Pirát Krištofič vs Zdeněk Polívka – profily bojovníků, sázky, kurzy, tip na vítěze zápasu a live stream Oktagon Underground

V říjnu se můžete těšit na dlouho očekávaný zápas Krištofič vs Polívka, který proběhne na turnaji Oktagon 36. V článku naleznete všechny informace o připravovaném zápase včetně kurzů a profilů.

Krištofič vs Polívka | termín, kurzy, profily a live stream Oktagonu

Nemožné se stalo skutečností. Na turnaji Oktagon 36 se konečně odehraje dlouho očekávaný zápas Pirát Krištofič vs Zdeněk Polívka, který se výjimečně bude konat ve Frankfurtu (Německo). Vyzývatelem tohoto zápasu byl samotný Čech, který Pirátovi vzkázal: „Pojďme lidem ukázat, že nejsme žádní klauni ani jokeři a že to jde bez trapných komedií a bez šaškování. Ukázat, že jsme především sportovci a gladiátoři“.

Který zápasník zvítězil v Oktagonu 36?Vítězem MMA zápasu Krištofič vs Polívka se po rozhodnutí rozhodčích nakonec stal Pirát Krištofič. Celý průběh tohoto MMA zápasu si můžete prohlédnout na webu isport.blesk.cz.
Na online televizi Tipsport TV si můžete prohlédnout zápasy z turnaje Oktagonu živě a zdarma.

Slovákovi Samuelovi Krištofičovi se tedy splnil sen, protože se chystá už v říjnu nastoupit na bojovou scénu mimo ČR a SR. Jen pro zajímavost, ve Frankfurtu bojoval také Čech Zdeněk Polívka, který tam v červnu letošního roku porazil Cheicka Koneho.

Kdo se stane vítězem MMA zápasu? Skromný Krištofič nebo dravec Polívka? Nenechte si ujít super výkony slovenských, ale i českých bojovníků na turnaji Oktagon 36.

V článku naleznete všechny informace o zápase, které zahrnují aktuální kurzy, tip na vítěze zápasu, profily bojovníků, jakož i možnosti kde sledovat zápas Pirát vs Polívka LIVE.

Vsaďte na zápas s bonusem 150 Kč zdarma
Tipsport nabízí všem novým hráčům bonus za registraci jen za ověření totožnosti.

🥊 Událost Oktagon 36: Frankfurt
🤼‍♂️ Zápas Krištofič vs Polívka
👉 Kurzy na zápas 1.40 2.73
⏰ Datum a čas 15.10.2022 o 19:00 hod.
🏟️ Místo konání Festhalle Messe Frankfurt (DE)
⚖️ Váhová kategorie Middleweight (střední váha)
📺 Online přenos Oktagon PPV
▶️ LIVE stream TV Tipsport
📢 Profily bojovníků Zobrazit
✅ Sázky (TIPY) na zápas Sázejte s námi
📝 Zápasy Samuela Krištofiče Historie zápasů

Kdy a kde se bude konat nejbližší Pirátův zápas?

Fighterský zápas Polívka vs Krištofič se bude konat 15.10.2022 na turnaji Oktagon 36. Dějištěm turnaje bude koncertní síň Festhalle Messe Frankfurt (Německo). Zápas bude probíhat ve váhové kategorii middleweight (střední váha do 83,9 kg).

Pirát Krištofič a jeho kariéra

Samuel „Pirát“ Krištofič je slovenský MMA bojovník, který patří mezi nejvýraznější a nejpopulárnější jména slovenské MMA scény. Pirát se asi nejvíc zviditelnil v reality show Oktagon Výzva II, ve které se stal i jejím vítězem.

V současné době je Pirát Krištofič držitelem dočasného pásu šampiona střední váhy v Oktagonu. Jeho aktuálním trenérem je Attila Végh, který v souboji století porazil českého terminátora – Karlose Vémolu.

Během své bojové kariéry soutěžil Krištofič se známými jmény jako např. David Kozma, Marcin Naruszczka nebo Anderson de Queiroz Diniz. Jeho zápasová bilance je 22 odehraných zápasů, z nichž jen 5 zápasů skončilo jeho prohrou.

Historie zápasů – MMA zápasy Samuele Krištofiče (Pirát Krištofič)
DatumPodujetíSoupeřKoloZpůsobVýsledek
2022
15.10. Oktagon 36 Zdeněk Polívka 3 (5:00) DEC Výhra
03.06. FNCH 2 Kiry The King 4 (5:00) DEC Výhra
21.05. Oktagon Und. Miloš Petrášek 4 (3:00) DEC Remíza
26.02. Oktagon 31 Patrik Kincl 5 (5:00) DEC Prohra
2021
24.07. Oktagon 26 Marcin Naruszczka 5 (5:00) DEC Výhra
2020
05.12. Oktagon 19 Mateusz Strzelczyk 2 (0:59) TKO Výhra
23.05. Oktagon Under. 2 Jakub Benko 3 (3:00) DEC Výhra
2019
14.09. Oktagon 14 Robert Pukac 5 (5:00) DEC Výhra
08.06. Oktagon 12 Anderson de Q. Diniz 1 (0.29) KO Výhra
16.03. Oktagon 11 David Kozma 5 (5:00) DEC Prohra
2018
15.09. Oktagon 9 Grzegorz Siwy 3 (5:00) DEC Prohra
26.05. Oktagon 6 Ondřej Raška 1 (3:14) KO Výhra
02.03. FNG 84 Nodar Kudukhashvili 3 (5:00) DEC Prohra
2017
12.11. Oktagon 4 Radovan Úškrt 3 (2:02) SUB Výhra
01.09. Oktagon 2 Ondřej Raška 2 (1:40) SUB Výhra
24.06. Dark Night 2 Kalman Kovacs 1 (4:40) SUB Výhra
07.04. Oktagon 2 Bohumil Lungrik 3 (5:00) DEC Výhra
2016
20.05. X Fight 1 Laszlo Szogyenyi 2 (3:23) SUB Výhra
30.04. LCC – FN Tomáš Vašíček 1 (3:27) TKO Výhra
09.04. FOG 5 Martin Sudor 2 (5:00) DEC Výhra
2015
21.11. PCF 13 Martin Kostolansky 3 (5:00) DEC Výhra
10.07. CFN 1 Eduard Jedinak 1 (1:46) SUB Výhra
30.05. RSC 3 Szabolcs Simo 2 (5:00) DEC Prohra

Začátky Samuela Krištofiče v bojových sportech

Pirát Krištofič odstartoval svou profesionální kariéru zápasníka až v roce 2015. Jeho vzniku profesionální kariéry však předcházelo drsné dětství, ve kterém často neměl co jíst a co je horší – jeho vlastní otec byl alkoholik a mnohdy ho zmlátil.

O Pirátověm dětství vznikl také zajímavý projekt Bez frází, ve kterém si můžete přečíst více reálných výpovědí z jeho dětství. Násilné útoky otce evokovaly v Pirátovi silnou potřebu se umět bránit. Jeho prvním bojovým sportem byl thajský box. Právě tento sport byl pro Piráta skvělou přípravou na smíšená bojová umění.

První úspěšné zápasy v MMA

Postupem času se Pirát Krištofič začal věnovat také MMA. Jeho první neoficiální zápas se uskutečnil v roce 2015 proti Maďaru Szabolcsimu Simovi na RSC 3 – Fight Night.

Jeho další, tentokrát už oficiální zápas na akci Champions Fight Night 1 proti Slováku Eduardu Jedinakovi skončil vítězně hned v 1. kole.

Po prvním zápase následovala série úspěšných zápasů ve více fighterských organizacích proti Martinu Kostolanskýmu (SK), Martinu Sudorovi (SK), Tomáši Vašíčkovi (SK), Laszlovi Szogyenyiovi (HU) a Kalmanu Kovacsovi (HU).

Pirát Krištofič a jeho cesta do Oktagonu

Pirátovým prvním zápasem v Oktagonu byl fight proti českému zápasníkovi Bohumilu Lungrikovi, který skončil vítězstvím Piráta. Po něm následovaly 2 úspěšné fighterské zápasy s Ondřejem Raškem a Radovanom Úškrtem.

Na další soutěži Fight Nights Global 84 zinkasoval Pirát Kršitofič svoji první porážku proti Nodaru Kudukhashviliovi. Po této soutěži následoval odvetný zápas s Ondřejem Raškem, který rovněž skončil vítězně.

Ani Krištofič však není neporazitelný. Po jeho sérii úspěšných zápasů ho čekaly 2 porážky a to proti Grzegorzi Siwymu a welterovému šampionu Oktagonu – Davidu Kozmovi.

Stane se Krištofič novým šampionem Oktagonu?

Po dvou porážkách následovala série úspěšných zápasů. Jedním z nich byl zápas proti Brazílčanu Andersonovi de Queirozovi Dinizovi, ve kterém zvítězil Krištofič technikou KO hned v 1. kole. S Robertem Pukačem to však šlo obtížněji, Krištofič s ním musel odehrát až 5 kol a zvítězil rozhodnutím.

Na Oktagonu 19 zápasil Samuel Krištofič s polským bojovníkem Mateuszem Strzelczykem, který inkasoval od Piráta TKO již ve 2. kole.

Dosud nejsledovanějším zápasem byl fight Krištofič vs Naruszczka, který se konal na turnaji Oktagon 26. V titulovém zápase byl Krištofič jen v pozici náhradníka, který svou šanci nepromrhal a vyhrál zápas rozhodnutím. Pirát Krištofič se tak stal dočasným šampionem střední váhy.

Dočasným proto, protože vítěz zápasu se měl původně utkat s Karlosem Vémolou. Zápas Pirát vs Kincl, nicméně všechno změnil. Po Krištofičově prohře je zápas Vémola vs Krištofič opět jednou v nedohlednu, jelikož Krištofič přišel o opasek střední váhy.

Zdeněk Polívka a jeho profil

Zdeněk Polívka je český profesionální MMA zápasník, který momentálně působí pod záštitou bojové organizace Oktagon MMA, do které přišel přes projekt Oktagon Underground. Jeho největším vítězstvím byla určitě výhra proti polskému šampionovi Robertu Bryczekovi z bojové organizace FEN.

V roce 2020 podepsal Polívka smlouvu s Oktagonem, ve kterém odehrál 5 úspěšných a 2 neúspěšné bojové zápasy. Jeho celková zápasová bilance je 13 odehraných zápasů, z nichž 5 zápasů skončilo jeho prohrou.

🥊Profily MMA bojovníků 🥊
Samuel KrištofičZdeněk Polívka
Národnost slovenská česká
Věk 33 24
Výška 183 cm 186 cm
Váha 84 kg 84 kg
Počet zápasů 22 13
Výhry 17 8
Prohry 5 5

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.

Aktuální kurzy a tip na vítěze zápasu

Samuel „Pirát“ Krištofič je známý tím, že umí perfektně pracovat se svou váhou (soupeří ve střední a také ve welterové váze). Mimo jiné je Pirát aktivní a vytrvalý bojovník, který umí docela rychle reagovat na údery svého soupeře. V roce 2019 a 2021 měl Pirát několik zranění, ze kterých se už naštěstí zotavil a momentálně je již v plné síle.

Naopak Zdeněk Polívka je vyrovnaný protivník, který se snaží komunikovat se svým soupeřem na slušné úrovni, což v této branži moc nebývá zvykem. Do každého svého zápasu se snaží jít úplně naplno, což se mu nemusí vždy vyplatit – např. svůj předposlední zápas prohrál proti nepříliš silnému soupeři Alexi Lohorému.

Komu připadne výhra v duelu Polívka vs Krištofič? Z pohledu zápasové bilance má Samuel Krištofič výrazně na vrch, a proto ho sázíme za vítěze tohoto MMA zápasu.

Prohlédněte si aktuální výši kurzů a vsaďte si na svého favorita zcela zdarma. Při registraci na Tipsport.cz navíc automaticky získáte 150 Kč bonus za registraci!

Jak a kde sledovat zápasy turnaje Oktagon 36?

Prozkoumejte všechny dostupné alternativy pro sledování zápasu Krištofiče v Oktagonu 36. Na výběr máte TV vysílání a také dostupný online přenos.

Přímý přenos v TV

Už asi není žádnou novinkou, že TV přenos z turnajů Oktagonu se nevysílá na žádné české ani na slovenské televizní stanici. Stále však máte na výběr i jiné možnosti, jak sledovat zápas Krištofiče živě a bez poplatků.

LIVE stream Krištofič vs Polívka živě na TV Tipsport

Pokud si chcete vychutnat bezplatné sledování tohoto fighterského zápasu, tak vám doporučujeme live stream sázkové kanceláře Tipsport, která jej vysílá na své online televizi TV Tipsport zcela zdarma a bez účtovaných poplatků.

Tato sázková má ve své nabídce několik oblíbených sportovních live streamů společně s funkcí Multiview, která umožňuje vysílání až 3 live streamů současně.

Na online televizi Tipsport TV si můžete prohlédnout zápasy z turnaje Oktagonu živě a zdarma.

Při sledování live streamu titulního zápasu si můžete uzavřít také LIVE sázku na svého favorita. Nezapomeňte, že pro spuštění live streamu je třeba provést registraci v Tipsportu, díky které můžete získat vstupní bonus na sázení zdarma.

Všichni již registrovaní hráči Tipsportu mají nárok na bezplatné sledování live streamů, přičemž všichni noví hráči mohou využívat bezplatného sledování sportovních live streamů až 7 dní od vzniku jejich registrace v Tipsportu.

Chcete vědět, jak se dá rychle a jednoduše zaregistrovat v Tipsportu s bonusem? Stačí, když se inspirujete naším návodem k registraci v Tipsportu.
Jak spustit live stream Oktagonu? Na našem webu naleznete přesný návod, jak sledovat Oktagon live stream na TV Tipsport. Zápas Krištofiče si na TV Tipsport můžete spustit na PC, mobilu nebo tabletu zcela zdarma.

Kromě toho nabízí sázková kancelář Tipsport skvělý věrnostní program plný výhod. Noví hráči se mohou těšit na lákavý vkladový bonus + bonus bez vkladu v hodnotě až 150 Kč. Po registraci vám stačí ověřit jen váš doklad totožnosti a bonus bez vkladu je váš.

Bonus bez vkladu se vám připíše v bonusových penězích (Netech), za které můžete začít sázet zcela zdarma a případná výhra se vám připíše již v reálných penězích.

Spustit live stream zdarma + aktivovat bonus na sázky
Budete presmerovaní na oficiálnu stránku Tipsport.cz
Návod, jak spustit live stream Oktagonu na TV Tipsport ZDARMA
  1. Registrace účtu na Tipsport.cz a následné ověření totožnosti. S vytvořením účtu vám může pomoci náš návod k registraci.
  2. Od vytvoření registrace máte nárok na bezplatné sledování sportovních live streamů na online televizi Tipsport TV po dobu 7 dnů. Po uplynutí těchto dnů je třeba alespoň jednou měsíčně podat jakoukoli sázku za minimálně 30 Kč.
  3. LIVE stream zápasu Krištofič vs Polívka si můžete spustit v horní sekci Tipsportu v kategorii „TV“ nebo „LIVE“.

Online přenos zápasu prostřednictvím PPV

Fighterský zápas Krištofič vs Polívka lze sledovat i pomocí oficiálního live streamu Oktagon PPV (Pay-Per-View). Třeba dodat, že jde o placený online přenos, který lze zakoupit na oficiálním webu Oktagon.tv. Cena přenosu se v předprodeji pohybuje kolem 250 Kč, přičemž v den turnaje je cena o něco vyšší.

Pirát Krištofič a jeho Instagram

Pokud patříte mezi fanoušky slovenského zápasníka Samuela Krištofiča, tak určitě byste ho měli začít sledovat na jeho Instagramovém profilu. Na svém účtu Pirát pravidelně zveřejňuje zajímavá videa z tréninků a ze zápasů. Nechybí ani poutavé příspěvky z Pirátova soukromého života.

TOP sázkové kanceláře v ČR a bonusy
Sázková kancelářVstupní bonus + peníze zdarmaZískat bonus
50.000 Kč + 300 Kč zdarma Tipsport.cz
6.000 Kč + 300 Kč zdarma iFortuna.cz
2.000 Kč + 200 Kč zdarma Chance.cz
5.000 Kč + 500 Kč zdarma SazkaBet.cz
10.000 Kč + 500 + 500 Kč zdarma SynotTip.cz

Nejčastější otázky a odpovědi

1️⃣ Kdy a kde se uskuteční zápas Pirát vs Polívka?

Fighterský souboj se uskuteční 15.10.2022 na turnaji Oktagon 36.

2️⃣ Jaký je náš tip na vítěze zápasu?

Síly v zápase jsou poměrně vyrovnané, nicméně náš skromný odhad na vítěze zápasu je slovenský zápasník Samuel „Pirát“ Krištofič.

3️⃣ Jaké jsou možnosti sledování zápasu?

Připravovaný zápas si můžete prohlédnout pomocí bezplatného live streamu na TV Tipsport nebo prostřednictvím oficiálního (placeného) live streamu Oktagonu (PPV přenos).

4️⃣ Jaká je výše kurzů na připravovaný zápas?

Všechny aktuální kurzy na připravovaný zápas si můžete prohlédnout na stránkách sázkové kanceláře Tipsport nebo v našem článku.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

300 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 300 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Za registraci získate 300 Kč zdarma a když vložíte 3.000 Kč získate dalších 6.000 Kč.

Betano bonus

800 Kč za registraci + 3.000 Kč bonus

300 Kč + 500 Kč sázka zdarma s kódem: HRAD500 + vkladový bonus 3.000 Kč.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

Dobrý deň, včera som si posielal peniaze z bet365 na mbank pomocou Visa a o...
Mbank a bet365
Na betku sa dá podaná stávka zrušiť do 30min.ak niečo podám a zistím že mi...
Zrušenie stávky.
Weltbet
Nevyplatenie vyhry!!!