Zápas Buday vs Brzeski UFC už tento víkend! Sledujte přes TV nebo Live stream.

Martin Buday a jeho první premiérový zápas v UFC je tady! Již 13.08. se dozvíme, zda uspěje v jeho druhém vystoupení. Sledujte Buday vs Brzeski živě přes vysílání v TV nebo přes live stream.

Buday vs Brzeski LIVE v TV + Live stream | UFC FN

Už zanedlouho se bude konat další z turnajů UFC, na kterém se bude odehrávat zápas Buday vs Brzeski. Na galavečeru UFC FN se mimo jiné představí i další řada skvělých bojovníků. V UFC nastupují čeští bojovníci a také Slováci. Mezi TOP UFC bojovníků z Česka a ze Slovenska patří jednoznačně Jiří „DENISA“ Prochazka (ČR), Ľudovít „MR. HIGHLIGHT“ Klein (SR) nebo známý Dávid „The Undertaker“ Dvořák (CZ). Za českého bojovníka lze považovat i Uzbeka Makhmuda Macha Muradova, který se řadí mezi TOP bojovníků UFC.

Nenechte si ujít fight plný adrenalinu, při kterém vám bude tuhnout krev v žilách. Sledujte zápasy MMA v UFC zcela zdarma a bez poplatků! V našem článku vás provedeme všemi možnostmi sledování zápasu Buday vs Brzeski LIVE.


🥊 Událost UFC Fight Night
🤼‍♂️ Zápas Buday vs Brzeski
⏰ Datum a čas 13.08.2022 o 23:40 hod.
📺 TV vysílání Premier Sport
▶️ LIVE stream Tipsport TV Fortuna TV Chance TV
✅ Online přenos Video portál VOYO
☑️ PPV přenos UFC Fight Pass

Přímý přenos UFC Fight Night v TV

První možností je sledování zápasu pomocí českého sportovního kanálu Premier Sport, který je dostupný v balících televizí Telly (předtím DIGI TV) a T-Mobile TV. Nový televizní kanál Premier Sport přebral od roku 2021 štafetu vysílání bojových sportů od české televizní stanice Nova Sport.

Každý rok Premier Sport odvysílá všechny přímé přenosy z jednotlivých galavečerů UFC, takže ani zápas Buday vs Brzeski live zde nebude chybět! Kromě hlavního zápasu večera se na kanálu Premier Sport budou vysílat i další doprovodné akce přímo z produkce bojové organizace UFC.

Celým děním UFC zápasu vás bude doprovázet česko-slovenský komentář, většinou v podání dvojice Michala Petrgále (CZ) a Roberta Kmete (SK). Připravovaný zápas si můžete prohlédnout live i prostřednictvím oblíbené internetové televize Telly, na níž si je třeba naladit televizní kanál Premier Sport.

Bude vysílat Premier Sport všechny zápasy z UFC?Na televizních obrazovkách se budou pravidelně vysílat všechny zápasy z hlavní karty. Výjimkou jsou zápasy před hlavní kartou, tzv. prelims, které Premier Sport zařadí do vysílání pouze v tom případě, pokud v zápase nastoupí český nebo slovenský bojovník z UFC.

Online přenos UFC zápasu na VOYO

Čeští diváci si mohou vychutnat sledování online přenosu UFC turnaje pomocí známé video služby VOYO. V nabídce tohoto video portálu najdete i zápasy z polské bojové organizace (KSW – Konfrontacja Sztuk Walki) či zápasy z amerického Bellatoru.

Záznamy ze všech galavečerů UFC jsou pro vás na VOYO k dispozici až do konce roku. Obrovskou nevýhodou je nicméně to, že přímý přenos Buday Brzeski live je na video portálu VOYO zpoplatněn. Online službu VOYO je možné zakoupit již za 159 Kč měsíčně.

Budayův zápas v UFC přes live stream zdarma

Nejvyhledávanější alternativou sledování UFC FN jsou dostupné live streamy na internetu. Tuto skvělou možnost nabízejí dvě nejpopulárnější sázkové kanceláře v Česku – Tipsport a Fortuna.

Obě sázkové společnosti vysílají sportovní live streamy na svých internetových televizích. Přečtěte si jednotlivé podmínky pro spuštění UFC live streamu zdarma.

Sledujte live stream UFC zdarma

1. LIVE stream Buday vs Brzeski na Tipsport TV

Pokud hledáte bezplatný live stream UFC FN tak jste tu správně! Sázková společnost Tipsport vám nabízí skloubení dvou jedinečných možností – uzavírání LIVE sázek na UFC zápas a sledování jeho live streamu na TV Tipsport zdarma a bez otravných reklam.

Podmínkou sledování sportovních live streamů je registrace herního účtu u Tipsportu. Všichni nově registrovaní hráči mohou využít možnost bezplatného sledování sportovních live streamů po dobu 7 dní zdarma. Po uplynutí této lhůty je třeba uzavřít alespoň jednou měsíčně jakoukoliv kurzovou sázku v minimální hodnotě 30 Kč.

Pro aktivní sázkaře Tipsportu jsou všechny online přenosy na TV Tipsport dostupné zcela zdarma. Registrace u Tipsportu se opravdu vyplatí – pro nové hráče nabízí sázková kancelář Tipsport bonus 50.000 Kč + peníze zdarma na první sázky. Více o bonusech v Tipsportu se dozvíte v naší recenzi.

2. Online stream na Fortuna TV (free)

I sázková kancelář Fortuna vám nabízí exkluzivní live stream zápasu Brzeski vs Buday živě na své online televizí Fortuna TV. Online přenos z UFC nebo UFC Fight Night, ale v tomto případě nebude zdarma.

Bezplatný live stream UFC zápasů mohou sledovat jenom všichni registrovaní klienti Fortuny. Další podmínkou sledování live streamu na Fortuna TV je kladný zůstatek na hráčském účtu a uzavření libovolné kurzové sázky za posledních 7 dní.

I ve Fortune si můžete během sledování online přenosu uzavřít LIVE sázku na svého favorita zápasu. Fortuna TV vám dokonce umožňuje spuštění několika sportovních live streamů najednou.

Ani v této sázkové společnosti neobejdete svou registrací naprázdno – vstupní Fortuna bonus na vás bude čekat nejen v sázkové kanceláři, ale rovnou i v online kasinu Fortuny! Všechny potřebné informace o Fortuna bonusech si můžete přečíst v naší další recenzi.

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.

PPV přenos (Pay-per view)

Poslední možností je sledování turnaje UFC FN pomocí placené služby PPV. Tento oficiální PPV přenos je možné zakoupit pouze na webové stránce bojové organizace UFC, který najdete pod názvem UFC Fight Pass. Cena PPV přenosu vás vyjde na 9,99 € (v přepočtu 258 Kč).

Zakoupením PPV přenosu získáte i přístup k různým zajímavým rozhovorem s MMA zápasníky, nebo skvělou možnost sledování ostatních archivních zápasů.

TOP sázkové kanceláře v ČR a bonusy
Sázková kancelářVstupní bonus + peníze zdarmaZískat bonus
50.000 Kč + 300 Kč zdarma Tipsport.cz
6.000 Kč + 300 Kč zdarma iFortuna.cz
2.000 Kč + 200 Kč zdarma Chance.cz
5.000 Kč + 500 Kč zdarma SazkaBet.cz
10.000 Kč + 500 + 500 Kč zdarma SynotTip.cz

Nejčastější otázky a odpovědi

1️⃣ Kdy se bude konat zápas Buday vs Brzeski?

Fighterský zápas se uskuteční již 13.08.2022 o 23:40 hod. 

2️⃣ Který TV kanál bude vysílat připravovaný zápas?

UFC zápas si můžete prohlédnout live na televizním kanálu Premier Sport.

3️⃣ Které sázkové nabízejí bezplatný live stream zápasu?

Bezplatný live stream zápasu je dostupný pouze v sázkové společnosti Tipsport na její online televizi TV Tipsport. Sázková kancelář Fortuna má sledování live streamu zápasu podmíněné svými pravidly, které naleznete výše v tomto článku.

4️⃣ Kdo je favoritem zápasu Buday vs Brzeski?

Jasným favoritem zápasu je Martin Buday.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

300 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 300 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Za registraci získate 300 Kč zdarma a když vložíte 3.000 Kč získate dalších 6.000 Kč.

Betano bonus

300 Kč za registraci + 3.000 Kč bonus

300 Kč + vkladový bonus 3.000 Kč.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

nemám to overené, ale podla mna nikdy nemalo.
Oktagon na bet365
zdravím, skus to ešte raz zrozumitelnejšie napísať. Najprv pošleš peniaze z...
Mbank a bet365
Na betku sa dá podaná stávka zrušiť do 30min.ak niečo podám a zistím že mi...
Zrušenie stávky.