Sledujte další zápas Ľudovíta Kleina v UFC přes live stream zdarma! Klein vs Trizano (VIDEO)

Ľudovít Klein se pouští znovu do akce! Přečtěte si všechny důležité informace o jeho dalším připravovaném zápase na turnaji UFC společně s návodem jak sledovat live stream zápasu živě.

Klein vs Trizano 🥊 UFC FIGHT NIGHT – kurzy a live stream

Jediný slovenský MMA bojovník v UFC poznal jméno svého dalšího soupeře! Bude jím americký zápasník Mike Trizano, který je vítězem reality show The Ultimate Fighter. Plánovaný zápas by měl proběhnout již začátkem května, přičemž původně měl být Kleinův soupeř někdo úplně jiný. Španělský zápasník Ilja Topuria nejprve plánovaný zápas potvrdil, avšak vzápětí své rozhodnutí vzal zpět.

Lajoš momentálně za sebou táhne 8 výher v řadě, přičemž jeho poslední prohra byla právě s Angličanem Aidenem Leeom ještě v roce 2017. Nenechte si ujít tento napínavý souboj dvou skvělých MMA bojovníků, který může posunout talentovaného Kleina o příčku výše.

Přečtěte si všechny důležité informace o připravovaném zápase, které zahrnují aktuální kurzy, tip na vítěze zápasu, profily bojovníků jakož i všechny možnosti sledování zápasu Klein vs Trizano živě.

🥊 Událost UFC Fight Night
🤼‍♂️ Zápas Ľudovít Klein vs Mike Trizano
⚖️ Váhová kategorie Featherweight (pérová váha do 66 kg)
⏰ Datum a čas 08.05.2021 o 23:59 hod. 
🏟️ Místo konání UFC Apex v Las Vegas, Amerika
📺 TV vysílání Premier Sport
▶️ LIVE stream TV Tipsport Fortuna TV Chance TV

Proč se plánovaný zápas Klein vs Topuria zrušil?

Samotnému zápasu Klein vs Topuria předcházely slovní útoky na sociálních sítích, kde španělský zápasník poslal soukromou zprávu Kleinovi, v níž stálo: „Jsi slaboch, odpad a bojovník na steroidech, který mi může vázat tkaničky“.

Kleinova odpověď na sebe nenechala dlouho čekat: „Velice inteligentní správa od malé agresivní čivavy“. Po slovních přestřelkách překvapivě ze zápasu vycouval španělský zápasník Topuria a jeho novým náhradníkem se tak nakonec stal americký fighter Mike Trizano.

Termín a místo zápasu Klein vs Trizano

Plánovaný zápas Ľudovít Klein vs Mike Trizano by se měl konat už 08.05.2021 na dalším z turnajů UFC Fight Night. Dějištěm turnaje bude UFC Apex v americkém městě Las Vegas. MMA bojovníci budou bojovat ve váhové kategorií Featherweight (pérová váha do 66 kg).

Ľudovít „Lajoš” Klein a jeho kariéra

Ľudovít „MR. HIGHLIGHT“ Klein je první slovenský MMA zápasník, který se dokázal probojovat do světoznámé bojové organizace – UFC. V minulosti bojoval v známých bojových organizacích jako Oktagon, A-Fight nebo XFN. Kromě toho absolvoval i několik dalších zápasů v Rusku.

Jeho zápasová bilance je 19 odehraných zápasů, z nichž pouze 2 skončily prohrou. Kleinův poslední vítězný zápas byl s novozélandským bojovníkem Shanem Youngem v září roku 2020.

Klein momentálně trénuje pod dohledem jednoho z nejlepších MMA bojovníků a vítězem zápasu století – Attily Végha. Kromě Attily je jeho dalším trenérem i bývalý a uznávaný slovenský zápasník – Roman Kollár. Lajošovym velkým snem je se stát jedním z nejlepších a nejznámějších fighterů na světě.

Historie zápasů – MMA zápasy Ľudovíta Kleina (Lajoš Klein)
DatumPodujetíSoupeřKoloZpůsobVýsledek
2021
08.05. UFC Fight Night Mike Trizano 3 (5:00) DEC Prohra
2020
26.09. UFC 253 Shane Young 1 (1:16) KO Výhra
15.02. Oktagon Prime 3 Lukasz Sajewski 1 (3:49) TKO Výhra
2019
14.09. Oktagon 14 J. P. R. de Souza 3 (0:46) KO Výhra
08.06. Oktagon 12 Willian Lima 1 (2:27) TKO Výhra
2018
18.11. X Fight Nights 14 Arbi Mezhidov 3 (5:00) DEC Výhra
28.06. XFN 11 Kamil Selwa 2 (0:00) TKO Výhra
17.03. Oktagon 5 Matej Kuznik 4 (5:00) TKO Výhra
2017
12.11. Oktagon 4  Krzysztof Klaczek 1 (2:00) KO Výhra
14.10. Cage Warriors FCH 87 Aiden Lee 1 (2:34) SUB Prohra
24.06. Dark Night Vol. 2 Moric Besztercei 1 (4:56) SUB Výhra
13.05. ACB 60 Ah. Abdulkadirov 2 (0:44) SUB Výhra
01.04. ACB 56 Khusein Maltsagov 2 (3:29) KO Výhra
24.02. A-Fight MMA – 5 Igor Tarytsa 1 (4:58) KO Prohra
2016
09.04. Fight of Gladiators 5 Aleksandar Jankovic 1 (0:00) SUB Výhra
05.03. Hanuman Cup 30 Michal Stefek 1 (0:40) SUB Výhra
2015
26.09. Hanuman Cup 28 Samuel Ribansky 2 (0:00) SUB Výhra
04.07. Hanuman Cup 27 Adam Nemeth 1 (1:00) SUB Výhra
16.05. PCF 12 – POL vs. SVK Kamil Tarnawski 2 (1:35) SUB Výhra
20.12. PCF 11 YOUNG BLOOD Martin Mihalik 1 (0:27) SUB Výhra

Začátky Lajoša Kleina

K bojovým sportům se Lajoš dostal už jako 12-letý, když se začal potají věnovat boxu. Už od prvního tréninku věděl, že bojové sporty jsou něco, čemu se chce v budoucnu plně věnovat.

Po boxu přišlo na řadu další bojové umění tentokrát brazilské Jiu-Jitsu, kterému se Lajoš aktivně věnoval pod záštitou klubu Thomas Bilishich Martial Arts Academy. Ke svým bojovým uměním později přidal i thajský box, při kterém se poprvé setkal s amatérskou ligou MMA.

Ľudovít Klein v Oktagon MMA – 5 výher v řadě

Ve známé československé bojové organizací Oktagon se v letech 2017/2020 podařilo Kleinovi odehrát 5 úspěšných fighterských zápasů, které dokázal ukončit rychlým KO nebo TKO. Jeho soupeřmi byli v Oktagonu zápasníci: Lukasz Sajewski, Joao Rodrigues, Wilian Lima, Matěj Kuzník a Krzysztof Klaczek.

Podívejte se na předposlední Kleinův zápas v Oktagonu, na kterém jednomyslným KO zdolal svého brazilského soupeře Joaona Rodriguese.

Ľudovít Klein v UFC – debutový zápas

Lajošova vysněná cesta do prestižní organizace UFC nezačala zrovna nejlépe. Mnohokrát byl slovenský zápasník pouze náhradníkem na turnaji UFC a musel neustále čekat na svou příležitost.

Klein se v UFC poprvé představil na turnaji UFC 253: Adesanya vs. Costa, který se konal 26.09.2020. Kleinův soupeř byl Novozélanďan Shane Young. Slovenský zápasník předvedl v zápase debut jako z říše snů. Lajoš svůj první zápas v UFC ukončil rychlým KO hned v 1. kole.

V zápase Klein vs Young použil slovenský fighter jeho oblíbený highkick, který doprovázeli vytrvalé boxerské údery. Protože i v tomto případě byl Lajoš jen náhradníkem, tak měl na celkovou přípravu jen pár dní, během nichž musel dosáhnout požadovanou váhu. Klein to však nedokázal, měl mírnou nadváhu 1,8 kg a při své výhře tak nemohl dostat bonus za KO, které uštědřil Shaneovi Youngovi.

Podívejte se na vítězný zápas Klein vs Young, který slovenskému zápasníkovi přinesl velkou popularitu.

Klein vs Trizano - 2. zápas v UFC

Lajošův druhý zápas v UFC nedopadl zrovna nejlépe. Klein od začátku zápasu nebyl ve své kůži a to se podepsalo na konečném výsledku zápasu. Lajoš během celého zápasu jenom ustupoval a ničím Trizana bohužel nedokázal překvapit. Několik Kleinových fanoušků podotklo, že Lajoš je doslova překvapil svojí pasivitou až doslova ustrašeností v celém zápase. Obdiv proto připadl Trizanovi, který překvapivě dva roky neodehrál ani jeden zápas. Kleinův druhý zápas v UFC tak skončil prohrou na body.

Viz krátké video z odehraného zápasu Klein vs Trizano.

Mike Trizano a jeho profil

Mike „THE LONE WOLF“ Trizano je americký zápasník smíšených bojových umění, který se zviditelnil díky jeho úspěchu v reality show The Ultimate Fighter. V ní se stal šampionem 27. série. Americký bojovník měl poslední zápas před necelými dvěma lety, takže zápas s Kleinem bude jeho velký comeback. Mike Trizano se zúčastnil i dalších známých soutěží jako jsou Maverick MMA Lightweight Championship a Ring of Combat.

Mikeova zápasová bilance je jenom 9 odehraných zápasů, přičemž jeden zápas skončil prohrou s americkým zápasníkem Grantem Dawsonem.

Profily UFC zápasníků
Ľudovít KleinMike Trizano
Národnost slovenská americká
Věk 26 29
Výška 173 cm 180 cm
Váha 70 kg 70 kg
Počet zápasů 19 9
Výhry 17 8
Prohry 2 1

Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.

Aktuální kurzy a tip na vítěze zápasu

Ľudovít Klein je zkušený a vytrvalý zápasník, kterého je velmi těžké porazit, protože má obrovské zkušenosti z více bojových sportů. Jeho velkou předností jsou rychlé ruce, které se dokonale naučil ovládat při svém prvním bojovém sportu – boxu.

Naopak Mike Trizano je sice známý MMA fighter, ale ani zdaleka není v kleci tak zkušený jako Ľudovít Klein. Kromě toho dosáhl Mike většinu svých výher na bodové rozhodnutí. Trizano má oproti Kleinovi menší počet odehraných zápasů, což značí jen jedno – případná výhra na UFC FN by měla patřit Lajoši Kleinovi.

Pro plánovaný zápas Klein vs Trizano jsou aktuálně vypsané kurzy ve všech českých sázkových kancelářích. Kterému zápasníkovi fandíte vy? Prohlédněte si aktuální výšky kurzů a vsaďte si i vy na svého favorita zápasu zcela zdarma!

UFC FN: možnosti sledování Klein vs Trizano

Zjistěte, jaké jsou všechny možnosti sledování UFC Fight Night živě v televizi nebo online prostřednictvím dostupných live streamů.

TV sledování zápasu

Nejočekávanější zápas galavečera Klein vs Trizano si můžete prohlédnout na sportovním televizním kanálu Premier Sport, který od začátku roku 2021 pravidelně vysílá všechny turnaje prestižní bojové organizace UFC.

Klein vs Trizano živě na TV Tipsport

Připravovaný zápas si můžete vychutnat i online v internetové televizi TV Tipsport. Během sledování sportovního live streamu zápasu Klein vs Trizano si můžete uzavřít LIVE sázku na svého favorita a vyhrát peníze zdarma! Pro spuštění live streamu zápasu vám postačí pouze jednoduchá registrace účtu v Tipsportu, která nebude trvat více než 5 minut!

Nevíte jak spustit live stream zápasu Klein vs Trizano? Přesný návod jak sledovat sportovní livestream na TV Tipsport najdete na našich stránkách. Nezapomeňte, že stejně jako na počítači, můžete sledovat díky TV Tipsport UFC i na mobilu nebo tabletu!
Sledování všech přenosů je prvních 7 dní ZDARMA. Po této lhůtě vám stačí pretipovať 30 Kč za 30 dní.

Kromě toho si Tipsport pro všechny své nově registrované hráče připravil vkladový bonus společně s dalším bonusem bez vkladu v hodnotě 150 Kč (vstupní bonus vám Tipsport připíše v Netech, za které uzavřete jakoukoliv kurzovou sázku a případná výhra bude vaše již v reálných penězích – Kč). Na začátek tak získáte celkově 150 Netů zcela zdarma (100 Netů = 100 Kč). Bonusové peníze můžete ihned využít k uzavírání sportovních sázek.

Live stream Klein vs Trizano na Fortuna TV

Sázková kancelář Fortuna je generálním partnerem slovenského zápasníka Ľudovíta Kleina, takže není žádným překvapením, že live stream zápasu Klein vs Trizano si můžete prohlédnout na internetové online televizi Fortuna TV. I zde si můžete během sledování zápasu vsadit na svého favorita!

Fortuna umožňuje přes PC sledování více live streamů najednou a jejich live streamovací služba je na vysoké úrovně kvality. Kromě skvělých online streamů si jako nově registrovaný hráč můžete vybrat z pestré nabídky Fortuna bonusů.

Pro spuštění live streamu zápasu je potřebná registrace herního účtu ve Fortune, dále kladný zůstatek na herním účtu a nakonec nevyhodnocený tiket za posledních 7 dnů.

TOP sázkové kanceláře v ČR a bonusy
Sázková kancelářVstupní bonus + peníze zdarmaZískat bonus
50.000 Kč + 150 Kč zdarma Registrovat se
600 Kč + 300 Kč zdarma Registrovat se
2.000 Kč + 200 Kč zdarma Registrovat se
5.000 Kč + 500 Kč zdarma Registrovat se
10.000 Kč + 500 + 500 Kč zdarma Registrovat se

LIVE přenos Klein vs Trizano pomocí PPV

Poslední alternativou sledování zápasu je pomocí live streamů, které jsou volně dostupné na internetu. Mnozí fanoušci doporučují sledování zápasu prostřednictvím oficiálního PPV (Pay-Per-View), které je možné zakoupit na webové stránce bojové organizace UFC.

Na závěr se podívejte na krátké video k připravovanému zápasu Lajoš Klein vs Mike Trizano.

Nejčastější otázky a odpovědi

1️⃣ Kdy a kde se uskutečnízápas Klein vs Trizano?

Zápas se uskuteční v noci z 08. na 09.05.2021 v UFC Apex v Las Vegas. Oba zápasníci se proti sobě postaví na galavečeru UFC Fight Night.

2️⃣ Jaký je náš tip na vítěze zápasu?

Náš jednoznačný tip na vítěze zápasu je slovenský zápasník Ľudovít „Lajoš“ Klein.

3️⃣ Jaké jsou možnosti sledování zápasu?

Plánovaný zápas můžete sledovat živě na televizním kanálu Premier Sport. Kromě toho si zápas Klein vs Trizano můžete prohlédnout také pomocí bezplatného live streamu na TV Tipsport nebo Fortuna TV (kde je potřeba dodržet podmínky). Poslední možností je placená služba PPV.

4️⃣ Jaká je výše kurzů na připravovaný zápas?

Všechny aktuální kurzy pro připravovaný zápas si můžete prohlédnout v našem článku.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

J.Mesrine@azet.sk
Wonna betting tips
obchodovať s betfair, by sa malo stále dať nie betfair licenciu nemá a...
Betfair na slovensku
caute mate skusenost s 22bet? viem ze su to rusi ale ci sa tam da...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu
Copyright © 2011-2021 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt