MS ve fotbale Rusko 2018 - rychlý přehled vysokých kurzů

MS ve fotbale Rusko 2018 - rychlý přehled vysokých kurzů

Kde se budou hrát MS ve fotbale 2018?

Od 14.7 začínají MS ve fotbale, které se letos uskuteční v Rusku. Mužstva se představí až v jedenácti městech (Moskva, Petrohrad, Soči, Rostov nad Dnem, Saransk, Samara, Kaliningrad, Novgorod, Volgograd, kažení, Nižný Novgorod a na asijském kontinentu ležící Jekatěrinburg.

Kdo bude hrát na MS v Rusku 2018?

V Rusku se nepředstaví Česko, Slovensko, přičemž největšími překvapeními jsou neúčasti Holandska, Itálie a USA. Z Jižní Ameriky bude chybět Chile a Paraguay. Ze Severní a Střední Ameriky si překvapivě zahraje Panama a k ní se přidá Mexiko i Kostarika.

Počet týmů na Fifa World Cup 2018 a favorité turnaje

Celkově se představí 32 národů, přičemž největší zastoupení má Evropa. Jižní Amerika, Afrika i Asie včetně Austrálie mají po 5 mužstev plus Střední a Severní Amerika. Největším favoritem MS ve fotbale bude asi Brazílie, protože sázkové kanceláře na ni vypsali kurz 5.5 spolu s Německem. Mezi favority se mohou řadit i Francie (kurz 7.0) nebo Argentina (kurz 9.0).

Zajímavé kurzy před startem MS ve fotbale v Rusku

Na iFortuna.cz můžete tipovat či MS 2018 vyhraje Evropský kontinent, Jižní Amerika, Afrika, Střední a Servená Amerika nebo Asijský kontinent. Největší šance se pochopitelně dávají Evropě, kde je kurz něco pod 1.4. V případě Jižní Ameriky je kurz 2.9. Ostatní kurzy jsou 50.0 a vyšší.

Tipovat můžete i nejlepší tým z jednotlivých kontinentů, kde je např. na Německo kurz 3.75. Brazílie má kurz 2.0 a Argentina 2.9. V Africe jdou kurzy od 3.0 a tento nejnižší kurz je vypsán na Senegal.

Ve Fortune najdete také sázky, který na to ze které skupiny bude vítěz, nebo si zkuste natipovat finálovou dvojici. Zajímavé dvojice začínají od kurzu 20.

Nejlepším střelcem bude jeden ze čtveřice Messi, Neymar, Ronaldo, Griezmann. I takové jsou předpoklady bookmakerů iFortuna. Kurzy jsou od 10 do 13. Pro zajímavost kurz na Lewandowski, Cavani a Suarez je 26.0. Černý Petr by teoreticky mohl patřit jedné z dvojice Salah (45.0) Kane (17.0), ale třeba více počítat s jejich případnou osmifinálové neúčastí.

K dispozici jsou sázky od výmyslu světa jako kdy skončí turnaj dané mužstvo, kolik bodů získá mužstvo ve skupině, počet penaltového rozstřelu, počet hattricku nebo nejlepší střelec reprezentace. Vtipná sázky je na to kolik týmů na turnaji nevstřelí branku, kde při počtu 0 je kurz 4.2 a při mužstvech 4+ je kurz 12.0.Doporučené sázkové kanceláře
Sázková kancelář Hodnocení Sázkové možnosti Bonus
9.4 Live sázení Živé přenosy Cash out Mobilní verze stránky Aplikace pro Android Aplikace pro iPhone, iPad Asijský handicap 50.000 Kč
8.6 Live sázení Živé přenosy Cash out Mobilní verze stránky Aplikace pro Android Aplikace pro iPhone, iPad Asijský handicap 2.000 Kč

Zeptejte se nebo vyjádřete svůj názor

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

Vložte 200 Kč a sázejte s 900 Kč

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 200 Kč. Fortuna vám dá dalších 700 Kč na vaše sázky.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

no ved to sú tzv. ePlatby - okamžité bankové prevody. a už ti prišli money...
Bankový účet v EUR, platba v USD
No ja som tam hrával, ale teraz čo som čítal a aj pozeral, tak tam dosť...
Kde tipovať?
NIE NIE JE TO pravda. za hranie v zahraničí určite nie.
Bet365
Copyright © 2011-2019 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt