Sázky na volby 2024 – jak sázet politiku, druhy sázek + NAŠE TIPY

Vysvětlíme vám, jak si vsadit na politiku v sázkových kancelářích. Jaké druhy sázek na volby si můžete podat a co udělat předtím, než si podáte tiket?

Jak sázet na volby – NÁVOD, druhy sázek + naše tipy

Jak sázet na volby v sázkových kancelářích?

Existuje několik základních pravidel, která by měl znát každý sázející hráč ještě předtím, než si podá sázky na své favority ve volbách.

Kurzy na volby najdete v nabídce všech sázkových kanceláří – a výjimkou nejsou ani kurzy na prezidentské volby na Slovensku v roce 2024.

Vsaďte si na prezidentské volby 2024
Získejte bonus za registraci a sázejte na vaše favority ve volbách

Jelikož sázky na politiku patří dlouhodobě mezi nejoblíbenější, můžete tipovat výsledky voleb online nejen na Slovensku a v Česku, ale také v zahraničí.

Chcete si podat sázky na parlamentní volby i vy? Neváhejte a sázejte na volby s předstihem!


📢 Politická událost Slovenské prezidentské volby 2024
🗓️ Termín voleb – 1. kolo a 2. kolo 23. březen 2024, 6. duben 2024 (sobota)
🕗 Trvání mandátu 5 let
✔️ Počet kandidátů 11
👉 TOP kurzy na prezidentské volby 2024 Tipsport Fortuna Chance
📊 Průzkum preferencí Zobrazit
〽️ Kurzy a sázky na prezidentské volby Sázejte s námi

Samozřejmě, že budete mít možnost podat si i LIVE sázky přímo během voleb, kurzy na volby však již mohou být upraveny a nemusí být pro hráče tak atraktivní.

Tip

Na Slovensku nejvíce vydělali sázející hráči, kteří si vsadili s dostatečným předstihem. Před parlamentními volbami v roce 2020 byly kurzy mimořádně atraktivní.

V sázkové kanceláři Tipsport sázkař tipoval vítězství OĽANO ještě s kurzem 36.00, vyhrál tedy nakonec 3.600 €. Ještě odvážnější byl však sázející z Košic, který vsadil na vítězství strany Igora Matoviče 1.000 € při kurzu 27.00 – po volbách tak získal od sázkové kanceláře Niké výhru 27.000 EUR.

Jak si vsadit na volby prezidenta v roce 2024?

1. Vyberte si nejlepší sázkovou kancelář

Pokud si chcete vsadit na slovenské prezidentské volby v roce 2024, prvním potřebným krokem je registrace v některé ze sázkových kanceláří, které působí na českém trhu.

Sázky na volby 2024

Nejširší nabídku kurzů a typů sázek na volby naleznete již tradičně v nejoblíbenějších a nejlepších sázkových kancelářích v Česku – Tipsport a Fortuna.

Dobrá nabídka sázek na volby je i v Chance a SazkaBet. SynotTip a Betano zatím kurzy a sázky na předčasné prezidentské volby na Slovensku v roce 2024 nevypsali.

SázkováVstupní bonusExtra bonus zdarmaZískat bonus
100 % 50.000 Kč 300 Kč Aktivace
200 % 6.000 Kč 300 Kč Aktivace
100 % 3.000 Kč 850 Kč Aktivace
100 % 2.000 Kč 200 Kč Aktivace
100 % 9.500 Kč 500 Kč Aktivace
100 % 10.000 Kč 800 Kč Aktivace

Za nás určitě doporučujeme sázkové kanceláře FORTUNA a TIPSPORT, které patří k nejlepším sázkovým kancelářím na trhu. Navíc nabízejí pro každého nového hráče bonus zdarma ve formě bonusu za registraci.

Vy tak nemusíte vkládat žádné peníze – jednoduše se pouze zaregistrujete a ihned si můžete vsadit například vítěze prezidentských voleb na Slovensku v roce 2024.

2. Analyzujte průzkumy, TV diskuze + volby ze zahraničí

Politické průzkumy

Pokud chcete vyhrát a vytvořit správné sázky na volby 2024, určitě doporučujeme sledovat průzkumy agentur, které zveřejňují politické průzkumy. Ty vám mohou napovědět další vývoj v preferencích jednotlivých stran a to jak sázet na volby.

Týká se to zejména voleb, které se budou konat v Česku (nebo na území SR) – ať už půjde o slovenské prezidentské volby 2024, Volby do Evropského parlamentu 2024 nebo důležité parlamentní volby. V průzkumech ale můžete sledovat i vývoj preferencí kandidátů na Krajské volby 2024.

Jak vypadají preference kandidátů na prezidenta Slovenska v roce 2024?

Pozor si ale dávejte na to, jak dlouho jednotlivé agentury vydávající průzkumy působí na trhu, zda mají zkušenosti s politickými průzkumy a mají správnou metodiku a práci s daty. Jinak se může jednoduše stát, že vámi předpokládané výsledky budou mít daleko od oficiálních výsledků voleb.

Rovněž pamatujte na to, že průzkumy preferencí stran (nebo jednotlivých prezidentských kandidátů) odrážejí aktuální náladu voličů a nejde o předpovědi výsledků voleb. Je třeba sledovat dlouhodobý trend vývoje preferencí jednotlivých politických stran nebo kadidátů, abyste si udělali lepší obraz o tom, zda jednotlivé strany do voleb mají potenciál pro zisk dalších hlasů nebo případně hlasy postupně ztrácejí.

Jak se vyvíjejí preference prezidentských kandidátů za poslední období před konáním nejbližších prezidentských voleb na Slovensku?

Televizní debaty

Nezapomeňte ani na sledování televizních politických diskusí. Pro kandidáty bude důležité dostat se na televizní obrazovky zejména těsně před volbami, neboť podle studie dokáží tyto debaty utvrdit nebo odradit od volby konkrétní politické strany nebo kandidáta množství voličů.

Na Slovensku v roce 2020 poslední politické diskuse dokázali podle studií před volbami ovlivnit až 1/3 voličů.

Veřejnoprávní RTVS připravuje dvě předvolební diskuse před 1. kolem a to v úterý 19. března ve 20:10 a ve středu 20. března rovněž ve 20:10 – jednotlivé kandidáty televize rozdělí podle průměru průzkumů. Diskuse nebudou vysílány jen na Jednotce a :24, ale i ve vysílání Rádia Slovensko a Rádia Regina.

TV Markíza odvysílá diskuse rozdělené na 3 části:

  • V neděli 17. března ve 13:00 přijde na řadu duel kandidátů, kteří se podle průzkumů umístili na 5. a 6. místě,
  • v pondělí 18. března v 17:00 uvidíte diskusi kandidátů ze 3. a 4. místa průzkumů,
  • největší favorité prezidentských voleb se utkají v hlavním diskusním pořadu rovněž v pondělí 18. března ale ve 20:30.

Televize JOJ 24 bude mít předvolební diskuse rozdělené na 2 části – v pondělí 18. března ve 20:10 se sejdou prezidentští kandidáti na 5. – 10. místě podle aktuálního průzkumu agentury AKO. V úterý 19. března ve 20:10 pak přijde na řadu televizní debata kandidátů na 1. až 4. místě.

Na TA3 se v pořadu Téma dne od úterý 5. března (v 19:50) každý den bude vysílat rozhovor se všemi kandidáty – od preferenčně nejslabšího až po nejsilnějšího kandidáta. Ve středu 3. dubna ve 12.30 se bude konat duel kandidátů před 2. kolem.

Volby ze zahraničí

Na Slovensku volba prezidenta ze zahraničí na rozdíl od parlamentních voleb není možná. Hlasovat bude možné jen ve volebních místnostech na území SR. Jedinou možností jak volit prezidenta bude pro voliče mimo trvalé bydliště hlasovací průkaz, který vydává příslušný městský nebo obecní úřad.

3. Najděte kategorii „Politické sázky“

Jak sázet na volby online v sázkových kancelářích? Po registraci a přihlášení do hráčského účtu sázky a kurzy na volby naleznete v kategorii „Společenské sázky“ (případně „Politika“ nebo „Ostatní sázky“), na které vypisuje kurzy každá dobrá sázková kancelář.

Sázky na prezidentské volby 2024 u Tipsportu
Sázky na prezidentské volby 2024 u Tipsportu

V sázkových kancelářích už nemusíte sázet pouze sport. Pokud se zajímáte více o politiku a vyznáte se v ní, podejte si sázky na společenské a politické dění. Výhodou je, že nejste omezeni jen na domácí dění, ale tipovat můžete volby nebo společenské dění po celém světě.

Vsadit si tak můžete na to, jak dopadnou volby prezidenta v USA, jak skončí Volby do Poslanecké sněmovny nebo prezidentské volby v Česku nebo letos na to, kto bude nový slovenský prezident. Chybět ale nemůžou ani Volby do Europarlamentu (2024), Senátní nebo Krajské volby (2024).

Jaké další tipy naleznete ve společenských sázkách?

Do této kategorie sázek však patří i tipy na různé společenské události – například který fotbalový hráč vyhraje Zlatý míč v daném roce nebo kdo se stane v hlasování britské BBC sportovcem roku.

Nechybí ale dokonce tipování na SuperStar nebo StarDance kdo vypadl, případně sázky na to, kdo získá Oscara, Emmy a mnohé další.

4. Zvolte si správný druh sázky na volby

Nejvíce vypsaných kurzů a typů sázek před začátkem voleb naleznete v největších a nejlepších českých sázkových kancelářích Fortuna a Tipsport.

Těsně za nejlepšími následuje s dobrou nabídkou kurzů a sázek na volby i Chance a SazkaBet. V Betano a SynotTip (zatím) kurzy na volby na Slovensku nenajdete.

Hráči se v sázkových kancelářích nejčastěji utkají s těmito sázkami a tipy na volby na nejbližší prezidentské volby na Slovensku:

  • Celkový vítěz prezidentských voleb:

Tato sázka je zcela jasná – tipujete prezidentského kandidáta, který získá nejvíce hlasů po 2. kole prezidentských voleb a stane se prezidentem SR (podle oficiálních výsledků státní volební komise).

  • Vítěz 1. kola:

Podobná sázka jako na celkového vítěze pouze s tím rozdílem, že podáváte tip na vítěze v 1. kole voleb prezidenta SR (na základě oficiálních výsledků).

  • Kdo bude lepší v 1. kole:

Sázka, který z vybrané dvojice kandidátů se umístí lépe v 1. kole prezidentských voleb.

  • Prezidentské volby 2024 - počet procent v 1. kole:

Jednoduchá sázka ve které budete tipovat, kolik % získá vybraný kandidát na prezidenta v volbách získá více hlasů.

  • Volební účast v % v 1. kole:

Sázející hráči tipují kolik % oprávněných voličů se zúčastní 1. kola prezidentských voleb.

Sázky na volby 2024

5. Podejte si sázky

Když máte za sebou všechny předchozí body – jste zaregistrováni v sázkové kanceláři, máte za sebou analýzu průzkumů a vývoje preferencí a vybrali jste si i sázku, kterou chcete podat, jste připraveni podat si tiket.

Návod, jak postupovat, když si chcete vsadit a tipovat prezidentské volby v roce 2024:

1. Přihlašte se do vašeho hráčského účtu v sázkové kanceláři.

2. V menu klikněte na kategorii „Společenské sázky“ (případně Ostatní sázky, Parlamentní volby, Politika, ...) ve které naleznete sázky na vámi vybrané volby (např. i Slovensko – Prezidentské volby 2024).

3. Zvolte vámi vybranou sázku na volby (Sázka na vítěze 1. kola, Tip na celkového vítěze, Kdo bude lepší v 1. kole, Počet procent v 1. kole a další).

4. Nastavte částku, kterou chcete vsadit.

5. Uzavřete váš tip na prezidentské volby 2024.

Jak sázet na prezidentské volby 2024 u Tipsportu
Jak sázet na prezidentské volby 2024 u Tipsportu

Naše tipy na slovenské prezidentské volby

Peter Pellegrini

Dlouhodobě jeden z nejpopulárnějších politiků na Slovensku má velkou šanci stát se vítězem 1. kola podle průzkumů i kurzů sázkových kanceláří. Navzdory počátečnímu velkému náskoku však Ivan Korčok dotahuje svou ztrátu a momentálně je podle analytiků v těsném (2 – 3%) závěsu za Pellegrinim.

Vypadá to tak, že Petru Pellegrinimu neublížilo u jeho voličů ani přijetí kontroverzní novely trestního zákona vládní koalicí a začíná opatrně „lovit“ příznivce i v řadách radikálnějších kandidátů prostřednictvím opatrnějších témat než povolání hráčů KHL do slovenské hokejové reprezentace.

Uvidíme, jak se situace vyvine – do prezidentských voleb už nezbývá mnoho času, ale myslíme si, že Peter Pellegrini už nemá jak ztratit svůj náskok v 1. kole – proto volíme sázku, že získá nejvíce hlasů – s kurzem 1.65 v Tipsportu nebo 1.72 ve Fortuně jde téměř o sázku na jistotu.

Zastavit vítězství Petra Pellegriniho v 1. kole prezidentských voleb by mohl jedině skandál velkých rozměrů nebo odhalení, který by razantně změnil nastavení voličů – nic takového však neočekáváme.

NÁŠ TIPTipsportFortuna
Pellegrini získá nejvíce hlasů v 1. kole prezidentských voleb 1.65 1.72

Ivan Korčok

Občanský kandidát Ivan Korčok bude podle průzkumů největší soupeř Petra Pellegriniho v prezidentských volbách 2024. Zpočátku na svého hlavního soupeře výrazně ztrácel, měsíc před volbami jsou však šance už téměř vyrovnané.

V případě Ivana Korčoka bychom volili typ na počet získaných procent v 1. kole. Jelikož v prvním kole bude bojovat o přízeň voličů až 10 kandidátů, je vysoká pravděpodobnost, že hlasy se rozdělí mezi všechny ai nejsilnější kandidáti ztratí určité procento hlasů.

Podle průzkumů se pouze v jednom podařilo Ivanu Korčokovi dostat nad hranici 37% a to v průzkumu agentury AKO z února 2024, kdy získal 37,2% hlasů. Myslíme si, že tuto hranici bude pro Ivana Korčoka v 1. kole problém překonat a proto tipujeme, že získá méně než 36.01 % hlasů.

NÁŠ TIPTipsportFortuna
Ivan Korčok – počet procent v 1. kole (- 36.01%) -.-- 1.84

Štefan Harabin

Bývalý předseda Nejvyššího soudu SR a bývalý ministr spravedlnosti opět kandiduje v prezidentských volbách i v roce 2024. Před 5 lety získal v 1. kole 14,34% a letos očekáváme podobné procentuální zisky.

V průzkumech zatím Štefan Harabin obsazuje 3. příčku s 10% hlasů. Existuje však velká šance, že vzhledem k nízké preference v průzkumech se podle slov samotné SNS Andrej Danko vzdá před 1. kolem kandidatury ve prospěch jiného „národního“ kandidáta – tím by měl být právě Štefan Harabin.

Spolu s procenty Andreje Danka by tak měl Štefan Harabin získat bez problémů potřebná procenta a vsadili bychom si na to, že v 1. kole získá více než 12% hlasů s kurzem 1.84 ve Fortuně. V Tipsportu zatím sázky na počet hlasů v procentech nejsou vypsány.

NÁŠ TIPTipsportFortuna
Štefan Harabin – počet procent v 1. kole (+ 12.01%) -.-- 1.84

Igor Matovič

Igora Matoviče není třeba asi blíže představovat. Předseda hnutí Slovensko (bývalé OĽANO) se rozhodl kandidovat v prezidentských volbách 2024 i když jak sám tvrdí ví, že je určitě nevyhraje.

Přestože se v průzkumech důvěryhodnosti politiků nachází pravidelně na nejnižších příčkách, v preferencích se umisťuje až překvapivě vysoko se 6,6 % hlasů (průzkum NMS z února 2024). Vypadá to tak, že navzdory mnoha chybám stále ještě existuje silná voličská základna, která je ochotna Igora Matoviče volit.

Protože nepředpokládáme události, které by mohly ovlivnit počet hlasů pro Igora Matoviče směřil dolů, i v rámci statistické odchylky by měla být naše sázka, že získá více než 5,01 % hlasů úspěšná.

NÁŠ TIPTipsportFortuna
Igor Matovič – počet procent v 1. kole (+ 5,01%) 2.11 1.65

6. Počkejte si na oficiální výsledky

Po skončení už stačí jen počkat na oficiální výsledky prezidentských voleb. Všechny sázkové kanceláře se řídí při vyhodnocování sázek a tipů pro volby oficiálními výsledky, které přinesou a vyhlásí příslušné kompetentní instituce.

Na Slovensku oficiální výsledky voleb vyhlašuje Státní volební komise zpravidla druhý den po volbách. Letos se tak výsledky prezidentských voleb 2024 dozvíme 7. dubna 2024.

Vsaďte si na slovenské prezidentské volby 2024
Kliknutím budete přesměrováni na Tipsport.cz

Nejčastější otázky a odpovědi

1️⃣ Kdy se konají prezidentské volby 2024?

Prezidentské volby SR se uskuteční v sobotu 23. března 2024 (1. kolo). V případě, že se v 1. kole nerozhodne, následovat bude 2. kolo 6. dubna 2024. Již tradičně by se měly volební místnosti otevřít v 7:00 a zavřít ve 22:00 večer.

2️⃣ Kde najdete sázky na volby?

Sázet výsledky voleb můžete v každé dobré slovenské sázkové kanceláři. Nejširší nabídku sázek naleznete již tradičně v nejlepších a nejoblíbenějších sázkových kancelářích Tipsport a Fortuna.

3️⃣ Jaké sázky jsou vypsány na prezidentské volby 2024?

Už dávno sázkové kanceláře nevypisují kurzy pouze na vítěze voleb. Vsadit si můžete i na to, která strana skončí do 2. nebo 3. místa, kdo bude prvním premiérem po volbách s důvěrou NR SR, které strany se do parlamentu nedostanou a mnohé další.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

300 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 300 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Za registraci získate 300 Kč zdarma a když vložíte 3.000 Kč získate dalších 6.000 Kč.

Betano bonus

850 Kč za registraci + 3.000 Kč bonus

3.000 Kč + 300 a 500 Kč sázka zdarma + 50 točení s kódem: LIGA500

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

Citujem : Milý/á Marek Po prehodnotení Vášho účtu naším tímom traderov Vám s...
Bet365 dali mi limity
Zdracim az by niekto ponukal ucty bet365 v minuse odkupim ich cim vacsi...
BET 365
zatial najlepsia zahr.stav.kanc. ide aj u nas na sk. reg.s PC bez...
Bet365 nefunguje? Alternatívny link na Bet365.com
Copyright © 2011-2024 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt