OKTAGON 19: Terminátor vs. Baba Jaga

Přečtěte si vše důležité o připravovaném zápase „Terminátor vs. Baba Jaga“. Dozvíte se termín a místo zápasu, profily bojovníků, náš tip na vítěze a všechny možnosti jeho sledování.

OKTAGON 19 Vémola vs. Mikulášek

Turnaj Oktagon 19 bude opět plný skvělých zápasů s velkými jmény.

Nejzajímavější ale bude boj, ve kterém na sebe narazí Karlos „Terminátor“ Vémola a Václav „Baba Jaga“ Mikulášek.

Plánovaný souboj mezi Terminátorem a Babou Jagou jsme měli vidět už 17. 10. 2020 na akci Oktagon 17. Kvůli onemocnění na COVID-19 ale Terminátor nedokázal splnit požadavek na váhu (84 KG) a tak se duel přesunul na 5. prosince.

Stejně jako předchozí turnaje, i Oktagon 19 na kterém uvidíme souboj Vémola vs. Mikulášek se uskuteční bez diváků v brněnském Zoner BOBYHALL.

UpozorněníVémola zdolal Mikuláška už v prvním kole a hned si vyžádal titulní zápas a organizace Oktagon mu vyhověla. Dne 30.12.2020 se setká v hlavním zápase galavečera Oktagon 20 proti francouzskému bojovníkovi Alex Lohoré.

Termín zápasu Karlos Vémola vs. Václav Mikulášek

Plánovaný zápas se uskuteční již 5. prosince, jen 2 týdny po tom, jak jsme viděli OKTAGON 18. Navíc, všichni fanoušci Oktagonu a MMA do konce roku uvidí ještě jeden turnaj – OKTAGON 20. Na ten se můžete těšit už 30. 12. 2020.

Více informací o plánovaném turnaji Oktagon 19 naleznete na našich stránkách.

OKTAGON 19 živě

Oktagon 19 – program a profily bojovníků

Karlos Terminátor Vémola je první český MMA bojovník, který se dokázal probojovat do světoznámé organizace UFC (Ultimate Fighting Championship). Ve své profesionální kariéře stihl odehrát 34 zápasů, z nichž neuvěřitelných 28-krát odešel jako vítěz.

Známý je zejména díky svému boji na zemi. Poslední zápas ale skončil jeho prohrou – v zápase století Attila Végh Karlose knockoutoval už v prvním kole.

Václav „Baba Jaga“ Mikulášek je oblíbený český MMA bojovník, který začal trénovat bojová umění už ve svém dětství. Vyzkoušel karate, box, kickbox až nakonec ve věku 25 let zakotvil u MMA.

Začátky jeho kariéry nebyly vůbec jednoduché, protože ze svých prvních 7 profi zápasů odešel až 5× jako poražený. Na své konto si český MMA bojovník stihl připsat 13 odehraných zápasů, z nichž 6 skončilo jeho prohrou.

Z posledních 6 zápasů ale prohral pouze jednou – proti Milanu Ďatelinkovi, který předvedl skvělý výkon.

Profily bojovníků
Karlos „Terminátor“ VémolaVáclav „Baba Jaga“ Mikulášek
Národnost česká česká
Věk 35 32
Výška 183 cm 185 cm
Váha 84 kg 84 kg
Počet odohraných zápasů 34 13
Výhry  28 7
Prohry 6 6

Aktuální fight card si můžete prohlédnout na oficiální webové stránce Oktagon.

Oktagon 19 – tip na vítěze

Jak dopadne zápas Karlos „Terminátor“ Vémola vs. Václav „Baba Jaga“ Mikulášek? Vsaďte si v sázkové kanceláři Tipsport na svého favorita zápasu i vy a vyhrajte!

Ze samotných kurzů je každému jasné, že favoritem duelu je zcela jednoznačně český „Terminátor“. My doporučujeme dát na tiket stejné jméno. Vsadit si na Babu Jagu s vysokým kurzem doporučujeme pouze odvážným sázkařům.

Samotnému zápasu předcházel velký a v tomto případě nefalšovaný „trashtalk“. Oba zápasníci se skutečně v lásce nemají, což dokázali i ve studiu během OKTAGONU 16.

Karlos ale sám sebe dostává předzápasovými prohlášeními pod větší tlak – zejména slib o ukončení kariéry, pokud nedoručí TKO v prvním kole, mu může v zápase svazovat ruce, přinést taktické chyby nebo překvapení pokud bude Baba Jaga dostatečně dlouho odolávat.

Na druhou stranu Baba Jaga nemá co ztratit, v zápase bude určitě velmi motivován a má za sebou přípravné kempy i s Attilou Véghem. Sám se během své profi kariéry ještě nedostal do 3. kola – uvidíme, jestli přijde do zápasu s připravenou taktikou nebo nastoupí systémem „hop nebo trop“.

Komu v tomto zápase věříte vy? Zkontrolujte si aktuální kurzy pro plánovaný zápas Vémola vs Mikulášek a vsaďte si i vy na svého favorita zdarma!

Oktagon 19 – možnosti sledování Vémola vs Mikulášek

Zjistěte, jak (a zda) můžete sledovat OKTAGON 19 v televizi, kde najdete OKTAGON 19 livestream zdarma nebo kolik stojí OKTAGON PPV.

TV sledování zápasu

Chcete si vychutnat plánovaný souboj Vémolu a Mikuláška v televizi? Máme pro vás špatné zprávy – narozdíl od akce Oktagon 18 hlavní zápasy Oktagon 19 na O2 TV Sport neuvidíte. Celý galavečer uvidíte pouze ze záznamu o týden později.

Terminátor vs Baba Jaga živě na TV Tipsport

Připravovaný zápas sledujte online v internetové televizi TV Tipsport. Navíc při sledování livestreamu si uzavřete i LIVE sázku na svého favorita a vyhrajte! Pro spuštění livestreamu zápasu vám stačí zaregistrovat se u Tipsportu – stačí 5 minut a je hotovo!

Navíc Tipsport nabízí pro nové hráče vkladový bonus a ještě i bonus bez vkladu v hodnotě 150 Kč (bonus vám Tipsport připíše v Netech, za ty uzavřete sázku a výhra je vaše již v korunách). Na začátku tedy získáte celkem 150 Netů (1 Net = 1 Kč), které můžete ihned využít na vaše sázky.

Vémola vs Mikulášek livestream na Oktagon PPV

Přímý přenos z Oktagonu můžete sledovat prostřednictvím oficiálního livestreamu Oktagon PPV (Pay-Per-View). Ten zakoupíte na webové stránce Oktagon.tv.

Cena Oktagon PPV na turnaj s pořadovým číslem 19 je v předprodeji za přibližně 270 Kč, v den konání turnaje bude ale cena vyšší. Cena oficiálního livestreamu Oktagon 19 zahrnuje kompletní program – uvidíte předzápasy (prelims), hlavní zápasy i předzápasové studio s hosty a rozhovory s bojovníky z domácí scény.

Základní informace Vémola vs Mikulášek

1️⃣ Kde a kdy se uskuteční zápas Vémola vs Mikulášek?

Zápas sa uskuteční již 5.12.2020 v brněnské sportovní hale Zoner BOBYHALL. Oba zápasníci se proti sobě postaví na galavečeru Oktagon 19.

2️⃣ Jaký je náš tip na vítěze zápasu?

Karlos „Terminátor“ Vémola s kurzem 1.20.

3️⃣ Jaké jsou možnosti sledování zápasu?

Plánovaný zápas můžete sledovat živě prostředníctvím oficiálního livestreamu Oktagon (PPV) nebo pomocí bezplatného live streamu na internetové televizi TV Tipsport.