Sázky bez remízy, na počet gólů a jiné

Sdílejte, děkujeme:

Sázky na počet gólů

Kromě sázek na over/under (více/méně) je možné sázet na počet branek při různých příležitostech. Vsadit si můžete na počet branek v prvním nebo druhém poločase, na počet branek po deseti minutách, kolik gólů dá jednotlivý tým, zda mužstvo neinkasuje, zda oba týmy vstřelí gól nebo je možné tipovat i na přesný počet gólů ať už celkově nebo na poločas.

Pokud jde o přední ligu budete si moci vsadit i na to, zda si mužstvo vstřelí vlastní gól, zda jedno z mužstev skóruje z pokutového kopu, zda bude v zápase neproměněný pokutový kop, zda padne sudý nebo lichý počet gólů. Při velkých ligách jsou v kurzové nabídce k dispozici sázky na přesný výsledek ať už po poločasu nebo celkově. Dále je možné sázet i na to, kdo vstřelí gól příp. kolik gólů vstřelí konkrétní hráč v zápase.

SBR (sázka bez remízy)

Sázka SBR po angl. DNB (draw no bet) znamená, že pokud zápas skončí v řádné hrací době remízou, tak bude sázka zrušena. V tomto případě vám bude vklad do sázky vrácen. Sázka SBR a asijský handicap AH(0) je ta jistá sázka, protože v případě remízy se vždy vrátí vklad. Mohou se však lišit kurzy, protože na asijské handicapy má sázková kancelář menší marži a tedy jsou kurzy vyšší. Setkat se můžete také s výrazem PK (Pick) což je další obdobný výraz pro SBR. Při těchto sázkách máte vždy vypsány pouze dvě možnosti (1 a 2), protože remíza v případě této sázky neexistuje.

Sázka Money Line

Money Line je primárně sázka na celkové vítězství v zápase včetně prodloužení. Tento pojem se zaužíval při amerických sportech, kde se vždy zápasy prodlužují pokud po řádné hrací době skončí zápas remízou. V některých sázkových kancelářích především evropských se můžete setkat s tím, že se sázky na Money Line vyhodnocují po řádné hrací době (v tomto případě se jedná o sázku bez remízy - SBR).
UpozorněníPřed uzavřením této sázky vám doporučujeme přečíst pravidla konkrétní sázkové kanceláře pokud si nejste jisti jak se tento druh sázky vyhodnocuje.

Dvojitá šance

Dvojitá šance (1X, X2) se podává, pokud si chcete pojistit případnou remízu. Touhle sázkou se ujišťujete, že i v případě remízy je váš tiket výherní. Pokud chcete tipovat na vašeho favorita zápasu a vidíte tam i reálnou možnost remízy, tak máte dvě možnosti:

  1. Buď zvolíte dvojitou šanci např. 1X, tedy váš tiket bude výherní pokud nevyhraje hostující mužstvo.
  2. Další alternativou je zvolit sázku bez remízy (SBR), ale v tomto případě se vám pouze vrátí vklad, pokud zápas skončí remízou.
PoznámkaPokud bychom tyto dvě sázky porovnali kurzově, tak při sázce SBR je vždy větší kurz.

Druhá šance

Tento druh sázky zavedla sázková kancelář Fortuna a jde o výjimečnou sázku, která kombinuje sázku na první poločas a výsledek celého zápasu.

Při sázce Druhá šance máte na výběr 3 možnosti:

  • 1 - 1 (výhra domácího mužstva v 1. poločasu nebo zápase)
  • 0 - 0 (remíza v 1. poločasu nebo zápase)
  • 2 - 2 (výhra hostujícího týmu v 1. poločasu nebo zápase)

Sázka Grand Salami

Grand Salami je sázka, při které sázíte na celkový počet gólů ve všech hokejových zápasech během jednoho dne. V tomto případě podáváte sázku nad nebo pod zvolenou hranici branek, které padnou v jeden den. S výrazem Grand Salami se můžete setkat i v baseballu, kde sázíte na celkový počet skórovaných runů.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

500 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 500 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

Vložte 200 Kč a sázejte s 1.200 Kč

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 200 Kč. Fortuna vám dá dalších 1.000 Kč na vaše sázky.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

Zadravím Vás, zháňam účty od bet365 so skrillom/netellerom samozrejme musí...
Odkúpim bet365 účty so skrillom/netellerom
Vďaka za reakciu. Dočítal som sa na nete, že je to čistý podvod.
OKsázky
Tipkurz dáva 10 EUR ako vstupný bonus, ale tento bonus je rozdelený medzi...
Vstupný bonus