Přímé přenosy z fotbalové Fortuna ligy zdarma na Fortuna TV

 •  Promo akce a bonusy Sdílejte, děkujeme:
Přímé přenosy z fotbalové Fortuna ligy zdarma na Fortuna TV

Sázející mohou v sázkové kanceláří Fortuna koukat zápasy z Fortuny liga živě a bez poplatků. Vše co potřebujete je mít založený účet na stránce iFortuna.cz. Pro sledování online přenosů z české fotbalové ligy není třeba vkládat žádný peníze na hráčský účet. Live steam z fortuna ligy si budete moci prohlédnout jak v PC, tak i na mobilu.

Ve Fortune si můžete kromě online streamovaných zápasů prohlédnout rovnou i nabídku live sázkových příležitostí ke konkrétnímu zápasu. Sledování zápasů, tak můžete přetavit do zisku.

Pokud si otevřete účet ve fortune, tak nebudete muset vyhledávat placené kanaly, které poskytují zápasy z fortuna ligy živě. Aby toho nebylo málo, tak Fortuna TV bude vysílat každý jeden zápas z fortuna ligy.

Expert českého fotbalu

Také začíná Expert českého fotbalu, kde můžete získat až o 33% zvýhodněné kurzy a kromě toho Fortuna spusila Favorita Plus, který nahradil Favorita dne.

Megatrefa

Se startem fortuna ligy se odstartovala i soutěž Megatrefa, kde tipujete zcela zdarma přesné výsledky fortuna ligy. Prvních osm, kteří získají nejvíce bodů získávají peněžní odměnu. Pokud by se stalo, že uhodnete všechny zápasy, tak získáváte jackpot. Pokud daném kole jackpot nepadne, tak další kolo zvedne jackpot o 50.000 Kč. Hlavní jackpot začíná na částce 100.000 Kč.

Funguje to tak, že si nejprve vytvořit na ifortuna.cz registraci a potom na stránce megatrefa.cz se přihlásíte s uživatelským jménem ve fortune.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

Vložte 200 Kč a sázejte s 1.100 Kč

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 200 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

neblázni že daniť. prečo by si to robil? ..... však to máš daň zo stávok a...
Vyber peňazí na SVK banku
Ano ak si to spravne pamatam tak ti fio tu na svk neotvori cesky ucet....
Bet365 a paypal
Česká recenze sázkové kanceláře Synot Tip + informace o bonusu
Synot Tip bonus a recenze