Oktagon Underground:LAST MAN STANDING – program, kurzy a live přenos! (AKTUALIZOVÁNO)

Oktagon Underground je zpátky! Poznejte program Oktagonu Underground a kurzy na jednotlivé bojovníky. Dozvíte se, jak a kde sledovat Oktagon Underground i kde můžete sledovat Oktagon livestream.

Oktagon Underground:LAST MAN STANDING 🥊 LIVE stream, zápasy, kurzy a výsledky

Unikátní a úspěšný projekt Oktagon Underground má své pokračování! Tentokrát pod názvem Oktagon Underground LAST MAN STANDING.

Přestože Ondřej Novotný původně v podcastu MMA letem světem tvrdil, že pokračování Oktagonu Underground nebude – nakonec je všechno jinak!

🥊 Galavečer MMA  Oktagon Underground
⏰ Termín události  27. 02. 2021 od 18:00
🏟️ Místo konání   Zoner BOBYHALL, Brno
📝 Fight card zobrazit
💰 TOP Kurzy na Oktagon TipsportFortuna
📺 Oktagon stream  TV Tipsport

27. 2. 202018:00 začne turnaj, ve kterém uvidíme ty největší hvězdy české a slovenské postojářské scény.

Oktagon Underground livestream

V našem článku se dozvíte vše důležité o příchozím Oktagon Underground Last Man Standing – najdete zde nejen fightcard Oktagon Underground Last Man Standing, ale i Oktagon kurzy a tipy na vítěze.

Chybět nebude i přehled, jak spustit Oktagon Underground Live stream nebo kde sledovat Oktagon Underground live.

Co je Oktagon Underground:LAST MAN STANDING

Oktagon Underground: Last Man Standing je speciální typ turnaje v němž se proti sobě postaví ti nejlepší bojovníci v postoji ze Slovenska a Česka.

Uvidíte taková jména jako Vladimír Moravčík, Tomáš Hron, Igor Daniš. Představí se i Monika Chochlíková, která má za sebou úspěšný zápas v Bellatoru nebo Sebastián Fapšo, který zaujal nekompromisním kolenem na loňském Oktagonu Underground. To však není vše – v akci bude i Václav Sivák, Melvin Mané, Andreas Čehovský, Matěj Kozubovský a další.

UpozorněníKvůli pozitivnímu testu na COVID-19 na Oktagonu Underground bude chybět Monika Chochlíková. V souboji s Klárou Strnadovou Moniku nahradí Viktorie Bulínová.

Vyřazovacím systémem se budou přepracovávat přes čtvrtfinále a semifinále až do finále 8-členné pyramidy. Vítěz tak bude muset porazit v jeden jediný večer až 3 soupeře, aby dosáhl na titul a celkové vítězství.

Je jasné, že bude o co bojovat – celková dotace turnaje je 30.000 € (přibližně 770.000 Kč). Prize money Oktagonu Underground budou rozděleny mezi všechny účastníky turnaje, přičemž vítěz pyramidy si odnese rovných 10 000 Eur, což je i podle slov samotných bojovníků velmi atraktivní výhra.

Oktagon Underground pravidla

Protože cílem projektu Oktagon Underground Last Man Standing je zviditelnit hvězdy postojářských bojových sportů, bojovat by mělo podle pravidel K-1.

Pravidla projektu se však mohou v některých bodech od K-1 lišit – v krátkých bodech vám přinášíme ty nejdůležitější pravidla:

  • K-1 eliminační turnaje – každý zápas trvá 3 kola po 3 minuty,
  • rozhodčí nebo doktor mají právo ukončit zápas,
  • zápas může být ukončen KO, TKO, rozhodnutím poroty nebo diskvalifikací,
  • pokud zápas skončí remízou, pokračuje extra kolem, které musí rozhodnout o vítězi,
  • signifikantní údery nohama a rukama mají stejnou hodnotu,
  • 3× KO v jednom kole znamená TKO,
  • zápas je bodován rozhodčími na základě 10-bodového systému (vítěz kola 10 bodů, poražený 9 nebo méně),
  • po 3 počítáních v jednom kole nebo 4 v jednom zápase rozhodčí zápas ukončí.

Kompletní znění pravidel Oktagonu Underground Last Man Standing budeme aktualizovat podle informací od organizátorů.

Oktagon UNDG:LAST MAN STANDING program

Celý galavečer bude rozdělen na 2 hlavní části – pyramida, v níž se bude bojovat o hlavní cenu večera – 10 000 €. Kromě pyramidy uvidíte ještě superfighty.

Program pyramidyÚčastníci pyramídy budou zápasit v sérii do 70 KG a rozlosovaní pyramidy se bude konat v pátek 26. února během váženia bojovníků. Poté budou vypísané i kurzy na zápasy v pyramidě.

Program Oktagon:Last Man Standing bude následující – spolu uvidíme 15 zápasů v tomto pořadí:

Turnaj otevřou 2 rezervní zápasy – Pajtáš vs. Šimkulič a Krištůfek vs. Mészáros. Vítězové těchto zápasů budou připraveni nastoupit jako náhradníci do semifinále pyramidy, pokud se některý z postupujících zraní ve čtvrtfinále pyramidy.

Po rezervních zápasech uvidíme 4 čtvrtfinálové zápasy. Aby před semifinálovými zápasy měli bojovníci dost času na regeneraci, následovat budou 3 superfighty – Čehovský vs. Mikelić, Chochlíková vs. Strnadová a Manet vs. Križan.

Po superfightech uvidíte 2 semifinálové zápasy pyramidy a pak opět 3 superfighty – Kozubovský vs. Fapšo, Hron vs. Mitrić a Moravčík vs. Daniš. Tyto souboje opět vytvoří časovou mezeru na regeneraci pro bojovníky, kteří postoupili do finále. No a nakonec přijde na řadu zlatý hřeb večera – finále pyramidy Oktagon Underground:Last Man Standing.

Oktagon Underground – kurzy a sázky na vítěze

sázkové kanceláři Tipsport si určitě budete moci vsadit na celkové vítěze Oktagon Underground nebo si vsadit na jednotlivé Oktagon zápasy – nejen na vítěze, ale také na počet zahájených kol.

Uvidíme, zda bude dostupná i sázka jako při Oktagon Underground I., kde jste si mohli vsadit i na to, že zápas skončí do 90 sekund od začátku 1. kola.

Zápas12
Andreas Čehovský – Teo Mikelic 1.50 2.38
Tomáš Hron – Strahinja Mitric 1.20 3.94
Monika Chochlíková – Klára Strnadová 1.20 3.94
Matěj Kozubovský – Sebastián Fapšo 1.84 1.84
Melvin Mané – Patrik Križan 1.45 2.53
Vladimír Moravčík – Igor Daniš 1.40 2.68
Jan Pajtaš – Andrej Šimkulič 2.16 1.60
Ladislav Krištůfek – Štefan Mészáros 1.94 1.75
Václav Sivák – Bailey Sugden 1.15 5.62
Vladimír Lengál – Michael Krčmář 2.51 1.56
Milan Paleš – Carsten Ringler 1.15 5.62
Marco Novák – Marc Dass Rey 1.94 1.98

Oktagon Underground vstupenky, Oktagon Underground v televizi a Oktagon Underground Live Stream

I galavečer Oktagon Underground uvidíte v brněnské hale Zoner BOBYHALL. Asi nikoho už nepřekvapí, že i tento turnaj na konci února bude (jak jinak) bez diváků. Ani na Oktagon Underground vstupenky nekoupíte.

Doufáte, že budete sledovat Oktagon Underground v televizi? Musíme vás zklamat – stejně jako klasický Oktagon, ani Oktagon Underground živě v televizi neuvidíte (na JOJ Plus ani na O2 TV Sport v ČR). Důvod je velmi jednoduchý – podle slov samotného Ondřeje Novotného nedošlo k dohodě mezi televizemi a organizací OKTAGON.

Celý Oktagon Underground:Last Man Standing živě!

Sledujte díky sázkové kanceláři Tipsport Oktagon live! V Tipsportu uvidíte Oktagon online! 

Stačí se zaregistrovat a můžete bez starostí sledovat Oktagon live stream – navíc máte ihned přístup k tisícům živých přenosů. Jako dárek dostanete 150 Kč zcela zdarma bez nutnosti splnit další podmínky. Takhle si můžete během sledování zápasu podat sázky na vašeho favorita díky live sázkám.

Nevíte jak spustit Oktagon livestream na Tipsport TV? Stačí si přečíst náš podrobný a jednoduchý návod Jak sledovat Oktagon LIVE na Tipsport TV. Sledovat Oktagon živě pak můžete v počítači nebo dokonce na mobilu nebo tabletu!

Oktagon Last Man standing Livestream

Jste věrným fanouškem organizace Oktagon a chcete vidět všechny zápasy Oktagon Underground a organizaci podpořit? Pak doporučujeme Oktagon livestream přes stránku Oktagon TV, kde si zakoupíte Oktagon PPV. Tento livestream je již sice placený, ale celý galavečer Oktagon Underground uvidíte ve Full HD kvalitě.

Rada na závěrZajímá vás, proč je sázková kancelář Tipsport tou nejlepší na slovenském a českém trhu? Přečtěte si naši podrobnou recenzi sázkové kanceláře Tipsport v níž najdete všechny potřebné informace o sázení v nejlepší sázkové kanceláři.

Jaké přímé přenosy uvidíte v Tipsportu si zkontrolujte v našem podrobném článku Live přenosy. Pokud máte problém při registraci, přečtěte si náš detailní obrázkový návod na registraci u Tipsportu – krok po kroku vám vysvětlíme celý postup a tipovat a sledovat Oktagon stream můžete již do 5 minut!

Základní informace o OKTAGON UNDERGROUND

1️⃣ Kdo bude bojovat na turnaji OKTAGON Underground?

V akci uvidíte několik hvězd české a slovenské postojářské scény. Chybět nebude Vladimír Moravčík, Tomáš Hron nebo Igor Daniš. Do Oktagonu se vrátí i Sebastián Fapšo nebo Melvin Mané. Představí se i Monika Chochlíková, Václav Sivák a další skvělí fighteři.

2️⃣ Aké jsou kurzy na zápasy Oktagon UNDG:Last Man Standing?

Vypsané kurzy na zápasy Oktagon Underground najdete v přehledné tabulce v našem článku, případně na stránce sázkové kanceláře Tipsport.

3️⃣ Jak sledovat OKTAGON Underground živě?

Plánovaný zápas můžete sledovat živě prostřednictvím oficiálního livestreamu Oktagon PPV nebo pomocí live streamu na internetové televizi TV Tipsport. V televizi na JOJ Plus ani na O2 TV Sport Oktagon Underground:Last Man Standing neuvidíte.