Oktagon TV přes online televizi TV Tipsport

Vyzkoušejte bezplatné online sledování zápasů Oktagonu. Přečtěte si jaké jsou podmínky pro spuštění live streamu na TV Tipsport.

Jak sledovat ▶️ live stream Oktagon 23 na TV Tipsport a získat zdarma 150 Kč

Oktagon vám přináší ty nejlepší zápasy ze světa MMA.

Zajímá vás, kdo se představí na nejbližší akci Oktagon 23? Doporučujeme vám přečíst si náš článek.

Oktagon je jednoznačně nejúspěšnější organizací na Slovensku a Česku – vždyť měl na svědomí i legendární zápas století, ve kterém se utkali Karlos Vémola a Attila Végh.

Jste fanoušci Oktagonu a rádi sledujete přímé přenosy ze zápasů živě? Pokud chcete vědět jak sledovat Oktagon 23 živě, tak jednou z nejlepších alternativ je mít účet v sázkové kanceláři Tipsport, kde můžete spustit bezplatně Oktagon live stream.

Oktagon na Tipsport TV
Oktagon LIVE už v televizi neuvidítePodle slov samotného Ondřeje Novotného v MMA letem světem 183. nedošlo k dohodě mezi organizací a televizemi a tak už Oktagon živě v televizi neuvidíme.
Jedinou možností tak zůstává placený přenos přes Oktagon PPV nebo můžete sledovat Oktagon live stream přes TIPSPORT TV. Návod naleznete níže v našem článku.

Kde sledovat Oktagon live stream?

Pokud chcete sledovat Oktagon, doporučujeme vám live stream sázkové společnosti Tipsport, ve které najdete kromě Oktagonu tisíce dalších přímých přenosů bez poplatku.

Největší výhodou je zejména to, že při sledování sportovního live streamu můžete současně uzavírat LIVE sázky a vyhrát peníze zdarma.

Jaká je nabídka live streamů v Tipsportu?

Nabídka dostupných live streamů na TV Tipsport
 • fotbalové přenosy
 • motocyklistické závody MotoGP
 • snooker
 • hokejové přenosy
 • cyklistický závod Tour de France
 • šipky
 • tenisové přenosy
 • přenosy z MMA nebo BOXu
 • a mnoho dalších

Kompletní seznam přímých přenosů, které nabízí (nejen) sázková kancelář Tipsport najdete na stránce Sportovní přenosy. Rovněž zde najdete i podmínky, které musíte splnit, abyste mohli livestream v sázkových kancelářích sledovat.

Jelikož sázková kancelář Tipsport patří mezi nejoblíbenější a nejznámější sázkové společnosti v Česku, tak není žádným překvapením, že pro své hráče dennodenně připravuje několik exkluzivních přenosů na své online televizi TV Tipsport.

Jak sledovat Oktagon 23 na TV Tipsport

Pro aktivní sázkaře je sledování live streamů na TV Tipsport dostupné bez poplatků a navíc mohou získat bonus zdarma. Přečtěte si jednoduchý návod jak spustit online stream Oktagon v Tipsportu.

Návod pro spuštění live streamu z Oktagon 23

 • Tipsport registrace

Prvním krokem je registrace herního účtu na webové stránce Tipsport.cz. Po registraci stačí pouze ověřit totožnost a přihlásit se do vašeho herního účtu.

 • Oktagon live stream

Po úspěšné registraci vašeho herního účtu máte k dispozici bezplatné 7-denní sledování sportovních live streamů na TV Tipsport.

 • Spuštění Tipsport TV

Zápasy Oktagonu jsou dostupné na webové stránce Tipsportu také pod samostatnou kategorií TV nebo LIVE. Po kliknutí na jednu z těchto dvou samostatných kategorií si už jen najdete a vyberete zápas, který chcete sledovat.

Chcete sledovat Oktagon na TV Tipsport? Stačí postupovat podle našeho návodu:
 1. Klepněte na položku „Kurzy“ v horním menu na stránce tipsport.cz.
 2. V seznamu sportů zvolte „Bojové sporty“ a podkategorii „OKTAGON“.
 3. Uvidíte před sebou seznam MMA zápasů v Oktagonu spolu s datem a časem. Stačí si už jen vybrat zápas, který chcete sledovat a kliknout na ikonu „Live stream“.
Jak spustit Oktagon na TV Tipsport
Jak spustit Oktagon na TV Tipsport

Po kliknutí na ikonu „Live stream“ se spustí přímý přenos z Oktagonu. Vy si můžete během sledování zápasu vsadit na svého favorita, přidat příspěvek do Live fóra nebo zapnout dokonce i druhý přímý přenos (např. z německé Bundesligy) a sledovat až 2 livestreamy současně!

Oktagon na TV Tipsport
Oktagon na TV Tipsport
Co dělat v případě, pokud vyprší 7-denní bezplatná lhůta pro sledování sportovních live streamů?
 • Po sedmi dnech je neomezené sledování live streamů možné pouze tehdy, pokud patříte do skupiny aktivních tipérů v Tipsportu.
 • Pokud nepatříte do této skupiny, stačí uzavřít sázku v minimální hodnotě 30 Kč alespoň jednou měsíčně (nebo uzavřít více sázek ve společné hodnotě 30 Kč – např. uzavřít 3 sázky po 10 Kč).

Náš TIP: Při uzavírání kurzových sázek můžete využít váš získaný vstupní bonus, který obdržíte jako dárek při vytvoření vaší registrace u Tipsportu.

Tipsport CZ aplikace – možnost jak sledovat Oktagon přes mobil

Poslední alternativou je sledování sportovních live streamů prostřednictvím mobilní aplikace Tipsport. Tipsport aplikace je dostupná ke stažení pro všechny typy mobilních zařízení.

V mobilní aplikaci se kromě kurzových sázek a live streamů nachází také vyhledávané diskusní fórum či zábavné online casino s hracími automaty.

Návod jak sledovat Oktagon 23 na mobilu přes TV Tipsport

1. Otevřete mobilní aplikaci Tipsport (Tipsport aplikace je ZDARMA dostupná ke stažení ZDE).

2. Zaregistrujte se v sázkové kanceláři Tipsport a ověřte vaši totožnost (získate také bonus zdarma).

3. Přihlaste se do vašeho hráčského konta (zadejte e-mail a heslo použité při registraci).

4. V hlavním menu zvolte „LIVE“ a uvidíte před sebou nabídku aktuálních sportovních událostí. Klikněte na kategorii „Bojové sporty“ (případně i podkategorii „Oktagon“).

Hlavní menu v aplikaci TipsportZoznam LIVE sportovních událostí u Tipsportu
Hlavní menu aplikace Tipsport a LIVE ponuka sportovních událostí

5. Uvidíte před sebou Oktagon zápasy, které můžete sledovat na TV Tipsport bez poplatků. Stačí si jen zvolit zápas, který chcete sledovat – po kliknutí na konkrétní zápas vyberte možnost „STREAM“ v horním menu.

Oktagon zápasy vysílané na TV TipsportKurzy a menu pro konkrétní Oktagon zápas
OKTAGON zápasy a detaily zápasu spolu s kurzy na konkrétní zápas

6. Před sebou uvidíte černou obrazovku s notoricky známým symbolem „PLAY“. Stačí kliknout na daný symbol a hned sledujete Oktagon díky sázkové kanceláři Tipsport.

Livestream OKTAGON zápasu na TV TipsportLIVE tiket z OKTAGON 20
Livestream z OKTAGON zápasu a výherní LIVE sázka

Nezapomeňte, že během sledování Oktagon zápasů živě můžete výborně reagovat na aktuální dění v zápase a uzavřít LIVE sázky. Nám se takto podařilo vyhrát sázku s výborným a hodnotným kurzem 5.50 v zápase Daniel Škvor – Oumar Sy na akci Oktagon 20.

TIP PRO VÁS na závěrBěhem akce Oktagon se u některých vyskytly problémy s přehráváním na TV TIPSPORT. My jsme se tímto problémům vyhnuli velmi jednoduše a poradíme i vám – vše, co stačí udělat, je spustit livestream z Oktagonu v samostatném okně. Jak na to?

1. Navštivte stránku tipsport.cz na počítači a přihlaste se do svého herního účtu. Pokud ještě nemáte vytvořen účet u Tipsportu, zaregistrujte se.

2. Spusťte livestream zápasu, který chcete sledovat podle našeho návodu výše a klikněte na ikonu v pravém horním rohu na spuštění livestreamu v samostatném okně.

Livestream na TV Tipsport
Livestream TV TIPSPORT

3. Sledujte Oktagon live díky sázkové kanceláři Tipsport.

Livestream v samostatném okně na TV Tipsport
Livestream v samostatném okně na TV TIPSPORT

Nejčastější otázky a odpovědi

1️⃣ Musíte platit za přímý přenos?

Pokud se registrujete u Tipsportu, tak prvních 7 dní je zdarma (pak musíte podat sázky za 30 Kč / 30 dní).

2️⃣ Bude TV Tipsport vysílat live stream ze všech zápasů? 

Ano, Tipsport poskytne live přenosy ze všech zápasů z Oktagonu, které se v daný den uskuteční.

3️⃣ Pokud nebude Oktagon v TV, bude ho vysílat Tipsport TV?

Pokud žádná televize nebude vysílat souboje MMA z Oktagonu, tak na TV Tipsport budou s velkou pravděpodobností všechny zápasy – t.j. prelims + hlavní karta. Ověřit dostupnost můžete zde.

4️⃣ Které projekty vysílá TV Tipsport?

Sázková kancelář Tipsport má sjednanou exkluzivní spolupráci, která umožňuje vysílat i jiné projekty Oktagonu než Oktagon UNDG nebo Oktagon Prime

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

J.Mesrine@azet.sk
Wonna betting tips
obchodovať s betfair, by sa malo stále dať nie betfair licenciu nemá a...
Betfair na slovensku
caute mate skusenost s 22bet? viem ze su to rusi ale ci sa tam da...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu
Copyright © 2011-2021 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt