Tipliga – dostaňte se z pralesa do nejvyšší ligy!

Pokud rádi pravidelně tipujete, tahle soutěž je právě pro vás! Dostaňte se z pralesu do 1. ligy a vyhrajte zajímavé ceny! Čeká na vás 13 úrovni a 4096 skupin po 16ti soutěžících.

Tipsport Tipliga – pravidla, ceny a jak se zapojit

Tipliga od Tipsportu je tipovací soutěž určená pro všechny hráče sázejících na Tipsport CZ, Tipsport.sk a Chance.cz. 

Celá soutěž spočívá v získávání bodů za podané tikety, které vy sami zařadíte do Tipligy. Existuje několik úrovní, přičemž vaším úkolem je dostat se co nejvýše. Nebude to však velmi jednoduché, protože komunita tipérů má svou kvalitu.

Soutěž Tipliga (TL)
Počet úrovní (lig) 13
Postup 1x měsíčně (max. o jednu ligu)
Trvání jednoho kola Délka kola je 1 měsíc se začátkem k 1.1.
Povolené typy sázek Všechny sázky
Přihlášení do Tipligy Tipsport.cz
Nejvyšší odměna 10 000 Netů (10.000 Kč) 
Tipliga pravidla Kompletní pravidla Tipligy

Tipliga přihlášení

Abyste se mohli zúčastnit této soutěže, je potřeba mít účet na Tipsport.cz. Pokud účet nemáte, můžete si ho vytvořit i teď (je to rychlé a zcela zdarma). Do samotné Tipsport Tipligy se nemusíte speciálně přihlašovat – jediné, co musíte udělat, je při sestavení tiketu zvolit soutěž Tipliga (na tiketu při vkladu najdete kolonku „Zařadit do soutěže“).

Pokud teprve začínáte, automaticky budete zařazen do nejnižší úrovně tzv. PRALESE. Po měsíci se můžete dostat do vyšší úrovně a každým následujícím měsícem můžete stoupat výše. To, co budete na postup potřebovat jsou body za výherní tikety. Pokud se vám nebude dařit, můžete i sestoupit do nižší ligy (níže než do úrovně PRALES nelze sestoupit).

Tipliga pravidla

V Tiplize nejsou žádná pravidla, protože do soutěže jsou zařazeny všechny tikety resp. kurzové sázky. Dokonce i ty, co podáte v kamenné pobočce Tipsport (pokud předložíte Tipkartu). V případě, že využijete funkci cashout (prodej tiketu)body budou připsány podle toho, jak dopadne původní tiket (využití funkce prodeje tiketu nebo uzavření příležitosti nebude mít vliv na získání bodů).

Denně není třeba uzavírat sázky (dokonce je možné si uzavřít jen jeden tiket za měsíc). Existují denní limity, které nejsou vysoké a možná proto se vyplatí tipovat častěji. Abyste na Tipligu nemuseli myslet každý den, natipovat si zápasy do Tipsport Ligy můžete také dopředu.

Stornovaný tiket do Tipligy nelze nahradit novým tipem do soutěže! Zároveň platí, že body za stornovaný tiket nezískáte. Tipsport takto předchází spekulacím.

Jak se počítají body v Tiplize?

Pokud vsadíte za 150 Kč kurz 3.0, tak vaše výhra bude 450 Kč. Podle tohoto příkladu byste získali 450 bodů (1 Kč = 1 bod). Při sázce s vkladem 150 Kč musíte být minimálně na úrovni „Krajský přebor“.

Pokud je na nevyhodnoceném tiketu při vyhodnocování soutěže alespoň jedna příležitost vyhodnocená (a tato příležitost není vada, která se do soutěže nepočítá, například „hráč dá gól“; seznam vad je uveden v pravidlech dané soutěže), ostatní příležitosti na tiketu jsou pro účely soutěže zvadovány v kurzu 1. U Kombi tiketů platí, že ke každé sázence přistupujeme jako k akovce. Vše platí pro účely soutěže.

Ceny v soutěži Tipliga

Ceny v soutěžích jsou v Netech a pochopitelně ty nejvyšší ceny jsou v první lize (nejvyšší lize). Existuje až 13 úrovní Tipligy, ale odměny jsou k dispozici až od 3. třídy (pátá úroveň od PRALESE). 

Minimální odměna představuje 75 Netů (75 Kč) a maximální odměna pro vítěze nejlepší ligy je 10 000 Netů (10.000 Kč) a za druhé místo je 8 000 Netů (celkově je v 1.lize odměněno prvních 6 soutěžících). V každé lize má nárok na odměnu různý počet soutěžících.

Tipsport Tipliga (limity, skupiny, odměny)
ÚroveňPočet
skupin
PostupySestupyDenní limit
vkladů
Maximální odměna
za první místo
1. liga 1 0 4 1.000 Kč 10.000 Netů
2. liga 2 2 4 800 Kč 6.000 Netů
Národní liga 4 2 4 500 Kč 3.000 Netů
Divize 8 2 6 300 Kč 1.800 Netů
Krajský přebor 16 3 6 200 Kč 1 000 Netů
A třída 32 3 6 100 Kč 500 Netů
B třída 64 3 8 100 Kč 350 Netů
Okresní přebor 128 4 8 100 Kč 350 Netů
3. třída 256 4 8 50 Kč 100 Netů
4. třída 512 4 8 50 Kč 0 Netů
5. třída 1024 4 8 50 Kč 0 Netů
6. třída 2048 4 8 50 Kč 0 Netů
Prales 4096 4 0 50 Kč 0 Netů
Zobrazit všechny odměny podle skupin
PLATÍ: 100 Kč = 100 Netů (1 Net = 1 Kč)

Jak vidíte z tabulky, každá úroveň má určitý počet skupin, přičemž nejvyšší má pouze jednu a každá další úroveň má dvojnásobný počet skupin. Jednu skupinu tvoří maximálně 16 členů (sázejících), ale v nejnižší lize může skupinu tvořit méně než 16 soutěžících.

Kvalifikujte se do Turnaje Mistrů1008 soutěžích z 1. ligy, 2. ligy, Národní ligy, Divize, Krajského přeboru a ještě „A třídy“ postupují na Turnaj mistrů, pokud dosáhli uvedenou úroveň k 8. 11. příslušného kalendářního roku. V případě, že jste postoupili do TM na základě hraní v Tipcupu tak bude vaše místo automaticky přenecháno dalšímu v pořadí. Turnaj mistrů začíná v listopadu. 

Co je Kapřík v Tiplize

Kapřík je bonifikátor, který umožňuje zdvojnásobení počtu získaných bodů do žebříčku Tipligy. Funguje to jednoduše – pokud uzavřete sázku za 100 Kč při kurze 3:1, tak vaše výhra bude 300 Kč = 300 bodů. Díky Kapříku však můžete získat do žebříčku Tipligy až 600 bodů.

Postup, jak získat Kapříka

Jedno kolo TL trvá 1 měsíc. Pokud během tohoto jednoho kola uzavřete tikety v libovolných šesti dnech (za maximální denní limit – dny nemusí na sebe navazovat), tak získáváte pro další sázky (sedm den) tzv. „Kapřík“. Pokud podáte tikety s denním limitem šest dní za sebou, tak na kapříka nemusíte čekat do sedmého dne (bude k dispozici již v šestém dni, pokud nebudete mít žádné aktivní storno tikety). Za jedno kolo můžete získat kapříka opakovaně.

 Pro získání kapříka v Tiplize se propadnuté limity (např. při stornu) počítají.
Tipsport bonusy a soutěžeTipsport je velká sázková kancelář, která nabízí kromě zajímavých vstupních bonusů i různé tipovací soutěže.

Nejčastější otázky a odpovědi

1️⃣ Jaké jsou limity v Tiplize?

Minimální sázka je stanovena na 1 Kč, ale existují denní limity vkladů, které nemůžete za jeden den překročit. Tipsport Liga je rozdělena do 13 úrovní a nejslabší ligy mají denní limit 50 Kč a nejlepší má denní limit 1.000 Kč.

2️⃣ Je možné hrát Tipligu na pobočce i online přes internet?

Ano, Tipligu můžete hrát i na pobočce. Při podání tiketu je třeba oznámit pracovnici, že chcete tiket zařadit do Tipligy. V případě, že podáváte tiket online, musíte na tiketu zvolit zařazení do soutěže Tipliga.

3️⃣ Musíte podávat tikety v Tiplize každý den?

Sázky v Tiplize není nutné uzavírat každý den (měsíčně stačí uzavřít jednu jedinou sázku). Zároveň platí, že pokud získáte nízký počet bodů, můžete vypadnout do nižší ligy.

4️⃣ Jak se vyhodnocuje sázka v Tiplize při cashoutu?

Funkci prodeje tiketu (cash out) můžete využít, ale váš tiket bude vyhodnocen v Tiplize jako kdybyste funkci cashout nevyužili. Takhle to funguje i při funkci uzavření příležitosti.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

300 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 300 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Za registraci získate 300 Kč zdarma a když vložíte 3.000 Kč získate dalších 6.000 Kč.

Betano bonus

850 Kč za registraci + 3.000 Kč bonus

3.000 Kč + 300 a 500 Kč sázka zdarma + 50 točení s kódem: LIGA500

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

je nieco nove s touto stavkovou.rozmyslam sa tam regnut kedze mam problemy s...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu
Being a loyal reader of this blog, I can affirm that it consistently...
2 ucty u Doxxbet
ja tam tipujem stále. Príjmy daniť nemusíš a samozrejme že je to bezpečne....
BET 365
Copyright © 2011-2023 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt