World Cup Jasná 2021 - informace, možnosti sledování jak si vsadit zdarma

Jasná je opět ve hře! Nejznámější lyžařské středisko na Slovensku se znovu stane epicentrem dějiště Světového poháru 2021. Sledujte závody v Jasné živě v TV nebo online pomocí live streamu.

Světový pohár v alpském lyžování – sledujte World Cup Jasná 2021 živě

World Cup Jasná 2021 bude letos hostit světovou ženskou elitu v alpském lyžování. Mezi největší vůdkyně v soutěži patří jednoznačně slovenská lyžařka Petra Vlhová, která má našlápnuto na vítězství malého křišťálového glóbu v disciplíně slalomu a také na vítězství velkého křišťálového glóbu v alpském lyžování.

Kromě Petry Vlhové patří k neochvějným lídrům na svahu zejména americká lyžařka Mikaela Shiffrinová, Italka Marta Bassino či švédská závodnice Michelle Gisinová. Za světovými špičkami nezaostávají ani naše vynikající české lyžařky jako je Ester Ledecká nebo Martina Dubovská.

Do startu závodu v slovenském lyžařském středisku zbývá jen pár dní. Buďte u toho i vy! Sledujte živý přenos nebo live stream World Cup Jasná 2021 živě!

Sledujte livestream ze Světového poháru v alpském lyžování

Kdy se začínají v Jasné závody v alpském lyžování?

Lyžařské závody jsou v Jasné naplánované na 6. a 7. března 2021. Ženská elita bude proti sobě tentokrát bojovat v disciplínách slalomuobřího slalomu.

Kdo nás bude reprezentovat na World Cup Jasná 2021?

Na Světovém poháru v alpském lyžování nás budou reprezentovat dvě talenované české lyžařky – Ester Ledecká, která se pravidelně dostává do první desítky žebříčku SP a Martina Dubovská, která v alpském lyžování podává také skvělé výkony. Závody v alpském lyžování se budou konat pouze v kategorii žen, protože mužská kategorie má naplánováno závody v norském Kvitfjellu.

Program FIS WORLD CUP JASNÁ 2021

V pátek 5. března 2021 v 17:00 hod. proběhne losování startovních čísel. Na další den by měly proběhnout závody v alpském lyžování, na kterých bude největším favoritem slovenská lyžařka Petra Vlhová.

Prohlédněte si tabulku s celým programem dvoudenních lyžařských závodů, které se budou konat v nejznámějším slovenském lyžařském středisku Nízkých Tater - středisku Jasná.

WORLD CUP JASNÁ – 06.03.2021
ČasProgramMísto
09:26 Otevírací ceremoniál Cíl
09:30 1. kolo –  Ženy (slalom) Luková - Priehyba​
12:30 2. kolo – Ženy (slalom) Luková - Priehyba​
PŘEDÁNÍ CEN  Cíl

Chcete vidět jak momentálně vypadá lyžařská trať Luková v Jasné? Podívejte se na živé záběry z internetové webkamery přímo ze střediska společnosti Tatry mountain resorts a.s.

WORLD CUP JASNÁ – 07.03.2021
ČasProgramMísto
09:26 Otevírací ceremoniál Cíl
09:30 1.kolo – Ženy (obří slalom) Luková - Priehyba​
12:30 2.kolo – Ženy (obří slalom) Luková - Priehyba​
PŘEDÁNÍ CEN  Cíl

Celý program a kalendář ze Světového poháru v alpském lyžování pro kategorii žen a kategorii mužů si můžete prohlédnout v našem dalším článku.

Dají se zakoupit vstupenky na závody v Jasné?

Podle nejnovějších informací bohužel nebude možné zakoupit vstupenky na lyžařské závody v Jasné, nakolik celé závody budou muset proběhnout kvůli celosvětové pandemií corona viru v tzv. bublině a bez diváků. Jak samotná Petra říká – je obrovská škoda, že závody v Jasné proběhnou bez diváků, protože slovenskí fanoušci vědí udělat neskutečne dobrou atmosféru na trati.

Jak dopadly poslední závody v alpském lyžování v roce 2016?

Poslední závody ve sjezdovém lyžování, které se konaly v Jasné ještě v roce 2016 se stejně soupeřilo v disciplínách slalomu a obřího slalomu. Na stupínku vítězů tehdy skončila Američanka Michaela Shiffrinová, na druhé místo se podařilo dostat švýcarské závodnici Wendy Holdener a třetí skončila slovenská reprezentantka Veronika Velez Zuzulová. Petru Vlhová předběhla naše česká lyžařka Šárka Strachová, která skončila na osmém místě. Kromě Šárky soutěžila i Martina Dubovská, která v té době nepodala právě nejlepší výkon a umístila se na 26. místě.

Podívejte se na video z posledního World Cupu 2016 v lyžařském středisku Jasná.

Kde si můžete vsadit na World Cup Jasná 2021?

Zimní sporty mají aktuálně v nabídce všechny české sázkové kanceláře. Pokud jste fanoušky alpského lyžování a aktivně ho sledujete, tak určitě byste si neměli zapomenout podat sázku na svého favorita!

V sázkových kancelářích si můžete vsadit kromě samotného vítěze závodu i na nejlepšího závodníka, na celkové umístění, kdo bude klasifikován jako lépe umístěný nebo kolik sekund bude náskok vítěze.

Pro uzavírání kurzových sázek na alpské lyžování si stačí pouze vytvořit registraci na Tipsport.cz, kde získáte peníze zdarma na podání vaší první sázky. Kromě bonusu získáte i další benefit a to bezplatné sledování sportovních live streamů.

Jak tipovat zdarma u Tipsportu?
  1. Registrace herního účtu na Tipsport.cz
  2. Následné ověření vaší totožnosti.
  3. Po registraci získáte vstupní bonus v hodnotě 150 Kč.
  4. Tento vstupní bonus vám bude na váš herní účet připsán ve formě Netů.
  5. Po získání bonusu můžete podat kurzovou sázku za Nety (menu je třeba zvolit na tiketu).
  6. Pokud bude váš tiket výherní, tak výhra se vám připíše již v Kč.
  7. Kromě vstupního bonusu můžete získat i další lákavý bonus. Stačí, když vložíte peníze na svůj herní účet u Tipsportu. Dotací svého účtu můžete získat bonus na vklad až 50.000 Kč.

Kde si můžete prohlédnout Světový pohár v alpském lyžování?

Zjazdovanie lyžování patří obecně k nejpopulárnějším zimním sportům, takže jeho vysílání najdete na několika televizních kanálech. Alpské lyžování si můžete prohlédnout kromě live vysílání v TV i na dostupných live streamech, které lze spustit na tabletech nebo mobilech.

Alpské lyžovaní live v TV

World Cup Jasná 2021 můžete sledovat v přímém přenosu prostřednictvím české televizní stanice ČT Sport nebo pomocí zahraniční TV stanice Eurosport, která je navíc dostupná pro všechny české ale i slovenské diváky. 

Náš TIPProhlédněte si všechny možnosti, jak a kde sledovat live přenos z alpského lyžování živě.

Online vysílání alpského lyžování - live stream World Cup Jasná 2021

Sjezdové lyžování v Jasné si můžete prohlédnout i online prostřednictvím dostupného live streamu na Tipsport TV.Kromě live streamu sázkové kanceláře můžete využít i službu Eurosport Player, která je pod záštitou televizní stanice Eurosport.

Sledování streamu na TV Tipsport je prvních 7 dní od registrace zdarma a pak je třeba vsadit 30 Kč za 30 dní.

Kde si můžete prohlédnout výsledky z World Cup Jasná?

Přehledné výsledky ze závodů World Cup Jasná 2021 či průběžné pořadí malého a velkého křišťálového glóbu v jednotlivých lyžařských disciplínách najdete na našem webu

Nejčastější otázky a odpovědi

1️⃣ Kdy proběhnou závody alpského lyžování v Jasné?

Závody v alpském lyžování se uskuteční 6. a 7.3.2021. Celý program lyžařských závodů v Jasné si můžete prohlédnout v našem článku výše.

2️⃣ Kdo nás bude na World Cup Jasná 2021 reprezentovat?

V závodech v Jasné nás budou reprezetovať Ester Ledecká a Martina Dubovská.

3️⃣ Kde si můžete podat kurzovou sázku na zimní sporty?

Na Světový pohár v alpském lyžování 2021 si můžete vsadit ve všech českých sázkových kancelářích, přičemž nejvíce vypsaných druhů sázek naleznete v sázkové společnosti Tipsport.

4️⃣ Jaké jsou možnosti sledování SP v alpském lyžování v Jasné?

World Cup Jasná 2021 si můžete prohlédnout živě na televizní stanici ČT Sport nebo Eurosport. Kromě TV vysílání můžete vyzkoušet i bezplatný live stream sázkové kanceláře Tipsport.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

300 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 300 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Za registraci získate 300 Kč zdarma a když vložíte 3.000 Kč získate dalších 6.000 Kč.

Betano bonus

850 Kč za registraci + 3.000 Kč bonus

3.000 Kč + 300 a 500 Kč sázka zdarma + 50 točení s kódem: LIGA500

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

If you want to have greater opportunities that will make your life more...
You'll love this online institute!
One of the keys to a successful career is having a solid background that...
Pravne zalezitosti stavkovania v zahranicnych...
snímok obrázovky kde sa VYPLNA ADRESA
Otazka
Copyright © 2011-2023 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt