Obecné a právní otázky a odpovědi

Sledujte a sázejte na MS v hokeji nyní s 500 Kč zdarma bez vkladu
1.000 Kč zdarma na sázení + free spins pouze za registraci
300 Kč zdarma + 600 Kč bez rizika pouze za založení účtu
Odpovědi, které byste měli vědět před zahájením sázení

Nejčastější dotazy

Mohu sázet na internetu pokud jsem nedosáhl věku 18 let?

Pokud byste se rozhodli zaregistrovat, tak budete muset lhát o svých osobních údajích (datum narození). Pokud při nesprávně vyplněném registračním formuláři vložíte na hráčský účet peníze, tak je logické, že je budete chtít i vybrat (za předpokladu, že vyhrajete). A tady nastává problém, protože sázkové kanceláře musí ověřit vaši totožnost. Budete jim muset poslat scan identifikačního průkazu (občanský nebo řidičský průkaz) a také nějaký účet (faktura / inkaso) nebo nějakou smlouvu za poslední tři měsíce, aby si mohli ověřit vaši adresu. V tomto okamžiku nastává problém, protože pokud neověříte svůj účet, tak přijdete o všechny peníze na vašem hráčském účtu.

Zapomeňte na to, že doklady zfalšujete v nějakém grafickém editoru. Ověřování zákazníků je stále sofistikovanější. Některé sázkové dokonce žádají vaši fotku s identifikačním průkazem v ruce. Naše doporučení je jednoznačné: Pokud nemáte 18 let, tak se do sázkové kanceláře neregistrujte.

Dají se chyby při online registraci dodatečně opravit?

Ano, je možné své registrační údaje upravit (musíte kontaktovat sázkovou kancelář). Nemůžete je však upravit tak, abyste po dovršení 18-tého roku života změnili datum narození. Sázková kancelář přesně ví, kdy vznikl váš hráčský účet a pokud bude vycházet, že v době registrace jste neměli ještě 18 let, tak vám účet zablokuje a přijdete s největší pravděpodobností i o peníze. Při registraci je důležité zadávat pravdivé údaje, protože nikdy nevíte jak se může sázková kancelář zachovat. Pokud budou pracovníci považovat vaše argumenty za podezřelé resp. vám je neuznají, tak to bude jen vaše chyba.

Jak probíhá ověření hráčského účtu?

Postupy hazardních společností se mohou mírně lišit, ale v principu jde o velmi podobné situace. Sázková kancelář bude od vás chtít kopii nějakého identifikačního průkazu (občanský, řidičský průkaz nebo pas) a pak budete muset ještě poslat nějaký doklad pro ověření vaší adresy. Takový doklad je např. pojistná smlouva nebo inkaso, kde je jasně viditelná vaše adresa, přičemž nemůže být starší než 3 měsíce. Některé sázkové kanceláře budou chtít možná pouze vaše číslo pasu, kterým ověří vaši totožnost. Číslo pasu budete zadávat po přihlášení se na váš hráčský účet do konkrétních polí (neposkytují to všichni).

Pokud vkládáte peníze na váš hráčský účet platební kartou, tak třeba počítat s tím, že od vás budou žádat kopii platební karty. V takovém případě si nezapomeňte zakrýt některé důležitá čísla, aby nemohla být karta zneužita.

Co mám dělat, když se nemohu přihlásit do svého hráčského účtu?

Pokud se vám nedaří přihlásit na váš hráčský účet, tak klikněte na „Zapomněl jsem heslo“. Po vyplnění informací (nejčastěji chtějí váš e-mail, který jste použili při registraci), vám přijde na zadaný e-mail heslo příp. i přihlašovací jméno. Pokud od vás budou žádat informace, které si nepamatujete, tak třeba sázkové kanceláří napsat na podporu nebo zavolat. V takovém případě budou od vás požadovat další informace a po jejich poskytnutí vám účet opět zpřístupní. V některých sázkových kancelářích musíte při registraci zadávat bezpečnostní kód nebo bezpečnostní otázku, který se pak používá při identifikaci účtu. Pokud se při registraci setkáte s takovými bezpečnostními prvky, tak si je nezapomeňte zapsat nebo zapamatovat.

Jak bezpečně a rychle vložím peníze na hráčský účet?

Mezi nejbezpečnější platební metodu patří bankovní převod. Adekvátní bezpečnou náhradou je okamžitý bankovní převod tzv. ePlatby, které jsou téměř okamžité. Sázkové kanceláře se sídlem v zahraničí mají banky pro ePlatby omezené a některé využívají třetí strany jako ComGate, PayU nebo GoPay (nabízejí ePlatby pro většinu bank v tuzemsku). Tuzemské sázkové kanceláře jako Tipsport nebo Fortuna podporují ePlatby většiny českých bank.

Nejrychlejší platební metodou je použití platební karty, která je velmi oblíbenou metodou vkladu. Mnoho lidí se obává právě zneužití údajů na platební kartě, ale drtivá většina transakcí je šifrovaných a tedy bezpečných. Více o této problematice se můžete dočíst na stránce platební karty. Sázkové kanceláře mají rozdílné platební metody, proto doporučujeme porovnat vklady a výběry.

Může mi sázková kancelář nevyplatit výhru?

Stát se to může ale je to velmi malá pravděpodobnost. Pokud dojde k takové situaci, tak může být problém s vyhodnocením tiketu (v oficiálním zápisu o utkání může být uveden jiný čas gólu, příp. střelec, počet rohů atd. oproti ostatním informačním zdrojům jako livescore apod.). Rovněž může nastat situace kdy se sázková kancelář nachází ve špatné finanční situací (pravděpodobné u neznámých sázkových kancelářích s licencí ve Střední Americe). Při online sázení se sázející mohou setkat s různými situacemi resp. problémy a vše je pouze o komunikací se samotnou sázkovou kanceláří.

Zdaňují se výhry ze sázení?

Od 1.1.2020 se platí v ČR daň z výhry, která je ve výši 15 %. Platí se v případě, že vaše výhry přesáhnout částku 1 milion korun. Více informací naleznete v článku o zdanění výher. Platí to i pro kasina a poker herny.

Je možné sledovat přímé přenosy (live streaming) v sázkových kancelářích?

Ano, existuje poměrně velký počet sázkových kanceláří, které poskytují live streaming. Sázkové kanceláře mají většinou možnost sledování přímých přenosů podmíněnou např. peněžním zůstatkem na hráčském účtu, podáním sázek v určité hodnotě za poslední měsíc nebo podáním live sázky na konkrétní zápas. Jde o velmi jednoduché podmínky a často si tak můžete prohlédnout přímý přenos zdarma i na mobilu či tabletu. Nejvíce živých přenosů poskytuje jednoznačně sázková kancelář Bet365 (není dostupná pro hráče z ČR), která však nemůže konkurovat Tipsport TV, protože ten poskytuje živé přenosy domácích lig z České i Slovenské republiky.

Pokud někde najdete, že sázková kancelář poskytuje live přenos a vy tento live stream nevidíte po přihlášení na váš hráčský účet, tak sázková kancelář s největší pravděpodobností nemá zakoupenou licenci pro zemi ve které se momentálně nacházíte (pozice se určuje podle GPS resp. IP adresy).

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků
Aktuální bonusy
Tipsport bonus

500 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 500 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Za registraci získate 300 Kč zdarma a když vložíte 3.000 Kč získate dalších 6.000 Kč.

Betano bonus

1.000 Kč za registraci + 3.000 Kč bonus

3.000 Kč + 600 kč sázka zdarma + 400 točení s kódem: MISTRI500

Další bonusy
Nejnovější příspěvky na fóru
Skus betinasia.com ak vies anglicky chod na arbusers.com je tam sekcia o...
Ako stavkovat u zahranicnych stavkovych...
Ani neviem kolko som bol v pluse mal som ho aj 15 rokov, no v posledných...
Bet365 dali mi limity
jednoznačne súhlas
Bet365 nefunguje? Alternatívny link na Bet365.com
Copyright © 2011-2024 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt