Hokejová Fantasy – staňte se nejlepším trenérem české Extraligy

Hokejová Fantasy je nová soutěž od Tipsportu pro hokejové fanoušky. Každý, kdo se zdarma zapojí do virtuální hokejové ligy hraje o denní ceny i hlavní výhru 100.000 Kč.

Hokejová Fantasy – virtuální hokejová liga o vysoké výhry

Hokejová fantasy je zcela nová soutěž, kterou přináší všem zaregistrovaným hráčům sázková kancelář Tipsport a Chance.

Staňte se trenérem a vytvořte si vlastní tým snů, se kterým se budete snažit získat v každém kole co nejvíce bodů.

Na každé kolo máte předem stanovený rozpočet, ze kterého musíte složit sestavu z reálných hráčů české Tipsport extraligy. Po každém odehraném kole získáte body podle toho, jak se hráčům z vašeho týmu dařilo v reálných zápasech.

Staňte se nejlepším trenérem Extraligy a vyhrajte
Zaregistrujte se v Tipsportu nebo Chance a hned se můžete zapojit do soutěže zdarma

🏆 Tipovací soutěž Hokejová fantasy (Česká Extraliga)
💰 Dotace 10 milionů Netů / Goldenů (10.000.000 Kč)
⚪ Počet kol celá sezona
〽️ Co se bude sázet výkony hráčů české Tipsport Extraligy
💸 Cena pro celkového vítěze 100.000 Netů / Goldenů / Kč
✍🏻 Přihlášení do soutěže Tipsport.cz a Chance.cz
 💲 Registrační bonus zdarma ✔️ 300 Kč (za ověření totožnosti)
Kompletní pravidla soutěže hokejová Fantasy

Proč jsou fantasy soutěže tak oblíbené? K soutěžení vás netáhne jen samotný hokej, ale vaše dobrá strategie a znalosti vám přinesou atraktivní výhry v soutěži hokejová Fantasy v Tipsportu (Chance).

Zařadit do sestavy můžete bez problémů i své nejoblíbenější hokejisty a přitom sledovat z české Tipsport extraligy live stream, protože sázková kancelář Tipsport vysílá na internetové televizi Tipsport TV živě všechny zápasy z nejlepší hokejové soutěže v Česku.

Jak začít hrát hokejovou Fantasy

Chcete-li zabojovat o atraktivní výhry, na hraní využijte oficiální stránky www.tipsport.cz nebo mobilní aplikaci Tipsport (dostupná pro Android, iOS i HarmonyOS). Abyste se mohli zapojit do této soutěže, stačí být zaregistrovaným hráčem v sázkové kanceláři Tipsport.

Pak už jen klikněte na kartu „Fantasy“ v horní části stránky tipsport cs a vyberte si ligu, ve které se chcete stát trenérem vašeho vysněného týmu. Kromě české Tipsport extraligy je totiž v nabídce také možnost stát se trenérem v NHL.

V mobilní aplikaci Tipsport stačí na úvodní obrazovce kliknout na dlaždici s názvem „Fantasy“.

Jako trenér bude vaším úkolem vytvořit tým 6 hráčů pro dané kolo – vždy půjde o 1 brankáře, 2 obránce a 3 útočníky (poměr a roli hráčů není možné měnit). Doporučujeme zvolit si i kapitána týmu pro dané kolo, jelikož body získané kapitánem se v soutěži násobí.

Nezapomeňte si vybrat ani náhradníky, kteří vám pomohou získat body v případech, kdy některý z hráčů základní sestavy nezasáhne v daném kole do zápasu.

Rozpočet na váš vysněný tým máte prakticky neomezený, je však vhodné nepřekročit stanovené hranice – za každé překročení rozpočtu a zisk bodů budete následně penalizován určeným % ze získaných bodů. Za dodržení rozpočtu naopak naopak nebudete nijak penalizováni.

Hokejová Fantasy u Tipsportu

Během doby trvání soutěže máte možnost sestavit váš tým až na 14 dní předem, přičemž máte možnost v nastavení vaši úspěšnou sestavu zkopírovat do dalšího kola nebo váš hokejový tým vytvořit náhodně pomocí tlačítka „Doplnit náhodně“.

Fantasy ligu nelze hrát na pobočkách Tipsport ani pobočkách Chance!

Bodování

Každé kolo je vyhodnoceno body, o které se postarají hráči zařazení do sestavy (případně náhradníci). Každý z hráčů ve vašem týmu dostává body za individuální (branka, asistence, hity, střely na bránu, ...) i týmové výkony (výhra, výhra v prodloužení, výhra po nájezdech, ...).

Výkony každého postu (hráče) na ledové ploše jsou bodovány jinak – jako příklad nám výborně poslouží situace, kdy váš útočník vstřelí gól v rovnovážném stavu, soupeř vyrovná a další gól dá váš obránce opět se rovnovážného stavu – za útočníka v tomto případě inkasujete 12 bodů, zatímco za obránce bodů až 20.

Kompletní bodování soutěže si prohlédněte ve Fantasy Lize v sekci „Podmínky“ a „Bodování“.

Ceny v soutěži

V hokejové Fantasy hrajete o velké množství Netů / Goldenů (věrnostních bodů) – celková sezónní dotace spolu s NHL Fantasy je až 10.000.000 Netů. Jak výhru v Netech přeměníte na peníze? Jednoduše si podejte jakoukoli sázku za vaši výhru a Tipsport (Chance) vám již na váš hráčský účet výhru připíše v penězích.

Za body, které získáte v každém kole soutěže hokejová Fantasy můžete vyhrát denní ceny (16.000 Netů), ale zároveň se vaše body z každého kola sčítají a bojujete i o měsíční (121.500 Netů) nebo sezónní výhry (600.000 Netů).

  • Denní výhry – na denní ceny Tipsport celkově rozdělí až 16.000 Netů (Goldenů), přičemž vítěz denního kola Tipsport získá na hráčský účet 1.000 Netů, hráč na 2. místě 500 Netů a tipér na bronzové příčce 350 Netů. Celkem vyhrává prvních 500 hráčů,
  • Měsíční výhry – na měsíční výhry Tipsport celkem přerozdělí až 121.500 Netů (Goldenů). Trenér měsíce vyhraje 5.000 Netů, druhý nejlepší 2.500 Netů a třetí nejlepší trenér v měsíci si připíše na hráčský účet bonus 1.500 Netů. Celkově bude v měsíčním hodnocení odměněno nejlepších 1.500 hráčů (trenéry Fantasy Ligy),
  • Sezónní výhry – pro nejlepší trenéry hokejové sezóny má sázková kancelář Tipsport připraveno až 600.000 Netů (Goldenů), přičemž nejlepší trenér české Tipsport extraligy získá mimořádně atraktivní bonus – 100.000 Netů na hráčský účet. Tipér na druhém místě vyhraje 40.000 Netů a třetí nejlepší hráč 10.000 Netů. Celkem bude odměněno až 5.000 nejlepších hráčů Fantasy NHL.
Zapojte se zdarma do hokejové Fantasy
Jednoduše se zaregistrujte na Tipsport.cz a Chance.cz ihned hrajete

Nejčastější otázky a odpovědi

1️⃣ Jak se zapojit do soutěže Hokejová Fantasy v Tipsportu a Chance?

Jednoduše se zaregistrujte v sázkové kanceláři Tipsport (nebo Chance) a ihned hrajete. Účast v soutěži je zcela zdarma a není zapotřebí splnit žádné speciální podmínky. Nemusíte podávat sázky ani vkládat na váš hráčský účet peníze.

2️⃣ Jaké přináší hokejová Fantasy výhry?

Každé kolo hrajete o denní ceny, ve kterém nejlepší tipér (trenér) získá na svůj hráčský účet 1.000 Netů (1 Net / Golden = 1 Kč). V rámci měsíce si nejlepší hráč připíše výhru 5.000 Netů a v případě, že se stanete nejlepším trenérem sezóny, přistane na vašem hráčském účtu obrovská odměna – až 100.000 Netů.

3️⃣ Jak dlouho potrvá NHL Fantasy v Tipsportu?

Soutěž potrvá celou hokejovou sezónu od začátku české hokejové Extraligy až po poslední kolo. Máte tedy dost času na to, pokusit se stát nejlepším hokejovým trenérem Extraligy a vyhrát atraktivní ceny od sázkové kanceláře Tipsport.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

300 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 300 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Za registraci získate 300 Kč zdarma a když vložíte 3.000 Kč získate dalších 6.000 Kč.

Betano bonus

850 Kč za registraci + 3.000 Kč bonus

3.000 Kč + 300 a 500 Kč sázka zdarma + 50 točení s kódem: LIGA500

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

zatial najlepsia zahr.stav.kanc. ide aj u nas na sk. reg.s PC bez...
Bet365 nefunguje? Alternatívny link na Bet365.com
snímok obrázovky kde sa VYPLNA ADRESA
Otazka
Ak máš zaujem sazet na svk účtech napíš mi na mesanger František Junior Maťa.
Sázení na pobočkách
Copyright © 2011-2024 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt