Sledujte live stream titulního zápasu Vémola vs Ďatelinka na TV Tipsport!

Přečtěte si kompletní informace o titulním zápase Vémola vs Ďatelinka. Dozvíte se termín zápasu, profily bojovníků, výšky kurzů s tipem na vítěze a všechny možnosti sledování zápasu živě.

Oktagon 22 🥊 Vémola vs Ďatelinka – kurzy a live stream

Už koncem března se má konat další turnaj Oktagonu, ve kterém proběhne titulní zápas mezi českým veteránem Karlosem Vémolou a slovenskou jedničkou v žebříčku – Milanem Ďatelinkou. Vyzývatelem zápasu byl překvapivě samotný Ďatelinka, který ve svém rozhovoru uvedl, že se zápasu nechystá jen zúčastnit, ale hodlá Karlosu Vémolovi uštědřit ráznou vyučenou.

Odezva na sebe nenechala dlouho čekat a Karlos Vémola přijal nabídku na titulní zápas s úsměvem na tváři, ještě na lednovém galavečeru Oktagonu 21. Připravovaný zápas by měl proběhnout ve váhové kategorii middleweight (střední váha). Vsaďte si na svého favorita a sledujte live stream titulního zápasu Vémola vs Ďatelinka živě!

Událost Oktagon 22
Zápas Karlos Vémola vs Milan Ďatelinka
Váhová kategorie Middleweight (střední váha)
Datum a čas 27.03.2021 o 22:30 hod.
Místo konání Zoner BOBYHALL, Brno
TV a LIVE stream PPV přenos nebo live stream na TV Tipsport

Termín a místo zápasu Vémola vs Ďatelinka

Plánovaný zápas by se měl uskutečnit na galavečeru turnaje Oktagonu 22, který se bude konat 27.03.2021 v brněnské sportovní hale Zoner BOBYHALL. Čas zápasu je stanoven na 22:30 hod., nicméně jak bývá zvykem, čas zápasu je jen čistě orientační.

Oktagon 22: profily bojovníků

Karlos "Terminátor" Vémola je první český MMA bojovník, který se dokázal probojovat do světoznámého UFC (Ultimate Fighting Championship). Český terminátor má momentálně za sebou několik úspěšných odehraných zápasů, ve kterých se setkal s českou "Babou Jagou" či s francouzským zápasníkem Alexem Lohorém. Ve své profesionální kariéře stihl odehrát neuvěřitelných 36 zápasů, z nichž až 30-krát odešel jako vítěz.

Milan “Mr. Comeback” Ďatelinka je slovenský MMA zápasník, jehož začátky kariéry nebyly zrovna jednoduché. Po svých několika comebeckoch dokázal, že i on má právo na boj o titul šampiona střední váhy. Ďatelinka si na své konto dosud připsal 12 odehraných zápasů, z nichž mu jeho 4 odehrané zápasy nedopadly zrovna nejlépe.

Více informací naleznete v tabulce s profily MMA zápasníků.

Karlos VémolaMilan Ďatelinka
národnost česká slovenská
věk 35  24
výška 183 cm 189 cm
váha 93 kg 77 kg
počet odehraných zápasů 36 12
výhry  30 8
prohry 6 4

TOP sázkové kanceláře v ČR a bonusy
Sázková kancelářVstupní bonus + peníze zdarmaZískat bonus
50.000 Kč + 150 Kč zdarma Registrovat se
600 Kč  + 300 Kč zdarma Registrovat se
2.000 Kč + 200 Kč zdarma Registrovat se
5.000 Kč + 500 Kč zdarma Registrovat se
10.000 Kč + 500 + 500 Kč zdarma Registrovat se

Aktuální kurzy a tip na vítěze titulního zápasu

Pro Milana Ďatelinku bude Karlos Vémola skutečně náročným a obávaným soupeřem, protože český terminátor má za sebou roky tvrdé kariéry a k tomu daleko více získaných zkušeností. Karlos Vémola dominuje hlavně na zemi, díky svým nepředvídatelným takedownům.

Naopak Ďatelinka je suverénní zápasník, kterému se podařilo porazit jména jako František Fodor, Miroslav Broz nebo Václav "Baba Jaga" Mikulášek, který se nedávno postavil i v ringu proti českému Terminátorovi. Kdo bude tedy jasným vítězem tohoto titulního zápasu? Vémola nebo Ďatelinka?

Náš jednoznačný tip na vítěze zápasu je český zápasník Karlos Vémola. Pro plánovaný zápas Vémola vs Ďatelinka jsou aktuálně vypsané kurzy ve všech českých sázkových kancelářích.

Komu v tomto titulním zápase fandíte vy? Podívejte se na aktuální výšky kurzů a vsaďte si i vy na svého favorita zápasu zcela zdarma!

Oktagon 22: možnosti sledování Vémola vs Ďatelinka

Zjistěte, jak (a zda) můžete sledovat OKTAGON 22 v televizi, kde najdete OKTAGON 22 livestream zdarma nebo kolik stojí Oktagon PPV.

TV sledování zápasu

Pokud si chcete vychutnat sledování plánového souboje v TV, tak máte smůlu. Vysílání titulního zápasu se bohužel neskuteční na žádné slovenské a ani české televizní stanici.

Terminátor vs Ďatelinka živě na TV Tipsport

Připravovaný zápas si určitě podívejte online v internetové televizi TV Tipsport. Navíc, během sledování livestreamu si můžete uzavřít LIVE sázku na svého favorita a vyhrajte! Pro spuštění live streamu zápasu vám stačí zaregistrovat se u Tipsportu – pouze 5 minut a je hotovo!

Sledování všech přenosů je prvních 7 dní bez poplatků a pak stačí pretipovať 30 Kč za 30 dní.

Navíc Tipsport nabízí pro nové hráče vkladový bonus a ještě i bonus bez vkladu v hodnotě 150 Kč (bonus vám Tipsport připíše v Netech, za které uzavřete sázku a výhra je vaše již v českých korunách). Na začátku tedy získáte celkem 2000 Netů (100 Net = 100 Kč), které můžete ihned využít na vaše sázky.

Vémola vs Ďatelinka live stream na Oktagon PPV

Přímý přenos z Oktagonu můžete sledovat prostřednictvím oficiálního livestreamu OKTAGON PPV (Pay-Per-View). Ten zakoupíte na webové stránce Oktagon.tv

Cena OKTAGON PPV na turnaj s pořadovým číslem 22 je v předprodeji 259 Kč, v den konání turnaje bude 336 Kč. Cena oficiálního livestreamu Oktagon 22 zahrnuje kompletní program galavečeře - předzápasy (prelims), hlavní zápasy i předzápasové studio s hosty a rozhovory s bojovníky z domácí scény.

Podívejte se na skvělé zpracované promo video k titulnímu zápasu Vémola vs Ďatelinka.

Nejčastější otázky a odpovědi

1️⃣ Kdy a kde se uskuteční zápas Vémola vs Ďatelinka?

Titulní zápas se uskuteční 27.03.2021 v brněnské sportovní hale Zoner BOBYHALL. Oba zápasníci se proti sobě postaví na galavečeru Oktagon 22.

2️⃣ Jaký je náš tip na vítěze zápasu?

Náš jednoznačný tip na vítěze zápasu je český zápasník Karlos „Terminátor“ Vémola.

3️⃣ Jaké jsou možnosti sledování zápasu?

Plánovaný zápas můžete sledovat živě prostřednictvím oficiálního livestreamu OKTAGON (PPV) nebo pomocí bezplatního live streamu na internetové televizi TV Tipsport.

4️⃣ Jaká je výše kurzů na titulní zápas?

Všechny aktuální kurzy pro připravovaný zápas si můžete prohlédnout v našem článku.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

J.Mesrine@azet.sk
Wonna betting tips
obchodovať s betfair, by sa malo stále dať nie betfair licenciu nemá a...
Betfair na slovensku
caute mate skusenost s 22bet? viem ze su to rusi ale ci sa tam da...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu
Copyright © 2011-2021 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt