Titulní zápas Karlos Vémola vs Alex Lohoré – informace, tip na vítěze a kurzy

Karlos „Terminátor“ Vémola vs Lohoré na galavečeru Oktagon 20. Alex Lohoré je poměrně náročný soupeř, který může Terminátorovi uštědřit skutečně pořádnou vyučenou. Jak připravovaný zápas dopadne?

Oktagon 20 🥊 Vémola vs Lohoré ▶️ live stream a kurzy

Poslední zápas galavečeru Oktagon 20bude patřit českému Terminátorovi Karlosovi Vémolovi a francouzskému zápasníkovi Alexovi Lohoré. Oba dva bojovníky čeká těžký titulní zápas na 5 kol, v němž půjde o všechno. Vítěz souboje si odnese titul šampiona ve střední váze do 84 KG.

Vémolův poslední zápas proti Václavovi Mikuláškovi skončil rychlou submisí hned v prvním kole. V tomto zápase však diváky nejvíce šokovalo chování českého terminátora po skončení zápasu, ve kterém jako vítěz nepodal ruku svému soupeři.

Hlavním vyzyvatelem tohoto titulního zápasu je francouzský zápasník Alex Lohoré, který reagoval na chování českého terminátora a jak sám poznamenal ve svém promo videu – českého terminátora naučí, jak se podávají ruce po odehraném zápase.

V našem článku jsme pro vás připravili všechny nejdůležitější informace o hlavním zápase galavečera Oktagon 20, které zahrnují termín a místo zápasu, profily bojovníků, tip na vítěze zápasu, aktuální výšky kurzů a všechny možnosti sledování nejočekávanějšího zápasu.

Událost Oktagon 20
Zápas Karlos Vémola vs Alex Lohoré
Datum a čas 30.12.2020 o 20:00 hod.
LIVE stream LINK

Pokud se chcete dozvědět více o Oktagon 20 včetně fight card, termínech i to kde se Oktagon uskuteční, tak vám doporučujeme si přečíst náš hlavní článek.

                                                  Všechny informace o Oktagonu 20

OKTAGON 20 živě

Oktagon 20: Profily bojovníků Vémola vs Lohoré

Karlos „Terminátor“ Vémola

Patří k nejvýraznějším a nejznámějším MMA bojovníkům česko-slovenské scény. Za jeho největší úspěch se považuje probojování do nejprestižnější bojové organizace UFC (Ultimate Fighting Championship). Karlos Vémola si na své konto připsal až 35 odehraných zápasů, z nichž 29-krát odešel jako vítěz. Za jeho největší kariérní prohru se považuje zápas století, ve kterém dostal okamžité KO od slovenského bojovníka Attilu Végha.

Největší kariérní úspěchy Karlose "Terminátore" Vémoly:

 • UFC – získání prestižního bonusu „Knockout of the Night”,
 • Ultimate Challenge MMA – získání titulu ve střední a v polotěžké váze v jedné organizací,
 • Cage Fighters Championship – CFC titul v těžké váze,
 • Night of Warriors – světový titul asociace WASO do 96 kg,
 • Gladiator Championship Fighting – GCF titul ve střední váze,
 • XFN – titul ve střední a v polotěžké váze,
 • Czech MMA Association – MMA titul ve střední váze.

Alex „Da Killa Kid“ Lohoré

Francouzský profesionální zápasník smíšených bojových umění s africkými kořeny, který má na svém kontě 5 světových titulů. Na každý souboj nosí kuklu s vlajkami tří zemí (Pobřeží Slonoviny, Anglie a Francie), o kterých hovoří Lohoré s obrovskou úctou a vděčností. Jeho každodenním mottem je výrok: „Bojuji za život, bojuji za svobodu, bojuji za svou rodinu, bojuji za všechno ".

Alex Lohoré stihl během své profesionální kariéry odehrát 24 zápasů, z nichž pouze 5 z nich skončilo jeho prohrou.

Podívejte se na přehlednou tabulku s profily obou MMA bojovníků.

Profily profesionálních MMA zápasníků
Karlos „Terminátor” VémolaAlex „Da Killa Kid” Lohoré
národnost česká francouzská
věk 35 30
výška 183 cm 185 cm
váha 84 kg 77 kg
počet odehraných zápasů 35 24
výhry 29 19
prohry 6 5

Pusťte si promo video k titulnímu zápasu českého terminátora Vémoly a francouzského bojovníka Lohorého, který je vyzyvatelem vrcholního zápasu galavečeře.

Aktuální kurzy pro zápas Vémola vs Lohoré

Hlavní zápas galavečeru Oktagonu 20 přinese nejen obrovské množství diváků přes livestream, ale i tipérů. Chcete vědět, kdo se stane vítězem zápasu? Přečtěte si náš tip na vítěze zápasu.

Karlos “Terminátor” VémolaAlex “Da Killa Kid” Lohoré
1.21 3.94

Sázejte a sledujte Oktagon

 1. Vytvořte si účet s registrací u Tipsportu
 2. Získáte přístup k přímým přenosům na Oktagon 20 (7 dní jsou zcela zdarma)
 3. Plné dokončení registrace = 150 Kč zdarma na tipovaní
 4. Pokud vložíte peníze, tak můžete získat i vstupní bonus na vklad do výše 50.000 Kč
Live stream na TV TipsportPokud uběhne 7 dní, tak přímé přenosy v Tipsportu budete mít k dispozici stále zdarma, pokud jste uzavřeli za posledních 30 dní sázky v hodnotě 30 Kč.

Tip na vítěze zápasu

Z výsledků kurzů vyplývá, že sázkaři dávají větší šanci na výhru právě českému zápasníkovi Karlosovi Vémolovi, jehož podporuje obrovské množství fanoušků nejen v Čechách, ale i na Slovensku.

Po svém posledním odehraném zápase Vémola zdůraznil, že mu nezáleží na tom, kdo se proti němu v následujícím zápase postaví, protože si je více než jistý, že dokáže s přehledem porazit každého svého soupeře.

Je velmi obtížné odhadnout, jak dopadne titulní zápas ve střední váze, protože oba zápasníci se momentálně nacházejí ve vynikající fyzické kondici. Náš jednoznačný tip na vítěze zápasu nedokážeme určit, protože předpokládáme, že titulní zápas bude velmi vyrovnaný.


Kde můžete sledovat zápas Vémola vs Lohoré?

Poslední galavečer roku Oktagon 20 nebude možné sledovat na televizních obrazovkách. Organizátoři Oktagonu však svým fanouškům doporučují sledování závěrečného turnaje roku prostřednictvím placené PPV služby, která se dá zakoupit na webové stránce Oktagon.tv.

Live stream titulního zápasu v Tipsportu

Chcete sledovat bezplatný přenos galavečeře Oktagonu 20 v pohodlí vašeho domova? Pokud patříte mezi registrovaných hráčů sázkové kanceláře Tipsport, tak můžete využít jedinečnou šanci sledování live streamu Oktagonu zcela zdarma.

Náš TIPVšichni nově registrovaní hráči Tipsportu mohou využít sledování jakéhokoliv zápasu během galavečeru Oktagon 20. Live stream na TV Tipsport je po dobu 7 dní zcela zdarma a po této době stačí vsadit 30 Kč za 30 dní.

PPV přenos Oktagon 20

Poslední možností je sledování hlavního zápasu galavečeru prostřednictvím placeného live streamu Oktagon PPV, který lze zakoupit na webové stránce Oktagon.tv za přijatelnou cenu. Celý galavečer Oktagonu 20 si tak můžete prohlédnout ve Full HD kvalitě již za necelých 262 Kč (cena PPV služby se 30.12.2020 zvyšuje na částku 340 Kč).

Nejčastější otázky a odpovědi

1️⃣ Kdy bude zápas Vémola vs Lohoré?

Hlavní zápas galavečera Oktagon 20 proběhne 30.12.2020 přibližně o 22:00 hod. Celý turnaj začíná prvním předzápasem již o 18:00.

2️⃣ Kde se plánovaný zápas uskuteční?

Celý turnaj Oktagonu se bude konat v brněnské sportovní hale Zoner BOBYHALL.

3️⃣ Kdo je favoritem zápasu a jaké jsou kurzy?

V sázkových kancelářích je jasným vítězem zápasu Karlos Vémola, na kterého je vypsán kurz 1.21, přičemž na jeho francouzského protivníka Lohorého je vypsán kurz 3.94.

4️⃣ Kde můžete sledovat hlavní zápas galavečera?

Titulní zápas galavečera si můžete prohlédnout pomocí bezplatného live streamu u Tipsportu  nebo pomocí oficiálního PPV přenosu Oktagonu, který vám nabízí online přenos ve Full HD kvalitě.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

300 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 300 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 3.000 Kč. Fortuna vám dá dalších 6.00 Kč na vaše sázky.

Betano bonus

300 Kč zdarma + 3.000 Kč bonus

Sázejte v nové sázkové kanceláři s českou licencí.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

Zdravím, môžete odporučiť stávkovú (pokojne aj zahraničnú) s vysokými...
Vysoké vklady a rýchle prijatie stávky
Slovenská recenzia stávkovej kancelárie TIPOS športové stávky + informácie...
ETipos bonus a recenzia
Slovenská recenzia stávkovej kancelárie Niké + informácie o bonuse
Niké bonus a recenzia