PSG - Bayern (analýza + tip na zápas)

PSG - Bayern (analýza + tip na zápas)

Očekávané finále nejprestižnější Evropské klubové soutěže je zde. Ve finále na neutrální půdě v Lisabonu si to mezi sebou rozdají dva top kluby - francouzský PSG a německý Bayern. Zápas za mě nemá favorita, i když mírně bych se přiklonit na stranu Bayernu.

Oba týmy mají neskutečně silné sestavy a taky silnou lavičku. Myslím si, že do finále putovaly zaslouženě. Pokud se podíváme na předešlé účinkování ve skupině a také ve vyřazovací části, tak zjistíme, že Bayern šel do finále suverénněji. Za mě jsou působivé výsledky, které uštědřili Tottenhamu na jeho trávníku 7:2 a také vysoká výhra nad Barcelonou 8:2. V obou týmech to v sezóně letos skřípalo, přesto jsou to obdivuhodné výsledky a svědčí o vysoké kvalitě Mnichova. V semifinále Bayern zdolal Lyon hladce 3:0, ale zápas se mohl v úvodu vyvíjet úplně jinak. Lyon spálil 2 velké šance, což je později vyšlo draho. Proti tak kvalitnímu týmu se šance musí proměnit. PSG zdolalo v semifinále Lipsko také 3: 0 a v zápase dominovaly. Řekl bych, že oba týmy hráli co potřebovali a ušetřili nějaké síly na finále. Spekulovalo se o trestu pro Neymara na finále, což by byla velká ztráta pro samotný fotbal, ale hlavně pro PSG. Doufám, že toto tvrzení se nepotvrdí, zatím to tak ani nevypadá. V brance PSG pro zranění bude chybět opět Navas.

Co se týče vzájemných soubojů těchto dvou týmů, mírně lépe je na tom německý tým, který třikrát vyhrál a dvakrát se z výhry těšil francouzský celek. Když se podívám na 9 předešlých vzájemných zápasů, tak ani jeden neskončil remízou. Zkusím proto tip, že v tomto finále by mohl skončil 1. poločas, nebo zápas remízou.

Tip na zápas

Zápas: PSG - Bayern
Soutěž:
Liga mistrů - play-off
Čas zápasu: 23.08.2020 21:00
Tip: Výsledek 1. poločasu nebo zápasu: Remíza
Kurz:
1.96
Bookmaker: Tipsport

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 3.000 Kč. Fortuna vám dá dalších 6.00 Kč na vaše sázky.

Betano bonus

300 Kč zdarma + 3.000 Kč bonus

Sázejte v nové sázkové kanceláři s českou licencí.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

Dakujem
Zablokovaný účet na Bet365 (nedá sa doň prihlásiť)
J.Mesrine@azet.sk
Wonna betting tips
obchodovať s betfair, by sa malo stále dať nie betfair licenciu nemá a...
Betfair na slovensku