Poznejte ještě dnes kurzovou nabídku v Tipsportu

Víte, kolik sportů obsahuje kurzová nabídka v Tipsportu? Kde je dostupná Tipsport kurzová nabídka na dnes nebo zítra? Všechny odpovědi na tyto otázky najdete v našem článku.

Tipsport kurzová nabídka ⭐ Tipsport kurzy a kurzovní lístek

Poznejte blíže, jak široká je kurzová nabídka Tipsport.

Stačí zadat do vašeho internetového vyhledávače adresu www.tipsport.cz a ihned se ponoříte do světa v němž hraje prim jedna z nejlepších kurzových nabídek na českém ale i slovenském trhu.

V kurzové nabídce české sázkové kanceláře Tipsport najdete více než 80 sportů na které si můžete vsadit. Samozřejmostí jsou tak populární sporty jako fotbal, tenis nebo hokej. Chybět ale nesmí ani stále populárnější MMA, které najdete v kategorii bojové sporty (UFC, Bellator, KSW a Oktagon).

TOP sázkové kanceláře v ČR a bonusy
Sázková kancelářVstupní bonus + peníze zdarmaZískat bonus
50.000 Kč + 300 Kč zdarma Tipsport.cz
6.000 Kč + 300 Kč zdarma iFortuna.cz
2.000 Kč + 200 Kč zdarma Chance.cz
5.000 Kč + 500 Kč zdarma SazkaBet.cz
10.000 Kč + 500 + 500 Kč zdarma SynotTip.cz

Nevyznáte se ve sportu, tak dobře jako v politice? Nevadí! I pro vás má Tipsport připravenou širokou nabídku sázek v kategorii „Společenské sázky“. Tipnout si tak můžete na výsledek parlamentních voleb v Česku nebo na Slovensku, jak dopadne volba starosty v Londýně, kdo vyhraje známé televizní soutěže (např. Superstar) a podobně.

Nechte si poradit od nejlepších

Nevíte jakou sázku si máte podat, nebo si nejste jisti vaším tipem? Nechte si poradit od nejlepších sázkařů!

Přečtěte si Tipsport analýzy na stránkách sázkové kanceláře Tipsport. Filtrovat je můžete podle sportu na který si chcete podat sázku, ale i podle ratingu analýzy, výšky vkladu nebo dle TOP autorů.

Pro začínající hráče je dostupný i Tipsport herní plán s vysvětlením základních pojmů a pravidel sázení v sázkové kanceláři Tipsport. V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte a napište i na naše fórum otipovani.com. Odpověď zaručena!

Tipsport kurzová nabídka na počítači

Kurzová nabídka Tipsport je dostupná po kliknutí na záložku „Sporty“. Nezapomínejte na to, že před sebou uvidíte pouze část z kurzové nabídky.

Chcete vidět jak vypadá kompletní kurzová nabídka? Zaregistrujte se u Tipsportu ještě dnes a vsadit si můžete i na takové specifické sporty jako synchronizované plavání, letecká akrobacie ale i stále známější e-sporty.

Tipsport kurzová nabídka na dnes
Budete přesměrováni na oficiální stránku Tipsport.cz

Zajímá vás Tipsport kurzová nabídka na dnes? Stačí, když na obrazovce kliknete na tlačítko „DNES“ a ihned se před vámi objeví Tipsport kurzy platné pro daný den.

Pokud vás zajímá Tipsport kurzová nabídka na zítra, klepněte hned vedle na tlačítko „ZÍTRA“ a máte před sebou přehled sportovních událostí, které se odehrají na druhý den.

Kurzová nabídka Tipsport na dnes a zítra
Kurzová nabídka Tipsport na dnes a zítra

Pokud patříte mezi netrpělivé sázkaře, případně jste se nyní zaregistrovali a chcete vyhrát své první peníze, filtrovat kurzovou nabídku u Tipsportu můžete i tak, že nebudete dlouho čekat a dáte si zobrazit utkání, které se začnou hrát do 1 hodiny, 3 hodin, 6 hodin nebo i 12 hodin.

Tipsport kurzová nabídka na nejbližších 6 hodin
Tipsport kurzová nabídka na nejbližších 6 hodin

Jste hráč, který si umí na svoji příležitost počkat? Vyfiltrujte si kurzovou nabídku na konkrétní den – např. na zápasy a kurzove sazky na Ligu mistrů nebo kurzove sazky na Evropskou ligu. Stačí, když kliknete na položku „Vybrat den" a zvolíte datum v kalendáři, který vás zajímá.

Kurzová nabídka u Tipsportu na konkrétní den
Kurzová nabídka u Tipsportu na konkrétní den

Chcete vidět vaše oblíbené sporty seřazeny přesně podle vašich preferencí? Ano, i toto je v Tipsportu možné – navíc je to velmi jednoduché.

V levé části najdete abecedně seřazeny sporty, na které si můžete vsadit. Ale nejen to – po kliknutí na ikonu pera si upravíte kurzovou nabídku přesně podle vašeho vkusu resp. oblíbených sportů.

Tipsport.cz kurzová nabídka je „navlas“ stejná jako Tipsport.sk kurzová nabídka.

Jednoduše přiřadíte ty nejpopulárnější sporty mezi vaše oblíbené a hned je uvidíte na vrchu kurzové nabídky. Kategorii oblíbených sportů a jejich pořadí můžete ještě dále ručně upravovat přesně podle vašich představ.

Pokud je tedy vaší srdcovkou fotbal a hokej, klidně je dejte na první 2 místa. Učaroval vám v poslední době oblíbený Oktagon nebo UFC?

Přidejte kategorii bojové sporty mezi své oblíbené hned za fotbal a hokej a při dalším turnaji Oktagon nebo UFC budete mít k dispozici kurzovou nabídku na jednotlivé zápasy na 2 kliky.

Ve střední části obrazovky najdete v kurzové nabídce novinky, zajímavé články a inspirativní tikety od samotných sázkařů a NEJTIPOVANĚJŠÍ sázkové události.

Tip pro vásChcete rychle najít konkrétní zápas? V levé části obrazovky stačí do políčka s názvem „Hledání“ zadat název konkrétního klubu nebo soutěže a ihned před sebou uvidíte seznam sázkových událostí dané ligy, turnaje nebo klubu.

Tipsport kurzová nabídka v mobilu

Nezapomínejte, že stejné možnosti jako na počítači máte s kurzovou nabídkou i na mobilu. Tipsport aplikace je podle nás nejlepší z mobilních aplikací sázkových kanceláří na Česku a rovněž v ní můžete přidávat a třídit vaše oblíbené sporty.

Stačí kliknout na položku „Kurzy“ a uvidíte před sebou seznam „Oblíbené sporty“ a „Ostatní sporty (A-Z)“. Klikněte na ikonu pera a ihned můžete stejně jako na počítači přidat mezi oblíbené sporty všechny oblíbené sportovní disciplíny.

A stejně jako na počítači můžete svůj seznam oblíbených sportů upravit ještě dodatečně i ručně – přesně podle vašich přání. Pokud tedy nejraději sázíte na hokej, můžete jej mít na prvním místě ve svém seznamu, pokud je vaším favoritem tenis, jednoduše ho dejte na první místo a nejbližší tenisové zápasy máte dostupné na pár kliků.

Mobilní aplikace TipsportKurzová nabídka v mobilní aplikaci Tipsport
Kurzová nabídka na Tipsport.cz

Rovněž je možné zobrazit a vyfiltrovat si sportovní události stejným způsobem jako na počítači (na nejbližší časové období nebo konkrétní dny). Pokud tedy chcete tipovat skutečně kdykoliv a kdekoliv, Tipsport aplikace vám to umožní a to bez jakýchkoliv omezení! Díky ní můžete tipovat doslova 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Nezáleží ani na tom, zda používáte raději mobil nebo tablet – na obou typech zařízení spustíte aplikaci Tipsport bez problémů.

Stáhnout a nainstalovat aplikaci Tipsport
Budete přesměrováni na oficiální stránku Tipsport.cz

Slyšíte o mobilní aplikaci Tipsport poprvé? Podrobná recenze mobilní aplikace Tipsport je dostupná na našich stránkách.

V naší recenzi se dozvíte jak aplikaci stáhnout a nainstalovat, seznámíme vás s funkcemi Tipsport aplikace a zjistíte i to, jaké má Tipsport mobilní aplikace výhody a zda má i nevýhody.

Tipsport kurzová nabídka pdf

Jste „stará škola“ a rádi byste si přečetli kurzovou nabídku na papíře díky tomu, že si vytisknete Tipsport kurzovou nabídku v pdf?

Ano, i to je možné. 1× za týden vydává sázková kancelář Tipsport týdeník pro kurzové sázky a sport s názvem OKTip. Můžete si ho stáhnout a vytisknout přímo ze stránek www.tipsport.cz.

V horní části zvolte položku „Pobočky“ a vlevo na OK Tip. Pak už jen stačí kliknout na tlačítko „Stáhnout“ a buď si stáhnete týdeník do počítače, nebo jej vytisknete na domácí tiskárně.

Druhou možností jak vidět kurzovní lístek Tipsport na papíře je, že navštívíte jednu z poboček sázkové kanceláře Tipsport.

Tipsport pobočky jsou dostupné na celém území Česka – v českých městech je najdete celkem více než 650. Stejně jako na internetu, i na pobočkách Tipsportu si můžete podat sázku, zaregistrovat se nebo nechat si vyplatit výhru (uskutečnit Tipsport výběr na pobočce).

Podali jste si sázku na některé Tipsport pobočce? Kontrola tiketu Tipsport nemusí probíhat osobně – ověření tiketu v Tipsportu je možné udělat i online přes prostřednictvím internetových stránek sázkové kanceláře Tipsport. Více se dozvíte v našem článku Kontrola tiketu Tipsport – návod jak ověřit vaše tipy online.

Otázkou však zůstává, proč byste to dělali, když nemusíte nikde chodit, vše vyřídíte z pohodlí vašeho domova a můžete si užívat výhody online sázení. Jednoduše klikněte na červené tlačítko, zaregistrujte se, vyzvedněte si svůj Tipsport registrační bonus a už do 5 minut můžete začít tipovat na vašich favority a vyhrávat.

Stále nejste dost přesvědčeni o výhodách online sázení? Dáme vám další důvody, které vám ukáží jeho velké výhody! Budete moci vyzkoušet mezi hráči tak oblíbené LIVE sázky, kdy můžete ihned reagovat na aktuální dění na hřišti a zúčastnit se můžete i mnoha soutěží od sázkové kanceláře Tipsport.

Jednou z nejoblíbenějších je soutěž Pyramida ve které můžete vyhrát hlavní cenu – minimálně 15.000.000 Kč! Tipsport ale nabízí pro své sázkaře i soutěže zdarma (Tipovačka nebo např. Biatlonová šestka) – stačí správně natipovat výsledky sportovních akcí a výhra je vaše. Nejedná se přitom o žádné drobné – hlavní výhry jsou ve výši i několik tisíc Kč!

Myslíte si, že Tipsport registrace bude pro vás příliš složitá? Nemějte obavy! Stačí si přečíst náš podrobný návod na Tipsport registraci (i s obrázky) díky kterému zvládnou registraci i úplní počítačoví začátečníci.
Chci získat BONUS na tipovat online u Tipsportu
Budete přesměrováni na oficiální stránku Tipsport.cz

Nejčastější otázky a odpovědi

1️⃣ Jaká bohatá je Tipsport kurzová nabídka?

V kurzové nabídce Tipsportu najdete více než 80 různých sportů. Nejen nejoblíbenější fotbal, tenis nebo hokej, ale i netradiční kategorie jako letecká akrobacie, moderní gymnastika, synchronizované plavání a mnohé další.

2️⃣ Je kurzová nabídka v Tipsportu stejná i v mobilní aplikaci?

Ano, samozřejmě. Kurzová nabídka se v mobilní aplikaci Tipsport v ničem neliší od bohaté nabídky kurzů na www.tipsport.cz.

3️⃣ Je dostupná na internetu Tipsport kurzová nabídka v pdf?

Ano, v podobě týdeníku s názvem OK Tip, který najdete na stránkách Tipsportu. My vám ale doporučujeme raději si zkontrolovat kurzovou nabídku Tipsport na stránce www.tipsport.cz – je to mnohem jednodušší a pohodlnější.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

300 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 300 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Za registraci získate 300 Kč zdarma a když vložíte 3.000 Kč získate dalších 6.000 Kč.

Betano bonus

300 Kč za registraci + 3.000 Kč bonus

300 Kč + vkladový bonus 3.000 Kč.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

zdravím, skus to ešte raz zrozumitelnejšie napísať. Najprv pošleš peniaze z...
Mbank a bet365
Na betku sa dá podaná stávka zrušiť do 30min.ak niečo podám a zistím že mi...
Zrušenie stávky.
Weltbet
Nevyplatenie vyhry!!!