Populární tipovací hra Pyramida s novými pravidly!

Využi bonus 500 Kč bez vkladu a vsaď si na českou reprezentaci
Uplatnit bonus 500 Kč zdarma za založení účtu
Využi bonus 300 Kč zdarma a vsaď si na EURO 2024

Zahrajte si hru "Pyramida" od Tipsportu a dostaňte se na vrchol, kde na vás v desátém kole čekají milionové výhry! Od 7. kola se můžete těšit na velmi zajímavé odměny!

Tipsport Pyramida – individuální tipovací soutěž【15 milionů Kč】

Od ledna 2020 Tipsport spustil staro-novou hru Pyramida, kterou lze hrát online i na pobočkách. V minulosti se hrála pouze na pobočkách a jinými pravidly. Koncem roku 2023 prošla Pyramida výraznějšími změnami k lepšímu.

Celkově systém hry spočívá v tom, že hrajete 10 kol a každé kolo má stanovenou minimální výši kurzu. Každý tiket podaný do Pyramidy musí splňovat min. vklad 2 €, přičemž můžete mít rozehraných 5 pyramid. Máte-li vítězný tiket s minimálním kurzem, tak postupujte do dalšího kola. Výraznými novinkami je, že první 3 kola můžete odehrát v jeden den a celou Pyramidu musíte dokončit do 42 dnů (dříve bylo 30 dní).

🏆 Tipovací soutěž „Tipsport Pyramida“
⏰ Termín konání hraje se individuálně celý rok
⤵️ Minimální sázka 50 Kč
⚙️ Počet kol / dní 10 kol / 42 dní
🔢 Max. počet rozehraných pyramid 5 (nezávisle na sobě)
💰 Dotace 15.000.000 + Kč
👉 Jak se zapojit  Účet u Tipsport.cz | Chance.cz
Kompletní podmínky

Novými pravidly dává Tipsport hráčům vyšší šance a vaší výhodou bude pokud si vytvoří pravidla, budete disciplinovaní a budete mít trochu štěstí. Neexistuje lehčí cesta k tak vysoké výhře než právě v soutěži Pyramida.

▶ Klepnutím ZDE můžete zahájit svou cestu na vrchol Pyramidy!

Cestu k jackpotu máte téměř ve vlastních rukou. Pokud náhodou ještě nemáte účet v Tipsportu, tak je nejvyšší čas. Sázky do Pyramidy jsou velmi nízké a pokud byste chtěli v Tipsportu sázet, tak budete moci využívat nejpokročilejší tipovací funkce a exkluzivní přenosy. Níže si můžete prohlédnout aktuální přehled vstupních bonusů (získat můžete všechny).

Kde je možné hrát hru Pyramida?

Kromě toho, že hru Pyramida umíte hrát na pobočkách a online v sázkové kanceláří Tipsport, tak netřeba zapomenout ani na Chance. Chance má také k dispozici Pyramidu, přičemž má stejná pravidla a rovněž ceny jako Tipsport Pyramida. Jsou vzájemně propojeny spolu se slovenskými Tipsportem.

Tiket je třeba zařadit do soutěže Pyramida

Když si vytvoříte tiket, dole na tiketu vidíte možnost "soutěž". Zde je třeba zvolit správný typ soutěže a pokud hrajete více Pyramid najednou, tak je třeba myslet i na to, zda jste to nechtěli dát do některé konkrétní.

V dubnu 2021 se první tipér dostal do posledního 10. kola! Přišel si na více než 2,2 milionu korun! Přečtěte si, jestli dokázal získat dalších 17 milionů.

Pyramida – pravidla

Jak již bylo uvedeno výše, tak musíte projet deseti koly za 42 dní. Každé kolo má stanoven minimální kurz. První tři kola můžete odehrát již za 1 den (hodina musí být odstup od poslední vyhodnocené pyramidové sázky), u dalších kol bude možné podat sázku do pyramidy až druhý den. Současně můžete hrát až pět pyramid najednou.

Pravidla jsou jednoduchá s tím, že pokud neuhodnete, tak v dané pyramidě končíte. Systém uznává předzápasové sázky i live sázky.

▶ podívejte si, kdo se dostal zatím nejdále ve hře Pyramida a jakou výhru získal

Pokud využijete na tiketu cashout nebo jinou funkci než uzavření příležitosti, tak i takový tiket se započítá, ale pro potřeby Pyramidy se to počítá tak, jako kdyby k využití funkce nedošlo. Pro vás je tedy nejpodstatnější to, aby všechny tipy na tiketu byly vítězné (případně vyhodnoceny kurzem 1.00) a zároveň byl dodržen minimální kurz.

Kurz se bude počítat bez kursového zvýhodnění (bonifikace) a v případě Extratipu jedná o kurz bez Extratipu.

Jaká je minimální sázka do hry Pyramida?

Minimální sázka pro tuto hru je 50 Kč. Maximálně můžete hrát najednou pět Pyramid, takže za jeden den můžete podat maximálně 5 sázek do hry Pyramida, což celkově znamená sázky v celkové hodnotě 250 Kč (5 x 50 Kč).

Hráč má k dispozici jeden život

Hráči mají k dispozici jeden život – tento život je možné využít v případě, že jste nesplnili minimální kurz z důvodu skonta. Máte tak nárok opakovat dané kolo. V případě, že bude skonto zápasu řešeno dodatečně a vy jste mezi tím prošli několik kol, tak pak můžete normálně pokračovat, ale automaticky ztrácíte nárok na "život".

💰 Tipovací hra Pyramida – minimální kurzy, limity a výhry 💰
Kolo v soutěži
Pyramida
Minimální
kurz
Minimálni
vklad
Výhry podle
dosaženého kola
1. kolo 1.10 50 Kč -
2. kolo 2.00 50 Kč -
3. kolo 3.00 50 Kč -
4. kolo 4.00 50 Kč 50 Netů / Goldenů
5. kolo 5.00 50 Kč 100 Netů / Goldenů
6. kolo 6.00 50 Kč 200 Netů / Goldenů
7. kolo 7.00 50 Kč 15.000 Netů / Goldenů
8. kolo 8.00 50 Kč 200.000 Netů / Goldenů
9. kolo 9.00 50 Kč 2.000.000 Kč
10. kolo 10.00 50 Kč 15.000.000 Kč a více
Vklad lze provést i v Netech (Tipsport) a Goldenech (Chance).
【 1 Net / Golden = 1 Kč | 50 Netů / Goldenů = 50 kč 】

Ceny v soutěži Pyramida – hlavní výhra je více než 15 milionů korun

Pokud začnete hrát Pyramidu, tak máte 30 dní na to, abyste tuto konkrétní pyramidu dokončili. Z toho vyplývá, že není nutné tipovat každý den.

Tipsport a Chance v červnu 2020 změnili ceny v soutěži a nejnovější budou hráči odměňován už po čtvrtém kole. Abyste získali zajímavou finanční odměnu, tak nemusíte projít až do posledního kola, protože od osmého kola jsou výhry už velmi zajímavé. Platí 1 Net = 1 Golden = 1 Kč.

Pokud přejdete přes sedmé kolo, tak získáváte výhru 15.000 Netů (= 15.000 Kč). V dalším kole získáte 200.000 Netů a v devátém až 2.000.000 Kč. V případě, že se dostanete do desátého kola, které bude vítězné a v daný den budou více vítězů (což je velmi nepravděpodobné), tak se hlavní výhra 15.000.000 Kč rozdělí rovnoměrně.

Když někdo získá hlavní výhru, tak se ihned vypíše nová hlavní výhra (pravděpodobně bude rovněž ve výši přibližně 15 milionů). Vy můžete hrát neustále pyramidu a vaše výhry jsou neomezené (teoreticky je možné vyhrát i dvě hlavní výhry dva dny po sobě).

Hrát Pyramídu u Tipsportu Hrát Pyramídu u Chance

Všechny potřebné informace najdete i na webu, a to po registraci v sekci soutěže, kde vidíte všechny dostupné soutěže včetně jejich pravidel resp. podmínek.

Nejčastější otázky a odpovědi

1️⃣ Jak se hraje tipovací hra Pyramida?

Pyramida obsahuje 10 kol, přičemž každé kolo musíte uhodnout stanovený minimální kurz. Pokud přejdete takto až do posledního kola (uhodnete 10 kol za sebou), tak čeká na vás jackpot! Zajímavé výhry jsou již od sedmého kola.

2️⃣ Jak se zapojit do Pyramidy?

Nejprve se musíte mít účet u Tipsport.cz nebo Chance.cz a pak stačí už jen uzavřít sázku za 50 Kč. Při podání tiketu je třeba zařadit tiket do hry pyramida (před potvrzením tiketu třeba zvolit pole pyramida).

3️⃣ Co můžete vyhrát?

Hlavní výhra je 15.000.000 Kč a více pokud projdete všemi deseti koly. Výhry v Tipsport nebo Chance jsou již od 4. kola, ale ty zajímavější (např. 15 000 Netů/Goldenů) jsou od 7 kola. Jedna koruna = 1 Golden = 1 Net. V článku si můžete prohlédnout kompletní přehled cen.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků
Aktuální bonusy
Tipsport bonus

500 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 500 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Za registraci získate 300 Kč zdarma a když vložíte 3.000 Kč získate dalších 6.000 Kč.

Betano bonus

1.000 Kč za registraci + 3.000 Kč bonus

3.000 Kč + 500 Kč sázka zdarma + 500 za verifikaci s kódem: EURO

Další bonusy
Nejnovější příspěvky na fóru
Pokerstrars.com , Betonline.ag , SBO , betfair.com alebo skus betinasia.com...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu
Skus betinasia.com ak vies anglicky chod na arbusers.com je tam sekcia o...
Ako stavkovat u zahranicnych stavkovych...
Ani neviem kolko som bol v pluse mal som ho aj 15 rokov, no v posledných...
Bet365 dali mi limity
Copyright © 2011-2024 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt