Vezměte si exkluzivní bonusy na MS v hokeji 2021

Všechny české sázkové kanceláře mají pro své sázkaře připravené speciální bonusy na MS v hokeji. Která sázková společnost nabízí nejlepší bonus na tipování se dozvíte v článku.

Bonusy k Mistrovství světa v hokeji 2021 + promo akce

Mistrovství světa v ledním hokeji jsou tu opět a s nimi i speciální bonusy na tipování! Vyzvedněte si váš atraktivní bonus na uzavírání kurzových sázek MS v hokeji 2021. Hokejové MS 2021 by měly oficiálně odstartovat již 21.května v hlavním městě Lotyšska – Riga. Samotné finále hokejové soutěže vyvrcholí 6. června 2021.

Při této příležitosti jsme si pro vás připravili velký přehled exkluzivních bonusů na MS v hokeji 2021 v jednotlivých českých sázkových kancelářích. V tabulce najdete vaše oblíbené sázkové společnosti s platnou licencí, které nabízejí kromě klasických vstupních bonusů i speciální bonusy pro MS v hokeji 2021. Kromě toho můžete sledovať i přímý přenos ze zápasů Česka na MS u konkrétních sázkových kancelářích.

Přehled bonusů v sázkových kancelářích
Sázkové
kanceláře 
💰 Bonus pro MS v hokejiNavýšení bonusu
oproti původnímu
🏒 LIVE stream ▶️
MS v hokeji 2021
Tipsport 50.000 Kč + 500 Kč  + 350 Kč zdarma ▶️ TV Tipsport
Fortuna 1.000 Kč + 300 Kč + 400 Kč ▶️ Fortuna TV
Chance 2.000 Kč + 200 Kč  - ▶️ Chance TV
SazkaBet 5.000 Kč + 500 Kč -
SYNOT TIP 10.000 Kč + 500 Kč + 500 BB -  


Promo akce k MS v ledním hokeji 2021 (Lotyšsko – Riga)Platnost
Tipsport Soutěž miliony na ledu zdarma o 3 miliony do 06.06.
Letní Tipcup o 1,5 milionů korun do 07.07.
Fortuna Vyplňte pavouka a hrajte o 10.000.000 Kč! do 20.05.
Chance Soutěž miliony na ledu zdarma o 3 miliony do 06.06.
Letní Tipcup o 1,5 milionů korun do 07.07.
SazkaBet Soutěž MS v hokeji o 1,5 milionů do 06.06.
SYNOT TIP Hokejový maraton o 200 000 korun do 06.06.

Nejlepší bonusy sázkových kanceláří pro MS v hokeji

Která sázková kancelář nabízí nejvýhodnější bonus pro MS v hokeji 2021? Asi budete překvapeni, ale před spuštěním promo akci k MS v hokeji má nejvyšší bonus Tipsport! Bonus se však připisuje po částech jako u většiny sázkových při vysokých bonusech. Chcete-li tipovat za větší sumy, tak byste měli tipovat především v TOP CZ společnosti a to je právě sázková kancelář Tipsport! Těsně před začátkem MS spustí sázkové kanceláře speciální bonusy a proto třeba čekat.

I sázková společnost Fortuna se může pochlubit poměrně slušným bonusem na první tipování. Za SazkaBet rozhodně nezaostávají ani sázkové kanceláře Chance nebo Sazkabet, které také nabízejí svým sázejícím hráčům rovnou dvě lákavé vstupní bonusy na první tipování. Výše bonusů se spuštěním akcí k MS v hokeji pravděpodobně změní i u těchto sázkových kancelářích a sázející se mají určitě na co těšit!

Zároveň můžete očekávat spuštění různých promo akci, kde se pravděpodobně budete moci setkat i s bonusy zdarma. Projděte si aktuální výšky bonusů v jednotlivých českých sázkových kancelářích.


Sázková kancelář Tipsport a její bonusy

Sázková kancelář Tipsport patří obecně mezi nejlépe hodnocené sázkové společnosti v Česku. Není divu, protože Tipsport svým nově registrovaným hráčům nabízí atraktivní bonusy pouze za dokončení registrace nebo bezplatné sledování sportovních live streamů z MS v ledním hokeji.  

Tipsport bonusy pro MS v ledním hokeji
Bonus zdarma 500 Kč  bonus za ověření totožnosti
+ vstupní bonus na vklad 50.000 Kč podle výše 1. vkladu uvolňován postupně
Ověřit dostupnost bonusů
Promo akce k Mistrovství světa v hokeji
Miliony na ledu Soutěž zdarma o 3 miliony během MS
Tipsport spouští i další soutěže
Také začíná i Tipcup a Tipbank

Kompletní informace o Tipsport bonusech si můžete přečíst v naší přehledné recenzi Tipsportu.

Věrnostní program Tipkonto je nastaven tak, aby dokázal štědře odměnit každého aktivního tipéra v Tipsportu. Kromě toho má tato sázková kancelář vytvořenou i nadupanou mobilní aplikaci Tipsport CZ, se kterou můžete uzavírat LIVE sázky, sledovat sportovní přenosy či dokonce si zahrát online hry v novém online kasinu Tipsportu.

Registrace u Tipsportu s bonusy k MS v hokeji

Chcete vědět, jak se zaregistrovat s MS v hokeji bonusem v Tipsportu? Samotná registrace hráčského účtu je rychlá a poměrně jednoduchá záležitost. Stačí, pokud budete postupovat podle následujících kroků a vaše registrace by měla proběhnout bez nejmenších problémů.

 • Na www.tipsport.cz vyplňte registrační údaje a čekejte na e-mail (link s potvrzením).
 • Po přihlášení do účtu byste měli ověřit identitu pomocí Internet bankingu vybraných bank (Air Bank, Komerční banka, ČSOB, Česká Spořitelna, Equa bank a MONETA Money Bank) nebo osobně na kterékoliv pobočce Tipsportu.
 • Po dokončení celé registrace vám bude připsán Tipsport bonus zdarma
 • Pokud vložíte peníze máte nárok i na bonus za vklad!
 • Účet si dokážete dobít přes kartu, Internet banking, Skrill, Paysafecard, Paypal a pobočku.

Fortuna a mistrovství světa v hokeji

Sázková kancelář Fortuna vám nabízí širokou kurzovou nabídku s množstvím LIVE sázek. Pro své nové klienty si Fortuna připravila nejen bonusy, ale jako první přišla s promo akcí k MS v hokeji 2021! Aktivní sázkaři si mohou vychutnat i oblíbené live přenosy z MS v ledním hokeji.

Fortuna bonusy pro MS v ledním hokeji
Bonus zdarma 300 Kč bez vkladu bonus za ověření totožnosti
+ 200% bonus do výše 1.000 Kč bonus bude připisován postupně (bonus za vklad)
Ověřit dostupnost bonusů
Promo akce k Mistrovství světa v hokeji
Hokejový pavouk k MS Vyplň pavouka a vyhrajte o 10 milionu Kč!

Poznejte všechny výhody i aktuální výšky vstupních bonusů díky naší recenzi Fortuna.

Všichni nově registrovaní hráči jsou automaticky zapojeni do věrnostního programu Fortuny, ve kterém je možné nasbírat až 1.000 klubových bodů denně! Díky Fortuna Klubu je možné za vaše nasbírané věrnostní body získat bonus v podobě volných sázek zdarma.

Registrace ve Fortuně s bonusem na hokej MS 2021

Vsaďte si s bonusem na MS v hokeji ve Fortuně! Získejte bonus díky promo kódu, při rychlé registraci ve Fortuně. Postupujte podle jednotlivých kroků a bonus na MS v hokeji 2021 je váš!

 • Přejděte na webovou stránku iFortuna.cz a vyplňte formulář. Při registraci si vyberte bonus (podle toho se vám určí promo kód).
Použijte vždy náš link, protože speciální bonusy není vidět v registračním formuláři!
 • Po vyplnění formuláře vám přijde e-mail s potvrzujícím linkem.
 • Následně je třeba ověřit platební (bankovní) metodu přes vaši platební kartu, popřípadě přes váš bankovní účet.
 • Dalším krokem je ověření identity prostřednictvím Internet bankingu vybraných bank (Air Bank, Komerční banka, ČSOB, Česká Spořitelna, Equa bank a MONETA Money Bank) nebo na kterékoliv pobočce Fortuny.
 • Po úspěšné ověření vaší identity získáte od Fortuny bonus 300 Kč zcela zdarma.
 • Pro získání druhého 200 % vstupního bonusu je nutné provést vklad na herní účet. Dobití vašeho herního provedete přes kreditní nebo debetní karty, bankovní převod nebo osobně na pobočce Fortuny.

Sázková kancelář Chance

Poslední sázkovou kanceláří, která nabízí bonusy na tipování pro MS v hokeji je Chance. Vaší registrací získáte automaticky nárok na širokou nabídku vstupních bonusů a přístup k zajímavým promo akcím a soutěžím v Chance, díky kterým můžete vyhrát peníze zadarmo. V nabídce Chance nechybí asijské handicapy a ani vyhledávaná funkce cash out.

Chance bonusy pro MS v ledním hokeji
Chance bonus 200 Kč bonus okamžitě po registraci zdarma bez vkladu
+ 100 % bonus do výše 2.000 Kč bonus bude uvolňován a připisován postupně 
Ověřit dostupnost bonusů
Promo akce k Mistrovství světa v hokeji
Miliony na ledu Soutěž zdarma o 3 miliony během MS
Tipsport spouští i další soutěže Také začíná i Tipcup a Tipbank

Více dostupných informací o vstupních Chance bonusech se můžete dočíst v naší recenzí Chance.

I Chance vás odmění svým věrnostním programem – Golden Club, ve kterém můžete použít vaše nasbírané věrnostní body (Goldeny) pro nákup kurzového zvýhodnění, uzavírání kurzových sázek či na úhradu dalších služeb nebo zboží z aktuální nabídky Chance.

Velkým plusem jsou i sportovní live streamy, které pravidelně vysílá sázková kancelář na své internetové televizí Chance TV. V nabídce online televize se aktuálně nachází tisíce přímých přenosů z nejlepších lig světa.  

Registrace v Chance s bonusem na MS hokej 2021

Jak se rychle a jednoduše zaregistrovat v Chance s bonusem na MS v hokeji? Stačí si prohlédnout našich pár užitečných kroků pro vytvoření registrace v Chance a ušetříte si kopec vašeho volného času. 

 • Na www.chance.cz se zaregistrujte. Po vyplnění formuláře vám přijde e-mail s potvrzujícím linkem.
 • Po kliknutí na tento link vás stránka přesměruje na web stránku Chance.cz, kde vám do pár vteřin přijde na vaše telefonní číslo SMS s přihlašovacími údaji. Všechny potřebné osobní údaje doplňte a přihlaste se do účtu.
 • Vaši registraci je třeba dokončit ověřením totožnosti buď online prostřednictvím Internet bankingu (Air Bank, Komerční banka, ČSOB, Česká Spořitelna, Equa bank a MONETA Money Bank) nebo osobně návštěvou na pobočce Chance. 
 • Po úspěšné registraci máte nárok na chance bonus zdarma (bonus bude vyplacený v Goldenech). Pro získání dalšího bonusu je třeba provést peněžní vklad.
 • Váš herní účet v Chance si můžete dobít přes bankovní převody, Paysafecard, Skrill, PayPal popřípadě můžete využít vklad na pobočce Chance.

Sázková kancelář Sazkabet

SazkaBet za ostatními sázkovými kancelářemi rozhodně nezaostává. V její nabídce najdete vynikající LIVE sázky včetně asijských handicapů. Kurzová nabídka Sazkabet je velmi bohatá nakolik kurzovou nabídku dodává SBtech. Kromě toho zde najdete i vyhledávané live streamy několika sportovních událostí.

Sazkabet bonusy pro MS v ledním hokeji
Bonus zdarma 500 Kč  po overení konta a vkladu na účet
+ 100 % bonus do výše 5.000 Kč bonus bude připisován postupně
Ověřit dostupnost bonusů
Promo akce k Mistrovství světa v hokeji
Soutěž MS v hokeji Dotace 1,5 milionů

Více informací o vstupních bonusech se můžete dočíst v naší recenzi SazkaBetu.

Za malou pozornost jistě stojí i mobilní aplikace SazkaBetu, v níž se nachází kompletní kurzová nabídka společně s oblíbenými živými přenosy na SazkaBet TV. V čem však Sazkabet výrazně zaostává je věrnostní program, který dodnes nenabízí pro své sázející hráče. Věříme, že v budoucnu nás Sazkabet překvapí svým novým věrnostním programem.

Registrace v Sazkabetu s bonusem pro MS v hokeji

Jak si vsadit na Mistrovství světa v ledním hokeji 2021? V Sazkabetu si na svého favorita zápasu můžete vsadit s jedinečnými bonusy pro MS v hokeji 2021. Pro získání bonusů je nutná registrace online herního účtu. Postupujte podle našeho návodu na registraci a získejte vstupní bonus za registraci zdarma.

 • Na www.sazka.cz vyplňte formulář a čekejte na e-mail (link s potvrzením).
 • Dalším krokem je ověření totožnosti prostřednictvím elektronického bankovnictví vybraných bank, dále zasláním kopie občanského průkazu nebo skrze vaši elektronickou občanku.
 • Druhým krokem je ověření vaší platební metody, kde je třeba provést první vklad na váš hráčský účet.
 • Po dobití vašeho herního účtu (100 Kč) získáte automaticky bonus 500 Kč a zároveň aktivujete i hlavní bonus!
 • Vklad na herní účet realizujte přes platební karty, bankovní převody, PayPal nebo na pobočce Sazky.

Společnost SYNOT TIP a její bonusy k MS v hokeji

I sázková kancelář SYNOT TIP vám má co nabídnout. SYNOT TIP nabízí jeden z nejvyšších vstupních bonusů. SYNOT TIP nabízí LIVE + předzápasové sázky na jednom tiketu, bohužel co se live streamů týče, tak ty tu aktuální nenajdete. Jejich přímé přenosy na SYNOT TV byly jen nedávno zrušeny.

SYNOT TIP bonusy pro MS v ledním hokeji
Stávka bez rizika v hodnote 500 Kč po ověření účtu a vkladu na účet
+ 500 benefit bodů  bonus za ověření totožnosti
+ 100% bonus do výše 10.000 Kč bonus bude připisován postupně
Ověřit dostupnost bonusů
Tipovací soutěž Hokejový maraton o 200.000 Kč

Kompletní přehled vstupních bonusů naleznete v naší recenzi SYNOT TIPU

Kromě lákavých vstupních bonusů můžete tipovat LIVE a reagovat tak na vývoj celého zápasu! Všichni nově registrovaní klienti získají automaticky členství ve věrnostním programu, který se nazývá Benefit Klub.

Registrace v SYNOT TIPU s bonusem pro MS v hokeji

Poradíme vám, jak se zaregistrovat s bonusem pro MS v hokeji 2021 v SYNOT TIPU. Postupujte podle našeho návodu na registraci a získejte všechny atraktivní bonusy na tipování.

 • Na www.synottip.cz vyplňte registrační formulář. Po vyplnění formuláře obdržíte SMS zprávu s ověřovacím kódem, který vložíte do formuláře.
 • Následně jste už ve svém kontě, kde musíte doplnit osobní údaje, ověřit identitu, nastavit platební metody a herní limity.
 • Ověření vaší identity je možné pomocí Internet bankingu vybraných bank, ověření prostřednictvím kurýra nebo ověření na pobočce SYNOT TIPU.
 • Bonus 500 Benefit bodů se aktivuje každému hráči po dokončení celé registrace.
 • Váš herní účet v SYNOT TIPU si dokážete dobít přes kartu, okamžitý převod, klasický bankovní převod nebo pobočku.

Nejčastější otázky a odpovědi

1️⃣ Mohu získat bonusy na MS v hokeji bez registrace?

Vstupní bonusy pro MS v hokeji mohou získat pouze registrovaní klienti uvedených sázkových kanceláří – Tipsport, Fortuna, Chance, Sazkabet a SYNOT TIP.

2️⃣ Je možné se zaregistrovat ve všech sázkových kancelářích a získat bonusy?

Registrace hráčského účtu je možná ve všech sázkových kancelářích, avšak vstupní bonusy jsou dostupné až po splnění uvedených podmínek v článku.

3️⃣ Ve které sázkové kanceláří se vyplatí vsadit na MS v hokeji 2021?

Všechny sázkové kanceláře mají ve své nabídce uzavírání sázek na MS v hokeji 2021. My vám doporučujeme vybrat si tu sázkovou kancelář, která nabízí vysoké bonusy za registraci např. sázkovou společnost Tipsport nebo Fortuna.

4️⃣ Která sázková kancelář nabízí bonus bez vkladu?

Bonus bez vkladu za registraci najdete například v sázkové kanceláří Fortuna, která vám připíše bonus bez vkladu ihned po dokončení registrace a ověření vaší totožnosti (300 Kč zdarma). 

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

300 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 300 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Za registraci získate 300 Kč zdarma a když vložíte 3.000 Kč získate dalších 6.000 Kč.

Betano bonus

300 Kč za registraci + 3.000 Kč bonus

300 Kč + vkladový bonus 3.000 Kč.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

nemám to overené, ale podla mna nikdy nemalo.
Oktagon na bet365
zdravím, skus to ešte raz zrozumitelnejšie napísať. Najprv pošleš peniaze z...
Mbank a bet365
Na betku sa dá podaná stávka zrušiť do 30min.ak niečo podám a zistím že mi...
Zrušenie stávky.