Přehled možností jak a kde sledovat českou fotbalovou Fortuna ligu 2022/23 ŽIVĚ – online stream + LIVE přenosy v TV

Sledujte live přenosy z české Fortuna ligy 2022/2023. Prozkoumejte všechny možnosti sledování fotbalových zápasů Fortuna ligy, které zahrnují živé TV vysílání a online přenosy.

Fortuna liga ŽIVĚ – kde sledovat přenosy v TV + LIVE stream

Česká Fortuna liga častokrát nazývaná také Gambrinus liga si za uplynulá léta poměrně rychle získala velkou základnu svých fanoušků. Letos je Fortuna liga 2022/23 v pořadí již 30. ročníkem této sezóny. Loňským vítězem fotbalové soutěže byl fotbalový klub Plzeň, který překvapivě protol šňůru 3 vítězství v řadě Slavii Praze. Obhájí svůj titul vítěze i letos?

Hlavním sponzorem Fortuna ligy je sázková kancelář Fortuna, která nabízí přímé přenosy Fortuna národní ligy pro všechny své aktivní sázkaře. Tato společnost však není jediná, která vysílá live přenosy ze zápasů české ligy. Online přenosy jsou dostupné i ve dvou dalších sázkových kancelářích.

Pokud jste fanouškem této nejvyšší fotbalové soutěže v Česku, tak by ste si neměli nechat ujít ani jeden fotbalový zápas! V článku naleznete kompletní přehled dostupných možností jak a kde sledovat Fortuna ligu LIVE. Kterou z nich si vyberete vy?

► Sledovat Fortuna ligu ŽIVĚ
Sledujte zápasy Fortuna ligy online ve vysokém rozlišení, bez sekání a reklamy

⚽ Soutěž Fortuna liga (1. česká fotbalová liga)
🗓️ Sezóna soutěže 2022/2023
📺 TV přenos O2 TV Sport
▶️ LIVE stream TV Tipsport Fortuna TV Chance TV
✅ Online přenos VOYO
🎙️️ Audio přenos Tipsport
📱 Mobilní aplikace Fortuna:Liga

Kde sledovat Fortuna národní ligu a její TV přenos?

Nenechte si ujít live přenos fotbalové národní ligy živě v TV. Na výběr máte hned několik možností, jak si prohlédnout zápasy české Fortuna ligy live a bez účtovaných poplatků.

TV stanice O2 TV Sport

Přímý přenos fotbalových zápasů na O2 TV Sport

První českou fotbalovou ligu si můžete prohlédnout na sportovním televizním kanálu O2 TV Sport, který vlastní vysílací práva na živé přenosy všech zápasů Fortuna ligy. 

Kromě fotbalových zápasů na tomto sportovním kanálu najdete i zápasová studia či populární pořad TIKI-TAKA, který moderuje vždy Petr Svěcený s 5 zajímavými hosty.

O2 TV Sport patří mezi placené kanály O2 TV. Tento sportovní kanál lze zakoupit v balíčku „Sport Plus“, ve kterém naleznete i jiné sportovní kanály.
Live přenos první fotbalové ligy na ČT SportV předchozí sezóně jste si mohli prohlédnout českou fotbalovou ligu na televizním kanálu ČT Sport. Po novém víc Fortuna ligu neuvidíte na tomto sportovním kanálu.

Kde se podívat na online přenos Fortuna ligy?

V současnosti patří online vysílání k nejoblíbenějším možnostem sledování fotbalových zápasů živě. Zjistěte, které alternativy online přenosů jsou pro vás nejlepší.

Online stream 1. české fotbalové ligy na VOYO

Online přenosy Fortuna ligy si můžete prohlédnout také prostřednictvím oblíbeného video portálu VOYO, který nově odvysílá všechny její zápasy.

Asi vám nemusíme připomínat, že se jedná o placenou online službu, kterou lze zakoupit již za 159 Kč měsíčně. Před samotným zakoupením ji můžete vyzkoušet na 7 dní zdarma.

Online stream národní ligy v sázkových kancelářích

Pokud patříte mezi sázkaře, kteří mají založený herní účet v TipsportuFortuně nebo v Chance, tak máte vyhráno! Sportovní live streamy z 1. české fotbalové ligy se budou vysílat na jejich internetových online televizích.

Fortuna TV TV Tipsport Chance TV

Fortuna liga live přenos na Fortuna TV

LIVE stream Fortuna ligy CZ na Fortuna TV

Jelikož sázková kancelář Fortuna patří v současnosti ke generálním partnerům národní fotbalové ligy, tak asi není žádným překvapením, že fotbalový live stream se dá podívat i pomocí online televize Fortuna TV.

Jak sledovat Fortuna ligu LIVE na FORTUNA TV?

Live přenosy z českého fotbalu jsou na Fortuna TV zcela zdarma pouze v tom případě, pokud splníte dvě jednoduché podmínky přímých přenosů ve Fortuně a to:

  • mít kladný zůstatek na vašem herním účtu (může být i 1 Kč),
  • mít plně ověřený herní účet.

Pokud splňujete výše uvedené podmínky, tak máte nárok na bezplatné sledování sportovních live streamů, které lze spustit na PC, mobilu nebo tabletu. Fortuna vám navíc umožňuje díky Multiview pohledu sledovat několik live streamů současně např. live přenos Fortuna národní ligy a UFC.

Vyzkoušejte i vy Fortuna liga live stream zcela zdarma! Nezapomeňte, že při sledování online přenosu 1. české fotbalové ligy si můžete uzavřít LIVE sázku na svého favorita. Co získáte založením herního účtu ve Fortuně?

Založením herního účtu ve Fortuně získáte vstupní bonus na první sázky zdarma. Vaší registrací se zároveň stáváte členem věrnostního klubu Fortuny, ve kterém máte šanci získat stovky klubových bodů denně.

Návod, jak sledovat zápasy Fortuna ligy online na TV Fortuna
  1. Zaregistrujte se v sázkové kanceláři Fortuna. 
  2. Ověřte si váš herní účet a přihlaste se do svého nového účtu ve Fortuně (pokud se chcete rychle zaregistrovat, tak si přečtěte náš podrobný návod k registraci ve Fortuně).
  3. Jen připomínáme, že při registraci máte nárok i na Fortuna bonus.
  4. Po vkladu stačí podat min. sázku a můžete sledovat zápas. 

Fortuna liga na Fortuna TV

Online přenos 1. české fotbalové ligy na TV Tipsport

I když sázková kancelář Tipsport, nepatří ke generálním partnerům Fortuna ligy, tak mnoho jejích sázkařů jistě potěší novinka, že fotbalový live stream je dostupný na online televizi TV Tipsport zcela zdarma a bez účtovaných poplatků.

Všichni noví klienti Tipsportu mají nárok na bezplatné sledování sportovních live streamů po dobu 7 dnů od vzniku jejich registrace, přičemž všichni aktivní sázkaři mohou sledovat sportovní live streamy zcela zdarma.

Během sledování sportovních live streamů Fortuna ligy můžete současně uzavřít také LIVE sázku na svého favorita. Každopádně vaší registrací v Tipsportu jen získáte, a to vstupní bonus zdarma pro první tipování + členství ve věrnostním programu Tipkonto.

Fortuna liga na TV Tipsport


Návod, jak sledovat první fotbalovou ligu online na TV Tipsport
  1. Zaregistrujte se v sázkové kanceláři Tipsport
  2. Po registraci je třeba ověření herního účtu a následné přihlášení do Tipsportu. (Máte-li problém s registrací, tak si můžete přečíst náš podrobný návod k registraci v Tipsportu).

Všichni noví klienti mají nárok na bezplatné 7-denní sledování sportovních live streamů na online televizi TV Tipsport.

▶️ Pro sledování 1. české fotbalové ligy platí, že musíte mít uzavřený tiket v den zápasu nebo předchozí den (libovolná výše) nebo kladný zůstatek na účtu (min. 100 Kč). ◀️

NEZAPOMEŇTE, že při uzavírání vašich sázek můžete využít také vstupní bonusy, které jste získali při registraci v Tipsportu.

LIVE stream fotbalu na Chance TV

Poslední možností live streamu Fortuna ligy je sázková kancelář Chance, která jej vysílá na své online televizi Chance TV. Podobné podmínky pro sledování live streamů jako Tipsport, má také Chance.

Prvním krokem je samozřejmě registrace herního účtu v Chance. Pak máte nárok na bezplatné 7-denní sledování sportovních live streamů.

Pokud si chcete prohlédnout českou fotbalovou Fortuna ligu, tak je třeba splnit jednu z těchto dvou podmínek:

  • uzavření tiketu v den zápasu případně v předchozí den zápasu – výška je libovolná,
  • kladný zůstatek na herním účtu, přičemž minimální částka je 100 Kč.
Náš TIPTak co, kterou sázkovou kancelář si vyberete ke sledování live streamu první fotbalové ligy vy? Tipsport, Fortuna nebo Chance? My doporučujeme sázkovou kancelář Fortuna.

LIVE stream Fortuna ligy na Chance TV

Audio přenos fotbalových zápasů

V sázkové kanceláři Tipsport můžete využít až dvou alternativ audio přenosů.

Živý audio přenos z Fortuna národní ligy

Zápasy fotbalové Fortuna ligy si můžete poslechnout i pomocí live rádia, které je dostupné pro všechny registrované hráče Tipsportu zcela zdarma.

Živý audio přenos v Tipsportu

Živý audio komentář (live rádio) naleznete při každém zápase první fotbalové ligy. Nesmíme zapomenout, že live rádio lze spustit i přes mobilní telefon pomocí webové stránky Tipsport.cz.

Mluvící live tracker z první fotbalové ligy

Druhou alternativou audio přenosu je mluvící live tracker, který také naleznete jen v sázkové kanceláři Tipsport. Live tracker je v podstatě grafické znázornění toho nejpodstatnějšího, co se odehrává na hřišti.

Mluvící live tracker v Tipsportu

Kromě grafického znázornění má live tracker k dispozici i zvuková upozornění při důležitých situacích např. při gólech, střelách do tyčky, penaltách či červených kartách. Live tracker lze spustit jen kliknutím na vybraný zápas.

Jak sledovat Fortuna ligu na mobilu?

Poslední možností je sledování live přenosů fotbalu Fortuna ligy pomocí dostupných mobilních aplikaci Fortuny, Tipsportu a Chance.

Online přenos národní fotbalové ligy na mobilu

Zůstaňte v neustálém dění i vy! Pomocí tří dostupných mobilních aplikací můžete sledovat zápasy Fortuna ligy zcela zdarma. Na výběr máte ze tří mobilních aplikací, který lze stáhnout pro všechny typy mobilních zařízení (Android nebo iOS iPhone).

Mobilní aplikace pro českou Fortuna ligu
Mobilní aplikace Fortuna Mobilní aplikace Tipsport Mobilní aplikace Chance
stáhnout stáhnout stáhnout

V mobilních aplikacích kromě sledování sportovních live streamů můžete uzavřít také oblíbené live sázky na vašeho favorita nebo využít funkci cash out.

Mobilní aplikace pro Fortuna ligu CZ

Česká fotbalová liga má pro své fanoušky také novou mobilní aplikaci pod názvem Fortuna liga, která je dostupná ke stažení pro všechny typy mobilních zařízení, a to pro iOS Apple nebo zařízení s Androidem.

V mobilní aplikaci si můžete zvolit váš oblíbený fotbalový tým nebo týmy, o kterých se dozvíte aktuální skóre z odehraných kol a samozřejmě také nejnovější informace.

Mobilní aplikace Fortuna ligy vám navíc přináší program fotbalových zápasů nebo kompletní tabulku ligy a střelců.

Stáhněte si mobilní aplikaci Fortuna ligy

Video sestřihy, highlighty a Instagram

Kvalitní highlighty jsou dostupné na YouTube na oficiálním kanálu Fortuna ligy. Další poutavé video sestřihy naleznete na webu Fortuna ligy pod kategorií „Video“.

Fotky a zajímavá videa také naleznete i na oficiálním Instagramu Fortuna ligy.

Nejčastější otázky a odpovědi

1️⃣ Na kterých kanálech lze spustit Fortuna ligu live?

Čeští fanoušci si mohou prohlédnout fotbalovou národní ligu jen na kanálu O2 TV Sport.

2️⃣ Kde lze spustit online přenos z české fotbalové ligy?

Fotbalový online stream lze spustit na placeném video portálu VOYO. Nejlepší alternativou je sledování live streamu pomocí sázkové kanceláře Fortuna, která jej vysílá na své online televizi Fortuna TV. Kromě Fortuny vysílají sportovní live streamy také sázková kancelář Tipsport a Chance.

3️⃣ Dají se sledovat zápasy Fortuna ligy i přes mobil?

Ano, fotbalové zápasy české Fortuna ligy se dají sledovat i přes mobilní aplikaci Fortuna, která je dostupná ke stažení zcela zdarma, a to pro všechny typy mobilních zařízení. Další alternativou jsou mobilní aplikace Tipsport a Chance.

4️⃣ Kde najdete nejlepší video sestřihy z fotbalu?

Kvalitní video sestřihy a highlighty jsou dostupné na YouTube na oficiálním kanálu Fortuna ligy nebo na webu Fortuna ligy pod kategorií „Video“.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

500 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 500 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Za registraci získate 300 Kč zdarma a když vložíte 3.000 Kč získate dalších 6.000 Kč.

Betano bonus

800 Kč za registraci + 3.000 Kč bonus

300 Kč + 500 Kč sázka zdarma s kódem: HOKEJ500 + vkladový bonus 3.000 Kč.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

Teraz som skúsil cez notebook normálne na ich stránku bet365.com a všetko...
Overovacia appka Bet365
Zdravím všetkých tipérov Toto je podľa mňa brutal analýza.. Budem vďačný...
Liga majstrov - Finále
ak budete postupovať podľa návodu, tak môžete získať na stávky 10 € grátis....
Aktuálne sa rozdáva 10 € zadarmo
Copyright © 2011-2023 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt