Klein vs Smith v UFC – profily bojovníků, kurzy, tipy a vysílání zápasu živě

Ľudovít Klein se pouští znovu do akce! Přečtěte si informace o novém Lajošovém soupeři v UFC, kurzy na vítěze zápasu a kdo vysílá zápas.

Klein vs Smith 🥊 profily, termín, kurz a vysílání UFC 272 LIVE

První slovenský MMA bojovník v UFC poznal jméno svého dalšího soupeře! Bude jím americký zápasník Devonte Smith, který měl původně tento zápas odehrát proti Ericku Gonzalezovi, ale ten plánovaný zápas zrušil kvůli zranění nohy. Klein se tak stal novým náhradníkem za Gonzaleza.

UpozorněníFighterský zápas Klein vs Smith skončil výhrou slovenského zápasníka Lajoše Kleina, který Američana Smitha porazil na body.

Poslední Lajošův zápas v americké organizaci rozhodne o konci nebo o pokračování jeho bojové kariéry v UFC, jelikož jeho tři předchozí zápasy v UFC skončily dvěma prohrami a jen jednou výhrou.

Nenechte si ujít čtvrtý zápas Ľudovíta Kleina v UFC. V článku se dočtete všechny informace o připravovaném zápase, které zahrnují aktuální kurzy, tip na vítěze zápasu, profily bojovníků jakož i všechny možnosti sledování zápasu Klein vs Smith živě.


🥊 Událost UFC 272
🤼‍♂️ Zápas     Klein vs Smith
👉 Kurzy na zápas    2.24 1.59
⚖️ Váhová kategorie Lightweight (lehká váha do 70,3 kg)
⏰ Datum a čas 05.03.2022 o 23:59 hod. 
🏟️ Místo konání T-Mobile Arena v Las Vegas, Amerika
📺 TV vysílání Premier Sport
▶️ LIVE stream TV Tipsport Fortuna TV Chance TV
📢 Profily bojovníků Zobrazit
✅ Sázky (TIPY) na zápas Sázejte s námi
📝 Zápasy Ľudovíta Kleina Historie zápasů

Jak dopadl zápas Klein vs Landwehr?

Ľudovít Klein prohrál v UFC svůj druhý zápas v řadě. Divoký Landwehr překvapil Kleina svým taktickým přístupem. První kolo zápasu se neslo ve znamení Landwehre, který Kleina neustále překvapoval svými rukama, které držel netradičně vysoko a svým svazováním, díky kterému si dodal v zápase ještě více sebevědomí.

Ani ve druhém kole zápasu nás Lajoš nedokázal překvapit. Klein se už více nedokázal soustředit na Landwehrove údery a ze škrcení zvaného „Anakonda" unikl jen o vlásek. Po škrcení vyzkoušel Klein na Landwehre takedown, avšak neúspěšné. Další škrcení se stalo Kleinovi osudným. Klein prohrál ve 3. kole náhlou submisí v čase 2:22.

Kdy se uskuteční zápas Lajoše Kleina?

Zápas Ľudovít Klein vs Devonte Smith se uskuteční 05.03.2022 na turnaji UFC 272. Dějištěm turnaje bude T-Mobile Arena v americkém městě Las Vegas. MMA bojovníci budou bojovat ve váhové kategorii lightweight (lehká váha do 70,3 kg). V předchozích zápasech bojoval Klein ve váhové kategorii featherweight (pérová váha do 66 kg).

Vsaďte si ve Fortuně

Ľudovít „Lajoš” Klein a jeho kariéra

Ľudovít „MR. HIGHLIGHT“ Klein je první slovenský MMA zápasník, který se dokázal probojovat do světoznámé bojové organizace – UFC. V minulosti bojoval v známých bojových organizacích jako Oktagon, A-Fight nebo XFN. Kromě toho absolvoval i několik dalších zápasů v Rusku.

Jeho zápasová bilance je 19 odehraných zápasů, z nichž pouze 2 skončily prohrou. Kleinův poslední vítězný zápas byl s novozélandským bojovníkem Shanem Youngem v září roku 2020.

Klein momentálně trénuje pod dohledem jednoho z nejlepších MMA bojovníků a vítězem zápasu století – Attily Végha. Kromě Attily je jeho dalším trenérem i bývalý a uznávaný slovenský zápasník – Roman Kollár. Lajošovym velkým snem je se stát jedním z nejlepších a nejznámějších fighterů na světě.

Historie zápasů – MMA zápasy Ľudovíta Kleina (Lajoš Klein)
DatumPodujetíSoupeřKoloZpůsobVýsledek
2022
05.03. UFC 272 Devonte Smith 3 (5:00) DEC Výhra
2021
16.10. UFC Fight Night Nate Landwehr 3 (2:22) SUB Prohra
08.05. UFC Fight Night Mike Trizano 3 (5:00) DEC Prohra
2020
26.09. UFC 253 Shane Young 1 (1:16) KO Výhra
15.02. Oktagon Prime 3 Lukasz Sajewski 1 (3:49) TKO Výhra
2019
14.09. Oktagon 14 J. P. R. de Souza 3 (0:46) KO Výhra
08.06. Oktagon 12 Willian Lima 1 (2:27) TKO Výhra
2018
18.11. X Fight Nights 14 Arbi Mezhidov 3 (5:00) DEC Výhra
28.06. XFN 11 Kamil Selwa 2 (0:00) TKO Výhra
17.03. Oktagon 5 Matej Kuznik 4 (5:00) TKO Výhra
2017
12.11. Oktagon 4  Krzysztof Klaczek 1 (2:00) KO Výhra
14.10. Cage Warriors FCH 87 Aiden Lee 1 (2:34) SUB Prohra
24.06. Dark Night Vol. 2 Moric Besztercei 1 (4:56) SUB Výhra
13.05. ACB 60 Ah. Abdulkadirov 2 (0:44) SUB Výhra
01.04. ACB 56 Khusein Maltsagov 2 (3:29) KO Výhra
24.02. A-Fight MMA – 5 Igor Tarytsa 1 (4:58) KO Prohra
2016
09.04. Fight of Gladiators 5 Aleksandar Jankovic 1 (0:00) SUB Výhra
05.03. Hanuman Cup 30 Michal Stefek 1 (0:40) SUB Výhra
2015
26.09. Hanuman Cup 28 Samuel Ribansky 2 (0:00) SUB Výhra
04.07. Hanuman Cup 27 Adam Nemeth 1 (1:00) SUB Výhra
16.05. PCF 12 – POL vs. SVK Kamil Tarnawski 2 (1:35) SUB Výhra
20.12. PCF 11 YOUNG BLOOD Martin Mihalik 1 (0:27) SUB Výhra

Začátky Lajoša Kleina v MMA

K bojovým sportům se Lajoš dostal už jako 12-letý, když se začal potají věnovat boxu. Už od prvního tréninku věděl, že bojové sporty jsou něco, čemu se chce v budoucnu plně věnovat.

Po boxu přišlo na řadu další bojové umění tentokrát brazilské Jiu-Jitsu, kterému se Lajoš aktivně věnoval pod záštitou klubu Thomas Bilishich Martial Arts Academy. Ke svým bojovým uměním později přidal i thajský box, při kterém se poprvé setkal s amatérskou ligou MMA.

Ľudovít Klein v Oktagon MMA – 5 výher v řadě

Ve známé československé bojové organizací Oktagon se v letech 2017/2020 podařilo Kleinovi odehrát 5 úspěšných fighterských zápasů, které dokázal ukončit rychlým KO nebo TKO. Jeho soupeřmi byli v Oktagonu zápasníci: Lukasz Sajewski, Joao Rodrigues, Wilian Lima, Matěj Kuzník a Krzysztof Klaczek.

Podívejte se na předposlední Kleinův zápas v Oktagonu, na kterém jednomyslným KO zdolal svého brazilského soupeře Joaona Rodriguese.

Ľudovít Klein v UFC a jeho debutový zápas

Lajošova vysněná cesta do prestižní organizace UFC nezačala zrovna nejlépe. Mnohokrát byl slovenský zápasník pouze náhradníkem na turnaji UFC a musel neustále čekat na svou příležitost.

Klein se v UFC poprvé představil na turnaji UFC 253: Adesanya vs. Costa, který se konal 26.09.2020. Kleinův soupeř byl Novozélanďan Shane Young. Slovák předvedl v zápase debut jako z říše snů. Lajoš svůj první zápas v UFC ukončil rychlým KO hned v 1. kole.

V zápase Klein vs Young použil slovenský fighter jeho oblíbený highkick, který doprovázeli vytrvalé boxerské údery. Protože i v tomto případě byl Lajoš jen náhradníkem, tak měl na celkovou přípravu jen pár dní, během nichž musel dosáhnout požadovanou váhu. Klein to však nedokázal, měl mírnou nadváhu 1,8 kg a při své výhře tak nemohl dostat bonus za KO, které uštědřil Shaneovi Youngovi.

Podívejte se na vítězný zápas Klein vs Young, který slovenskému zápasníkovi přinesl velkou popularitu.

UFC: Klein vs Trizano – první prohra v UFC!

Druhý Kleinův zápas v UFC nedopadl zrovna nejlépe. Klein od začátku zápasu nebyl ve své kůži, a to se podepsalo na konečném výsledku zápasu. Lajos během celého zápasu jen ustupoval a ničím Trizana bohužel nedokázal překvapit.

Mnozí Kleinovi fanoušci podotkli, že Lajos jejich doslova překvapil svojí pasivitou až doslova ustráchanosťou v celém zápase. Obdiv proto připadl Trizanovi, který zápas vyhrál u všech rozhodčích na body.

Devonte Smith a jeho profil

Devonte „King Kage“ Smith je americký zápasník smíšených bojových umění, který v roce 2018 podepsal smlouvu s americkou bojovou organizací UFC. Američan má zápasovou bilanci 11 výher a 3 prohry. V UFC zatím odehrál 5 zápasů, přičemž 3 skončily výhrou a 2 prohrou.

Smith je známý tím, že své soupeře ukončuje rychlým KO nebo TKO. Na svém kontě má navíc připsaný i bonus za výkon večeře. Po změně jeho soupeře z Gonzalese na Kleina utrousil nevinnou poznámku „Stejný cíl, jiný soupeř“.

Profily UFC zápasníků
Ľudovít KleinDevonte Smith
Národnost slovenská americká
Věk 27 28
Výška 173 cm 175 cm
Váha 66 kg 70 kg
Počet zápasů 21 14
Výhry 17 11
Prohry 4 3

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.

Klein vs Smith kurzy na zápas (UFC kurzy)

Ľudovít Klein je zkušený a vytrvalý zápasník, kterého je velmi těžké porazit, protože má obrovské zkušenosti z více bojových sportů. Jeho velkou předností jsou rychlé ruce, které se dokonale naučil ovládat při svém prvním bojovém sportu – boxu.

Naopak Devonte Smith je velmi kvalitní striker, který jede v každém jednom zápase naplno. Jak sám uvádí, buď padne v zápase on, nebo jeho soupeř. Americký zápasník může Kleina v ringu určitě překvapit svými rychlými údery.

Zápasová bilance však hovoří v jasný prospěch slovenského zápasníka Lajoše Kleina, ovšem i americký zápasník Devonte Smith může v zápase svým výkonem překvapit. Pro mnohé fanoušky UFC je proto jasným vítězem zápasu Smith.

Pro plánovaný zápas Klein vs Smith jsou aktuálně vypsané kursy ve všech českých sázkových kancelářích. Kterému zápasníkovi fandíte vy? Podívejte se na aktuální výše kurzů a vsaďte si i vy na svého favorita zápasu zcela zdarma!

UFC FN: možnosti sledování Klein vs Smith

Zjistěte, jaké jsou všechny možnosti sledování UFC Fight Night živě v televizi nebo online prostřednictvím dostupných live streamů.

Lajoš Klein v TV (UFC LIVE)

Nejočekávanější zápas galavečera Klein vs Smith si můžete prohlédnout na sportovním televizním kanálu Premier Sport, který od začátku roku 2021 pravidelně vysílá všechny turnaje prestižní bojové organizace UFC.

Zápas Klein vs Smith živě na TV Tipsport

Připravovaný zápas si můžete vychutnat i online v internetové televizi TV Tipsport. Během sledování sportovního live streamu zápasu Klein vs Smith si můžete uzavřít LIVE sázku na svého favorita a vyhrát peníze zdarma! Pro spuštění live streamu zápasu vám postačí pouze registrace účtu v Tipsportu, která nebude trvat více než 5 minut!

Nevíte, jak spustit live stream zápasu Klein vs Smith? Přesný návod, jak sledovat sportovní livestream na TV Tipsport najdete na našich stránkách. Nezapomeňte, že stejně jako na počítači, můžete sledovat díky TV Tipsport UFC i na mobilu nebo tabletu!
Sledování všech přenosů je prvních 7 dní ZDARMA. Po této lhůtě vám stačí pretipovať 30 Kč za 30 dní.

Kromě toho si Tipsport pro všechny své nově registrované hráče připravil vkladový bonus společně s dalším bonusem bez vkladu v hodnotě 150 Kč (vstupní bonus vám Tipsport připíše v Netech, za které uzavřete jakoukoliv kurzovou sázku a případná výhra bude vaše již v reálných penězích – Kč).

Na začátek tak získáte celkově 150 Netů zcela zdarma (100 Netů = 100 Kč). Bonusové peníze můžete ihned využít k uzavírání sportovních sázek.

Live stream Klein vs Smith na Fortuna TV

Sázková kancelář Fortuna je generálním partnerem slovenského zápasníka Ľudovíta Kleina, takže není žádným překvapením, že live stream zápasu Klein vs Smith si můžete prohlédnout na internetové online televizi Fortuna TV. I zde si můžete během sledování zápasu vsadit na svého favorita!

Fortuna umožňuje přes PC sledování více live streamů najednou a jejich live streamovací služba je na vysoké úrovně kvality. Kromě skvělých online streamů si jako nově registrovaný hráč můžete vybrat z pestré nabídky Fortuna bonusů.

Pro spuštění live streamu zápasu je potřebná registrace herního účtu ve Fortuně, dále kladný zůstatek na herním účtu, a nakonec nevyhodnocený tiket za posledních 7 dnů.

TOP sázkové kanceláře v ČR a bonusy
Sázková kancelářVstupní bonus + peníze zdarmaZískat bonus
50.000 Kč + 500 Kč zdarma Tipsport.cz
600 Kč + 300 Kč zdarma iFortuna.cz
2.000 Kč + 200 Kč zdarma Chance.cz
5.000 Kč + 500 Kč zdarma SazkaBet.cz
10.000 Kč + 500 + 500 Kč zdarma SynotTip.cz

LIVE přenos Klein vs Smith pomocí PPV

Poslední alternativou sledování zápasu je pomocí live streamů, které jsou volně dostupné na internetu. Mnozí fanoušci doporučují sledování zápasu prostřednictvím oficiálního PPV (Pay-Per-View), které je možné zakoupit na webové stránce bojové organizace UFC.

TipNezapomeňte si prohlédnout všechny alternativy sledování UFC zápasu Klein vs Smith živě.

Online přenos zápasu na video portálu VOYO

Na konec zůstává poslední možnost sledování UFC zápasu, a to prostřednictvím placeného online přenosu na VOYO. Zápasy UFC můžete sledovat živě nebo kdykoliv ze záznamu.

Instagram Ľudovíta „Lajoše“ Kleina

Pokud chcete nahlédnout do soukromí populárního MMA bojovníka – Ľudovíta „Lajoše" Kleina, tak určitě byste měli začít sledovat jeho profil na Instagramu. Na účtu Lajoš Klein Instagram neustále přibývají nové fotky nebo videa z jeho náročných tréninků nebo fighterských zápasů v UFC.

Na závěr si prohlédněte video z předchozího zápasu Klein vs Landwehr.

Nejčastější otázky a odpovědi

1️⃣ Kdy a kde se uskuteční zápas Klein vs Smith?

Fighterský zápas by se měl uskutečnit již 05.03.2022 ve 23:59 hod. Zápas se bude odehrávat v T-Mobile Arena v americkém městě Las Vegas. Oba zápasníci se proti sobě postaví na galavečeři UFC 272.

2️⃣ Jaký je náš tip na vítěze zápasu?

Vítěze zápasu není jasné určit, avšak mírný náskok nejen v kurzech, ale také v celkové přípravě na zápas má americký bojovník Devante Smith.

3️⃣ Jaké jsou možnosti sledování zápasu?

Plánovaný zápas můžete sledovat živě na televizním kanálu Premier Sport. Kromě toho si zápas Klein vs Smith můžete prohlédnout také pomocí bezplatného live streamu na TV Tipsport nebo Fortuna TV (kde je potřeba dodržet podmínky). Poslední možností je placená služba PPV.

4️⃣ Jaká je výše kurzů na připravovaný zápas?

Všechny aktuální kurzy pro připravovaný zápas si můžete prohlédnout v našem článku.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

500 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 500 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 3.000 Kč. Fortuna vám dá dalších 6.00 Kč na vaše sázky.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

zdravím, na to slúži táto sekcia alternatívny link bet365
Zablokovaný účet na Bet365 (nedá sa doň prihlásiť)
J.Mesrine@azet.sk
Wonna betting tips
obchodovať s betfair, by sa malo stále dať nie betfair licenciu nemá a...
Betfair na slovensku