NHL v Praze 2019: Philadelphia Flyers – Chicago Blackhawks

NHL v Praze 2019: Philadelphia Flyers – Chicago Blackhawks

NHL se v rámci NHL Global Series po několika letech vrací do pražské O2 Arény, aby přinesla divákům a fanouškům NHL v Evropě opět nezapomenutelný zážitek.

V roce 2019 se představí některé z týmů kanadsko-americké NHL celkově ve čtyřech zemích Evropy, aby i tímto způsobem značka NHL expandovala a rozšiřovaly se řady fanoušků. Zápasy se uskuteční postupně v Německu, Švýcarsku, Česku a ve Švédsku.

Součástí NHL Global Series budou v roce 2019 čtyři týmy:

  • Philadelphia Flyers
  • Chicago Blackhawks
  • Buffalo Sabres
  • Tampa Bay Lightning
PoznámkaPokud si budete chtít vsadit na některý ze zápasů uvedených níže, není nic jednoduššího – stačí se zaregistrovat např. v sázkové kanceláři Tipsport, kde momentálně dostanete při registraci 150 Kč zcela zdarma.

První zápas

V roce 2019 se první zápas, kdy se představí klub z NHL v Evropě uskuteční 29. září v Berlíně (Mercedes-Benz Aréna). V exhibičním zápase proti sobě nastoupí Chicago Blackhawks vs. Eisbären Berlín.

Právě tento klub patří k nejlepším v německé hokejové lize – vždyť během své dlouhé historie (více než 60 let) získal již 7 titulů.

Termín utkání: 29. září 2019 o 19:30

Druhý zápas

Druhý zápas série Global Series 2019 se uskuteční v švýcarském Lausanne 30. září, kde by měla být na zápas už připravena zrekonstruovaná Vaudoise aréna.

Proti sobě tu nastoupí v přátelském utkání Philadelphia Flyers a Lausanne HC. Zápas bude pro Philadelphii vyvrcholením přípravného kempu před začátkem sezóny.

Philadelphia Flyers vs. Lausanne HC
Termín utkání: 30. září 2019 o 20:00

Třetí zápas

Nejzajímavější zápas pro fanoušky v Česku a na Slovensku se uskuteční již 4. října 2019 v pražské O2 Aréně. Regulérní sezónu NHL 2019/2020 otevřou Philadelphia Flyers a Chicago Blackhawks.

V pražské aréně uvidí hokejoví fanoušci nejlepší hokej na světě již potřetí. Poprvé se konal zápas NHL v O2 Aréně ještě v roce 2008, kdy se setkali New York Rangers a Tampa Bay Lightning. Podruhé se setkali v roce 2010 Boston Bruins a Phoenix Coyotes.

Chicago Blackhawks vs. Philadelphia Flyers
Termín utkání: 4. říjen 2019 o 20:00

V dresu Chicago Blackhawks by se měly představit Dominik Kubalík a David Kampf. Za Philadelphii nastoupí Jakub Voráček.

Čtvrtý a pátý zápas

NHL Global Series v roce 2019 zavítá ještě do Stockholmu. Zde se uskuteční 8. a 9. listopadu 2019 dva zápasy, kde proti sobě nastoupí Tampa Bay Lightning vs. Buffalo Sabres. To už ale budou zápasy, které se uskuteční v rámci naplno rozjeté sezóny 2019/2020.

Tampa Bay Lightning vs. Buffalo Sabres
Termín utkání: 8. listopad 2019 o 20:00 a 9. listopad 2019 o 19:00

Ve Švédsku se zápas NHL uskuteční už po třetí rok po sobě, když v roce 2017 fanoušci zažili zápasy Colorado Avalanche a Ottawa Senators a v roce 2018 souboj Edmontonu Oilers a New Jersey Devils.

Lístky na NHL v Praze

Vstupenky na duel Chicago Blackhawks vs. Philadelphia Flyers se začaly prodávat ještě 27. března a do pár hodin byly všechny vstupenky vyprodané. V současnosti již nenajdete v oficiální síti Ticketportal jediný volný lístek.

Není se ani čemu divit – zápasy NHL, které se hrají po celém světě, doprovází obrovský zájem.

PoznámkaDosud bylo odehraných 29 zápasů NHL po celém světě. Celková návštěvnost se vyšplhala téměř na 400 000 lidí, což znamená, že průměrně navštíví takový zápas více než 13 000 fanoušků.

Vaší jedinou možností tak zůstává sehnat vstupenku na různých inzertních stránkách jako např. Bazoš a pod. Ceny lístků na těchto portálech začínají přibližně od 6 000 Kč – podle místa nebo typu vstupenky.

Ve srovnání s původními cenami si tedy pořádně připlatíte – vždyť nejlevnější vstupenky se daly v den prodeje koupit již za přibližně 1 990 Kč.

Kde mohu sledovat přímý přenos ze zápasu NHL v Praze?

Živý přenos v televizi

Přímý přenos ze zápasu můžete sledovat na české televizní stanici Nova Sport. Pokud budete v čase utkání na Slovensku, zatím není známo, zda bude vysílat přímý přenos i některá ze slovenských televizí.

Když se nám podaří zjistit další podrobnosti o vysílání v televizi na území Slovenska, informace budeme aktualizovat.

Live stream na internetu

Jelikož zápasy kanadsko-americké NHL během sezóny můžete sledovat v sázkových kancelářích TipsportFortuna je pravděpodobné, že livestream z pražského zápasu budete moci sledovat v těchto sázkových kancelářích.

Případnou dostupnost livestreamu ale ještě ověříme před začátkem utkání a informace doplníme.

Sleduj live stream z utkání NHL v Praze
Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 3.000 Kč. Fortuna vám dá dalších 6.00 Kč na vaše sázky.

Betano bonus

300 Kč zdarma + 3.000 Kč bonus

Sázejte v nové sázkové kanceláři s českou licencí.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

Slovenská recenzia stávkovej kancelárie TIPOS športové stávky + informácie...
ETipos bonus a recenzia
Slovenská recenzia stávkovej kancelárie Niké + informácie o bonuse
Niké bonus a recenzia
Urcite pomoze...
účet u Tipsportu