Tipsport NHL Fantasy – staňte se nejlepším trenérem NHL

Využi bonus 300 Kč bez vkladu pouze za registraci
Uplatnit bonus 500 Kč zdarma za založení účtu
Využi bonus 300 Kč zdarma

NHL Fantasy je nová soutěž od Tipsportu pro hokejové fanoušky. Každý, kdo se zdarma zapojí do virtuální hokejové ligy hraje o denní ceny i hlavní výhru 100.000 Kč.

Tipsport NHL Fantasy – virtuální hokejová liga o vysoké výhry

Soutěž NHL fantasy přináší všem zaregistrovaným hráčům sázková kancelář Tipsport a Chance.

Vaším úkolem bude stát se trenérem a vytvořit si vlastní tým snů, se kterým se budete snažit získat v každém kole co nejvíce bodů.

Na každé kolo máte přidělen rozpočet, ze kterého musíte poskládat sestavu z reálných hráčů NHL. Po každém odehraném kole získáte body na základě toho, jak se vašim hráčům dařilo v reálných zápasech.

Staňte se nejlepším trenérem NHL a vyhrajte
Zaregistrujte se v Tipsportu a hned se můžete zapojit do soutěže zdarma

🏆 Tipovací soutěž NHL Fantasy (soutěž je zdarma)
💰 Dotace 10 milionů Netů / Goldenů (10.000.000 Kč)
⚪ Počet kol celá sezona
〽️ Co se bude sázet výkony hráčů v NHL
💸 Cena pro celkového vítěze 100.000 Netů / Goldenů / Kč
✍🏻 Přihlášení do soutěže Tipsport.cz a Chance.cz
 💲 Registrační bonus zdarma ✔️ 300 Kč (za ověření totožnosti)
Kompletní pravidla soutěže NHL Fantasy

Proč jsou fantasy soutěže ve světě tak oblíbené? Ke sledování NHL vás netáhne jen samotný hokej, ale také strategie a atraktivní výhry v soutěži Fantasy NHL v Tipsportu (Chance).

Jelikož ani Slováci v NHL nechybí, máte možnost do sestavy zařadit i nejlepší hokejisty z Česka a přitom sledovat z NHL live stream, protože Tipsport vysílá živě všechny zápasy z nejlepší hokejové ligy na světě na své internetové televizi Tipsport TV.

Jak začít hrát NHL Fantasy

Ke hraní využijte oficiální stránku www.tipsport.cz nebo nejlepší mobilní aplikaci Tipsport. Abyste se mohli zapojit do této soutěže stačí být zaregistrovaným hráčem v sázkové kanceláři Tipsport.

Pak už jen klikněte na kartu „Fantasy“ v horní části stránky tipsport cs a vyberte si ligu, ve které se chcete stát trenérem vašeho vysněného týmu. Kromě NHL je totiž v nabídce také možnost zvolit si českou Tipsport extraligu.

V mobilní aplikaci Tipsport stačí na úvodní obrazovce kliknout na dlaždici s názvem „Fantasy“.

Vy jako trenér musíte vytvořit sestavu 6 hráčů pro dané kolo – 1 brankáře, 2 obránců a 3 útočníky, přičemž poměr a roli hráčů není možné měnit. Je třeba zvolit si kapitána týmu pro dané kolo, jelikož body získané kapitánem se v soutěži násobí.

Nezapomeňte ani na náhradníky, kteří vám pomohou získat body v případech, kdy některý z hráčů základní sestavy nezasáhne v daném kole do zápasu.

Rozpočet na váš tým snů máte prakticky neomezený, je však vhodné nepřekročit stanovené hranice rozpočtů – v případě překročení rozpočtu a zisku bodů budete následně penalizován určeným % ze získaných bodů. Za dodržení rozpočtu naopak neopak nebudete nijak penalizován.

NHL Fantasy u Tipsportu

Máte možnost sestavit váš tým již 14 dní předem, přičemž máte možnost v nastavení vaši úspěšnou sestavu zkopírovat do dalšího kola nebo váš hokejový tým vytvořit náhodně pomocí tlačítka „Doplnit náhodně“.

Fantasy ligu nelze hrát na pobočkách Tipsport!

Bodování

Každé kolo je vyhodnoceno na základě zisku bodů o který se postarají hráči zařazení do sestavy (případně náhradníci). Každý z hráčů ve vašem týmu dostává body za individuální (branka, asistence, hity, střely na bránu, ...) i týmové výkony (výhra, výhra v prodloužení, výhra po nájezdech, ...).

Výkony každého postu (hráče) na ledové ploše jsou bodovány jinak – jako příklad nám výborně poslouží situace, kdy váš útočník vstřelí gól v rovnovážném stavu, soupeř vyrovná a další gól dá váš obránce opět se rovnovážného stavu – za útočníka v tomto případě inkasujete 12 bodů, zatímco za obránce bodů až 20.

Kompletní bodování si samozřejmě můžete prohlédnout ve Fantasy Lize v sekci „Podmínky“ a „Bodování“.

Ceny v soutěži

V NHL Fantasy hrajete o velké množství Netů / Goldenů (věrnostních bodů) – celková sezónní dotace spolu s Fantasy Ligou je až 10.000.000 Netů. Jak výhru v Netech přeměníte na peníze? Jednoduše si podejte jakoukoli sázku za vaši výhru a Tipsport vám již na váš hráčský účet výhru připíše v penězích.

Za body, které získáte v každém kole soutěže FantasyNHL můžete vyhrát denní ceny (16.000 Netů), ale zároveň se vaše body z každého kola sčítají a bojujete io měsíční (121.500 Netů) nebo sezónní výhry (600.000 Netů).

  • Denní výhry – celkem Tipsport na denní ceny přerozdělí až 16.000 Netů, přičemž vítězi denního kola Tipsport připíše na hráčský účet 1.000 Netů, hráči na 2. místě 500 Netů a tipérovi na bronzové příčce 350 Netů. Celkově vyhrává prvních 500 hráčů.
  • Měsíční výhry – na měsíční výhry Tipsport celkem přerozdělí až 121.500 Netů. Nejlepší trenér měsíce vyhraje 5.000 Netů, druhý nejlepší 2.500 Netů a třetí nejlepší trenér daného měsíce si připíše na hráčský účet bonus 1.500 Netů. Celkově bude v měsíčním hodnocení odměněno nejlepších 1.500 hráčů (trenéry Fantasy Ligy)
  • Sezónní výhry – nejlepším trenérem hokejové sezóny sázková kancelář Tipsport rozdělí až 600.000 Netů, přičemž nejlepší hráč (trenér) sezóny získá mimořádně atraktivní bonus – 100.000 Netů na hráčský účet. Tipér na druhém místě vyhraje 40.000 Netů a třetí nejlepší hráč 10.000 Netů. Celkem bude odměněno až 5.000 nejlepších hráčů Fantasy NHL.
Zapojte se zdarma do soutěže NHL Fantasy
Jednoduše se zaregistrujte na Tipsport.cz a ihned hrajete

Nejčastější otázky a odpovědi

1️⃣ Jak se zapojit do soutěže Fantasy NHL v Tipsportu a Chance?

Stačí se jednoduše zaregistrovat v sázkové kanceláři Tipsport. Účast v soutěži je zcela zdarma, není potřeba splnit žádné speciální podmínky – nemusíte na hráčský účet vkládat žádné peníze ani mít podané sázky.

2️⃣ Jaké přináší soutěž NHL Fantasy výhry?

Každé kolo hrajete o denní ceny, ve kterém nejlepší trenér získá na svůj hráčský účet 1.000 Netů (1 Net=1 Kč). Z dlouhodobého hlediska zabojujete v rámci měsíčních cen o výhru 5.000 Netů a v případě, že se stanete nejlepším trenérem sezóny, přistane na vašem hráčském účtu obrovská odměna – až 100.000 Netů.

3️⃣ Jak dlouho potrvá NHL Fantasy v Tipsportu?

Soutěž potrvá celou hokejovou sezónu od začátku NHL (i české hokejové Extraligy) až po poslední kolo. Máte tedy dost času na to, pokusit se stát nejlepším hokejovým trenérem a vyhrát atraktivní ceny od sázkové kanceláře Tipsport.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků
Aktuální bonusy
Tipsport bonus

300 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 300 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Za registraci získate 300 Kč zdarma a když vložíte 3.000 Kč získate dalších 6.000 Kč.

Betano bonus

1.000 Kč za registraci + 3.000 Kč bonus

3.000 Kč + 500 Kč sázka zdarma + 500 za verifikaci s kódem: EURO

Další bonusy
Nejnovější příspěvky na fóru
Pokerstrars.com , Betonline.ag , SBO , betfair.com alebo skus betinasia.com...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu
Skus betinasia.com ak vies anglicky chod na arbusers.com je tam sekcia o...
Ako stavkovat u zahranicnych stavkovych...
Ani neviem kolko som bol v pluse mal som ho aj 15 rokov, no v posledných...
Bet365 dali mi limity
Copyright © 2011-2024 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt