Sázkové kanceláře v ČR – přehled společností s českou licencí

Mezi české sázkové kanceláře můžeme zařadit sázkové kanceláře, které působí v České republice na základě základě licence udělené MFČR (Ministerstvem financí České republiky) nebo se za české sázkové kanceláře dají považovat i společnosti, které mají web stránku příp. zákaznickou podporu v češtině.

Níže jsou uvedeny české sázkové kanceláře, které nabízejí své služby prostřednictvím české licence. Na stránce srovnání sázkových kanceláří můžete najít všechny zahraniční sázkové kanceláře, které jsou v českém jazyce! Na stránce bonusy naleznete všechny dostupné bonusy zahraničních sázkových kanceláří včetně burzy Betfair! Nejlepší zahraniční sázkovou kanceláří, která je kompletně v češtině je Bet365.

Abyste mohli hrát v internetové české sázkové kanceláří, tak se musíte nejprve zaregistrovat na web stránce dané sázkové kanceláře a následně jít na kamennou pobočku, kde dokončíte vaši registraci. Podle českého loterijního zákona to jinak nejde! Pokud byste hráli v sázkové kanceláří, která má licenci v jiném členském státě EÚ, tak stačí abyste se zaregistrovali pouze na web stránce sázkové kanceláře s evropskou licencí!

Sázkové kanceláře v ČR (licence MFČR)

  1. Tipsport
  2. Fortuna
  3. SAZKAbet
  4. Chance
  5. BetStars
  6. Maxi Tip
  7. SYNOT TIP
  8. KAJOTbet
Pokud se chcete na cokoliv ohledně sázkových kanceláří s českou licencí zeptat, napište na naše fórum o tuzemských sázkových společnostech.

Tipsport (Největší česká sázková kancelář)

Tipsport je největší a zároveň nejlepší českou sázkovou kanceláří. V této sázkové společnosti mohou sázející vyhrát až 10.000.000 Kč. Tipsport.cz nabízí hráčům takové služby jako sportovní live přenosy, live sázky nebo můžete uzavírat i sázky přes mobil. V kurzové nabídce české sázkové kanceláře Tipsport chybí sázky na asijský handicap, proto si budete muset vystačit pouze s evropský hendikepem nebo můžete podávat i sázky bez remízy.

Fortuna (Fortuna Entertainment Group)

Internetovou stránku české sázkové kanceláře Fortuna najdete na stránce ifortuna.czSázková kancelář Fortuna nabízí hráčům také přímé přenosy, live sázky, mobilní verzi stránky, ale na rozdíl od Tipsportu zde můžete vyhrát maximálně 2.000.000 Kč! Asijské hendikepy tato sázková kancelář neposkytuje (pouze formy sázky bez remízy příp. evropský handicap). Česká sázková kancelář Fortuna má během celého roku připraveny nejrůznější akce pro své hráče!

SAZKAbet

Sázkovou kancelář SAZKAbet provozuje největší loterijní společnost v České republice Sazka, která mě více než 90% podíl na trhu! V roce 2012 tato česká sázková kancelář přišla s novou přívětivější web stránkou a také tímto krokem chce přilákat nové zákazníky! Maximální výhra pro SOLO a AKO sázky je v SAZKAbet 2.000.000 Kč! Kurzová nabídka SAZKAbet je oproti Tipsportu možná o něco slabší, ale dostačující. V kurzové nabídce najdete i sázky bez remízy, ale jako většina tuzemských sázkových kanceláří ani SAZKAbet neposkytuje asijské hendikepy! V nabídce však najdete přímé přenosy z české fotbalové ligy a také live sázky!

Ostatní české sázkové kanceláře (SYNOT TIP, Chance, Victoria Tip, KAJOTbet, Startip)

SYNOT TIP, Victoria Tip, Chance a Kajot Bet jsou české sázkové kanceláře, které jsou v České republice méně známé. SYNOT TIP je v ČR celkem populární sázková kancelář a najdete ho na adrese synottip.cz! Další známou českou sázkovou kanceláří je Chance.cz, kterou vlastní Tipsport. Touto koupí si Tipsport upevnil svou pozici na českém trhu. Méně známé jsou už Maxi Tip, Victoria Tip, Startip a KAJOTbet, které můžete najít na web stránkách MaxiTip.czVictoriaTip.cz, startip.cz resp. kajotbet.cz.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

Vložte 200 Kč a sázejte s 900 Kč

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 200 Kč. Fortuna vám dá dalších 700 Kč na vaše sázky.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

No ja som tam hrával, ale teraz čo som čítal a aj pozeral, tak tam dosť...
Kde tipovať?
NIE NIE JE TO pravda. za hranie v zahraničí určite nie.
Bet365
no ja využívam NordVPN a funguje uplne super. Stojí to okolo 100 € na 3...
Načítanie stránky unibet
Copyright © 2011-2019 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt