Online peněženka Skrill (Moneybookers) – co to je, jak funguje, jak si založit účet, poplatky, výhody, zkušenosti

Vysvětlíme vám co je internetová peněženka Skrill, jak funguje a jaké jsou poplatky a limity. Přečtěte si návod jak založit Skrill účet, stáhnout mobilní aplikaci nebo využít platební kartu.

Skrill CZ peněženka – RECENZE a NÁVOD jak založit účet

Co je Skrill?

Skrill / Moneybookers je nejlepší internetová peněženka, která umožňuje pomocí e-mailové adresy posílat peníze ze Skrill účtu do kterékoliv společnosti na internetu, která platební metodu Skrill akceptuje. Online platby s internetovou peněženkou Skrill / Moneybookers jsou jednoduché, rychlé, bezpečné a bez poplatků. Skrill má více než 35 milionů uživatelů z celého světa, což mluví o velké oblíbenosti této služby. Skrill / Moneybookers je akciová společnost sídlící v Londýně, která podléhá britskému a evropskému právu a zároveň je kontrolována Úřadem pro finanční dohled Velké Británie.

Stránky Skrill.com jsou kompletně v češtině a k dispozici je i česká podpora. Založení Skrill účtu je zdarma. Na účtu jsou k dispozici informace o všech platbách, které jste se Skrill uskutečnili. Výběr peněz se dá uskutečnit bankovním převodem, kreditní kartou nebo šekem. Peníze ze Skrill / Moneybookers můžete vybírat i přes bankomat prostřednictvím platební karty Skrill Prepaid MasterCard, o kterou můžete požádat. S touto kartou můžete platit v obchodech ale i na internetu.

Založit bezplatný Skrill účet
Budete přesměrováni na oficiální stránku Skrill.com/cz/
Internetová peněženka Skrill splňuje požadavky na zabezpečení plateb na úrovni PCI-DSS Level 1. Co to ​​znamená? Šifrování, zabezpečení a fyzická ochrana dat splňuje ty nejvyšší standardy v oblasti financí.
Hodnocení: 5 z 5

Výhody internetové peněženky Skrill / Moneybookers

 • Jednoduchost – na posílání peněz vám stačí e-mailová adresa a heslo k Skrill účtu.
 • Rychlost – peníze přes Skrill posíláte a přijímáte v reálném čase, tedy okamžitě resp. během pár sekund.
 • Bezpečnost – internetová peněženka Skrill / Moneybookers splňuje nejvyšší bezpečnostní standardy v oblasti financí a dosahuje bezpečnost banky.
 • Volnost – se Skrill můžete posílat (přijímat) peníze do (z) celého světa.
 • e Peněženka Skrill je v češtině
 • možnost požádat o platební kartu Skrill Prepaid MasterCard
 • věrnostní program Skrill VIP
 • mobilní aplikace Skrill

Nevýhody

 • poplatky při vkladech a výběrech
 • ověření totožnosti po založení Skrill účtu (kvůli bezpečnosti)

Jak založit Skrill / Moneybookers účet?

Internetová peněženka Skrill

Na webové stránce skrill.com se můžete bezplatně zaregistrovat. Při registraci zadávejte pouze pravdivé informace! Po registraci budete mít e-mailové adresy rozděleny na primární a sekundární, přičemž e-mail označen jako primární (zadaný při registraci) bude váš přihlašovací do Skrill. Tento primární e-mail nedoporučujeme zadávat při registraci do sázkových kanceláří (snižujete riziko zneužití vašeho účtu Skrill). Váš e-mail na hráčském účtu v sázkové kanceláří a účtu Skrill musí být stejný, proto si jako sekundární e-maily přidejte všechny ty, kterými jste se registrovali do sázkových kanceláří.

Registrace u Skrill Česko
Budete přesměrováni na oficiální stránku Skrill.com/cz/

Jak funguje Skrill / Moneybookers?

Do elektronické peněženky Skrill musíte nejprve poslat peníze z vašeho bankovního účtu a až potom můžete posílat peníze soukromým osobám, které mají zřízeny účty Skrill / Moneybookers nebo do různých společností jako jsou internetové sázkové kanceláře.

Peníze můžete posílat i na e-mailové adresy, na které ještě nejsou zřízeny Skrill účty. Ihned po vytvoření účtu s takovým e-mailem budou peníze připsány na daný Skrill účet. V takovém případě je třeba si Skrill / Moneybookers účet vytvořit do 14 dnů ode dne odeslání peněz, jinak se peníze vrátí odesílateli.

Další změna: Bylo oznámeno, že se od 3.11. nebudou zatím provádět žádné změny. Všechno bude zatím postarém. 

Skrill bude po změnách rozlisovat dvě zákaznické úrovně!
 • Uživatele Skrill,
 • ověřený uživatel Skrill.

V případě, že jste pouze uživatel Skrill, tak budete platit při převodech mezi Skrill účty poplatek 2.99% za transakci. Abyste ověřeným uživatelem Skrill, tak musíte provést následující kroky:

 • Provést alespoň jeden vklad (neplatí přes NETELLER, paysafecard nebo bitpay),
 • plně ověřit účet Skrill,
 • stáhnout aplikaci Skrill.

Kromě toho se ruší od 3.11.2020 i úroveň Bronze VIP, proto minimální hodnota pro splnění prahové hodnoty je 15.000 € pro úroveň SILVER VIP.

Vklad peněz na Skrill / Moneybookers účet

Vklad peněz do Skrill je možný bankovním převodem nebo kreditní kartou. Skrill / Moneybookers má zřízen český bankovní účet, takže převod peněz by měl proběhnout do pár dní. Bankovní převod je bez poplatků. Při kreditní kartě je vklad okamžitý ale zpoplatněný!

Posílání peněz ze Skrill / Moneybookers do sázkových kanceláří

Na webových stránkách sázkové kanceláře v sekci „Vklady“ klikněte na Skrill, následně zadejte peněžní částku, kterou chcete vložit. Poté budete přesměrováni přes zabezpečenou stránku na Skrill / Moneybookers, kde je třeba zadat e-mailovou adresu a heslo do vašeho Skrill účtu. Po potvrzení vám budou peníze na hráčský účet připsány okamžitě.

Zasílání peněz ze sázkových kanceláří do Skrill / Moneybookers

Postup při vybírání peněz ze sázkové kanceláře je podobný jako u vkladu s tím rozdílem, že v sázkové kanceláři klikněte na sekci „Výběry“. Všechny peníze, které jste vložili do sázkových kanceláří přes Skrill / Moneybookers, lze vybrat pouze na e-mailovou adresu, přes kterou jste peníze posílali (existují však i výjimky).

Posílání peněz mezi Skrill účty

Peníze ze svého Skrill účtu můžete poslat na jiný Skrill účet. Stačí zadat Skrill e-mail člověka, kterému chcete poslat peníze a peněžní částku. Poplatek za tuto transakci je 1.45% z převáděné částky, ale minimálně 0,5 EUR (maximum je bez limitu).

Převod peněz prostřednictvím Skrill

Kromě posílání peníze mezi Skrill účtam jakož i výběrem na váš bankovní účet, nabízí Skrill službu Money Transfer (Převod peněz). Tato služba umožňuje poslat peníze z vaší kreditní resp. debetní karty v bance komukoliv v kterékoliv zemi. Skrill v tomto případě slouží jako zprostředkovatel. Jaké má výhody tato služba oproti klasickým bankovním převodem? Skrill působí celosvětově a jeho hlavní výhodou je rychlost. Někdy dokážete takto poslat peníze někomu z jiného kontinentu i do pár hodin. Při mezinárodních převodech je tato služba zdarma a při tuzemských převodech se platí poplatek ve výši 2%.

Výběr peněz ze Skrill / Moneybookers

Peníze je možné vybrat šekem, kreditní kartou nebo bankovním převodem. Výběr peněz ze Skrill je zpoplatněn.

UpozorněníPoužívání elektronické peněženky Skrill je pro osobní účely bezplatné, pokud se za posledních 12 měsíců do svého účtu přihlásíte nebo uskutečníte transakci. V opačném případě bude měsíční poplatek za vedení Skrill účtu 5 EUR  odpočítáván, dokud to zůstatek na Skrill účtu umožní.
Není vám něco jasné? Zeptejte se na našem fóru o online peněžence Skrill. Odpověď zaručena!
Sázkové kanceláře podporující Skrill
Sázková kancelář Vklad Výběr
Poplatek Trvání Min. vklad Poplatek Trvání Min. výběr
Zdarma 1 - 3 pracovní dny 1.000 Kč Zdarma 1 - 3 pracovní dny 1.000 Kč
Zdarma Okamžitě 1.000 Kč Zdarma 1 - 3 pracovní dny 1.000 Kč

Poplatky v Skrill / Moneybookers

Vklady na Skrill účet:
Kreditní karty (VISA) včetne (JCB, Diners Club, AMEX) : 1% 

PoznámkaMasterCard je možné používat pouze pro převod peněz nebo na předplacené karty (vložené peníze přes MasterCard do Skrill, není možné používat na vklady obchodníkům jako jsou např. sázkové). Pokud budete využívat Skrill jako zprostředkovatele plateb, tak je možné používat i MasterCard a vkládat tak peníze přímo do sázkových kanceláří.
 • Bankovní převod: 1%
 • Zrychlený bankovní převod (Fast Bank Transfer přes Trustly): 1%
 • Paysafecard: 1% (maximální vklad 1.000 €) 
 • Neteller: 1% (maximální vklad 500 €)
 • Paysafecash: 1% (maximální vklad 900 €)
 • Bitcoin & Bitcoin Cash: 1% (maximální vklad 500 €)
Upozornění

MasterCard může být v Skrill použita pouze na převod peněz a předplacené karty. Pokud vložíte do peněženky Skrill peníze prostřednictvím karty MasterCard, tak tyto peníze nemůžete dále posílat obchodníkům (např. Do sázkových kanceláří). Skrill může fungovat také jako zprostředkovatel a tehdy je možné kartu MasterCard použít. Funguje to tak, že v sázkové kanceláři zvolíte vklad přes Skrill, zadejte částku a potvrďte. Následně budete přesměrováni na Skrill, kde budete muset zadat heslo. Po potvrzení uvidíte váš zůstatek na účtu, ale nahoře si můžete zvolit platbu kartou. Pak už jen kliknout na novou kartu - zadat údaje - a potvrdit. Skrill vám za takovou transakci nebude účtovat žádný poplatek.

Upozornění (v nabídce není Skrill): Hráčům se nemusí ukazovat možnost vkladu přes Skrill v sázkové kanceláři. Může to být způsobeno změnou obchodních podmínek. Abyste aktivovali Skrill, tak budete muset nejprve vložit libovolnou částku prostřednictvím vaší platební karty. Po tomto kroku by měl být Skrill na vašem hráčském účtu aktivní. V každé společnosti to může fungovat jinak.

Doporučení: Pokud se rozhodnete hrát v sázkové kanceláří, kde jste před použitím Skrill museli udělat přes vaši platební kartu minimální vklad, tak pak doporučujeme všechny tyto peníze nejprve přehrát. Důležité je, abyste před vaším prvním vkladem přes Skrill měli na účtu stav 0,0 Kč. Následně tak budete moci pro vklad i výběr použít Skrill. Jednoduše, před prvním vkladem přes Skrill je třeba, abyste na vašem herním účtu neměli žádné finanční prostředky. Kdyby tomu tak nebylo, tak část výběru by musela jít na bankovní účet a část na Skrill. Takto budete moci všechny peníze vybrat na Skrill.

Posílání peněz do sázkových kanceláří je ve většině případů zdarma. Je třeba se seznámit s podmínkami každé sázkové kanceláře. V případě zaslání peněz soukromé osobě je z převáděné částky poplatek 1,45%  (min. 0,5 EUR), ale maximum je bez limitu.

Výběry ze Skrill účtu:

 • Kreditní karty: 7.5% 
 • Bankovní převod: 5,5 €
 • Výběr z bankomatu (Pokud jste majitelem karty Skrill Prepaid MasterCard): 1.75%

Více informací najdete na stránce skrill.com v sekci „Osobní – Poplatky a dostupnost“.

Limity v Skrill / Moneybookers

Limity* se pohybují do 10.000 EUR. Pokud jste však VIP zákazník nebudete omezován žádnými limity (VIP zákazníkem se stanete automaticky při určitém obratu). Stav svého limitu** si po přihlášení můžete ověřit v sekci „Nastavení – Limity účtu“.

Limit je možné zvýšit následujícími způsoby:

 • Na váš Skrill / Moneybookers účet pošlete malou peněžní částku (pár Kč), kterou vám zvolí Skrill. Po připsání peněžní částky na účet, Skrill porovná číslo bankovního účtu, ze kterého částka přišla s tím, které bylo uvedeno při registraci – v případě shody je tento účet ověřen.
 • Zvýšení limitu prostřednictvím kreditní karty. Při této metodě navýšení limitu vám bude z kreditní karty stržena částka 2 EUR.
 • Verifikace adresy: Skrill / Moneybookers vám zašle poštou kód. Pokud tento kód zadáte po přihlášení („Nastavení – Osobní údaje“), bude vaše adresa akceptována a limit navýšen.

*Maximální peněžní částka, kterou můžete poslat na další Skrill účet v jedné transakci.
**Maximální peněžní částka, kterou můžete vybrat nebo poslat na další Skrill účty za 90 dní.

Zkušenosti se Skrill

Vaše dotazy a zkušenosti s peněženkou SkrillPokud se chcete něco zeptat ohledně Skrill navštivte naše fórum, kde se dočtete i zkušenosti ostatních uživatelů této internetové peněženky.

Platební karta Skrill Prepaid MasterCard

Platební karta Skrill Prepaid MasterCard

Po zaregistrování Skrill účtu můžete požádat o vydání platební karty Skrill Prepaid MasterCard, která je provázána s vaším Skrill účtem. Platební karta Skrill je dostupná v měnách EUR, GBP, USD nebo PLN. Poplatek za vedení karty Skrill Prepaid MasterCard je 10 EUR ročně, který je odečten z vašeho Skrill účtu jednou za rok.

Denní limit pro restaurace, obchody i online transakce je 2.700 EUR. Peníze můžete vybrat z kteréhokoliv bankomatu, avšak u bankomatu je denní limit 900 €. Poplatek při výběru z bankomatu v tuzemsku ale i v zahraničí je 1,75%.

Skrill VIP

Elektronická peněženka Skrill nabízí pro své zákazníky i VIP program, kde podle obratu peněz za poslední 3 měsíce budete zařazen do konkrétního levelu.

Ve VIP Skrill existují 4 stupně levelů
 • BRONZE (obrat min. 6.000 € / 3 měsíce)
 • SILVER (obrat min. 15.000 € / 3 měsíce)
 • GOLD (obrat min. 45.000 € / 3 měsíce)
 • DIAMOND (obrat min. 90.000 € / 3 měsíce).

Pokud jste členem Skrill VIP, tak máte řadu výhod jako neustálou zákaznickou podporu, exkluzivní akce nebo předplacenou platební kartu MasterCard zdarma. Podle konkrétního levelu jsou pak další rozdíly v denním limitu na kartě, v poplatcích (včetně nižšího poplatku při převodu z cizí měny) jakož i možnost mít vícero Skrill účtů v různých měnách.

Mobilní aplikace Skrill

Mobilní aplikace Skrill
Pro smartphony s operačním systémem Android a iOS (iPhone) má Skrill k dispozici mobilní aplikaci se kterou můžete přijímat a posílat peníze kdekoliv a kdykoliv.
Výhody mobilní aplikace Skrill
 • Přístup k vašim penězům odkudkoliv
 • Jednoduchý a bezpečný přístup k vašemu Skrill účtu prostřednictvím pětimístného PIN kódu
 • Posílání a přijímání peněz
 • Přehled plateb – historie účtu
 • Zůstatek na účtu + zůstatek věrnostních bodů
 • Upozornění o přijatých platbách
 • Rychlé přepínání mezi Skrill účty (pouze pro VIP zákazníky)

Věrnostní program Skrill Knect

Na konci listopadu 2019 společnost Skrill spustila nový věrnostní program pro všechny uživatele, kteří mají aktivní Skrill účet (Skrill account) - Skrill Knect. V březnu 2020 byl zaveden seznam vyloučených obchodníků, který najdete po přihlášení do Skrill účtu (kliknete na „KNECT“, pak "získejte body" a při převodu obchodníků kliknete na „platí výjimky“). Mezi takové obchodníky, který jsou vyloučený z věrnostního programu patří např. společnost Bet365. Věrnostní body také nezískáte, pokud budete vkládat přes NETELLER, paysafecard nebo bitpay.

Skrill Knect je speciální věrnostní program společnosti Skrill, díky kterému získáváte odměnu ve formě bodů za každou transakci provedenou pomocí Skrill-u. Získané body můžete následně využít a vyměnit je za různé odměny a dárky.

Bonusové body získáte za všechny pohyby na vašem Skrill účtu uskutečněné v rámci 7 skupin transakcí. V tabulce níže najdete informaci o tom, jaká odměna vám bude připsána za každou transakci v závislosti na typu transakce a jejího objemu.

Odměny za transakce
TransakceOdměna
Vklad 1€ = 1 bod
Výběr 1€ = 1 bod
Transakce pomocí Skrill Prepaid Mastercard 1€ = 1 bod
Poslání peněz jinému držiteli účtu Skrill 1€ = 0,5 bodu
Převod obchodníkovi 1€ = 0,25 bodu
Nákup podílu v jedné nebo více podporovaných kryptoměna 1€ = 1 bod
Prodej podílu v jedné nebo více podporovaných kryptoměna 1€ = 1 bod
Převod podílu / podílů v jedné nebo více podporovaných kryptoměna 1€ = 0,5 bod

Co je nejlepší na věrnostním programu Skrill Knect? Zapojit se můžete zcela zdarma a věrnostní program je dostupný pro každého klienta, který používá elektronickou peněženku Skrill – není dostupný pouze pro klienty s hodností VIP!

Jak se zapojit do programu Skrill Knect?

Pokud se chcete zapojit do věrnostního programu společnosti Skrill, je třeba splnit pouze 2 požadavky a postupovat podle následujících kroků.

Požadavky, které musíte splnit:

 1. Program Knect musí být dostupný ve vaší zemi (pro Skrill Česko je věrnostní program dostupný)
 2. Je třeba mít aktivní a plně ověřený Skrill účet

V případě, že účet aktivně využíváte a máte ho plně ověřený, postup je následující:

 1. Přihlaste se do svého Skrill účtu (přes Skrill login)
 2. Klikněte na položku „Knect" v bočním menu
 3. Přihlaste se do věrnostního programu
 4. Využívejte Skrill na své transakce a získávejte věrnostní body
 5. Získané body vyměňte za odměny

Primární můžete vaše věrnostní body vyměnit za peníze, čas od času se ale setkáte s novými odměnami a nabídkami, které můžete využít.

Proto doporučujeme sledovat emailovou schránku, případně další informační kanály společnosti Skrill (FacebookTwitterInstagram), abyste pro sebe získali ty nejlepší odměny.

Upozornění

Za jednu transakci můžete získat nejvíce 1 000 bodů do programu Knect. Pokud tedy vložíte na svůj Skrill účet 1.000 €, dostanete 1 000 bodů. Pokud vložíte na své konto 1.500 €, stále bude vaše odměna ve výši 1000 bodů.

Maximální počet bodů, které můžete získat za kalendářní měsíc je 500 000.

V tabulce níže si můžete prohlédnout vaše odměny v závislosti na získaný body.

Odměny za získané body
Počet získaných bodůOdměna
10 000 10 €
30 000 30 €
50 000 50 €
75 000 75 €
175 000 175 €

Skrill je právem nejoblíbenější internetovou peněženkou mezi hráči a nový věrnostní program Skrill Knect jen potvrzuje, že Skrill (Moneybookers) je na prvním místě zaslouženě. Je skvělé, že klienti mohou získat další výhody za to, že tuto e-peněženku aktivně využívají a nepotřebují přitom splnit různé složité podmínky nebo mít VIP hodnost.

Internetová peněženka Skrill ve zkratce

Je Skrill ve češtině?
Ano

Má Skrill českou zákaznickou podporu?
Ano. Má i telefonickou českou podporu.

V jakých měnách si mohu založit Skrill / Moneybookers účet?
V množství. Jednou z nich je Kč.

Vklad a výběr do a ze sázkové kanceláře
Bez poplatků a téměř okamžitě.

Poplatek za převod z jednoho Skrill účtu na druhý Skrill účet
1.45% (min. 0,5 EUR a max. bez limitu)

Převody, které v průběhu 14 dnů nebudou akceptovány, se vracejí zpět odesílateli.

Jaký kurz se využívá při platbách v cizí měně?
Denní kurz evropské centrální banky (jako ochrana před rizikem spojeným s poklesem kurzu se účtuje 3,99% z celkové částky).

Počet uživatelů Skrill / Moneybookers
Více než 35.000.000.

Je možné získat platební kartu Skrill Prepaid MasterCard?
Ano, ale za roční poplatek 10 EUR.

V jaké měně může být karta Skrill Prepaid MasterCard?
EUR, GBP, USD, PLN.

Co mohu dělat s kartou Skrill Prepaid MasterCard?
Můžete provádět platby v restauracích, obchodech i online (všechny transakce jsou zdarma). Také můžete vybírat peníze ze Skrill účtu přes bankomat (každý výběr z bankomatu stojí 1.75%). Při převodu do cizí měny se účtuje poplatek 3.99%.

Jaké jsou limity na kartě Skrill Prepaid MasterCard?
Denní limit pro restaurace, obchody i online transakce je 2.700 €, ale při výběru z bankomatu je denní limit 900 €.

Platím za Skrill i když ho nevyužívám?
Pokud se nepřihlásíte do vašeho Skrill účtu v průběhu 12 po sobě jdoucích měsíců, tak vám bude účtován poplatek ve výši 5 € / měsíc pokud je na účtu zůstatek.

Založte si bezplatní Skrill konto
Budete přesměrováni na oficiální stránku Skrill.com/cz/Online peněženka Skrill (Moneybookers) – recenze od aktualizovaná

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

500 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 500 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

1.300 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 1.300 Kč na vaše sázky.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

J.Mesrine@azet.sk
Wonna betting tips
obchodovať s betfair, by sa malo stále dať nie betfair licenciu nemá a...
Betfair na slovensku
caute mate skusenost s 22bet? viem ze su to rusi ale ci sa tam da...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu
Copyright © 2011-2021 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt