Další novinka z dílny Tipsportu, která zvýhodňuje sázející!

Nepleťte si zachránit tiket s funkcí cashout – prodej tiketu. Díky funkci „uzavřete příležitost“ víte zachránit kterýkoli tiket s minimálně 2 příležitostmi.

Tipsport nabízí předčasné uzavření příležitosti na tiketu

Uzavření příležitosti resp. zachraňte tiket je od roku 2021 zcela nová funkce se kterou přichází sázková kancelář Tipsport.

Tato funkce umožňuje opravdu kdykoliv uzavřít příležitost (i při špatném vývoji)!

Díky novému tipovacímu nástroji si sázející přijdou určitě na své a mnoho tiketů se zachrání. Tato funkce je dostupná kromě Tipsportu také u Chance.

🔥 Tipovací funkce Uzavření příležitosti
☑️ Min. počet událostí 2
👉 Dostupnost funkce pokud je vypsaný kurz
❓ Ikona uzavření příležitosti oranžové U
📱 Funkce v mobilu
📢 Více informací zobrazit

Jak funguje uzavření příležitosti u Tipsportu na tiketu?

Abyste mohli uzavřít příležitost dříve než skončí, musí být stále vypsaný kurz na konkrétní sázku, přičemž nezáleží zda jde o předzápasovou nebo live sázku. V tomto případě je nejlepší tipovat na základní sázky jako je 1X2, protože tyto jsou při live sázkách nejdéle vypsané. Pokud je kurz vypsán, tato funkce bude dostupná. Při nevypsaném kurzu nelze přepočítat kurz.

Jaká je největší výhoda/nevýhoda této funkce?

Představte si, že máte celkový kurz na tiketu 12.0. Jedna z příležitostí má kurz 3.0 a nevyvíjí se dobře, proto sáhnete po předčasném uzavření této příležitosti. Tato příležitost bude mít při uzavírání vypsán nový kurz a tento nově vypsaný kurz může být i ZÁPORNÝ (např. 0.80). Konečný kurz na tiketu bude 12.0 / 3.0 = 4.0 (tímto odstraníme z tiketu původní kurz 3.0) a toto musí vynásobit ještě novým kurzem (v našem případě záporným, protože je menší než 1.0). Výsledný kurz je tak 4.0 x 0.8 = 3.2. Oproti kurzu 12.0 máte už jen 3.2, ale i při nepříznivě se vyvíjející situaci můžete mít tiket pořád výherní!

Kdy není funkce dostupná?

  • V případě, že na konkrétní tip není vypsaný kurz
  • Zápas je přerušen resp. kurzy dočasně staženy
  • Během doby stornování tiketu (1 minuta)
  • Pokud máte na tiketu už jen jednu příležitost, tak funkce není dostupná (musíte použít cashout)
Cashout a uzavření příležitosti se přepočítávají stejně (není rozdíl v kurzech).

Jak uzavřu příležitost předčasně v mobilu?

mobilní aplikaci musíte pro záchranu tiketu déle tlačit na příležitost (long-press). Pokud je možné příležitost okamžitě uzavřít bude to označeno oranžovou ikonou U. Přesně takto to funguje i při mobilní webové aplikaci. Jak to udělat si prohlédněte i ve videu níže.

Jak se vyhodnocuje uzavření příležitosti při hře pyramida?

V případě, že hrajete celoročně dostupnou hru Pyramida, tak funkce „uzavření tiketu“ nemá žádný vliv na pyramidu. Je to totéž jako v případě funkce cashout. V těchto případech se vůbec nebere v úvahu cashout ani uzavření příležitosti. Pokud je tiket výherní v původním stavu, pouze tehdy postupujete do dalšího kola.

TOP sázkové kanceláře v ČR a bonusy
Sázková kancelářVstupní bonus + peníze zdarmaZískat bonus
50.000 Kč + 150 Kč zdarma Registrovat se
600 Kč + 300 Kč zdarma Registrovat se
2.000 Kč + 200 Kč zdarma Registrovat se
5.000 Kč + 500 Kč zdarma Registrovat se
10.000 Kč + 500 + 500 Kč zdarma Registrovat se