Klein vs Landwehr v UFC – profily bojovníků, kurzy, tipy a vysílání zápasu živě

Ľudovít Klein se pouští znovu do akce! Přečtěte si informace o novém Lajošovém soupeři v UFC, kurzy na vítěze zápasu a kdo vysílá zápas.

Klein vs Landwehr 🥊 profily, termín, kurz a vysílání UFC LIVE

První slovenský MMA bojovník v UFC poznal jméno svého dalšího soupeře! Bude jím americký zápasník Nate Landwehr, který svou bojovou kariéru odstartoval v ruské bojové organizací M-1 Global. Případná prohra by mohla mít pro Američana fatální důsledky – okamžitý konec v UFC! Zápas se odehraje již v říjnu tohoto roku.

Nenechte si ujít třetí zápas Ľudovíta Kleina v UFC. V článku se dočtete všechny informace o připravovaném zápase, které zahrnují aktuální kurzy, tip na vítěze zápasu, profily bojovníků jakož i všechny možnosti sledování zápasu Klein vs Landwehr živě.


🥊 Událost UFC Fight Night
🤼‍♂️ Zápas     Klein vs Landwehr
👉 Kurzy na zápas    1.24 3.67
⚖️ Váhová kategorie Featherweight (pérová váha do 66 kg)
⏰ Datum a čas 16.10.2021 o 22:40 hod. 
🏟️ Místo konání UFC Apex v Las Vegas, Amerika
📺 TV vysílání Premier Sport
▶️ LIVE stream TV Tipsport Fortuna TV Chance TV
📢 Profily bojovníků Zobrazit
✅ Sázky (TIPY) na zápas Sázejte s námi
📝 Zápasy Ľudovíta Kleina Historie zápasů

Jak dopadl zápas Klein vs Landwehr?

Ľudovít Klein prohrál v UFC svůj druhý zápas v řadě. Divoký Landwehr překvapil Kleina svým taktickým přístupem. První kolo zápasu se neslo ve znamení Landwehre, který Kleina neustále překvapoval svými rukama, které držel netradičně vysoko a svým svazováním, díky kterému si dodal v zápase ještě více sebevědomí.

Ani ve druhém kole zápasu nás Lajoš nedokázal překvapit. Klein se už více nedokázal soustředit na Landwehrove údery a ze škrcení zvaného „Anakonda" unikl jen o vlásek. Po škrcení vyzkoušel Klein na Landwehre takedown, avšak neúspěšné. Další škrcení se stalo Kleinovi osudným. Klein prohrál ve 3. kole náhlou submisí v čase 2:22.

Kdy se uskuteční zápas Lajoše Kleina?

Zápas Ľudovít Klein vs Nate Landwehr se uskuteční 16.10.2021 na dalším z turnajů UFC Fight Night. Dějištěm turnaje bude UFC Apex v americkém městě Las Vegas. MMA bojovníci budou bojovat ve váhové kategorií featherweight (pérová váha do 66 kg).

Ľudovít „Lajoš” Klein a jeho kariéra

Ľudovít „MR. HIGHLIGHT“ Klein je první slovenský MMA zápasník, který se dokázal probojovat do světoznámé bojové organizace – UFC. V minulosti bojoval v známých bojových organizacích jako Oktagon, A-Fight nebo XFN. Kromě toho absolvoval i několik dalších zápasů v Rusku.

Jeho zápasová bilance je 19 odehraných zápasů, z nichž pouze 2 skončily prohrou. Kleinův poslední vítězný zápas byl s novozélandským bojovníkem Shanem Youngem v září roku 2020.

Klein momentálně trénuje pod dohledem jednoho z nejlepších MMA bojovníků a vítězem zápasu století – Attily Végha. Kromě Attily je jeho dalším trenérem i bývalý a uznávaný slovenský zápasník – Roman Kollár. Lajošovym velkým snem je se stát jedním z nejlepších a nejznámějších fighterů na světě.

Historie zápasů – MMA zápasy Ľudovíta Kleina (Lajoš Klein)
DatumPodujetíSoupeřKoloZpůsobVýsledek
2021
16.10. UFC Fight Night Nate Landwehr 3 (2:22) SUB Prohra
08.05. UFC Fight Night Mike Trizano 3 (5:00) DEC Prohra
2020
26.09. UFC 253 Shane Young 1 (1:16) KO Výhra
15.02. Oktagon Prime 3 Lukasz Sajewski 1 (3:49) TKO Výhra
2019
14.09. Oktagon 14 J. P. R. de Souza 3 (0:46) KO Výhra
08.06. Oktagon 12 Willian Lima 1 (2:27) TKO Výhra
2018
18.11. X Fight Nights 14 Arbi Mezhidov 3 (5:00) DEC Výhra
28.06. XFN 11 Kamil Selwa 2 (0:00) TKO Výhra
17.03. Oktagon 5 Matej Kuznik 4 (5:00) TKO Výhra
2017
12.11. Oktagon 4  Krzysztof Klaczek 1 (2:00) KO Výhra
14.10. Cage Warriors FCH 87 Aiden Lee 1 (2:34) SUB Prohra
24.06. Dark Night Vol. 2 Moric Besztercei 1 (4:56) SUB Výhra
13.05. ACB 60 Ah. Abdulkadirov 2 (0:44) SUB Výhra
01.04. ACB 56 Khusein Maltsagov 2 (3:29) KO Výhra
24.02. A-Fight MMA – 5 Igor Tarytsa 1 (4:58) KO Prohra
2016
09.04. Fight of Gladiators 5 Aleksandar Jankovic 1 (0:00) SUB Výhra
05.03. Hanuman Cup 30 Michal Stefek 1 (0:40) SUB Výhra
2015
26.09. Hanuman Cup 28 Samuel Ribansky 2 (0:00) SUB Výhra
04.07. Hanuman Cup 27 Adam Nemeth 1 (1:00) SUB Výhra
16.05. PCF 12 – POL vs. SVK Kamil Tarnawski 2 (1:35) SUB Výhra
20.12. PCF 11 YOUNG BLOOD Martin Mihalik 1 (0:27) SUB Výhra

Začátky Lajoša Kleina v MMA

K bojovým sportům se Lajoš dostal už jako 12-letý, když se začal potají věnovat boxu. Už od prvního tréninku věděl, že bojové sporty jsou něco, čemu se chce v budoucnu plně věnovat.

Po boxu přišlo na řadu další bojové umění tentokrát brazilské Jiu-Jitsu, kterému se Lajoš aktivně věnoval pod záštitou klubu Thomas Bilishich Martial Arts Academy. Ke svým bojovým uměním později přidal i thajský box, při kterém se poprvé setkal s amatérskou ligou MMA.

Ľudovít Klein v Oktagon MMA – 5 výher v řadě

Ve známé československé bojové organizací Oktagon se v letech 2017/2020 podařilo Kleinovi odehrát 5 úspěšných fighterských zápasů, které dokázal ukončit rychlým KO nebo TKO. Jeho soupeřmi byli v Oktagonu zápasníci: Lukasz Sajewski, Joao Rodrigues, Wilian Lima, Matěj Kuzník a Krzysztof Klaczek.

Podívejte se na předposlední Kleinův zápas v Oktagonu, na kterém jednomyslným KO zdolal svého brazilského soupeře Joaona Rodriguese.

Ľudovít Klein v UFC a jeho debutový zápas

Lajošova vysněná cesta do prestižní organizace UFC nezačala zrovna nejlépe. Mnohokrát byl slovenský zápasník pouze náhradníkem na turnaji UFC a musel neustále čekat na svou příležitost.

Klein se v UFC poprvé představil na turnaji UFC 253: Adesanya vs. Costa, který se konal 26.09.2020. Kleinův soupeř byl Novozélanďan Shane Young. Slovák předvedl v zápase debut jako z říše snů. Lajoš svůj první zápas v UFC ukončil rychlým KO hned v 1. kole.

V zápase Klein vs Young použil slovenský fighter jeho oblíbený highkick, který doprovázeli vytrvalé boxerské údery. Protože i v tomto případě byl Lajoš jen náhradníkem, tak měl na celkovou přípravu jen pár dní, během nichž musel dosáhnout požadovanou váhu. Klein to však nedokázal, měl mírnou nadváhu 1,8 kg a při své výhře tak nemohl dostat bonus za KO, které uštědřil Shaneovi Youngovi.

Podívejte se na vítězný zápas Klein vs Young, který slovenskému zápasníkovi přinesl velkou popularitu.

UFC: Klein vs Trizano – první prohra v UFC!

Druhý Kleinův zápas v UFC nedopadl zrovna nejlépe. Klein od začátku zápasu nebyl ve své kůži, a to se podepsalo na konečném výsledku zápasu. Lajos během celého zápasu jen ustupoval a ničím Trizana bohužel nedokázal překvapit.

Mnozí Kleinovi fanoušci podotkli, že Lajos jejich doslova překvapil svojí pasivitou až doslova ustráchanosťou v celém zápase. Obdiv proto připadl Trizanovi, který zápas vyhrál u všech rozhodčích na body.

Nate Landwehr a jeho profil

Nate „THE TRAIN“ Landwehr je americký zápasník smíšených bojových umění, který svou bojovou kariéru odstartoval v ruské bojové organizaci M-1 Global. Landwehr v této bojové organizací stihl obhájit dva mistrovské tituly pérové váhy a sklidil úspěch iv dalších mistrovstvích Gladiator of the Cage a 3FC Featherweight Championship.

Od roku 2020 působí v bojové organizací UFC. Nateova zápasová bilance je 18 odehraných zápasů, z nichž jen 4 zápasy skončily prohrou.

Profily UFC zápasníků
Ľudovít KleinNate Landwehr
Národnost slovenská americká
Věk 26 33
Výška 173 cm 175 cm
Váha 66 kg 66 kg
Počet zápasů 19 18
Výhry 17 14
Prohry 2 4

Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.

Klein vs Landwehr kurzy na zápas

Ľudovít Klein je zkušený a vytrvalý zápasník, kterého je velmi těžké porazit, protože má obrovské zkušenosti z více bojových sportů. Jeho velkou předností jsou rychlé ruce, které se dokonale naučil ovládat při svém prvním bojovém sportu – boxu.

Naopak Nate Landwehr je starší a zkušenější bojovník, který má velkou šanci Lajoše Kleina porazit. Velkou zajímavostí je zejména to, že Landwehr zůstává ve svých zápasech výlučně ve stoje a žádného svého soupeře dosud neporazil submisi.

Zápasová bilance však hovoří v jasný prospěch slovenského zápasníka Lajoše Kleina, který má mírný náskok vůči Natemu Landwehru. Případná výhra by proto měla připadnout Slováku Kleinovi.

Pro plánovaný zápas Klein vs Landwehr jsou aktuálně vypsané kursy ve všech českých sázkových kancelářích. Kterému zápasníkovi fandíte vy? Podívejte se na aktuální výše kurzů a vsaďte si i vy na svého favorita zápasu zcela zdarma!

UFC FN: možnosti sledování Klein vs Landwehr

Zjistěte, jaké jsou všechny možnosti sledování UFC Fight Night živě v televizi nebo online prostřednictvím dostupných live streamů.

Lajoš Klein v TV (UFC LIVE)

Nejočekávanější zápas galavečera Klein vs Landwehr si můžete prohlédnout na sportovním televizním kanálu Premier Sport, který od začátku roku 2021 pravidelně vysílá všechny turnaje prestižní bojové organizace UFC.

Zápas Klein vs Landwehr živě na TV Tipsport

Připravovaný zápas si můžete vychutnat i online v internetové televizi TV Tipsport. Během sledování sportovního live streamu zápasu Klein vs Landwehr si můžete uzavřít LIVE sázku na svého favorita a vyhrát peníze zdarma! Pro spuštění live streamu zápasu vám postačí pouze registrace účtu v Tipsportu, která nebude trvat více než 5 minut!

Nevíte, jak spustit live stream zápasu Klein vs Landwehr? Přesný návod, jak sledovat sportovní livestream na TV Tipsport najdete na našich stránkách. Nezapomeňte, že stejně jako na počítači, můžete sledovat díky TV Tipsport UFC i na mobilu nebo tabletu!
Sledování všech přenosů je prvních 7 dní ZDARMA. Po této lhůtě vám stačí pretipovať 30 Kč za 30 dní.

Kromě toho si Tipsport pro všechny své nově registrované hráče připravil vkladový bonus společně s dalším bonusem bez vkladu v hodnotě 150 Kč (vstupní bonus vám Tipsport připíše v Netech, za které uzavřete jakoukoliv kurzovou sázku a případná výhra bude vaše již v reálných penězích – Kč).

Na začátek tak získáte celkově 150 Netů zcela zdarma (100 Netů = 100 Kč). Bonusové peníze můžete ihned využít k uzavírání sportovních sázek.

Live stream Klein vs Landwehr na Fortuna TV

Sázková kancelář Fortuna je generálním partnerem slovenského zápasníka Ľudovíta Kleina, takže není žádným překvapením, že live stream zápasu Klein vs Landwehr si můžete prohlédnout na internetové online televizi Fortuna TV. I zde si můžete během sledování zápasu vsadit na svého favorita!

Fortuna umožňuje přes PC sledování více live streamů najednou a jejich live streamovací služba je na vysoké úrovně kvality. Kromě skvělých online streamů si jako nově registrovaný hráč můžete vybrat z pestré nabídky Fortuna bonusů.

Pro spuštění live streamu zápasu je potřebná registrace herního účtu ve Fortuně, dále kladný zůstatek na herním účtu, a nakonec nevyhodnocený tiket za posledních 7 dnů.

TOP sázkové kanceláře v ČR a bonusy
Sázková kancelářVstupní bonus + peníze zdarmaZískat bonus
50.000 Kč + 150 Kč zdarma Registrovat se
600 Kč + 300 Kč zdarma Registrovat se
2.000 Kč + 200 Kč zdarma Registrovat se
5.000 Kč + 500 Kč zdarma Registrovat se
10.000 Kč + 500 + 500 Kč zdarma Registrovat se

LIVE přenos Klein vs Landwehr pomocí PPV

Poslední alternativou sledování zápasu je pomocí live streamů, které jsou volně dostupné na internetu. Mnozí fanoušci doporučují sledování zápasu prostřednictvím oficiálního PPV (Pay-Per-View), které je možné zakoupit na webové stránce bojové organizace UFC.

TipNezapomeňte si prohlédnout všechny alternativy sledování UFC zápasu Klein vs Landwehr živě.

Online přenos zápasu na video portálu VOYO

Na konec zůstává poslední možnost sledování UFC zápasu, a to prostřednictvím placeného online přenosu na VOYO. Zápasy UFC můžete sledovat živě nebo kdykoliv ze záznamu.

Instagram Ľudovíta „Lajoše“ Kleina

Pokud chcete nahlédnout do soukromí populárního MMA bojovníka – Ľudovíta „Lajoše" Kleina, tak určitě byste měli začít sledovat jeho profil na Instagramu. Na účtu Lajoš Klein Instagram neustále přibývají nové fotky nebo videa z jeho náročných tréninků nebo fighterských zápasů v UFC.

Na závěr se podívejte na krátké video k připravovanému zápasu Lajoš Klein vs Nate Landwehr.

Nejčastější otázky a odpovědi

1️⃣ Kdy a kde se uskuteční zápas Klein vs Landwehr?

Fighterský zápas by se měl uskutečnit již 16.10.2021 o 22:40 hod. Zápas se bude odehrávat v UFC Apex v americkém městě Las Vegas. Oba zápasníci se proti sobě postaví na galavečeru UFC Fight Night.

2️⃣ Jaký je náš tip na vítěze zápasu?

Náš jednoznačný tip na vítěze zápasu je slovenský zápasník Ľudovít „Lajoš“ Klein.

3️⃣ Jaké jsou možnosti sledování zápasu?

Plánovaný zápas můžete sledovat živě na televizním kanálu Premier Sport. Kromě toho si zápas Klein vs Landwehr můžete prohlédnout také pomocí bezplatného live streamu na TV Tipsport nebo Fortuna TV (kde je potřeba dodržet podmínky). Poslední možností je placená služba PPV.

4️⃣ Jaká je výše kurzů na připravovaný zápas?

Všechny aktuální kurzy pro připravovaný zápas si můžete prohlédnout v našem článku.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy