Placené tipy, sázkařské servisy a sázkové poradenství – dá se jim důvěřovat?

Využi bonus 500 Kč bez vkladu a vsaď si na českou reprezentaci
Uplatnit bonus 500 Kč zdarma za založení účtu
Využi bonus 300 Kč zdarma a vsaď si na EURO 2024

Chcete si předplatit placené tipy? Seznámíme vás s problémy při využívání placených tipů. Využijte naše rady a zkušenosti se sázkovým poradenstvím a nenaleťte podvodným sázkařským servisem.

Sázkové poradenství a placené tipy – vyplatí se?

Placené tipy na sportovní sázky jsou na internetu velmi populární, ale mnoho lidí má s nimi negativní zkušenosti. Vyplatí se tedy investovat do placených tipů? Jsou placené tipy podvod? Jak rozpoznat kvalitní tipy? Co udělat, abyste se nenechali nachytat? Jaké problémy se mohou vyskytnout, pokud jste si zakoupili placené tipy? Jak si ověřit statistiku sázkového servisu? Kdo vytváří sázkařské servisy?

Odpovědi na všechny otázky se dozvíte v tomto článku, ale na začátku je třeba vysvětlit, co to je fixed matches a jaký je rozdíl mezi fixed matches a profesionálním sázkařským servisem? Celá problematika placených tipů a sportovního sázkového poradenství začíná u zmíněných pojmech.

Co je fixed matches (dohodnutý zápas)?

Profesionální sázkařský servis dodává odběratelům tipy na sázení, přičemž samotný tip je rozhodnutím konkrétního sázkaře sázkařského servisu na základě jeho analýzy. Při fixed matches se jedná o předem dohodnutý zápas příp. vývoj zápasu. Existuje několik přiznání a množství podezření, že fixed matches existují. O tomto netřeba pochybovat. Takové zápasy se však dostanou jen k úzkému okruhu lidí a rozšiřováním takové informace by šly proti sobě. Z tohoto důvodu je třeba dávat pozor na množství podvodníků, který tvrdí, že mají informace o dohodnutém zápase.

Na co si dát pozor při placených tipech na dohodnuté zápasy?

Základní pravidlo fixed matches – informace o dohodnutých zápasech se nerozšiřují! Cílem podvodníků je od vás získat peníze. Jdou na to různými mazanými způsoby, proto vám často dají první tipy zdarma a pokud je první tip výherní, tak pak už musíte platit (pokud se nad tím zamyslíte, tak jediný kdo nemá co ztratit, je právě ten co vám tipy poslal).

Na různých fórech najdete velký počet příspěvků, kde se takový podvodníci snaží nabízet své služby. Fixed matches nebo nedůvěryhodné sázkařské servisy vzkvétají i na sociálních sítích, kde se snaží seriózně vystupovat. Nejpopulárnější sociální síť Facebook umožňuje mazání nežádoucích komentářů a také dnes není problém koupit Facebook stránky (s tisíci lajků) a přejmenovat ji. Netřeba věřit ani různým obrázkem (tzv. screenshotům) z webových stránek sázkových kanceláří, které zvyknou podvodníci zveřejňovat. Zdrojový kód webstránky lze snadno upravit a leckdo z nás si tak může na svém počítači přepsat libovolnou stránku pro své potřeby. Také existuje Photoshop a podobné programy, ve kterých není úprava obrázků žádný problém. Pokud vám někdo ukazuje obrázky výherních tiketů, tak si od něj raději vyžádejte link na konkrétní tiket (umožňuje to např. Tipsport nebo Fortuna).

Pokud hledáte sportovní tipy na zápasy a nechce se vám platit, ověřené tipy zdarma najdete zde a analýzy sportovních zápasů zde.

Profesionální placený sázkařský servis

Oproti dohodnutým zápasům jsou mnohem populárnější placené tipy na zápasy, které byly určeny na základě analýzy vypracované členem sázkařského servisu. Pokud si chcete zakoupit placené sportovní tipy, měli byste si nejprve prověřit důvěryhodnost sázkařského servisu. Důvěryhodnost se posuzuje na základě historie tipů a jejich statistiky. Pokud si autor sám na stránce vede historii tipů a jejich statistiku, je velmi jednoduché manipulovat s takovými tipy či samotnou statistikou. Přidávání výherních tipů na již odehrané zápasy či vymazání nevýherních tipů není ničím výjimečným. Pro sázkařský servis je důležité, aby byla statistika zajímavá pro potencionálního klienta. Odebírání nebo přidávání tipů je však nápadné a proto tipérské servisy pro vylepšení statistiky mění kurzy jednotlivých tipů. Tyto kurzy upraví tak, aby statistika vykazovala zajímavý zisk. Na druhou stranu ale existují i ​​sázkařské servisy, které jsou nezávisle ověřené a nemanipulují s historií a statistikou. Jak se vyhnout podvodníkům při placených tipech se dočtete níže.

Kdo vytváří sázkařské servisy?

Bohužel, velkou část tvoří podvodníci, který se snaží zbohatnout na lidské důvěře resp. naivitě. Existují i sázkařské servisy (hlavně zahraniční), které se chytili a existují. Pak jsou tu různé nové projekty, které jsou krátkodobé a to buď díky slabému marketingu, důvěryhodnosti nebo se jim přestane dařit. Často se setkáte s obrázky drahých aut, kde se píše o zbohatnutí díky tipům. Zde byste si měli položit otázku, proč někdo od vás potřebuje peníze, když se mu tak daří? Často musíte nejdříve peníze poslat, abyste vůbec nějaký tip na zápas dostali. Ano, jsou sázkaři co tipují úspěšně a nabízejí své tipy za peníze, tito ale nepotřebují používat levné marketingové triky.

Jak zjistím, zda jsou placené tipy důvěryhodné?

 • Stránka s placenými tipy by měla mít možnost komentovat a admin stránky by měl s vámi komunikovat. Protože správce stránky může komentáře odstranit, je třeba si všímat, zda jde jen o pozitivní komentáře. Při pouze pozitivních komentářích třeba být ostražitý. Totéž platí, pokud je historie tipů či statistika až přehnaně pozitivní (návratnost investice nad 15 % je již velmi vysoká a podezřelá). Pro označení návratnosti investice se používá YIELD a ROI. Jaký je mezi nimi rozdíl se můžete dočíst ve slovníku pojmů.
 • Ideální je pokud má stránka s placenými tipy vytvořen sázkařský účet u třetí strany (např. Blogabet.com), kde se vede statistika automaticky. Placený servis by měl odkazovat na tyto statistiky a zároveň mít účet nějakým způsobem propojený (jako potvrzení, že jde o jejich statistiku).
 • Dalším způsobem je verifikace tipů tzv. ověření třetí stranou. Tato třetí strana vede evidenci resp. monitoring placených tipů. Tipy jsou zasílány stránce monitoringu tipů, na které jsou zobrazeny statistiky a historie ověřených tipů více sázkových servisů. Stránka monitoringu tipů však musí být důvěryhodná a měla by mít i fórum nebo chat, kde se můžete dočíst o zkušenostech ostatních uživatelů. Jde např. o stránky bet-universe.com nebo betliga.cz, na kterých naleznete ověřené tipy a sázkařské servisy.

7 problémů placených tipů

Pokud jste se rozhodli tipy předplatit, je zde několik problémů s nimiž se můžete setkat při odebírání tipů sázkových servisů:

 1. Padající kurzy – existují servisy, které mají velký počet odběratelů nebo odebírají tipy od dalších servisů (tzv. reseller). Takto se tipy od jednoho servisu dostanou k velkému počtu odběratelů a často se stane, že pár vteřin po zveřejnění tipu je kurz mnohem menší. Z tohoto vyplývá, že s největší pravděpodobností už nemá pro vás kurz hodnotu a zároveň nedosáhnete zisk jako sázkařský servis. V konečném důsledku můžete skončit i ve ztrátě, přičemž sportovní poradenství bude mít kladná čísla.
 2. Live sázky – pro live sázky musíte mít dostatek volného času. Pokud vám tipérsky servis pošle tip na live sázku, tak ho musíte okamžitě podat. Zde nastává problém, pokud se nacházíte např. v práci a nemůžete použít mobilní telefon resp. počítač. Pokud nepodáte všechny live sázky, tak nikdy nedosáhnete statistiku sázkového servisu. Naše doporučení je vyhýbat se takovým sázkařským servisem s live sázkami a zvolit servis, který vám pošle tipy v konkrétní čas příp. ve zvoleném časovém intervalu např. 18:00 až 19:00.
 3. Specifické typy – některé tipy jsou specifické a proto je třeba mít účet ve více sázkových kancelářích. Nejčastějším problémem bývají asijské hendikepy včetně sázek under/over, které mnoho sázkových kanceláří nevypisuje.
 4. Původ servisu – předtím než si tipy zakoupíte, prostudujte si ve kterých sázkových kancelářích se nejčastěji podávají a hlavně o jaké tipy jde. Důležité je, abyste se mohli v sázkových kancelářích, ve kterých jsou tipy podávány, registrovat a tyto sázky podat. Může se ale stát, že výhodnější kurz získáte v jiné sázkové kanceláří. Proto doporučujeme využít stránky, které porovnávají kurzy sázkových kanceláří.
 5. Garance zisku – při placených tipech nebo i celkově při sázení vám nikdy nikdo zisk nezaručí. Je velmi seriózní, pokud sázkařské servisy nabízejí bezplatné prodloužení odebírání tipů v případě, že nedosáhnou minimálně stanovený zisk.
 6. Zasílání tipů – u placených tipů jde o každou vteřinu, a proto je důležité, aby vám tip přišel co nejdříve. Z tohoto důvodu doporučujeme posílání tipů prostřednictvím SMS. Pokud servis nabízí zasílání tipů pouze přes e-mail či mobilní aplikace, tak si musíte zvážit, jak často jste připojen na internet. Tomuto problému lze předejít v případě, že tipy bude servis doručovat ve předem stanovený čas.
 7. Udělení limitu – každá sázková kancelář má své risk department tzv. risk manažery, který dohlížejí na sázky, kurzy či monitorují hráče. Poté než začnete odebírat tipy a následně je podávat, dostávate se do užšího výběru těchto risk manažerů a s velkou pravděpodobností vám bude dříve či později udělen limit (snížení maximálních sázek).

13 rad pro placené tipy a sportovní poradenství

 1. Statistiku tipů si je třeba ověřit. Pokud si budete prohlížet archiv tipů (důvěryhodný archiv), tak je dobré, pokud máte možnost vidět alespoň posledních 100 zápasů, ideálně 500 a více. Je třeba pracovat s dlouhodobou statistikou, protože statistika z posledního měsíce nestačí.
 2. Pozor na podvodníky! Nejčastější metodou je zasílání tipů. Podvodník rozešle TIP 1 jedné třetině zájemců, TIP 2 zašle druhé třetině zájemců a TIP 3 poslední skupině. Pokud alespoň jeden tip je výherní, tak pak tomuto okruhu lidí pošle další tipy (ty si už musí zájemci předplatit).
 3. Je pravda, že většina sázkařů nemá čas se věnovat analýzám zápasů. Přesto, nejlepší možný způsob je tipovat podle sebe. Abyste mohli sázet, stačí vám sledovat sport a mít alespoň minimální přehled o ligách, které tipujete. Ideální je, když se více zaměříte alespoň na jednu-dvě ligy.
 4. Pokud odebíráte tipy, tak budete s velkou pravděpodobností pod drobnohledem sázkové kanceláře a pokud se vám bude dařit, tak s velkou pravděpodobností vám sníží limit na sázky. Chcete-li odebírat tipy, je třeba je podávat v profesionálních sázkových kancelářích nebo třeba méně na sebe upozorňovat (pomoci může i sázení na vlastní zápasy ideálně s několika událostmi na tiketu).
 5. Žádný seriózní web s placenými tipy vám nikdy nic neslíbí a návratnost investice (ROI) se nebude pohybovat na bláznivých 150 %. Stát se to může, ale určitě nepůjde o dlouhodobou statistiku. ROI a YIELD je totéž, jen ROI označuje výnosnost nad 100 % a YIELD nad 0 % (příklad: ROI 115 % = YIELD 15 %; ROI 90 % = YIELD -10 %). Z příkladu můžete vidět, že u ROI se nikdy nebude zobrazovat záporné číslo. To u YIELD neplatí.
 6. Seriózní stránka s placenými tipy uvádí kdo je jejím majitelem. Najdete tam jméno majitele popř. název firmy včetně kontaktních údajů. Většina podvodníků tyto údaje neuvádí a pokud se je budete snažit zjistit např. přes who.is, tak budou informace o majiteli stránky s velkou pravděpodobností nedostupné (použil tzv. domain privacy). Je to proto, protože pokud neuspějí na jedné stránce, tak mohou snadno vytvořit novou stránku a nikdo nebude vědět, že je téhož majitele.
 7. Sázkařský servis by neměl mít záběr na spoustu sportů. Dvojnásob to platí, pokud se o takový servis stará jeden člověk. Je velmi nepravděpodobné, že bude mít tak velký přehled.
 8. Pokud sázkové poradenství poskytuje tipy na live sázky, tak si to dobře promyslete. S tipy na live sázky se spojuje několik problémů, které byly zmíněny výše.
 9. Pokud tipérský servis nabízí prodloužení odebírání tipů při nedosažení stanoveného cíle jako je minimální zisk, je velká pravděpodobnost, že tento servis je seriózní a není odkázán na vaše peníze.
 10. Nevěřte screenshotům! Problém je v tom, že web stránky na internetu se dají upravit ve zdrojovém kódu příp. v různých programech. Takto upravená stránka se dá pak snadno zneužít. Pokud vám tedy někdo ukazuje obrázky s výherními tikety, tak vždy nemusí být pravdivé.
 11. Srovnávejte frekvenci tipů. Pokud podáváte tipy častěji s menší procentuální výnosností, tak můžete dosáhnout větší zisk.
 12. Sázením málokdo zbohatne ze dne na den. Pokud se chcete do sázení dostat, tak se musíte vypracovat. Je důležité naučit se pracovat s kurzy jakož i hledat výhodnější alternativy pro sázky.
 13. Pokud si zakoupíte servis s placenými tipy, tak nezapomínejte pracovat se svým bankem (penězi). Na jeden tip se doporučuje vložit maximálně 3 až 4 % z vašeho banku. Pro více informací si je třeba nastudovat money management v sázení.
Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků
Aktuální bonusy
Tipsport bonus

500 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 500 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Za registraci získate 300 Kč zdarma a když vložíte 3.000 Kč získate dalších 6.000 Kč.

Betano bonus

1.000 Kč za registraci + 3.000 Kč bonus

3.000 Kč + 500 Kč sázka zdarma + 500 za verifikaci s kódem: EURO

Další bonusy
Nejnovější příspěvky na fóru
Pokerstrars.com , Betonline.ag , SBO , betfair.com alebo skus betinasia.com...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu
Skus betinasia.com ak vies anglicky chod na arbusers.com je tam sekcia o...
Ako stavkovat u zahranicnych stavkovych...
Ani neviem kolko som bol v pluse mal som ho aj 15 rokov, no v posledných...
Bet365 dali mi limity
Copyright © 2011-2024 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt