Přehled možností jak a kde sledovat českou fotbalovou Fortuna ligu 2023/24 ŽIVĚ – online stream + LIVE přenosy v TV

Sledujte a sázejte na MS v hokeji nyní s 500 Kč zdarma bez vkladu
1.000 Kč zdarma na sázení + free spins pouze za registraci
300 Kč zdarma + 600 Kč bez rizika pouze za založení účtu

Sledujte live přenosy z české Fortuna ligy 2023/2024. Prozkoumejte všechny možnosti sledování fotbalových zápasů Fortuna ligy, které zahrnují živé TV vysílání a online přenosy.

Fortuna liga 🔴 ŽIVĚ – kde sledovat přenosy v TV + LIVE stream

Chcete vědět, kde sledovat Fortuna ligu zdarma a bez reklam? Pak jste správně.

Česká Fortuna liga častokrát nazývaná také Gambrinus liga si za uplynulá léta poměrně rychle získala velkou základnu svých fanoušků. Letos je Fortuna liga 2023/24 v pořadí již 31. ročníkem této sezóny. Loňským vítězem fotbalové soutěže byl fotbalový klub AC Sparta Praha. Obhájí svůj titul vítěze i letos?

Hlavním sponzorem Fortuna ligy je sázková kancelář Fortuna, která nabízí přímé přenosy Fortuna národní ligy pro všechny své aktivní sázkaře. Tato společnost však není jediná, která vysílá live přenosy ze zápasů české fotbalové ligy. Online přenosy jsou dostupné i ve dvou dalších sázkových kancelářích.

Pokud jste fanouškem této nejvyšší fotbalové soutěže v Česku, tak by ste si neměli nechat ujít ani jeden fotbalový zápas! V článku naleznete kompletní přehled dostupných možností jak a kde sledovat Fortuna ligu LIVE. Kterou z nich si vyberete vy?

► Sledovat Fortuna ligu ŽIVĚ
Sledujte zápasy Fortuna ligy online ve vysokém rozlišení, bez sekání a reklamy

⚽ Soutěž Fortuna liga (1. česká fotbalová liga)
🗓️ Sezóna soutěže 2023/2024
📺 TV vysílání O2 TV Sport
▶️ LIVE stream TV Tipsport Fortuna TV Chance TV
✅ Online přenos video portál VOYO
🎙️️ Audio přenos Tipsport
📱 Mobilní aplikace Fortuna:Liga

Jak se dívat na Fortuna ligu zdarma v sázkových kancelářích?

Pokud patříte mezi sázkaře, kteří mají založený herní účet v TipsportuFortuně nebo v Chance, tak máte vyhráno! Sportovní live streamy z 1. české fotbalové ligy se budou vysílat na jejich internetových online televizích.

Sázková kancelář Fortuna odvysílá všechny zápasy Fortuna ligy živě

LIVE stream 1. české fotbalové ligy živě na Fortuna TV

Jelikož sázková kancelář Fortuna patří v současnosti ke generálním partnerům české fotbalové ligy, tak asi není žádným překvapením, že fotbalový live stream se dá podívat i pomocí online televize Fortuna TV zcela zdarma a bez reklam.

LIVE stream Fortuna ligy zdarma na Fortuna TV

Jak sledovat Fortuna ligu LIVE na FORTUNA TV?

Live přenosy z českého fotbalu jsou na Fortuna TV zcela zdarma pouze v tom případě, pokud splníte dvě jednoduché podmínky přímých přenosů ve Fortuně a to:

 • mít kladný zůstatek na vašem herním účtu (může být i 1 Kč),
 • mít plně ověřený herní účet.

Pokud splňujete výše uvedené podmínky, tak máte nárok na bezplatné sledování sportovních live streamů, které lze spustit na PC, mobilu nebo tabletu. Fortuna vám navíc umožňuje díky Multiview pohledu sledovat několik live streamů současně např. live přenos Fortuna ligy a zároveň live stream UFC.

Vyzkoušejte i vy Fortuna liga live stream zcela zdarma! Nezapomeňte, že při sledování online přenosu 1. české fotbalové ligy si můžete uzavřít LIVE sázku na svého favorita. Co získáte založením herního účtu ve Fortuně?

Založením herního účtu ve Fortuně získáte bonus bez vkladu na první sázky zdarma. Vaší registrací se zároveň stáváte členem věrnostního klubu Fortuny, ve kterém máte šanci získat stovky klubových bodů denně.

Návod, jak sledovat Fortuna ligu živě na Fortuna TV
 1. Registrace na iFortuna.cz a ověření totožnosti. S vytvořením účtu vám pomůže náš návod k registraci ve Fortuně.
 2. Přihlášení do účtu, kde je potřeba ho mít plně ověřený + dobít váš účet libovolnou částkou v Kč.
 3. Potom můžete začít sledovat Fortuna ligu online stream na Fortuna TV, ktorý lze spustit v horním menu Fortuny pod názvem „LIVE
Sázková kancelář Tipsport odvysílá všechny zápasy Fortuna ligy live

LIVE stream Fortuna ligy ZDARMA na TV Tipsport

I když sázková kancelář Tipsport, nepatří ke generálním partnerům Fortuna ligy, tak mnoho jejích sázkařů jistě potěší novinka, že fotbalový live stream je dostupný na online televizi TV Tipsport zcela zdarma a bez účtovaných poplatků.

Všichni noví klienti Tipsportu mají nárok na bezplatné sledování sportovních live streamů po dobu 7 dnů od vzniku jejich registrace, přičemž všichni aktivní sázkaři mohou sledovat sportovní live streamy zcela zdarma.

LIVE stream Fortuna ligy zdarma na Tipsport TV

Během sledování sportovních live streamů Fortuna ligy můžete současně uzavřít také LIVE sázku na svého favorita. Každopádně vaší registrací v Tipsportu jen získáte, a to bonus za registraci zdarma pro první sázení.


Návod, jak sledovat Fortuna ligu na TV Tipsport
 1. Registrace na Tipsport.cz a ověření totožnosti. S vytvořením účtu vám pomůže náš návod k registraci.
 2. Přihlášení do účtu, kde máte nárok na bezplatné 7-denní sledování sportovních live streamů TV Tipsport.
 3. Pro sledování 1. české fotbalové ligy platí, že musíte mít uzavřený tiket v den zápasu nebo předchozí den (libovolná výše) nebo kladný zůstatek na účtu (min. 100 Kč).
 4. Vybraný zápas Fortuna ligy online si umíte spustit v horním menu Tipsportu „TV“ nebo „LIVE“.

NEZAPOMEŇTE, že při uzavírání vašich sázek můžete využít také vstupní bonusy, které jste získali při registraci v Tipsportu.


Sázková kancelář Tipsport odvysílá všechny zápasy Fortuna ligy online

Online stream české fotbalové ligy na Chance TV

Poslední možností live streamu Fortuna ligy je sázková kancelář Chance, která jej vysílá na své online televizi Chance TV. Podobné podmínky pro sledování live streamů jako Tipsport, má také Chance.

Prvním krokem je samozřejmě registrace herního účtu v Chance. Pak máte nárok na bezplatné 7-denní sledování sportovních live streamů.

Pokud si chcete prohlédnout českou fotbalovou Fortuna ligu, tak je třeba splnit jednu z těchto dvou podmínek:

 • uzavření tiketu v den zápasu případně v předchozí den zápasu – výška je libovolná,
 • kladný zůstatek na herním účtu, přičemž minimální částka je 100 Kč.

200 Kč zdarma na sázení od Chance.cz Bonus zadarmo 200 Kč + 2.000 Kč na vklad 
 • za ověření získáte 200 Netů (1 Net = 1 Kč)
 • ověření je možné online přes banku
 • pro získání bonusu nemusíte vkládat peníze
 • tikety podáváte za Nety (nastavuje se na tiketu)
 • výhry jsou již v korunách (lze ihned vybrat)
 • není stanoven minimální kurz
V případě vkladu peněz můžete získat také vstupní bonus na vklad!

Náš TIPTak co, kterou sázkovou kancelář si vyberete ke sledování live streamu první fotbalové ligy vy? Tipsport, Fortuna nebo Chance? My doporučujeme sázkovou kancelář Fortuna.

Kde sledovat Fortuna ligu v TV?

Nenechte si ujít live přenos české fotbalové ligy živě v TV. Na výběr máte hned několik možností, jak si prohlédnout zápasy české Fortuna ligy v TV a bez účtovaných poplatků.

TV stanice O2 TV Sport odvysíla všechny zápasy Fortuna ligy

Přímý přenos fotbalových zápasů na O2 TV Sport

První českou fotbalovou ligu si můžete prohlédnout na sportovním kanálu O2 TV Sport a O2 TV Fotbal, který vlastní vysílací práva na živé přenosy všech zápasů Fortuna ligy. 

Kromě fotbalových zápasů na tomto sportovním kanálu najdete i zápasová studia či populární pořad TIKI-TAKA, který moderuje vždy Petr Svěcený s 5 zajímavými hosty.

O2 TV Sport patří mezi placené kanály O2 TV. Tento sportovní kanál lze zakoupit v balíčku „Sport Plus“, ve kterém naleznete i jiné sportovní kanály.
Live přenos první fotbalové ligy na ČT SportV předchozí sezóně jste si mohli prohlédnout českou fotbalovou ligu na televizním kanálu ČT Sport. Po novém víc Fortuna ligu neuvidíte na tomto sportovním kanálu.

Kde sledovat českou Fortuna ligu online na internetu?

V současnosti patří online vysílání k nejoblíbenějším možnostem sledování fotbalových zápasů živě. Zjistěte, které alternativy online přenosů jsou pro vás nejlepší.

Voyo odvysílá českou ligu online na svém video portálu

Online přenos 1. české fotbalové ligy na VOYO

Online přenosy Fortuna ligy si můžete prohlédnout také prostřednictvím oblíbeného video portálu VOYO, který nově odvysílá všechny její zápasy.

Asi vám nemusíme připomínat, že se jedná o placenou online službu, kterou lze zakoupit již za 159 Kč měsíčně. Před samotným zakoupením ji můžete vyzkoušet na 7 dní zdarma.

Audio přenos fotbalových zápasů

V sázkové kanceláři Tipsport můžete využít až dvou alternativ audio přenosů.

Živý audio přenos z Fortuna ligy

Zápasy fotbalové Fortuna ligy si můžete poslechnout i pomocí live rádia, které je dostupné pro všechny registrované hráče Tipsportu zdarma.

Živý audio přenos (live rádio) v Tipsportu

Živý audio komentář (live rádio) naleznete při každém zápase první fotbalové ligy. Nesmíme zapomenout, že live rádio lze spustit i přes mobilní telefon pomocí webové stránky Tipsport.cz.

Mluvící live tracker z první fotbalové ligy

Druhou alternativou audio přenosu je mluvící live tracker, který také naleznete jen v sázkové kanceláři Tipsport. Live tracker je v podstatě grafické znázornění toho nejpodstatnějšího, co se odehrává na hřišti.

Mluvící match tracker v Tipsportu

Kromě grafického znázornění má live tracker k dispozici i zvuková upozornění při důležitých situacích např. při gólech, střelách do tyčky, penaltách či červených kartách. Live tracker lze spustit jen kliknutím na vybraný zápas.

Jak sledovat Fortuna ligu online na mobilu?

Poslední možností je sledování live přenosů fotbalu Fortuna ligy pomocí dostupných mobilních aplikaci Fortuny, Tipsportu a Chance.

Online přenos 1. české fotbalové ligy v mobilních aplikacích sázkových kanceláří

Zůstaňte v neustálém dění i vy! Pomocí tří dostupných mobilních aplikací můžete sledovat zápasy Fortuna ligy zcela zdarma. Na výběr máte ze tří mobilních aplikací, který lze stáhnout pro všechny typy mobilních zařízení (Android nebo iOS iPhone).

Mobilní aplikace pro českou Fortuna ligu
Mobilní aplikace Fortuna Mobilní aplikace Tipsport Mobilní aplikace Chance
stáhnout stáhnout stáhnout

Mobilní aplikace Tipsport

V mobilních aplikacích kromě sledování sportovních live streamů můžete uzavřít také oblíbené live sázky na vašeho favorita nebo využít funkci cash out.

Oficiální mobilní aplikace Fortuna ligy 2023/24

Česká fotbalová liga má pro své fanoušky také novou mobilní aplikaci pod názvem Fortuna liga, která je dostupná ke stažení pro všechny typy mobilních zařízení, a to pro iOS Apple nebo zařízení s Androidem.

Oficiální mobilní aplikace Fortuna ligy
Oficiální mobilní aplikace Fortuna ligy 2023/2024 (zdroj: fortunaliga.cz)

V mobilní aplikaci si můžete zvolit váš oblíbený fotbalový tým nebo týmy, o kterých se dozvíte aktuální skóre z odehraných kol a samozřejmě také nejnovější informace.

Mobilní aplikace Fortuna ligy vám navíc přináší program fotbalových zápasů nebo kompletní tabulku ligy a střelců.

Mobilní aplikace pro českou Fortuna ligu

Video sestřihy a sociální sítě (fanpage)

Kvalitní highlighty jsou dostupné na YouTube na oficiálním kanálu Fortuna ligy. Další poutavé video sestřihy z této fotbalové soutěže naleznete na webu Fortuna ligy pod kategorií „Video“.

Pokud jste pravým fanouškem Fortuna ligy tak byste měli začít sledovat:

Samozřejmostí je i oficiální stránka fotbalové ligy fortunaliga.cz, kde naleznete aktuality, fotbalové týmy, program zápasů, statistiky a fanzónu (tipovačku, hráč a trenér měsíce, hráč utkání, jedenáctka kola nebo sběratelské kartičky).

Náš TIPJste fanouškem českých klubů AC Sparta Praha a SK Slavia Praha? Podívejte se na to, jak sledovat zápas Slavia vs. Sparta online.

Nejčastější otázky a odpovědi

1️⃣ Kde sledovat Fortuna ligu v TV?

Čeští fanoušci si mohou prohlédnout fotbalovou národní ligu jen na kanálu O2 TV Sport a O2 TV Fotbal.

2️⃣ Kde lze spustit online přenos z české fotbalové ligy?

Fotbalový online stream lze spustit na placeném video portálu VOYO. Nejlepší alternativou je sledování live streamu pomocí sázkové kanceláře Fortuna, která jej vysílá na své online televizi Fortuna TV. Kromě Fortuny vysílají sportovní live streamy také sázková kancelář Tipsport a Chance.

3️⃣ Dají se sledovat zápasy Fortuna ligy i přes mobil?

Ano, fotbalové zápasy české Fortuna ligy online se dají sledovat i přes mobilní aplikaci Fortuna, která je dostupná ke stažení zcela zdarma, a to pro všechny typy mobilních zařízení. Další alternativou jsou mobilní aplikace Tipsport a Chance.

4️⃣ Kde najdete nejlepší video sestřihy z fotbalu?

Kvalitní video sestřihy a highlighty jsou dostupné na YouTube na oficiálním kanálu Fortuna ligy nebo na webu Fortuna ligy pod kategorií „Video“.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků
Aktuální bonusy
Tipsport bonus

500 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 500 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Za registraci získate 300 Kč zdarma a když vložíte 3.000 Kč získate dalších 6.000 Kč.

Betano bonus

1.000 Kč za registraci + 3.000 Kč bonus

3.000 Kč + 600 kč sázka zdarma + 400 točení s kódem: MISTRI500

Další bonusy
Nejnovější příspěvky na fóru
Skus betinasia.com ak vies anglicky chod na arbusers.com je tam sekcia o...
Ako stavkovat u zahranicnych stavkovych...
Ani neviem kolko som bol v pluse mal som ho aj 15 rokov, no v posledných...
Bet365 dali mi limity
jednoznačne súhlas
Bet365 nefunguje? Alternatívny link na Bet365.com
Copyright © 2011-2024 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt