Liga mistrů 2020 a Evropská liga 2020 – program dohrávky, kurzy a live stream (AKTUALIZOVÁNO)

Liga mistrů a Evropská liga – program dohrávky v roce 2020

Zajímá vás jak se dohraje Liga mistrů nebo jak se dohraje Evropská liga v roce 2020?

V našem článku se dozvíte, jakým systémem se dohrají zbývající zápasy Ligy mistrů a Evropské ligy a v přehledné infografice uvidíte datum, místo a čas konání jednotlivých utkání.

Dohrávka Ligy mistrů a dohrávka Evropské ligy se uskuteční oproti předchozím ročníkům ve speciálním formátu.

Liga mistrů se dohraje v termínu od 7. srpna a finále Ligy mistrů uvidíme 23. 8. 2020.

Evropská liga zbývající zápasy odehraje od 5. srpna a finále Evropské ligy se uskuteční 21. 8. 2020.

Máte mezi týmy své favority na celkové vítězství? Zkontrolujte si vypsané kurzy na Ligu mistrů a kurzy na Evropskou ligu a vsaďte si.

Liga mistrů program – dohrávka sezony 2019/2020

Liga mistrů se dohraje tzv. miniturnajem nejlepších mužstev v portugalském Lisabonu na stadionech Benficy (Estádio da Luz) a Sportingu Lisabon (Estádio José Alvalade).

UEFA potvrdila, že zbývající odvety osmifinálových zápasů mohou uspořádat domácí týmy na svých stadionech.

Všechny zápasy Ligy mistrů se s nejvyšší pravděpodobností odehrají bez diváků (případně pouze s malým množstvím fanoušků) a největší změnou oproti původnímu formátu bude to, že se bude hrát pouze na jeden vítězný zápas. Neuvidíme tedy klasické dvojzápasy systémem doma-venku, na které jste v Lize mistrů zvyklí.

Čtvrtfinálové zápasy se odehrají v termínu od 12. do 15. srpna, semifinálové zápasy budou následovat 18. a 19. srpna a Liga mistrů 2019/2020 vyvrcholí finálovým zápasem 23. srpna 2020.

Program dohrávky Ligy mistrů 2019/2020
Liga mistrů 2019/2020 – program čtvrtfinále

Evropská liga program – dohrávka sezony 2019/2020

Časově náročnější bude dohrát Evropskou ligu. Je nutné dohrát odvety osmifinálových zápasů – stejně jako v případě Ligy mistrů i odvety Evropské ligy se budou konat na stadionech domácích klubů v rámci zachování fair-play.

Zbývající 2 osmifinálové utkání v nichž se neodehrál ani první zápas (Inter Milán – Getafe a Sevilla – AS Řím) se odehrají pouze na jeden vítězný zápas na neutrální půdě (Arena aufSchalke, MSV Arena) na stadionech v Německu.

Evropská liga se přesune do Německa od čtvrtfinálových soubojů, kde na čtyřech stadionech (Kolín – Stadion Köln, Düsseldorf – Düsseldorf Arena, Gelsenkirchen – Arena AufSchalke, Duisburg – MSV Arena) celá soutěž vyvrcholí a finále se odehraje 21. srpna o 21:00 na stadionu v Kolíně nad Rýnem.

Program dohrávky Evropské ligy 2019/2020
Evropská liga 2019/2020 – program čtvrtfinále

Liga mistrů kurzy

V sázkové kanceláři TipsportFortuna si můžete podat sázky na jednotlivé zápasy, ale zajímavé kurzy jsou vypsány zejména na celkové vítězství jednotlivých týmů.

Největšími favority na celkové vítězství podle kurzů sázkových kanceláří byli Manchester City, Bayern Mnichov a Paříž SG. To byl ale i Liverpool a ten už v soutěži dávno skončil.

Jak jsme předpověděli, takto upravený formát turnaje přinesl mnoho překvapení a také menší nebo méně favorizované kluby velkokluby pořádně zaskočili nebo potrápili.

Ve finále na sebe nakonec narazí Paříž SG a Bayern Mnichov. Kdo získá pohár pro vítěze Ligy mistrů v roce 2020?

Přečtěte si naši analýzuNemáte svého favorita na vítěze? Přečtěte si naši analýzu finále Ligy mistrů 2020 a nechte se inspirovat.
Získejte v Tipsportu 150 Kč na vaše sázky zcela zdarma!Zaregistrujte se a po ověření účtu vám Tipsport ihned připíše na váš účet 150 Kč ve formě Netů. Stačí už jen podat úspěšný tiket a výhra vám bude připsána už v korunách.

Evropská liga kurzy

Stejně jako v případě Ligy mistrů, i pro Evropskou ligu platí, že si můžete vsadit na celkového vítěze.

Favority sázkových kanceláří na celkové vítězství byly Manchester United, Inter Milán, Leverkusen, FC Sevilla a Wolves.

Nakonec se finále Evropské ligy uskutečnilo mezi FC Sevilla a Inter Milán v pátek 21. 8. 2020. Titul v Evropské lize nakonec získala FC Sevilla po výhře 3:2 nad Inter Milán.

Liga mistrů v televizi a Liga mistrů live stream

Pokud chcete sledovat Ligu mistrů v TV, podaří se vám to jedině na sportovním kanálu O2 TV Sport, který vlastní exkluzivní vysílací práva pro Ligu mistrů v Česku.

Pokud chcete sledovat přímé přenosy z Ligy mistrů, nezbývá vám nic jiného, jen si zaplatit přístup k přímým přenosům (přes okamžitou aktivaci prostřednictvím platební karty je cena 199 Kč na měsíc).

UpozorněníŽádná sázková kancelář v Česku nenabízí Ligu mistrů online v rámci svého livestreamingu.

Liga mistrů online zdarma je dostupná i na internetu na různých internetových stránkách, musíte však počítat s otravnou reklamou, přes kterou se musíte proklikat nebo s rizikem malwaru ve vašem počítači.

NezapomeňteTipy na zápasy najdete spolu s podrobnými analýzami v sekci Tipy a analýzy. Livescore z každého zápasu můžete sledovat na stránkách sportscore.cz.
Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 3.000 Kč. Fortuna vám dá dalších 6.00 Kč na vaše sázky.

Betano bonus

300 Kč zdarma + 3.000 Kč bonus

Sázejte v nové sázkové kanceláři s českou licencí.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

Menil som za kazdym mobil nie ale simku a pouzival som iba mobil internet a...
Podavate aj nadalej cez bet365?
Zdravím. Ponúkam na predaj svoje stavkove slovenske ucty :...
Stávkové účty
Časovo obmedzená akcia pri registrácii do Fortuny. Platí do 30.6....
Peniaze zadarmo do Fortuny