Vyplňte si dnes ve Fortuně hokejového pavouka a hrajte o 10.000.000 Kč! Akce končí 20.5.!

Mistrovství světa v hokeji jsou tu opět. Při této příležitosti si sázková kancelář Fortuna připravila exkluzivní hokejovou soutěž, ve které si vítěz odnese pohádkovou výhru. O jakou soutěž jde?

💥 MS s Fortunou: Hokejová soutěž o šílených 10.000.000 Kč! Hrajte už dnes!

V Česku brzy vypukne hokejové šílenství! Sázková kancelář Fortuna si proto pro vás připravila senzační hokejovou soutěž, v níž si hlavní výherce odnese pohádkovou výhru ve výši až 10.000.000 Kč. Ani ostatní hráči však neobejdou naprázdno! Fortuna totiž plánuje odměnit zajímavými cenami i ostatní chytré sázkaře.

Zapojení do soutěže vás nebude stát vůbec nic! Vaším úkolem bude pouze jednoduché vyplnění pavouka k MS v hokeji – správné pořadí reprezentací v základních skupinách, postupujících do semifinále a přesné výsledky zápasů o medaile. Po vyplnění hokejového pavouka jste automaticky ve hře! Více informací o soutěži se dozvíte v tomto článku.

🏒 Název soutěže Hokejový Pavouk o 10 milionů
⏰ Trvání promo akce 11.05. – 20.05.2021
💰 Hlavní výhra 10.000.000 Kč
❓ Kdo se může zapojit všichni registrovaní klienti Fortuny
👉Přihlášení do akce iFortuna.cz
Kompletní pravidla akce

Kdo se může zapojit do soutěže?

Do hokejové soutěže se mohou zapojit pouze registrovaní klienti Fortuny. Pokud ještě nemáte vytvořen herní účet ve Fortune, tak si ho můžete založit během několika minut. Po vytvoření registrace navíc získáte ke vstupnímu bonusu dalších 300 Kč zdarma bez vkladu

Prohlédněte si náš jednoduchý návod pro vytvoření registrace v sázkové kanceláři Fortuna.

Pravidla a podmínky akce 

Obrovskou výhodou této hokejové soutěže je zejména to, že se do ní můžete zapojit vícekrát po sobě. Vaše šance na výhru tak můžete zvýšit na maximum! Na správné vyplnění celého hokejového pavouka vám Fortuna nabízí až 11 pokusů.

Pro zapojení do soutěže je třeba vložit na váš hráčský účet alespoň 300 Kč a následně vyplnit celého hokejového pavouka. Hokejová soutěž bude probíhat až do začátku prvního utkání na MS v hokeji 2021 (tj 21.05.).

Důležitá pravidla promo akce „HOKEJOVÝ PAVOUK O 10 MILIONŮ“:

  • pro odeslání hokejového pavouka je třeba nejprve v daný den uskutečnit vklad na hráčské konto v minimální výši 300 Kč (podmínka vkladu platí při každém vyplněném pavoukovi),
  • první vyplněný hokejový pavouk je pro všechny soutěžící zcela zdarma, to znamená, že v daný den může soutěžící odeslat dvě pavouky (jednoho zdarma a druhého po uskutečnění vkladu), nejprve musí ale soutěžící odeslat pavouka zdarma, až potom provést vklad.
Chci se zapojit do soutěže

Budete přesměrováni na oficiální stránku iFortuna.cz

Pomůcka pro vyplnění hokejového pavouka

Chcete poradit, jak správně vyplnit hokejového pavouka ve Fortuně? Podívejte se na krátkou video instruktáž, která vám zaručeně pomůže.

Výhry v soutěži Hokejový pavouk

Ten, kdo uhodne správně celého hokejového pavouka (umístění týmů ve skupinách, postupujících do semifinále, účastníků finále včetně přesných výsledků zápasů o medaile) si odnese šílenou výhru ve výši až 10.000.000 Kč. V případě více úspěšných sázejících hráčů se hlavní výhra rozdělí mezi všechny výherce rovným dílem.

Na pěkné ceny se mohou těšit i ti soutěžící, kteří uhodnou "pouze" správné pořadí ve skupinách, zda semifinalistů nebo účastníků zápasů o medaile. Více informací pro rozdělení ostatních výher naleznete v tabulce.

Výhry v soutěži Fortuna Hokejový pavouk
👍 Postup v hokejové soutěži💰 Odměna v soutěži
Přesné umístění týmů v obou skupinách bonus 1.000 Kč
Postupujících ze čtvrtfinále bonus 1.000 Kč
Postupujících ze semifinále bonus 3.000 Kč
Vítěz alespoň jednoho zápasu o medaile,
přičemž neuhodnete přesný výsledek
bonus 5.000 Kč
Správné vyplnění celého hokejového pavouka ⭐ hlavní výhra 10.000.000 Kč ⭐
UpozorněníKaždý soutěžící může získat vždy maximálně jednu vedlejší výhru v příslušném výherním pořadí, a to i v případě, že podmínku pro získání výhry v daném pořadí splnil v rámci více tipů soutěžícího.

Kdy se vám připíše vaše výhra v soutěži?

Hlavní výhra bude výherci, resp. výhercům, poukázána na jeho hráčské konto nejpozději do 30 dnů po ukončení konání mistrovství.

Výhry v podobě bonusů v rámci vedlejší výhry, budou výhercům poukázány na jejich hráčské konto nejpozději do 5 pracovních dnů po ukončení konání mistrovství.

MS v hokeji 2021 

Chcete se dozvědět více aktuálních informací o letošních Mistrovství světa v ledním hokeji? Přečtěte si náš další zajímavý článek, ve kterém najdete nejdůležitější termíny, rozdělení skupin, kalendář zápasů a návod jak sledovat MS v hokeji 2021 zdarma.

Nejčastější otázky a odpovědi

1️⃣ Kdo se může zapojit do soutěže o 10.000.000 Kč?

Do hokejové soutěže Fortuny se může zapojit každý registrovaný hráč Fortuny. Detailní návod na založení registrace ve Fortune si můžete prohlédnout i ZDE.

2️⃣ Kdo si odnese hlavní výhru v soutěži?

Soutěžící, který uhodne celého Hokejového pavouka (umístění týmů ve skupinách, postupujících do semifinále, účastníků finále včetně přesných výsledků zápasů o medaile) získá hlavní cenu 10.000.000 Kč.

3️⃣ Do kdy trvá akce „Hokejový pavouk o 10 milionů“? 

Hokejová soutěž bude probíhat od 11.05. do 20.05.2021.

4️⃣ Je možné se zapojit do soutěže opakovaně?

Do soutěže se lze zapojit opakovaně, přičemž je třeba dodržet podmínky soutěže – uskutečnit minimální vklad na herní účet v hodnotě 300 Kč.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

J.Mesrine@azet.sk
Wonna betting tips
obchodovať s betfair, by sa malo stále dať nie betfair licenciu nemá a...
Betfair na slovensku
caute mate skusenost s 22bet? viem ze su to rusi ale ci sa tam da...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu