CZ). Za českého bojovníka lze považovat i Uzbeka Makhmuda Macha Muradova, který se řadí mezi TOP bojovníků UFC, či slovenský MMA zápasník Martin Buday.

Nenechte si ujít fight plný adrenalinu, při kterém vám bude tuhnout krev v žilách. Sledujte zápasy MMA v UFC zcela zdarma a bez poplatků! V našem článku vás provedeme všemi možnostmi sledování zápasu Buday vs Parisian LIVE.


🥊 Událost UFC Fight Night 
🤼‍♂️ Zápas Martin Buday vs Josh Parisian
⏰ Datum a čas 12. srpna 2023 ve 23:00 hod.
📺 TV vysílání Premier Sport
▶️ LIVE stream Tipsport TV Fortuna TV Chance TV
✅ Online přenos video portál VOYO
☑️ PPV přenos UFC Fight Pass

UFC live na Premier Sport

Kde sledovat přímý přenos UFC v TV?

První možností je sledování zápasu pomocí českého sportovního kanálu Premier Sport, který je dostupný v balících televizí Telly (předtím DIGI TV) a T-Mobile TV. Nový televizní kanál Premier Sport přebral od roku 2021 štafetu vysílání bojových sportů od české televizní stanice Nova Sport.

Každý rok Premier Sport odvysílá všechny přímé přenosy z jednotlivých galavečerů UFC, takže ani zápas Buday vs Parisian live zde nebude chybět! Kromě hlavního zápasu večera se na kanálu Premier Sport budou vysílat i další doprovodné akce přímo z produkce bojové organizace UFC.

Celým děním UFC zápasu vás bude doprovázet česko-slovenský komentář, většinou v podání dvojice Michala Petrgále (CZ) a Roberta Kmete (SK). Připravovaný zápas si můžete prohlédnout live i prostřednictvím oblíbené internetové televize Telly, na níž si je třeba naladit televizní kanál Premier Sport.

Bude vysílat Premier Sport všechny zápasy z UFC?Na televizních obrazovkách se budou pravidelně vysílat všechny zápasy z hlavní karty. Výjimkou jsou zápasy před hlavní kartou, tzv. prelims, které Premier Sport zařadí do vysílání pouze v tom případě, pokud v zápase nastoupí český nebo slovenský bojovník z UFC.
UFC live stream na video portálu VOYO

Online přenos UFC zápasu na VOYO

Čeští diváci si mohou vychutnat sledování online přenosu UFC turnaje pomocí známé video služby VOYO. V nabídce tohoto video portálu najdete i zápasy z polské bojové organizace (KSW – Konfrontacja Sztuk Walki) či zápasy z Bellatoru.

Záznamy ze všech galavečerů UFC jsou pro vás na voyo.nova.cz k dispozici až do konce roku. Obrovskou nevýhodou je nicméně to, že přímý přenos Buday Parisian live je na video portálu VOYO zpoplatněn. Online službu je možné zakoupit již za 159 Kč měsíčně.

Zjistěte více možností jak sledovat bezplatný live stream UFC, případně kde sledovat přenosy UFC živě v TV.

Kde najdete bezplatný UFC LIVE stream?

Nejvyhledávanější alternativou sledování UFC FN jsou dostupné live streamy na internetu. Tuto skvělou možnost nabízejí dvě nejpopulárnější sázkové kanceláře v Česku – Tipsport a Fortuna. Kromě nich je ještě ve hře i Chance.

Obě sázkové společnosti vysílají sportovní live streamy na svých internetových televizích. Přečtěte si jednotlivé podmínky pro spuštění UFC live streamu zdarma.

LIVE stream UFC na TV Tipsport

LIVE stream zápasu Buday vs Parisian na Tipsport TV

Pokud hledáte bezplatný live stream UFC FN tak jste tu správně. Sázková společnost Tipsport vám nabízí skloubení dvou jedinečných možností – uzavírání LIVE sázek na UFC zápas a sledování jeho live streamu na TV Tipsport zdarma a bez otravných reklam.

Podmínkou sledování sportovních live streamů je registrace účtu na Tipsport.cz. Všichni noví hráči mohou využít možnost bezplatného sledování sportovních live streamů po dobu 7 dní zdarma. Po uplynutí této lhůty je třeba uzavřít alespoň jednou měsíčně jakoukoliv kurzovou sázku v minimální hodnotě 30 Kč.

500 Kč zdarma na sázení od Tipsport.cz Bonus zadarmo 300 Kč + 30.000 Kč na vklad 
  • za ověření získáte 300 Netů (1 Net = 1 Kč)
  • ověření je možné online přes banku
  • pro získání bonusu nemusíte vkládat peníze
  • tikety podáváte za Nety (nastavuje se na tiketu)
  • výhry jsou již v korunách (lze ihned vybrat)
  • není stanoven minimální kurz
V případě vkladu peněz můžete získat také vstupní bonus na vklad!

Pro aktivní sázkaře Tipsportu jsou všechny online přenosy na TV Tipsport dostupné zcela zdarma. Registrace v Tipsportu se opravdu vyplatí – noví klienti získají 300 Kč bonus za registraci + bonus 50.000 Kč. Více o bonusech v Tipsportu se dozvíte v naší recenzi.

Online přenos turnaje UFC Fight Night na Fortuna TV

I sázková kancelář Fortuna vám nabízí exkluzivní live stream zápasu Parisian vs Buday online na své televizí Fortuna TV. Online přenos z UFC nebo UFC Fight Night, ale v tomto případě nebude zdarma.

Bezplatný live stream UFC zápasů mohou sledovat jenom všichni registrovaní klienti Fortuny. Další podmínkou sledování live streamu na Fortuna TV je kladný zůstatek na hráčském účtu a uzavření libovolné kurzové sázky za posledních 7 dní.

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.

Online televize Fortuna TV vám dokonce umožňuje spuštění více sportovních live streamů najednou. Navíc všichni noví klienti Fotuny automaticky získají bonus bez vkladu 300 Kč na první sázky + další bonus až do výše 6.000 Kč.

PPV přenos (Pay-per view)

Poslední možností je sledování turnaje UFC FN pomocí placené služby PPV. Tento oficiální PPV přenos je možné zakoupit pouze na webové stránce bojové organizace ufcfightpass.com, který najdete pod názvem UFC Fight Pass.

Cena PPV přenosu vás vyjde na 9,99 € (v přepočtu 258 Kč). Zakoupením PPV přenosu získáte i přístup k různým zajímavým rozhovorem s MMA zápasníky, nebo skvělou možnost sledování ostatních archivních zápasů.

SázkováVstupní bonusExtra bonus zdarmaZískat bonus
100 % 50.000 Kč 300 Kč Aktivace
200 % 6.000 Kč 300 Kč Aktivace
100 % 3.000 Kč 850 Kč Aktivace
100 % 2.000 Kč 200 Kč Aktivace
100 % 10.000 Kč 500 Kč Aktivace
100 % 10.000 Kč 1.000 Kč Aktivace

Nejčastější otázky a odpovědi

1️⃣ Kdy se bude konat nejbližší Budayův zápas?

Nejbližší UFC zápas Budaya se uskuteční 12.08.2023 ve 23:00 hod.

2️⃣ Kde sledovat UFC Fight Night v TV?

Zápas Buday vs. Parisian live si můžete prohlédnout na televizním kanálu Premier Sport.

3️⃣ Které sázkové nabízejí bezplatný live stream zápasu?

Bezplatný live stream zápasu je dostupný pouze v sázkové společnosti Tipsport na její online televizi TV Tipsport. Sázková kancelář Fortuna má sledování live streamu zápasu podmíněné svými pravidly, které naleznete výše v tomto článku.

4️⃣ Kdo je favoritem zápasu Buday vs. Parisian?

Jasným favoritem zápasu je slovenský zápasník Martin Buday.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

300 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 300 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Za registraci získate 300 Kč zdarma a když vložíte 3.000 Kč získate dalších 6.000 Kč.

Betano bonus

850 Kč za registraci + 3.000 Kč bonus

3.000 Kč + 300 a 500 Kč sázka zdarma + 50 točení s kódem: LIGA500

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

je nieco nove s touto stavkovou.rozmyslam sa tam regnut kedze mam problemy s...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu
Being a loyal reader of this blog, I can affirm that it consistently...
2 ucty u Doxxbet
ja tam tipujem stále. Príjmy daniť nemusíš a samozrejme že je to bezpečne....
BET 365
Copyright © 2011-2023 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt