Vsaďte si na prvního Slováka v UFC už tento víkend! Klein vs Young v UFC253

První slovenský MMA zápasník, který se dokázal probojovat do Ultimate Fighting Champions se chystá odehrát svůj první oficiální zápas, ve kterém se setká s profesionálním bojovníkem Shanea Youngem.

UFC 253: Klein vs Young - informace o zápase a LIVE STREAM

Už tento víkend se plánuje odehrát zápas v muší váze (Featherweight) mezi prvním slovenským UFC bojovníkem Ludvíkem Kleinem a známým novozélandským MMA zápasníkem Shanea Youngem.

Ľudovít Klein vstupuje do tohto zápasu ako náhradník, pretože u predchádzajúceho protivníka novozélanďana Shanea Younga sa potvrdil pozitívny test na corona vírus. Pre slovenského UFC bojovníka Lajoša Kleina je však značnou nevýhodou, že vstupuje do tohto zápasu ako náhradník, pretože musí čeliť krátkej časovej dobe na prípravu.

Prečítajte si aktuálne informácie o pripravovanom zápase, ako aj viaceré možnosti sledovania tohto zápasu. V článku vám predstavíme profily jednotlivých bojovníkov vrátane jednoznačného tipu na víťaza zápasu.

UFC 253: termín zápasu Klein vs Young

Termín zápasu Klein vs Young je stanoven na 27.09.2020 o 2:15 (ze soboty na neděli). Akci UFC 253 se bude konat ve Spojených Arabských Emirátech. Hlavní kartou této akce však nadále zůstává zápas Adesanya vs Costa.

Základní informace a vizitky MMA zápasníků

Ľudovít "Lajos" Klein je vynikající MMA zápasník, který začal již v dětství aktivně věnovat více bojovým sportům jako např. mixed martial arts, box nebo brazilian jiu-jitsu. Za jeho první největší úspěch se považuje získání titulu na Mistrovství Slovenska v boxu. Na své konto si stihl připsat až 18 odehraných zápasů, přičemž pouze 2 odehrané zápasy skončily jeho prohrou. Na tento připravovaný zápas ho navíc trénuje slovenský šampion Bellatoru - Attila Végh.

Shane "Sugar" Young je profesionální zápasník UFC, který momentálně soutěží v divizi muší váhy (Featherweight). Největší zajímavostí tohoto bojovníka je to, že patří k maorské kmeni, který je znám pod názvem Ngāt Kahungunu. Shane Young stihl celkem odehrát 17 zápasů, ve kterých se mu podařilo 13krát zvítězit nad jeho protivníky.

Profily bojovníků
bojovníci Ľudovít Klein Shane Young
národnost slovenská novozélandská
věk 25 27
výška 173 cm 173 cm
váha 70 kg 66 kg
počet odehraných zápasů 18 17
výhry 16 13
prohry 2 4

Jak se připravuje nováček UFC na souboj proti Youngovi? Video sestřihy z přípravy Lajos Kleina na jeho první zápas v turnaji UFC.

Tip na vítěze zápasu Klein vs Young

Dokáže zvítězit nováček UFC Lajos Klein nad ostříleným UFC zápasníkem Shanea Youngem? V sázkové kanceláři Tipsport je na Ľudovíta Kleina vypsán kurz 1.80, přičemž na jeho protivníka Shanea Younga je vypsán kurz ve výši 1.90. Už ze samotných výsledků jednotlivých kurzů vyplývá, že větší šance na výhru dávají sázející právě slovenskému Kleinovi.

Náš jednoznačný tip na vítěze je Ľudovít Klein, který má za sebou větší počet odehraných zápasů a menší počet proher. Kromě toho je tento slovenský fighter známý i svými rychlými a hlavně nepředvídatelnými kombinacemi, díky kterým dokáže svého soupeře velmi jednoduše dostat k zemi.

Vsaďte si i vy na svého favorita zápasu a viz aktuální výšku kurzů na připravovaný zápas Klein vs Young v Tipsporte.

UFC 253: možnosti sledování zápasu

Český diváci si mohou vychutnat sledování zápasu Klein vs Young na televizní stanici Nova Sport 2, která bude vysílat přímý přenos z turnaje UFC 253 (vysílání Preliminary Card + hlavní karta).

Pokud nemáte televizní program Nova Sport 2, tak můžete vyzkoušet sledování zápasu na internetu pomocí různých live streamů, které by měly být k dispozici zcela zdarma (s obtěžující reklamou).

Poslední možností sledování zápasu je prostřednictvím PPV (Pay-Per-View). Tato služba umožňuje sledování zápasu pomocí livestreamu, který je možné zakoupit přes oficiální webovou stránku UFC Fight Pass.

Nejčastější otázky a odpovědi

Jaký je termín zápasu Klein vs Young?

27.09.2020 v časných ranních hodinách. Proto by a měl uvádět datum 26.9.2020 (sobota).

Kdo je favoritem resp. jaký je náš tip na zápas?

Ľudovít “Lajoš” Klein

Kde můžete sledovat turnaj UFC 253?

Na televizním programu Nova Sport 2 nebo na dostupných internetových live streamech prostřednictvím PPV (UFC Fight Pass).

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 3.000 Kč. Fortuna vám dá dalších 6.00 Kč na vaše sázky.

Betano bonus

300 Kč zdarma + 3.000 Kč bonus

Sázejte v nové sázkové kanceláři s českou licencí.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

Dakujem
Zablokovaný účet na Bet365 (nedá sa doň prihlásiť)
J.Mesrine@azet.sk
Wonna betting tips
obchodovať s betfair, by sa malo stále dať nie betfair licenciu nemá a...
Betfair na slovensku