Od 1.4.2021 můžete hrát 5 pyramid najednou! První soutěžící zdolal 10.kolo a obdržel miliony korun.

Zahrajte si hru "Pyramida" od Tipsportu a dostaňte se na vrchol, kde na vás v desátém kole čekají milionové výhry! Od 7. kola se můžete těšit na velmi zajímavé odměny!

🏆 Ve hře Pyramida od Tipsportu se hraje o 15 milionů Kč

Od ledna 2020 Tipsport spustil opět hru Pyramida, která se dá hrát i na pobočkách.

Oproti předchozí verzi Pyramidy Tipsport pozměnil pravidla.

Celkově systém hry spočívá v tom, že je 10 kol a každé kolo má minimální výšku kurzu. Pokud máte vítězný tiket s minimálním kurzem, tak postupujte do dalšího kola.

Název soutěže Pyramida
Termín konání hraje se individuálně celý rok
Minimální sázka 50 Kč
Počet kol 10
Max. počet rozehraných pyramid 5 (pyramidy hrajete nezávisle na sobě)
Dotace 15.000.000 Kč a více
Jak se zapojit Vytvořením účtu na Tipsport.cz
Kompletní podmínky

Kde je možné hrát hru Pyramida?

Kromě toho, že hru Pyramida umíte hrát na pobočkách a online v sázkové kanceláří Tipsport, tak netřeba zapomenout ani na Chance. Chance má také k dispozici Pyramidu, přičemž má stejná pravidla a rovněž ceny jako Tipsport Pyramida. Jsou vzájemně propojeny spolu se slovenskými Tipsportem.

podívejte si, kdo se dostal zatím nejdále ve hře Pyramida a jakou výhru získal

Tiket je třeba zařadit do soutěže Pyramida

Když si vytvoříte tiket, dole na tiketu vidíte možnost "soutěž". Zde je třeba zvolit správný typ soutěže a pokud hrajete více Pyramid najednou, tak je třeba myslet i na to, zda jste to nechtěli dát do některé konkrétní.

V dubnu 2021 se první tipér dostal do posledního 10. kola! Aktuálně si přišel na více než 2,2 milionu korun a celá komunita sleduje, zda se mu podaří získat hlavní cenu! Přečtěte si, jestli to dokázal a k 2,2 milionům si připsal dalších 17 milionů.

Pyramida – pravidla

Jak již bylo uvedeno výše, tak musíte projít deseti koly. Každé kolo má stanovený minimální kurz. Současně můžete hrát pět pyramid najednou.

Pravidla jsou jednoduchá s tím, že pokud neuhodnete, tak v dané pyramidě končíte. Systém uznává předzápasové sázky i live sázky.

Pokud využijete na tiketu cashout, tak i takový tiket se započítá, ale pro potřeby Pyramidy se to počítá, jako kdyby ke cashoutem nedošlo. Pro vás je tedy nejpodstatnější to, aby všechny tipy na tiketu byly vítězné (případně vyhodnoceny kurzem 1.00) a zároveň byl dodržen minimální kurz.

Kurz se bude počítat bez kursového zvýhodnění (bonifikace) a v případě Extratipu jedná o kurz bez Extratipu.

Jaká je minimální sázka do hry Pyramida?

Minimální sázka pro tuto hru je 50 Kč. Maximálně můžete hrát najednou pět Pyramid, takže za jeden den můžete podat maximálně 5 sázek do hry Pyramida, což celkově znamená sázky v celkové hodnotě 250 Kč (5 x 50 Kč).

Od 1.4.2021 Tipsport zvýšil maximálny počet Pyramíd, ktoré môže mať jeden hráč rozohrané z 3 na 5. 

Hráč má k dispozici jeden život

Hráči mají k dispozici jeden život - tento život je možné využít v případě, že jste nesplnili minimální kurz z důvodu skonta. Máte tak nárok opakovat dané kolo. V případě, že bude skonto zápasu řešeno dodatečně a vy jste mezi tím prošli několik kol, tak pak můžete normálně pokračovat, ale automaticky ztrácíte nárok na "život".

KoloMinimální kurzMinimálni vkladVýhry
1. kolo 1.10 50 Kč/Netů/Goldenů -
2. kolo 2.00 50 Kč/Netů/Goldenů -
3. kolo 3.00 50 Kč/Netů/Goldenů -
4. kolo 4.00 50 Kč/Netů/Goldenů 50 Netů/Goldenů
5. kolo 5.00 50 Kč/Netů/Goldenů 100 Netů/Goldenů
6. kolo 6.00 50 Kč/Netů/Goldenů 200 Netů/Goldenů
7. kolo 7.00 50 Kč/Netů/Goldenů 15.000 Netů/Goldenů
8. kolo 8.00 50 Kč/Netů/Goldenů 200.000 Netů/Goldenů
9. kolo 9.00 50 Kč/Netů/Goldenů 2.000.000 Kč
10. kolo 10.00 50 Kč/Netů/Goldenů 15.000.000 Kč a více

Ceny v soutěži Pyramida – hlavní výhra je více než 15 milionů korun

Pokud začnete hrát Pyramidu, tak máte 30 dní na to, abyste tuto konkrétní pyramidu dokončili. Z toho vyplývá, že není nutné tipovat každý den.

Tipsport a Chance v červnu 2020 změnili ceny v soutěži a nejnovější budou hráči odměňován už po čtvrtém kole. Abyste získali zajímavou finanční odměnu, tak nemusíte projít až do posledního kola, protože od osmého kola jsou výhry už velmi zajímavé. Platí 1 Net = 1 Golden = 1 Kč.

Pokud přejdete přes sedmé kolo, tak získáváte výhru 15.000 Netů (= 15.000 Kč). V dalším kole získáte 200.000 Netů a v devátém až 2.000.000 Kč. V případě, že se dostanete do desátého kola, které bude vítězné a v daný den budou více vítězů (což je velmi nepravděpodobné), tak se hlavní výhra 15.000.000 Kč rozdělí rovnoměrně.

Když někdo získá hlavní výhru, tak se ihned vypíše nová hlavní výhra (pravděpodobně bude rovněž ve výši přibližně 15 milionů). Vy můžete hrát neustále pyramidu a vaše výhry jsou neomezené (teoreticky je možné vyhrát i dvě hlavní výhry dva dny po sobě).

Hrát Pyramídu u Tipsportu Hrát Pyramídu u Chance

Všechny potřebné informace najdete i na webu, a to po registraci v sekci soutěže, kde vidíte všechny dostupné soutěže včetně jejich pravidel resp. podmínek.

Nejčastější otázky a odpovědi

1️⃣ Jak se hraje tipovací hra Pyramida?

Pyramida obsahuje 10 kol, přičemž každé kolo musíte uhodnout stanovený minimální kurz. Pokud přejdete takto až do posledního kola (uhodnete 10 kol za sebou), tak čeká na vás jackpot! Zajímavé výhry jsou již od sedmého kola.

2️⃣ Jak se zapojit do Pyramidy?

Nejprve se musíte mít účet u Tipsport.cz nebo Chance.cz a pak stačí už jen uzavřít sázku za 50 Kč. Při podání tiketu je třeba zařadit tiket do hry pyramida (před potvrzením tiketu třeba zvolit pole pyramida).

3️⃣ Co můžete vyhrát?

Hlavní výhra je 15.000.000 Kč a více pokud projdete všemi deseti koly. Výhry v Tipsport nebo Chance jsou již od 4. kola, ale ty zajímavější (např. 15 000 Netů/Goldenů) jsou od 7 kola. Jedna koruna = 1 Golden = 1 Net. V článku si můžete prohlédnout kompletní přehled cen.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

J.Mesrine@azet.sk
Wonna betting tips
obchodovať s betfair, by sa malo stále dať nie betfair licenciu nemá a...
Betfair na slovensku
caute mate skusenost s 22bet? viem ze su to rusi ale ci sa tam da...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu