Sledujte zápas Kozma vs. Veličković 2 online přes LIVE stream zdarma nebo PPV přenos

V září budete svědky dalšího Kozmova zápasu na turnaji Oktagon 46. Sledujte zápas Kozma vs. Veličković online stream zdarma a bez reklam. Máme pro vás rychlý návod jak na to.

Kozma vs. Veličković LIVE stream + online přenos | Oktagon 46

Chcete sledovat zápas Kozma vs. Veličković online přes Oktagon LIVE stream zdarma? Pak jste tady správně.

Mezi nejpopulárnější zápasníky Oktagonu MMA patří jména jako neporazitelný Karlos „Terminátor“ Vémola (CZ), šampion střední váhy Samuel „Pirát“ Krištofič (SK), král welterové váhy David „Pink Panther“ Kozma (CZ), kontroverzní bojovník Václav „Baba Jaga“ Mikulášek (CZ) i zkušený Ivan „Buki“ Buchinger (SK). Nenechte si ujít dech beroucí zápasy, při kterých půjde skutečně o všechno.

Sledujte zápasy v Oktagonu live zcela zdarma a bez poplatků. V našem článku vás provedeme všemi možnostmi sledování zápasu Kozma Veličković 2 LIVE.

► Sledovat zápas Kozma vs. Veličković živě
Kliknutím budete přesměrováni na Tipsport.cz

🥊 Událost Oktagon 46
🤼‍♂️ Zápas David Kozma vs. Bojan Veličković 2
⏰ Datum a čas 16. září 2023 ve 23:40 hod.
🏟️ Místo turnaje Festhalle Messe Frankfurt (Německo)
📺 TV vysílání
▶️ LIVE stream Tipsport TV
✅ Online přenos Oktagon PPV
💰 Exkluzivní bonus 300 Kč bonus za registraci

Kde sledovat přímý přenos Oktagonu v TV?

Bohužel, asi vás zklameme, ale Oktagon TV přenos ze zápasu Kozma vs. Veličković 2 live zatím není dostupný na žádné české a ani slovenské televizní stanici. Nikde však není psáno, že v budoucnu se nebudou vysílat zápasy Oktagonu v TV.

Kde sledovat Oktagon online a zdarma?

Není žádným tajemstvím, že online přenosy z turnajů Oktagonu lze sledovat pouze prostřednictvím sázkové kanceláře Tipsport, která jako jediná ze všech sázkových kanceláří vlastní exkluzivní práva na vysílání Oktagonu live.

LIVE stream zápasu Kozma vs. Veličković na TV Tipsport

Tipsport nabízí svým registrovaným hráčům jedinečnou možnost sledování zápasu Kozma vs. Veličković online na své televizi TV Tipsport. Sportovní live streamy jsou zcela bezplatné, pokud patříte mezi nové nebo již registrované hráče Tipsportu.

Všichni noví hráči mají k dispozici bezplatné sledování sportovních live streamů po dobu 7 dnů + navíc získají výjimečný bonus za registraci ve výši 300 Kč zcela zdarma.

Všichni aktivní sázkaři, kteří alespoň jednou měsíčně přetipují 30 Kč na svých tiketech, tak mohou sledovat vybrané sportovní live streamy např. Oktagon live stream zdarma.

Obrovskou výhodou online přenosu je zejména to, že při jeho sledování si můžete uzavřít LIVE sázku na svého favorita zápasu.

Live přenos Oktagonu

Návod pro spuštění live streamu v Tipsportu

  • Tipsport registrace – vytvoření účtu na webu Tipsport.cz a následně ověření účtu.
  • Oktagon live stream – přihlášení do vašeho účtu, kde máte k dispozici bezplatné 7-denní sledování sportovních online přenosů na TV Tipsport.
  • Spuštění Tipsport TV – zápasy Oktagonu live jsou dostupné na webu Tipsportu pod samostatnou kategorií „TV“ nebo „LIVE“. Pak už si jen najdete a vyberete zápas.
Chcete sledovat Oktagon? Postupujte podle návodu
  1. Klikněte na položku „Kurzy“ v horním menu na stránce Tipsport.cz.
  2. V seznamu sportů si je třeba zvolit „Bojové sporty“ a podkategorii „Oktagon
  3. Po kliknutí na tuto podkategorii se vám zobrazí seznam zápasů z Oktagonu společně s daty a časem. Pak už si jen vyberete zápas Kozma vs. Veličković live a klikněte na ikonu „Live stream“.
Co dělat po vypršení 7-denní lhůty pro sledování sportovních live streamů?

Po 7 dnech máte k dispozici bezplatné sledování sportovních live streamů pouze v případě, že patříte do skupiny aktivních sázkařů v Tipsportu. Pokud do této skupině nepatříte, tak vám stačí uzavřít kurzovou sázku v minimální hodnotě 30 Kč alespoň jednou měsíčně, popřípadě si můžete uzavřít sázky v celkové výši 30 Kč (např. 3 sázky po 10 Kč).

Oktagon live stream na TV Tipsport

Placený PPV přenos Oktagonu

Další možností je oficiální online stream Oktagonu, který všichni diváci znají pod zkratkou Oktagon PPV (Pay-Per-View). Tento online přenos lze zakoupit na oficiálním webu Oktagon.tv. Výhodou je, že přímé přenosy se vysílají ve Full HD-kvalitě a v předprodeji je možné PPV přenos zakoupit již za 250 Kč.

Nově odvysílá Oktagon TV i všechny zápasy z nové bojové organizace Fabriq MMA, která dává prostor mladým talentům se prosadit. Na turnajích Fabriq MMA často bojují i zápasníci z Oktagon MMA.

Po zakoupení Oktagon live přenosu máte k dispozici:

  • kompletní zápasovou kartu aktuálního turnaje Oktagon 46 (se zápasem Kozma vs. Veličković) včetně všech prelims zápasů,
  • náhled do zákulisí turnaje Oktagonu,
  • zajímavé rozhovory s MMA bojovníky,
  • zápasové studio s moderátorem a hosty.
Chcete najít více dostupných alternativ pro sledování turnaje Oktagonu?Prohlédněte si kompletní přehled možností, jak sledovat Oktagon 46 zdarma a bez poplatků.

Jak sledovat Oktagon live stream free přes mobil?

Sledování zápasu Kozma vs. Veličković online je možné i prostřednictvím mobilní aplikace. Pokud si stáhnete mobilní aplikaci Tipsport (na tabletu nebo na mobilu), tak budete moci sledovat live streamy Oktagonu bez reklam a účtovaných poplatků.

Mobilní aplikace Tipsport
Mobilní aplikace Tipsport je dostupná ke stažení zcela zdarma

V mobilní aplikaci Tipsportu můžete navíc navštívit také vyhledávané online casino s hracími automaty nebo online ruletami. Kromě online casina tam najdete také diskusní fórum nebo oblíbenou tiket arénu.

Během sledování live přenosu Oktagonu můžete reagovat na aktuální vývoj zápasu a uzavřít LIVE sázku, případně využít funkci předčasného vyplacení tiketu – cash out, která je velmi oblíbená mezi ostatními sázkaři Tipsportu.

SázkováVstupní bonusExtra bonus zdarmaZískat bonus
100 % 50.000 Kč 300 Kč Aktivace
200 % 6.000 Kč 300 Kč Aktivace
100 % 3.000 Kč 850 Kč Aktivace
100 % 2.000 Kč 200 Kč Aktivace
100 % 10.000 Kč 500 Kč Aktivace
100 % 10.000 Kč 1.000 Kč Aktivace

Nejčastější otázky a odpovědi

1️⃣ Musíte platit za Oktagon live stream v Tipsportu?

Tipsport je jediná sázková kancelář na českém trhu, která nabízí přímé přenosy ze zápasů Oktagonu. Pokud sezaregistrujete na Tipsport.cz, tak prvních 7 dní je můžete sledovat zdarma (pak je třeba uzavřít sázky za 30 Kč za měsíc).

2️⃣ Bude live stream Oktagonu vysílán ze všech zápasů?

Ano, sázková kancelář Tipsport pravidelně vysílá všechny zápasy z aktuálního turnaje Oktagonu. Nesmíme zapomenout, že Oktagon live free si můžete prohlédnout na PC, mobilu nebo tabletu.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

300 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 300 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Za registraci získate 300 Kč zdarma a když vložíte 3.000 Kč získate dalších 6.000 Kč.

Betano bonus

850 Kč za registraci + 3.000 Kč bonus

3.000 Kč + 300 a 500 Kč sázka zdarma + 50 točení s kódem: LIGA500

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

Being a loyal reader of this blog, I can affirm that it consistently...
2 ucty u Doxxbet
ja tam tipujem stále. Príjmy daniť nemusíš a samozrejme že je to bezpečne....
BET 365
Dobry den mam v plane si v mojom bare zriadit stavkovu kancelariu NIKE,...
Robim v bare kde je stavkova , alebo niekde inde
Copyright © 2011-2023 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt