Buday vs Brzeski v UFC – profily bojovníků, kurzy, tipy a vysílání zápasu živě

Je to teprve nedávno, co se slovenský zápasník Martin Buday úspěšně probojovat do světoznámé bojové organizace UFC. V článku naleznete kompletní informace o zápase Buday vs Brzeski na UFC Fight Night.

Buday vs Brzeski 🥊 profily, termín, kurzy a vysílání UFC FN LIVE

Martin Buday je v pořadí již druhým Slovákem v UFC! Po Ľudovítovi „Lajošovi“ Kleinovi si vybojoval svou smlouvu v UFC na říjnové akci Dana White's Contender Series, kde porazil Američana Lorenza Hooda. Tentokrát bude mít šampion v těžké váze poměrně náročnou výzvu.

Na turnaji UFC Fight Night se Buday postaví proti Polákovi Lukaszovi Brzeskimu. Ten se do UFC proboval přes Dana White's Contender Series s odřenýma ušima, protože mu na dopingových testech byly nalezeny anabolické stereoidy.

Sledujte premiérový zápas Martina Budaye v UFC! V článku se dozvíte všechny informace o jeho zápase, které zahrnují aktuální kurzy, tip na vítěze zápasu, profily bojovníků, jakož i všechny možnosti sledování zápasu Buday vs Brzeski LIVE.

Vsaďte si na zápas s bonusem 150 Kč zdarma
Budete přesměrováni na oficiální stránku Tipsport.cz

🥊 Událost UFC Fight Night
🤼‍♂️ Zápas Buday vs Brzeski
👉 Kurzy na zápas 1.33 3.10
⚖️ Váhová kategorie Heavyweight (těžká váha do 120,20 kg)
⏰ Datum a čas 13.08.2022 o 23:40 hod.  
🏟️ Místo konání Pechanga Arena, San Diego, Amerika
📺 TV vysílání Premier Sport
▶️ LIVE stream Tipsport TV Fortuna TV
📢 Profily bojovníků Zobrazit
✅ Sázky (TIPY) na zápas Sázejte s námi
📝 Zápasy Martina Budaye Historie zápasů

Jaká je výše kurzů na připravovaný zápas?

Podívejte se na aktuální výše kurzů na připravovaný zápas Martin Buday vs Lukasz Brzeski a zjistěte, kde se je nejlepší zaregistrovat, abyste získali bonus za registraci zdarma.

Kurzy na UFC
UFC zápas na Fight Night12BONUS ZA REGISTRACI💰
Buday vs Brzeski 1.33 3.10 150 Kč + 50.000 Kč Vsadit si
1.32 3.39 300 Kč + 600 Kč Vsadit si
1.33 3.10 200 Kč + 2.000 Kč Vsadit si
1.32 3.11 500 Kč + 500 BB + 10.000 Kč Vsadit si

Kdy se uskuteční zápas Buday vs Brzeski?

UFC zápas se uskuteční 13.08.2022 na turnaji UFC Fight Night. Dějištěm turnaje bude stadion Pechanga Arena v San Diego, California. MMA bojovníci budou bojovat ve váhové kategorii heavyweight (těžká váha do 120,20 kg).

Martin „Badys“ Buday a jeho kariéra

Martin „Badys“ Buday je slovenský MMA zápasník, který je šampionem těžké váhy v česko-slovenské bojové organizaci Oktagon. Kromě toho je držitelem hnědého pasu v brazilském Jiu-Jitsu a dvojnásobným šampionem IBJJF.

Budayova zápasová bilance je zatím jen 10 odehraných zápasů, z nichž až 9x odešel jako vítěz. Slovenský MMA zápasník momentálně za sebou táhne šňůru 8 vítězství v řadě.

🥊 Historie zápasů – MMA zápasy Martina Budaye 🥊
DatumAkceSoupeřKoloZpůsobVýsledek
2022
13.08. UFC FN Lukasz Brzeski 3 (5:00) DEC Výhra
16.04. UFC FN Chris Barnett 3 (1:38) DEC Výhra
2021
12.10. D. White´s Contender Lorenzo Hood 1 (4:56) TKO Výhra
19.06. Oktagon 25 Kamil Minda 2 (4:01) KO Výhra
2019
14.09. Oktagon 14 Daniel Dittrich 2 (1:13) SUB Výhra
26.04. Oktagon  Prime 1 Yevgeny Orlov 1 (3:32) TKO Výhra
2018
26.10. SFG 5 Jose Rodrigo Guelke 2 (5:00) TKO Výhra
15.09. Oktagon 9 Lukasz Lysoniewski 1 (4:45) TKO Výhra
26.05. Oktagon 6 Dzhangir Nasibov 1 (5:00) TKO Výhra
21.04. XFN 9 Milan Vrbic 1 (1:09) TKO Výhra
2017
14.10. Fecaluma K1 BJJ Juan Espino 3 (5:00) DEC Prohra
2015
23.10. Fight of Gladiators 2 Uroš Stefanović 2 (5:00) DEC Výhra

Začátky Martina Budaye v MMA

Bojová kariéra Martina Budaye začala s brazilským Jiu-Jitsu, ve kterém získal řadu významných úspěchů. Po Jiu-Jitsu se Martin aktivně začal věnovat také MMA, ve kterém vyzkoušel hned několik amatérských zápasů.

Jeho první profesionální zápas Buday vs Stefanović se uskutečnil v roce 2015 na turnaji Fight of Gladiators a skončil výhrou na body. Budayovou zatím jedinou porážkou byl jeho druhý zápas s Espinem, v němž prohrál na bodové rozhodnutí.

Po zápase Buday vs Espino přišlo rychlé vystřízlivění, zlepšení postoje a nasávání nových dovedností, které zúročil ve své bojové kariéře. V dalším zápase na XFN 9 Buday úspěšně zvítězil proti Vrbicovi.

Martin Buday v Oktagon MMA

Do československé bojové organizace Oktagon vstoupil Martin Buday v roce 2018, ve kterém tam odehrál hned dva úspěšné zápasy, a to proti Ukrajinci Nasibovi a Poláku Lysoniewskimu. V roce 2019 Buday znovu odehrál vítězné zápasy – s Ukrajincem Orlovem a Čechem Dittrichem.

V Oktagonu si svými skvělými zápasy podmanil celé publikem. Netrvalo dlouho a Buday se postupně probojoval k titulovému zápasu o pás šampiona těžké váhy. Na turnaji Oktagon 25 Buday zápasil s Polákem Kamilem Mindou, jehož šikovně knockautoval ve 2. kole a stal se tak novým šampionem těžké váhy v Oktagon MMA.

Dana White Contender – Martin Buday v UFC

V roce 2021 dostal Martin Buday šanci zabojovat o kontrakt v UFC na projektu Dana White Contender, který trvá několik měsíců. Na jednom z těchto turnajů (Contender Series 43) bojoval i samotný Buday proti Američanu Lorenzu Hoodovi.

Slovenský zápasník ovládl zápas s Američanem a svého soupeře porazil na TKO. Budayův způsob ukončení tak zaujal Dana Whitea, že s ním okamžitě podepsal smlouvu do prestižní bojové organizace UFC.

Lukasz Brzeski a jeho profil

Lukasz Brzeski je polský MMA zápasník, který se do UFC probojoval nepříliš tradičním způsobem. Ve známém turnaji Dana White's Contender Series porazil svého amerického soupeře Dylana Pottera, nicméně na jeho dopingových testech mu objevily stereoidy. Koneční výsledek jejich společného zápasu se musel anulovat.

Polák nakonec dostal smlouvu s UFC, i když byl potrestán distancem na 9 měsíců, finanční pokutou a musel projít antidopingovým programem. Distanc mu vypršel jen v červnu letošního roku. Brzeskiho zápasová bilance je velmi podobná jako Budayova – 9 úspěšně odehraných zápasů a jen 1 prohra.

🥊 Profily MMA bojovníků 🥊
Martin BudayLukasz Brzeski
Národnost slovenská polská
Věk 30 3
Výška 195 cm 188 cm
Váha 123 kg 105 kg
Počet odehraných zápasů 11 9
Výhry 10 8
Prohry 9 1

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.

Buday vs Brzeski kurzy na zápas (UFC kurzy)

Martina Budaye čeká druhý zápas v UFC. Se svým novým soupeřem – Brzeskim má kromě výšky a stavby těla podobný i styl boje (ukončení zápasů knockautem). Nutno dodat, že Lukaszovi Brzeskimu určitě nepadla vhod neplánovaná pauza v podobě distance, takže určitě nemůžeme od něj očekávat 100% výkon.

Naopak Martin Buday je šampionem těžké váhy v bojové organizaci Oktagon MMA a svými neobyčejnými ukončeními zápasů také zaujal obrovské množství diváků. Jeho trenérem je známý slovenský bojovník Attila Végh, který v zápase století porazil českého zápasníka Karlosa Vémolu

Z hlediska kurzů je jasným favoritem Slovák Martin Buday, u kterého mluví ve prospěch i jeho zápasová bilance. Předpokládáme, že vítězem zápasu se stane Martin Buday, který bude v zápase dominovat nejen svou výškou, ale také obratnými pohyby.

Pro plánovaný zápas Buday Brzeski jsou aktuálně vypsány kurzy ve všech českých sázkových kancelářích. Kterému zápasníkovi fandíte vy? Podívejte se na aktuální výše kurzů a vsaďte si i vy na svého favorita zápasu zcela zdarma!

UFC FN: možnosti sledování Buday vs Brzeski

Zjistěte, jaké jsou všechny možnosti sledování UFC Fight Night živě v televizi nebo online prostřednictvím dostupných live streamů.

Martin Buday v TV (UFC LIVE)

UFC zápas si můžete prohlédnout LIVE na sportovním kanálu Premier Sport, který od roku 2021 začal vysílat všechny turnaje z této prestižní bojové organizace.

UFC online na Tipsport TV

LIVE stream UFC zápasu živě na TV Tipsport

Na plánovaný zápas se dá podívat i online prostřednictvím internetové televize Tipsport TV. Během sledování sportovního live streamu zápasu Brzeski vs Buday si můžete podat LIVE sázku na svého favorita a vyhrát peníze zdarma!

Pro spuštění live streamu zápasu vám postačí pouze registrace účtu v Tipsportu, která nebude trvat více než 5 minut!

UFC Buday zápas ONLINE
Nevíte, jak spustit live stream zápasu Buday vs Brzeski? Přesný návod, jak sledovat sportovní livestream na TV Tipsport naleznete na našem webu. Nezapomeňte, že stejně jako na počítači, můžete sledovat díky Tipsport TV UFC live také na mobilu nebo tabletu!
Sledování všech přenosů je prvních 7 dní ZDARMA. Po této lhůtě vám stačí prosázet 150 Kč za 30 dní.

Sázková kancelář Tipsport pro všechny své nově registrované hráče připravila vkladový bonus společně s dalším bonusem bez vkladu v hodnotě 150 Kč (bonus za registraci vám Tipsport připíše v Netech, za které uzavřete jakoukoli kurzovou sázku a případná výhra bude vaše již v reálných penězích – Kč).

Na úvod tak obdržíte celkem 150 Netů zcela zdarma (100 Netů = 100 Kč). Bonusové peníze lze okamžitě využít k uzavírání sportovních sázek.

Sledovat zápas + vyzvednout bonus 150 Kč zdarma
Budete přesměrováni na oficiální stránku Tipsport.cz

Sledujte UFC live ve Fortuně

Online stream zápasu na Fortuna TV

Dobrou zprávou je, že sázková kancelář Fortuna je generálním partnerem prvního Slováka v UFC – Lajoše Kleina vy si tak budete moci live stream zápasu Buday vs Brzeski vychutnat LIVE na online televizi Fortuna TV téměř bez poplatku.

Fortuna TV navíc umožňuje přes PC sledování více live streamů najednou a jejich live streamovací služba je na vysoké úrovni kvality. Kromě skvělých online streamů si jako nově registrovaný hráč můžete vybrat z pestré nabídky Fortuna bonusů.

Pro spuštění live streamu zápasu na Fortuna TV je nutná registrace herního účtu ve Fortuně, kladný zůstatek na herním účtu a nevyhodnocený tiket za posledních 7 dní.

LIVE přenos Buday vs Brzeski pomocí PPV

Další alternativou je sledování zápasu pomocí live streamů, které jsou volně dostupné na internetu. Mnozí fanoušci doporučují sledování zápasu prostřednictvím oficiálního PPV (Pay-Per-View), které lze zakoupit na webu bojové organizace UFC pod zkratkou UFC Fight Pass.

Online přenos zápasu na video portálu VOYO

Poslední možností je sledování UFC zápasu prostřednictvím placeného online přenosu na VOYO. Všechny zápasy UFC (aktuálního turnaje) můžete sledovat živě nebo kdykoli ze záznamu.

Instagram Martina „Badyse“ Budaye

Pokud chcete nahlédnout do soukromí známého MMA bojovníka – Martina Budaye, tak určitě byste měli začít sledovat jeho profil na Instagramu. Na účtu Martin Buday Instagram neustále přibývají nové fotky nebo videa z jeho náročných tréninků či fighterských zápasů.

TOP sázkové kanceláře v ČR a bonusy
Sázková kancelářVstupní bonus + peníze zdarmaZískat bonus
50.000 Kč + 500 Kč zdarma Tipsport.cz
6.000 Kč + 300 Kč zdarma iFortuna.cz
2.000 Kč + 200 Kč zdarma Chance.cz
6.500 Kč + 500 Kč zdarma SazkaBet.cz
10.000 Kč + 500 + 500 Kč zdarma SynotTip.cz

Nejčastější dotazy a odpovědi

1️⃣ Kdy a kde se uskuteční zápas Buday vs Brzeski?

Fighterský zápas proběhne 13.08.2022 ve 23:40 hod. na turnaji UFC Fight Night. Zápas se uskuteční v UFC Apex v Pechanga Arena, San Diego, Amerika.

2️⃣ Jaký je náš tip na vítěze zápasu?

Předpokládáme, že vítězem zápasu bude náš slovenský bojovník Martin Buday, který má i mírný náskok v kurzech.

3️⃣ Jaké jsou možnosti sledování zápasu?

Připravovaný UFC zápas si můžete prohlédnout na TV stanici Premier Sport. Nejlepší možností jsou však bezplatné live streamy na TV Tipsport a Fortuna TV. Méně oblíbenými možnostmi jsou placené online přenosy – video portál VOYO a UFC PPV.

4️⃣ Jaká je výše kurzů na připravovaný zápas?

Všechny aktuální kurzy na plánovaný zápas Buday vs Brzeski si můžete prohlédnout výše v našem článku.