Sledujte bezplatný LIVE stream zápasu Klein vs. Cunningham na TV Tipsport nebo Fortuna TV

Využi bonus 500 Kč bez vkladu a vsaď si na českou reprezentaci
Uplatnit bonus 500 Kč zdarma za založení účtu
Využi bonus 300 Kč zdarma a vsaď si na EURO 2024

Lajoš Klein a jeho osmý zápas v UFC je tady! Již 2. března se dozvíme, zda znovu uspěje ve svém příštím zápase. Sledujte UFC zápas Klein vs. Cunningham live v TV nebo přes online přenos.

Klein vs. Cunningham ▶️ LIVE stream a přímý přenos v TV | UFC

Chcete vědět, kde sledovat zápas Klein vs. Cunningham live přes UFC stream? Pak jste tady správně.

Už zanedlouho se bude konat další z turnajů UFC, na kterém se bude odehrávat zápas Klein vs. Cunningham. Na galavečeru UFC FN se mimo jiné představí i další řada skvělých bojovníků. V UFC nastupují čeští bojovníci a také Slováci. Mezi TOP UFC bojovníků z Česka a ze Slovenska patří jednoznačně Jiří „DENISA“ Prochazka (ČR), Ľudovít „MR. HIGHLIGHT“ Klein (SR) nebo známý Dávid „The Undertaker“ Dvořák (CZ). Za českého bojovníka lze považovat i Uzbeka Makhmuda Macha Muradova, který se řadí mezi TOP bojovníků UFC, či slovenský MMA zápasník Martin Buday.

Nenechte si ujít fight plný adrenalinu, při kterém vám bude tuhnout krev v žilách. Sledujte zápasy MMA v UFC zcela zdarma a bez poplatků! V našem článku vás provedeme všemi možnostmi sledování zápasu Klein vs. Cunningham LIVE.


🥊 Galavečer MMA UFC Fight Night
🤼‍♂️ Zápas Lajoš Klein vs. A. J. Cunningham
⏰ Datum a čas 2. března 2024 ve 20:50 hod.
📺 TV vysílání Nova Sport 6
▶️ LIVE stream Tipsport TV Fortuna TV Chance TV
✅ Online přenos video portál VOYO
☑️ PPV přenos UFC Fight Pass

UFC live na Premier Sport

Kde sledovat přímý přenos UFC v TV?

První možností je sledování zápasu pomocí sportovního kanálu Nova Sport 6, který je dostupný v balících televizí Skylink, T-Mobile a Telly. Staré televizní kanály Premier Sport 1, 2 vysílaly UFC zápasy od roku 2021 do 2023, kdy štafetu vysílání bojových sportů převzali od české televizní stanice Nova Sport.

Každý rok Nova Sport 6 odvysílá všechny přímé přenosy z jednotlivých galavečerů UFC, takže ani zápas Klein vs. Cunningham live zde nebude chybět! Kromě hlavního zápasu večera se na kanálu Nova Sport 6 budou vysílat i další doprovodné akce přímo z produkce bojové organizace UFC.

Celým děním UFC zápasu vás bude doprovázet česko-slovenský komentář, většinou v podání dvojice Michala Petrgále (CZ) a Roberta Kmete (SK). Připravovaný zápas si můžete prohlédnout live i prostřednictvím oblíbené internetové televize Telly, na níž si je třeba naladit televizní kanál Nova Sport 6.

Bude vysílat Nova Sport všechny zápasy z UFC?Na televizních obrazovkách se budou pravidelně vysílat všechny zápasy z hlavní karty. Výjimkou jsou zápasy před hlavní kartou, tzv. prelims, které Nova Sport zařadí do vysílání pouze v tom případě, pokud v zápase nastoupí český nebo slovenský bojovník z UFC.
UFC live stream na video portálu VOYO

Online přenos UFC zápasu na video portálu VOYO

Čeští diváci si mohou vychutnat sledování online přenosu turnaje UFC pomocí známé video služby VOYO. V nabídce tohoto video portálu najdete i zápasy z polské bojové organizace (KSW – Konfrontacja Sztuk Walki) či zápasy z Bellatoru.

Záznamy ze všech galavečerů UFC jsou pro vás na voyo.nova.cz k dispozici až do konce roku. Obrovskou nevýhodou je nicméně to, že přímý přenos Klein vs. Cunningham live je na video portálu VOYO zpoplatněn.

Online službu je možné zakoupit již za 159 Kč měsíčně. Na video portálu VOYO se bude zápas Klein vs. Cunningham vysílat 02.03. ve 19:30 hod. (sobota).

Zjistěte více možností jak sledovat bezplatný live stream UFC, případně kde sledovat přenosy UFC živě v TV.

Kde najdete bezplatný UFC LIVE stream?

Nejvyhledávanější alternativou sledování UFC FN jsou dostupné live streamy na internetu. Tuto skvělou možnost nabízejí dvě nejpopulárnější sázkové kanceláře v Česku – Tipsport a Fortuna. Kromě nich je ještě ve hře i Chance.

Obě sázkové společnosti vysílají sportovní live streamy na svých internetových televizích. Přečtěte si jednotlivé podmínky pro spuštění UFC live streamu zdarma.

LIVE stream UFC na TV Tipsport

LIVE stream zápasu Klein vs. Cunningham na Tipsport TV

Pokud hledáte bezplatný live stream UFC FN tak jste tu správně. Sázková společnost Tipsport vám nabízí skloubení dvou jedinečných možností – uzavírání LIVE sázek na UFC zápas a sledování jeho live streamu na TV Tipsport zdarma a bez otravných reklam.

Podmínkou sledování sportovních live streamů je registrace účtu na Tipsport.cz. Všichni noví hráči mohou využít možnost bezplatného sledování sportovních live streamů po dobu 7 dní zdarma. Po uplynutí této lhůty je třeba uzavřít alespoň jednou měsíčně jakoukoliv kurzovou sázku v minimální hodnotě 30 Kč.

500 Kč zdarma na sázení od Tipsport.cz Bonus zadarmo 500 Kč + 50.000 Kč na vklad 
  • za ověření získáte 500 Netů (1 Net = 1 Kč)
  • ověření je možné online přes banku
  • pro získání bonusu nemusíte vkládat peníze
  • tikety podáváte za Nety (nastavuje se na tiketu)
  • výhry jsou již v korunách (lze ihned vybrat)
  • není stanoven minimální kurz
V případě vkladu peněz můžete získat také vstupní bonus na vklad!

Pro aktivní sázkaře Tipsportu jsou všechny online přenosy na TV Tipsport dostupné zcela zdarma. Registrace v Tipsportu se opravdu vyplatí – noví klienti získají 300 Kč bonus za registraci + bonus 50.000 Kč. Více o bonusech v Tipsportu se dozvíte v naší recenzi.

Online přenos turnaje UFC Fight Night na Fortuna TV

I sázková kancelář Fortuna vám nabízí exkluzivní live stream zápasu Klein vs. Cunningham online na své televizí Fortuna TV. Online přenos z UFC nebo UFC Fight Night, ale v tomto případě nebude zdarma.

Bezplatný live stream UFC zápasů mohou sledovat jenom všichni registrovaní klienti Fortuny. Další podmínkou sledování live streamu na Fortuna TV je kladný zůstatek na hráčském účtu a uzavření libovolné kurzové sázky za posledních 7 dní.

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.

Online televize Fortuna TV vám dokonce umožňuje spuštění více sportovních live streamů najednou. Navíc všichni noví klienti Fotuny automaticky získají bonus bez vkladu 300 Kč na první sázky + další bonus až do výše 6.000 Kč.

PPV přenos (Pay-per view)

Poslední možností je sledování turnaje UFC FN pomocí placené služby PPV. Tento oficiální PPV přenos je možné zakoupit pouze na webové stránce bojové organizace ufcfightpass.com, který najdete pod názvem UFC Fight Pass.

Cena PPV přenosu vás vyjde na 9,99 € (v přepočtu 258 Kč). Zakoupením PPV přenosu získáte i přístup k různým zajímavým rozhovorem s MMA zápasníky, nebo skvělou možnost sledování ostatních archivních zápasů.

SázkováVstupní bonusExtra bonus zdarmaZískat bonus
100 % 50.000 Kč 500 Kč Aktivace
200 % 6.000 Kč 300 Kč Aktivace
100 % 3.000 Kč 1.000 Kč Aktivace
100 % 2.000 Kč 200 Kč Aktivace
100 % 9.500 Kč 500 Kč Aktivace
100 % 10.000 Kč 800 Kč Aktivace

Nejčastější otázky a odpovědi

1️⃣ Kdy se bude konat Kleinův zápas v UFC?

Nejbližší UFC zápas Klein vs. Cunningham se uskuteční 02.03.2024 ve 20:50 hod. Dějištěm zápasu bude UFC Apex v americkém Las Vegas.

2️⃣ Kde sledovat UFC live v TV?

Nově si UFC zápas Klein vs Cunningham live si můžete prohlédnout na televizním kanálu Nova Sport 6.

3️⃣ Které sázkové nabízejí bezplatný live stream zápasu?

Bezplatný live stream zápasu je dostupný pouze v sázkové společnosti Tipsport na její online televizi TV Tipsport. Sázková kancelář Fortuna má sledování live streamu zápasu podmíněné svými pravidly, které naleznete výše v tomto článku.

4️⃣ Kdo je favoritem zápasu Klein vs. Cunningham?

Jasným favoritem zápasu je český zápasník Lajoš Klein.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků
Aktuální bonusy
Tipsport bonus

500 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 500 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Za registraci získate 300 Kč zdarma a když vložíte 3.000 Kč získate dalších 6.000 Kč.

Betano bonus

1.000 Kč za registraci + 3.000 Kč bonus

3.000 Kč + 500 Kč sázka zdarma + 500 za verifikaci s kódem: EURO

Další bonusy
Nejnovější příspěvky na fóru
Pokerstrars.com , Betonline.ag , SBO , betfair.com alebo skus betinasia.com...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu
Skus betinasia.com ak vies anglicky chod na arbusers.com je tam sekcia o...
Ako stavkovat u zahranicnych stavkovych...
Ani neviem kolko som bol v pluse mal som ho aj 15 rokov, no v posledných...
Bet365 dali mi limity
Copyright © 2011-2024 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt