Sledujte zápas Kozma vs Kníže v Oktagonu přes LIVE stream zdarma!

Další Kozmův zápas je za dveřmi! Již 09.04. budete svědky titulního zápasu, ve kterém může Kozma uspět, ale také pohořet. Sledujte zápas Kozma vs Kníže živě přes online přenos nebo live stream.

Kozma vs Kníže LIVE stream + online přenosy | Oktagon 32

Mezi nejpopulárnější MMA zápasníky Oktagonu nepochybně patří jména jako neporazitelný Karlos „Terminátor“ Vémola (CZ), Samuel „Pirát“ Krištofič (SK), David „Pink Panther“ Kozma (CZ), Václav „Baba Jaga“ Mikulášek (CZ) a samozřejmě i zkušený Ivan „Buki“ Buchinger (SK).

Nenechte si ujít dech beroucí zápasy, při kterých půjde skutečně o všechno. Sledujte zápasy v Oktagonu zcela zdarma a bez poplatků. V našem článku vás provedeme všemi možnostmi sledování zápasu Kozma vs Kníže LIVE.


🥊 Událost Oktagon 32
🤼‍♂️ Zápas Kozma vs Kníže
⏰ Datum a čas 09.04.2022 o 22:00 hod.
📺 TV vysílání
▶️ LIVE stream Tipsport TV
✅ Online přenos Oktagon PPV

Přímý přenos zápasu Kozma vs Kníže live v TV

Bohužel, asi vás zklameme, ale Oktagon TV přenos ze zápasu Kníže vs Kozma zatím není dostupný na žádné české a ani slovenské televizní stanici. Nikde však není psáno, že v budoucnu se nebudou vysílat zápasy Oktagonu v TV.

Kde lze sledovat Oktagon live stream zdarma?

Není žádným tajemstvím, že online přenosy z turnajů Oktagonu lze sledovat pouze prostřednictvím sázkové kanceláře Tipsport, která jako jediná ze všech sázkových kanceláří vlastní exkluzivní práva na vysílání.

LIVE stream zápasu Kozma vs Kníže na TV Tipsport

Tipsport nabízí svým registrovaným hráčům jedinečnou možnost sledování zápasu Kníže vs Kozma na své online televizi TV Tipsport. Sportovní live streamy jsou zcela bezplatné, pokud patříte mezi nové nebo již registrované hráče Tipsportu.

Všichni noví hráči mají k dispozici bezplatné sledování sportovních live streamů po dobu 7 dnů + navíc získají výjimečný bonus za registraci ve výši 150 Kč zcela zdarma.

Všichni aktivní sázkaři, kteří alespoň jednou měsíčně přetipují 30 Kč na svých tiketech, tak mohou sledovat vybrané sportovní live streamy napr. Oktagon live stream zdarma.

Obrovskou výhodou online přenosu je zejména to, že při jeho sledování si můžete uzavřít LIVE sázku na svého favorita zápasu.

Spuštění live streamu zápasu na TV Tipsport
Budete presmerovaní na oficiálnu stránku Tipsport.cz

Bezplatní live stream Oktagonu

Návod pro spuštění live streamu Kozma vs Kníže v Tipsportu

 • Tipsport registrace

Nejprve se musíte zaregistrovat na webu Tipsport.cz a následně ověřit váš herní účet. Pak už se stačí jen přihlásit do vašeho herního účtu.

 • Oktagon live stream

Po úspěšné registraci a přihlášení do vašeho herního účtu máte k dispozici bezplatné 7-denní sledování sportovních online přenosů na TV Tipsport.

Zápasy Oktagonu jsou dostupné na webu Tipsportu pod samostatnou kategorií TV nebo LIVE. Po kliknutí na jednu z těchto dvou samostatných kategorií si už jen stačí najít fighterský zápas Kníže vs Kozma.

Chcete sledovat Oktagon? Postupujte podle návodu
 1. Klikněte na položku „Kurzy“ v horním menu na stránce Tipsport.cz.
 2. V seznamu sportů si je třeba zvolit „Bojové sporty“ a podkategorii „Oktagon
 3. Po kliknutí na tuto podkategorii se vám zobrazí seznam zápasů z Oktagonu společně s daty a časem. Pak už si jen vyberete zápas Kozma vs Kníže a klikněte na ikonu „Live stream“.

Co dělat po vypršení 7-denní bezplatné lhůty pro sledování sportovních live streamů?

 • Po 7 dnech máte k dispozici bezplatné sledování sportovních live streamů pouze v případě, že patříte do skupiny aktivních sázkařů v Tipsportu.
 • Pokud do této skupině nepatříte, tak vám stačí uzavřít kurzovou sázku v minimální hodnotě 30 Kč alespoň jednou měsíčně, popřípadě si můžete uzavřít sázky v celkové výši 30 Kč (např. 3 sázky po 10 Kč).
 • Kurzové sázky si navíc můžete uzavřít na jakýkoli sport, protože podmínky nejsou vázány na konkrétní sport tedy Bojové sporty.

Live přenos Oktagonu

Zápas Kozma vs Knáže online pomocí PPV

Další možností je oficiální online stream Oktagonu, který všichni diváci znají pod zkratkou Oktagon PPV (Pay-Per-View). Tento online přenos lze zakoupit na oficiálním webu Oktagon.tv. Výhodou je, že přímé přenosy se vysílají ve Full HD-kvalitě a v předprodeji je možné PPV přenos zakoupit již za 250 Kč.

Po zakoupení Oktagon live přenosu máte k dispozici:

 • kompletní zápasovou kartu aktuálního turnaje Oktagon 32 (se zápasem Kníže vs Kozma) včetně všech prelims zápasů,
 • náhled do zákulisí turnaje Oktagon 29,
 • zajímavé rozhovory s MMA bojovníky,
 • zápasové studio s moderátorem a hosty.
Chcete najít více dostupných alternativ pro sledování turnaje Oktagonu?Prohlédněte si kompletní přehled možností, jak sledovat Oktagon 32 zdarma a bez poplatků.

Jak sledovat Oktagon live přes mobil?

Sledování zápasu Kozma vs Kníže je možné i prostřednictvím mobilní aplikace. Pokud si stáhnete mobilní aplikaci Tipsport (na tabletu nebo na mobilu), tak budete moci sledovat live streamy Oktagonu bez reklam, účtovaných poplatků a kdekoli na cestách.

V mobilní aplikaci Tipsportu můžete navíc navštívit také vyhledávané online casino s hracími automaty nebo online ruletami. Kromě online casina tam najdete také diskusní fórum nebo oblíbenou tiket arénu.

Během sledování live přenosu Oktagonu můžete reagovat na aktuální vývoj zápasu a uzavřít LIVE sázku, případně využít funkci předčasného vyplacení tiketu – cash out, která je velmi oblíbená mezi ostatními sázkaři Tipsportu.

TOP sázkové kanceláře v ČR a bonusy
Sázková kancelářVstupní bonus + peníze zdarmaZískat bonus
50.000 Kč + 500 Kč zdarma Tipsport.cz
600 Kč + 300 Kč zdarma iFortuna.cz
2.000 Kč + 200 Kč zdarma Chance.cz
5.000 Kč + 500 Kč zdarma SazkaBet.cz
10.000 Kč + 500 + 500 Kč zdarma SynotTip.cz

Nejčastější otázky a odpovědi

1️⃣ Musíte platit za Oktagon live stream v Tipsportu?

Tipsport je jediná sázková kancelář na českém trhu, která nabízí přímé přenosy ze zápasů Oktagonu. Pokud se zaregistrujete v Tipsportu, tak prvních 7 dní je můžete sledovat zdarma (pak je třeba uzavřít sázky za 30 Kč za měsíc).

2️⃣ Bude live stream Oktagonu vysílán ze všech zápasů?

Ano, sázková kancelář Tipsport pravidelně vysílá všechny zápasy z aktuálního turnaje Oktagonu. Nesmíme zapomenout, že Oktagon live free si můžete prohlédnout na PC, mobilu nebo tabletu.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

500 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 500 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 3.000 Kč. Fortuna vám dá dalších 6.00 Kč na vaše sázky.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

zdravím, na to slúži táto sekcia alternatívny link bet365
Zablokovaný účet na Bet365 (nedá sa doň prihlásiť)
J.Mesrine@azet.sk
Wonna betting tips
obchodovať s betfair, by sa malo stále dať nie betfair licenciu nemá a...
Betfair na slovensku