Sázkové kanceláře v ČR – přehled společností s českou licencí

Zjistěte které internetové sázkové kanceláře jsou držiteli české licence vydané MFČR (Ministerstvem financí České republiky), podnikají v Česku legálně a jsou 100% bezpečné.

Mezi české sázkové kanceláře můžeme zařadit sázkové kanceláře, které působí v České republice na základě licence udělené MFČR (Ministerstvem financí České republiky). 

Níže jsou uvedeny sázkové kanceláře v Česku, které nabízejí své služby prostřednictvím české licence. Na stránce srovnání sázkových kanceláří můžete najít všechny zahraniční sázkové kanceláře, které jsou v českém jazyce! Na stránce bonusy naleznete všechny dostupné bonusy zahraničních sázkových kanceláří včetně burzy Betfair! Nejlepší zahraniční sázkovou kanceláří, která je kompletně v češtině je Bet365. Za českou jednotku považujeme sázkovou kancelář Tipsport.

Abyste mohli hrát v internetové české sázkové kanceláří, tak se musíte nejprve zaregistrovat na web stránce dané sázkové kanceláře a následně jít na kamennou pobočku, kde dokončíte vaši registraci. Podle českého loterijního zákona to jinak nejde! Pokud byste hráli v sázkové kanceláří, která má licenci v jiném členském státě EÚ, tak stačí abyste se zaregistrovali pouze na web stránce sázkové kanceláře s evropskou licencí!

Sázkové kanceláře v ČR (licence MFČR)

Internetové sázkové kanceláře
# Sázková kancelář Hodnocení Sázkové možnosti Bonus
1. 9,1 Live sázení Živé přenosy Cash out Mobilní verze stránky Aplikace pro Android Aplikace pro iPhone, iPad Asijský handicap 50.000 Kč
2. 8,8 Live sázení Živé přenosy Cash out Mobilní verze stránky Aplikace pro Android Aplikace pro iPhone, iPad Asijský handicap 6.000 Kč
3. 8,8 Live sázení Živé přenosy Cash out Mobilní verze stránky Aplikace pro Android Aplikace pro iPhone, iPad Asijský handicap 3.000 Kč
4. 8,6 Live sázení Živé přenosy Cash out Mobilní verze stránky Aplikace pro Android Aplikace pro iPhone, iPad Asijský handicap 2.000 Kč
5. 7,1 Live sázení Cash out Mobilní verze stránky Aplikace pro Android Aplikace pro iPhone, iPad Asijský handicap 10.000 Kč
6. 7 Live sázení Živé přenosy Cash out Mobilní verze stránky Aplikace pro Android Aplikace pro iPhone, iPad Asijský handicap 9.500 Kč
7. 5,1 Live sázení Cash out Mobilní verze stránky 10.000 Kč

Méně známé nebo zaniklé sázkové kanceláře

Rok 2020 se stal osudným i sázkové kanceláře MaxiTip, která má velké problémy. MFČR jí s velkou pravděpodobností odebere licenci. Kromě uvedených sázkových kanceláří se můžete nebo jste se mohli v Česku setkat s KAJOTbet, Victoria Tip, Startip nebo BetStar (sázková kancelář od PokerStars). Zákony o hazardních hrách se v ČR výrazně sprísňovali a některé sázkové kanceláře svou činnost museli ukončit.

Pokud se chcete na cokoliv ohledně sázkových kanceláří s českou licencí zeptat, napište na naše fórum o tuzemských sázkových společnostech.

Tipsport (Největší česká sázková kancelář)

Tipsport je největší a zároveň nejlepší českou sázkovou kanceláří. V této sázkové společnosti mohou sázející vyhrát nejvyšší výhru ze všech tuzemských sázkových kanceláří. Tipsport.cz nabízí hráčům takové služby jako sportovní live přenosy, live sázky nebo můžete uzavírat i sázky přes mobil. V kurzové nabídce české sázkové kanceláře Tipsport chybí sázky na asijský handicap, proto si budete muset vystačit pouze s evropský hendikepem nebo můžete podávat i sázky bez remízy.

Fortuna (Fortuna Entertainment Group)

Internetovou stránku české sázkové kanceláře Fortuna najdete na stránce iFortuna.czSázková kancelář Fortuna nabízí hráčům také přímé přenosy, live sázky, mobilní verzi stránky a také aplikaci ke stažení. Dále nabízí evropský handicap, sázky bez remízy a mnoho dalších sázek. Česká sázková kancelář Fortuna má během celého roku připraveny nejrůznější akce pro své hráče!

SAZKAbet

Sázkovou kancelář SAZKAbet provozuje největší loterijní společnost v České republice Sazka, která mě více než 90 % podíl na trhu! V roce 2012 tato česká sázková kancelář přišla s novou přívětivější web stránkou a také tímto krokem chce přilákat nové zákazníky! Maximální výhra pro SOLO a AKO sázky je v SAZKAbet 2.000.000 Kč! Kurzová nabídka SAZKAbet je oproti Tipsportu možná o něco slabší, ale dostačující. V kurzové nabídce najdete i sázky bez remízy, ale jako většina tuzemských sázkových kanceláří ani SAZKAbet neposkytuje asijské hendikepy! V nabídce však najdete přímé přenosy z české fotbalové ligy a také live sázky!

Ostatní české sázkové kanceláře (SYNOT TIP, Chance)

SYNOT TIP a Chance jsou české sázkové kanceláře, které jsou v České republice méně známé. SYNOT TIP je v ČR celkem populární sázková kancelář a najdete ho na adrese synottip.cz! Další známou českou sázkovou kanceláří je chance.cz, kterou vlastní Tipsport. Touto koupí si Tipsport upevnil svou pozici na českém trhu. 

Nové české sázkové kanceláře (Betano)

Na český trh v roce 2022 vstoupila nová sázková kancelář ze zahraničí – Betano. Jedná se o značku, která působí na více regulovaných trzích po Evropě. Betano přináší inovace a rozhodně se vyplatí zde otevřít účet nakolik má v ČR velké plány. Sázet můžete přes aplikaci nebo na webu Betano.cz. Kromě sázkové kanceláře je k dispozici také kasino.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků
Aktuální bonusy
Tipsport bonus

300 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 300 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Za registraci získate 300 Kč zdarma a když vložíte 3.000 Kč získate dalších 6.000 Kč.

Betano bonus

850 Kč za registraci + 3.000 Kč bonus

3.000 Kč + 300 a 500 Kč sázka zdarma + 50 točení s kódem: LIGA500

Další bonusy
Nejnovější příspěvky na fóru
Ani neviem kolko som bol v pluse mal som ho aj 15 rokov, no v posledných...
Bet365 dali mi limity
jednoznačne súhlas
Bet365 nefunguje? Alternatívny link na Bet365.com
neboj žiadne poplatky sa pri prázdnom konte účtovať nebudú. Oni jednoducho...
Aplikácia od paysafecard
Copyright © 2011-2024 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt