Jak si vybrat sázkovou kancelář na internetu? Poradíme vám

Využi bonus 300 Kč bez vkladu pouze za registraci
Uplatnit bonus 500 Kč zdarma za založení účtu
Využi bonus 300 Kč zdarma

Nevíte se rozhodnout, která sázková kancelář je pro vás ta pravá? Přečtěte si článek a dozvíte se, která sázková kancelář je podle vašich požadavků tou nejlepší volbou.

Jakou sázkovou kancelář? Pomůžeme vám s výběrem

Výběr sázkové kanceláře

V hazardních hrách včetně sázení se točí velké peníze, proto je logické, že konkurence v tomto odvětví je velmi vysoká. Pokud jste úplný začátečník, tak byste měli vědět, že v oblasti celosvětového online sázení existují klasické sázkové kanceláře, burzy sázek a také sázení na rozpětí (tzv. spread betting).

Největší výběr sázek budete mít v sázkových kancelářích, kde působí giganti jako Bet365, Unibet nebo William Hill. Burzu sázek (betting exchange) známe v České republice hlavně díky burze Betfair (v překladu „sázej férově“). S burzou sázek a hlavně se spread betting se většina z vás ani nepotká. Z tohoto důvodu bude většina článku věnována sázkovým kancelářím a na konci najdete stručný popis fungování burzy sázek (Betfair). Tento článek vám dá odpověď na otázku: jakou sázkovou kancelář si mám vybrat?

Princip fungování sázkové kanceláře

V sázkové kanceláři se podávají sázky na kurzy, které vypsala konkrétní sázková kancelář (resp. její bookmaker). Vy podáte sázku a celou částku kterou vidíte na tiketu, vyhrajete. Tyto sázkové kanceláře mají kromě rozdílu mezi prohrami a výhrami i další zisk – marži. Pokud se sejdou v tenise dva vyrovnaní hráči, tak sázkové kanceláře vypíší kurzy 1,85 - 1,85 nebo např. 1,91 - 1,91. Férové by bylo kdyby sázkové kanceláře vypsali 2,00 - 2,00. Marže sázkové kanceláře je tedy v prvním případě 0,15 haléřů a ve druhém případě 0,09 haléřů z každé přijaté koruny.

Jak si vybrat sázkovou kancelář

Před výběrem sázkové kanceláře musíte zapřemýšlet nad několika otázkami:

 • v jaké výši chci podávat sázky?
 • požaduji vysoké kurzy?
 • chci podávat systémové a akumulované sázky?
 • co chci tipovat?
 • požaduji přímé přenosy ze zápasů?
 • budu využívat skupinové systémové tikety (tzv. MAXIKOMBI)?
 • potřebuji širokou nabídku live sázek?
 • potřebuji mobilní verzi stránky (mobilní aplikaci)?
 • bude limit maximální výhry stačit pro mé tikety?
 • chci tipovat asijské hendikepy?

Doplňující otázky:

 • musí být stránka sázkové kanceláře v českém jazyce?
 • požaduji zákaznickou podporu v českém jazyce?

Toto jsou jen některé otázky, které jsou důležité při výběru sázkové kanceláře. Většina odpovědí na ně je uvedených níže. V sekci srovnání sázkových kanceláří dostanete také pár odpovědí na vaše otázky. Pokud je však někdo profesionální sázkař, tak nad většinou z výše uvedených otázek nebude ani jen přemýšlet. V případě, že máte nízký bank (peníze na sázení), tak se budete ohlížet hlavně po bonusech (přehled vstupních bonusů sázkových kanceláří). Pokud hledáte nejlepší sázkové kanceláře podle určitého kritéria (nejlépe live sázení, nejvyšší kurzy apod.) navštivte tuto stránku. Níže je uveden přehled internetových sázkových kanceláří s vybranými sázkovými možnostmi.

Online sázkové kanceláře
# Sázková kancelář Hodnocení Sázkové možnosti Bonus
1. 9,1 Live sázení Živé přenosy Cash out Mobilní verze stránky Aplikace pro Android Aplikace pro iPhone, iPad Asijský handicap 50.000 Kč
2. 8,8 Live sázení Živé přenosy Cash out Mobilní verze stránky Aplikace pro Android Aplikace pro iPhone, iPad Asijský handicap 6.000 Kč
3. 8,8 Live sázení Živé přenosy Cash out Mobilní verze stránky Aplikace pro Android Aplikace pro iPhone, iPad Asijský handicap 3.000 Kč
4. 8,6 Live sázení Živé přenosy Cash out Mobilní verze stránky Aplikace pro Android Aplikace pro iPhone, iPad Asijský handicap 2.000 Kč
5. 7,1 Live sázení Cash out Mobilní verze stránky Aplikace pro Android Aplikace pro iPhone, iPad Asijský handicap 10.000 Kč
6. 7 Live sázení Živé přenosy Cash out Mobilní verze stránky Aplikace pro Android Aplikace pro iPhone, iPad Asijský handicap 9.500 Kč
7. 5,1 Live sázení Cash out Mobilní verze stránky 10.000 Kč

Rozdíl mezi rekreačními a profesionálními sázkovými kancelářemi

Pokud jste nováček v online sázení, tak očekáváte rychlé informace. Předtím než se podíváte na rychlé odpovědi, tak si uvědomte, že existují sázkové kanceláře pro profi hráče jakož i rekreační sázkové (nejpopulárnější).

Rozdíl mezi nimi spočívá v tom, že profesionální sázkové kanceláře nemají tak široký výběr sázek jakož i možnosti tiketů. Můžete se setkat s omezeními při live sázkách, akumulátorech jakož i systémových sázkách. V profi sázkových kancelářích se klade důraz hlavně na výši kurzů, sólo sázky jakož i přijetí vysokých sázek. Profesionální sázková kancelář vám neudělí limit za to, že máte vynikající sérii při sólo sázkách. Těchto společnosti je málo a většina lidí si i tak vybere rekreační sázkovou kancelář, protože ta poskytuje komfort a široké možnosti sázek.

Hlavní nevýhodou při rekreačních sázkových kancelářích je zmíněný limit. Pokud hráči bude udělen limit např. 1.000 Kč, tak si v sázkové kanceláří nebude moci podat tiket za více než 1.000 Kč (systém mu to neumožní). Limity udělují sázkové kanceláře různě, stačí abyste se stali pro ně nepohodlným. Jednou z možnosti jak dostat limit je podávání sure bet (jisté sázky), vynikajícími výherními sériemi při podávání sólo sázek jakož i odebíráním placených tipů. Na udělení limitu neexistuje prakticky žádný jistý výklad. Každá sázková kancelář má vlastní algoritmus a zaměstnance, kteří nakonec rozhodnou o udělení či neudělení limitu.

Existuje sázková kancelář, která je komplexní s maximálním komfortem a zároveň má blízko k profesionálním sázkovým kancelářím?

Na internetu je jednoznačně nejpopulárnější a zároveň i nejkomplexnější sázková kancelář Bet365. Populární je hlavně v Evropě, ale jejím cílem je prosadit se celosvětově (jak v Austrálii, tak v Americe). Sázkové kanceláři Bet365 patří v našich žebříčcích jednoznačně první místo. O její výhodách se můžete dočíst v recenzi.

Přemýšleli jste už? Zde je pár poznatků, které vám pomohou vybrat tu správnou sázkovou kancelář.

Pokud jste se snažili přemýšlet nad některými věcmi a máte v tom už jasno, tak jste možná zjistili, že vám i tak musíme poradit. V tom případě můžete své otázky psát na fórum oTipovani.com. Připravili jsme si však i odpovědi, které vám mohou trochu pomoci.

Odpovědi, které vám mohou pomoci

 • Chcete-li podávat vysoké sázky v tisících korun, tak doporučujeme Bet365 nebo Pinnacle Sports
 • Při podávání sázek s vysokou hladinou kurzů třeba sázet u profesionálů jako Pinnacle Sports. Regulace hazardních her (nadměrné zdanění, placení licencí) na jednotlivých trzích způsobují to, že sázkové kanceláře nebudou moci poskytovat vysoké kurzy donekonečna. Pokud budete pokročilý hráč a budete mít účty ve více sázkových kancelářích, doporučujeme používat stránky pro srovnání kurzů jako je např. oddsportal.com.
 • Systémové a akumulované sázky jsou problém hlavně u profesionálních sázkových kancelářích (musíte počítat s určitými omezeními). Proto je lepší systémové a akumulované sázky podávat v rekreačních sázkových kancelářích.
 • V případě sázek na konkrétní události (hlavně když je to specifická událost jako např. zápas 3. finské fotbalové ligy) si doporučujeme nejprve ověřit, zda sázková kancelář takové události vůbec vypisuje.
 • Nejvíce přímých přenosů (live streaming) poskytuje Bet365, Unibet nebo Tipsport. Online přenosy jsou často omezovány podle zemí (resp. IP adresy), proto je lepší si prohlédnout nabídku přímých přenosů v konkrétní sázkové kanceláři jako na stránkách, které tyto údaje poskytují.
 • Zahraniční sázkové kanceláře téměř vůbec nenabízejí skupinové rozpisové (tzv. MAXIKOMBI) sázky, které jsou velmi populární např. v Tipsportu nebo Fortuně.
 • V případě, že hledáte širokou nabídku live sázek, doporučujeme Bet365, který je nekorunovaným králem live sázek. Je třeba si uvědomit, že Bet365 je zahraniční sázková kancelář. Seznam live událostí méně populárních tuzemských utkání je lepší podívat předem, protože je pravděpodobné, že taková utkání najdete spíše v tuzemské sázkové kanceláří (např. Tipsport).
 • Většina sázkových kanceláří má již k dispozici mobilní sázkovou aplikaci pro smartphony. Pokud vlastníte starší typ telefonu – prověřte si dostupnost mobilní verze stránky. Majitelem smartphonů bude asi nejvíce vyhovovat, pokud má sázková kancelář aplikaci ke stažení. Tuto informaci si doporučujeme ověřit přímo na stránkách konkrétní sázkové kanceláře.
 • Maximální výhry jsou nejvyšší právě v anglických sázkových kancelářích jako Bet365 nebo William Hill. V Pinnacle Sports je při sólo sázkách maximální výhra neomezená. Z tuzemských sázkových kanceláří nabízí nejvyšší možnou výhru Tipsport, která dosahuje hranice 10.000.000 Kč. Vysoké výhry dosahující miliony liber lze většinou dosáhnout pouze pokud sázíte na nejpopulárnější sporty resp. ligy. Sázkové kanceláře mají vše ošetřeno v podmínkách.
 • Asijské handicapy mají velký význam zejména u profesionálních hráčů. Asi vás to už nepřekvapeni, ale nejširší nabídku asijských handicapů tvoří právě tak často zmiňovaná Bet365. Konkurovat jí mohou zejména sázkové kanceláře, které se také zaměřují na asijský trh včetně Pinnacle Sports.

Princip fungování burzy sázek (Betfair)

V tomto případě je burza sázek Betfair pouze zprostředkovatelem. Uživatelé si sami mohou vypsat kurz na událost nebo přijmout sázku již vypsaného kurzu jiným uživatelem. Sázející v Betfair hrají proti sobě a ne proti sázkové kanceláří. Otázkou je jak na tom vydělává Betfair? Aby mohl Betfair fungovat, tak z každé vyhrané sázky (pouze z vítězné!) si stáhne 2 až 7 % z čisté výhry (výška marže závisí od aktivity a země hráče). Betfair tedy umožňuje podat sázky s vysokými kurzy, ale nelze zapomínat na marži (marže v podstatě sníží kurz). Více informací o této burze sázek se dočtete v recenzi Betfair, kde najdete i odkaz na video – jak funguje Betfair. Větší množství informací o Betfair a zároveň komunitu, která komunikuje prostřednictvím fóra, najdete na chrtba.com.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků
Aktuální bonusy
Tipsport bonus

300 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 300 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Za registraci získate 300 Kč zdarma a když vložíte 3.000 Kč získate dalších 6.000 Kč.

Betano bonus

1.000 Kč za registraci + 3.000 Kč bonus

3.000 Kč + 500 Kč sázka zdarma + 500 za verifikaci s kódem: EURO

Další bonusy
Nejnovější příspěvky na fóru
Pokerstrars.com , Betonline.ag , SBO , betfair.com alebo skus betinasia.com...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu
Skus betinasia.com ak vies anglicky chod na arbusers.com je tam sekcia o...
Ako stavkovat u zahranicnych stavkovych...
Ani neviem kolko som bol v pluse mal som ho aj 15 rokov, no v posledných...
Bet365 dali mi limity
Copyright © 2011-2024 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt