Manchester City - Arsenal (analýza + tip na zápas)

Manchester City - Arsenal (analýza + tip na zápas)

Zajímavý souboj se odehraje v Premier League, kde favorizovaný Manchester City přivítá doma Arsenal. Domácí tým je na 2. místě s počtem bodů 57. Arsenal je na 9. místě se ziskem 40 bodů. Domácí tým má vysokou ztrátu na suverénní Liverpool. Hosté mají ztrátu na pohárové pozice, ale od 5. místa je dělí hratelných 5 bodů.

Tento ročník City nedominuje tak, jak tomu bylo v předchozí mistrovské sezóně. Loni zdaleka neměl tento tým tak kolísavou formu, jako v tomto ročníku. Právě to zapříčinilo velký bodový propad mezi Liverpoolem a City. Z předešlých 5-ti duelů dokázalo City třikrát vyhrát a dvakrát přehrát. Do konce soutěže se dá získat ještě dostatek bodů, ale to by musel být zázrak, aby Liverpool o titul přišel. Arsenal z předešlých 5-ti duelů třikrát vyhrál a dvakrát remizoval. Předešlé 3 zápasy dokázali vyhrát, takže momentálně jejich výkonnost stoupla. Arsenal musí bojovat a sbírat body, aby si zajistil prioritně účast v Lize mistrů, nebo alespoň v Evropské lize. Stále není nic ztraceno, protože na osmou Chelsea ztrácí 8 bodů, což se dohnat dá.

Co se týče vzájemných zápasů, navrch má jasně City, které dokázalo vyhrát všech předešlých 6 zápasů. Navíc má Arsenal z těchto zápasů hrozivé skóre 2:17. V praxi to znamená, že City to v posledním období na Arsenal asi ví, respektive kvalitou jsou někde jinde. Budu v tomto atraktivním zápase věřit City, že opět vyhraje, ale dostane gól. Rostoucí forma Arsenalu je pro mě nadějí, že by mohli skórovat také oni.

Tip na zápas

Zápas: Manchester City - Arsenal
Soutěž:
Premier League
Čas zápasu: 17.06.2020 21:15
Tip:
Manchester C. vyhraje ale dostane gól
Kurz: 2.36
Bookmaker:Tipsport

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy