Kde se můžete dívat na live stream z US Open 2022 živě a bez reklam?

Chcete sledovat US Open live stream bez poplatků a reklam? Přímé přenosy z tenisu zdarma vám přinášejí jen některé sázkové kanceláře. Všechny informace o online přenosu naleznete v článku.

US Open 2022 ▶️ LIVE stream + TV a online přenos

Na konci srpna začíná poslední tenisový grandslam sezóny – US Open. Před ním se odehráli Australian Open, dále French Open (Roland Garros) a nakonec Wimbledon. Kromě toho, že můžete sledovat tenisové zápasy v televizi, tak můžete využívat také live stream v sázkových kancelářích, který je zcela zdarma.

Dnes skoro každá lepší sázková kancelář, která nabízí přímé přenosy má zakoupená vysílací práva i pro ATP a WTA turnaje, menší turnaje, tak pro aktuálně hraný grandslam US Open 2022.

Na TV Tipsport můžete sledovat tenisový turnaj US Open 2022 zdarma a bez reklam.

Níže si můžete prohlédnout všechny možnosti kde sledovat tenis US Open live a bez poplatků. My doporučujeme dívat grandslam přes live stream sázkových kanceláří.

🎾 Událost US Open 2022
⏰ Termín události 29. 08. – 11. 09. 2022
▶️ LIVE stream TV Tipsport Fortuna TV Chance TV
✅ Online přenos Eurosport Player
📺 TV přenos Eurosport 1, 2
👉 Kurzy na US Open zobrazit

Kde sledovat US Open 2022 přes live stream zdarma?

Jak jsme zmiňovali výše, tak kromě přímého přenosu v TV se dá dívat na tenisový turnaj i přes live stream sázkových kanceláří. US Open live si můžete prohlédnout živě přes online televize Tipsport TV, Fortuna TV nebo Chance TV. Každá sázková kancelář má své podmínky, které je třeba splnit, pokud si chcete prohlédnout online US Open 2022.

Tenisový grandslam US Open live na TV Tipsport

Pokud si chcete prohlédnout všechny zápasy US Open 2022 zcela zdarma, doporučujeme vám sázkovou kancelář Tipsport. Ta má ve své nabídce sportovní přenosy bez jakéhokoli poplatku (prvních 7 dní), které vysílá na své online televizi Tipsport TV

Chcete-li sledovat tenis US Open i po 7 dnech, tak se musíte stát aktivním tipérem, který alespoň jednou měsíčně uzavře libovolnou kurzovou sázku v minimální hodnotě 150 Kč.

Sledovat US Open 2022 živě na Tipsport TV
Při registraci v Tipsportu navíc získáte 150 Kč zdarma pro první tipování

Skvělou výhodou takového účtu v sázkové kanceláři je hlavně to, že jako noví hráč máte nárok na bonus za registraci, který můžete využít k uzavírání live sázek, které vám mohou pomoci vyhrát peníze zdarma.

Návod, jak sledovat US Open 2022 online na TV Tipsport ZDARMA a bez reklam!

Pro spuštění live streamu je třeba splnit jednoduché podmínky:

 1. Vytvoření registrace na webu tipsport.cz a následné ověření totožnosti. S registrací účtu v Tipsportu vám může pomoci i náš rychlý návod k registraci.
 2.  Po úspěšné registraci a přihlášení do vašeho účtu máte k dispozici bezplatné sledování sportovních live streamů po dobu 7 dnů na online televizi Tipsport TV.
 3. Zápasy US Open 2022 naleznete na webu Tipsportu pod samostatnou kategorií „TV“ nebo „LIVE“. Po kliknutí na jednu z těchto dvou kategorií si už jen najdete a vyberete zápas, na který se chcete dívat.
Co dělat po vypršení 7denní lhůty pro bezplatné sledování sportovních live streamů na Tipsport TV?

Po uplynutí 7 dnů můžete sledovat sportovní live streamy i nadále, pokud patříte do skupiny aktivních tipérů, což znamená, že alespoň jednou měsíčně musíte uzavřít jakoukoli kurzovou sázku v min. hodnotě 30 Kč (např. uzavřít 3 sázky po 10 Kč).

Tenisový turnaj US Open 2022 online na Fortuna TV

Na poslední tenisový grandslam se dá také dívat v sázkové kanceláři Fortuna prostřednictvím její internetové televize Fortuna TV. I v této sázkové kanceláři je ovšem nutné splnit podmínky pro spuštění live streamu z US Open 2022.

Online vysílání tenisového turnaje US Open (včetně finále) je dostupné pro všechny registrované klienty Fortuny, kteří:

 • mají kladný zůstatek na herním účtu (může být i 1 Kč),
 • budou mít plně ověřený herní účet

Sázková kancelář Fortuna nabízí svým registrovaným hráčům kromě přímých přenosů bez reklam i vstupní bonus za registraci, který lze využít pro sázení a také pro hru v online casinu Fortuna, kde na vás čekají online automaty a rulety.

Spustit live stream z US Open na Fortuna TV 
Aktuálně rozdává Fortuna bonus 300 Kč jen za ověření registrace
Návod, jak spustit US Open 2022 live na Fortuna TV

Pro spuštění tenisového turnaje musíte splnit následující podmínky:

 1. Registrace na webu ifortuna.cz a následné ověření totožnosti. S registrací účtu ve Fortuně vám může pomoci náš návod k registraci.
 2. Po přihlášení do vašeho účtu je třeba realizovat první vklad a samozřejmě také podat první libovolnou kurzovou sázku.
 3. Tenisový grandslam a jeho zápasy naleznete na webu Fortuny pod samostatnou kategorií „LIVE“, kde po kliknutí na tuto kategorii se vám ukáže celá nabídka jejích zápasů. Potom už stačí jen kliknout na trojúhelníkovou ikonu „STREAMY“.

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
 • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
 • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
 • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.

Online vysílání tenisu živě na Eurosport Player

Zápasy ze čtvrtého grandslamu se dají dívat i pomocí online placené služby Eurosport Player. Cena přenosu se pohybuje kolem 129 Kč (měsíčně) a 639 Kč (ročně).

Jak sledovat turnaj US Open 2022 přes mobil

Poslední alternativou je sledování přímých přenosů tenisu US Open pomocí mobilních aplikací sázkových kanceláří. Po stažení mobilní aplikace Tipsport nebo mobilní appky Fortuna máte k dispozici online přenosy ze zápasů US Open 2022.

Během sledování tenisu živě a zdarma máte skvělou šanci reagovat na aktuální vývoj zápasu. A to tak, že můžete využít funkci cash out (předčasné vyplacení tiketu).

Přímý přenos US Open živě na TV Tipsport.

Využijte speciální bonusy sázkových kanceláří na tenisový grandslam US Open 2022

Se sledováním tenisových zápasů je spojeno i sportovní sázení. nes nabízejí sázkové různé typy sázek, které jsou velmi zajímavé, a hlavně všechny zápasy můžete sázet live míček po míčku resp. gem po gamu. V tabulce vám přinášíme aktuální bonusy, které jsou zcela zdarma (stačí si ověřit identitu).

Některé sázkové kanceláře mají více bonusů, proto doporučujeme prohlédnout bonusovou tabulku s kompletním přehledem bonusů. Naleznete tam bonusy bez vkladů, vkladové bonusy nebo sázky bez rizika seřazené podle výhodnosti s kompletními podmínkami.

TOP sázkové kanceláře v ČR a bonusy
Sázková kancelářVstupní bonus + peníze zdarmaZískat bonus
50.000 Kč + 300 Kč zdarma Tipsport.cz
6.000 Kč + 300 Kč zdarma iFortuna.cz
2.000 Kč + 200 Kč zdarma Chance.cz
5.000 Kč + 500 Kč zdarma SazkaBet.cz
10.000 Kč + 500 + 500 Kč zdarma SynotTip.cz

Nejčastější dotazy a odpovědi

1️⃣ Musíte platit za přímý přenos US Open 2022?

Pokud se zaregistrujete na tipsport.cz, tak prvních 7 dní máte k dispozici sledování sportovních live streamů zcela zdarma. Potom je třeba podat sázky za 30 Kč alespoň jednou měsíčně.

2️⃣ Bude vysílán live stream ze všech zápasů tenisového turnaje US Open?

Při zápasech hlavního turnaje US Open 2022 bude většina zápasů vysílána živě. Stačí mít pouze účet v Tipsportu nebo ve Fortuně.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

300 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 300 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Za registraci získate 300 Kč zdarma a když vložíte 3.000 Kč získate dalších 6.000 Kč.

Betano bonus

300 Kč za registraci + 3.000 Kč bonus

300 Kč + vkladový bonus 3.000 Kč.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

nemám to overené, ale podla mna nikdy nemalo.
Oktagon na bet365
zdravím, skus to ešte raz zrozumitelnejšie napísať. Najprv pošleš peniaze z...
Mbank a bet365
Na betku sa dá podaná stávka zrušiť do 30min.ak niečo podám a zistím že mi...
Zrušenie stávky.