Pohár národů livestream živě – sledujte každý zápas Afrického poháru národů LIVE

Chcete sledovat přímé přenosy ze zápasů Afrického poháru národů? Přečtěte si, kde všude si můžete prohlédnout bezplatný live stream z kteréhokoli zápasu Afrického poháru národů bez poplatku.

Africký pohár národů live stream ▶️ Jak sledovat zdarma přenosy zápasů?

Africký pohár národů je fotbalový turnaj národních reprezentačních týmů Afriky, který zastřešuje CAF. Tato populární fotbalová soutěž odstartovala 9. ledna a potrvá až do 6. února. Africký turnaj se měl původně konat od června do července 2021, avšak pro klimatické problémy a nepříznivou pandemickou situaci se musel turnaj odložit.

Nenechte si ujít nejlepší fotbalový turnaj v Africe! Chcete-li sledovat Africký pohár národů zcela zdarma, tak máme pro vás pár skvělých tipů, jak si prohlédnout Africký pohár národů živě přes live stream.

Jednou z nejlepších možností je sledovat Africký pohár live přímo přes účet v sázkové kanceláři. Všechny podmínky pro spuštění live přenosů naleznete v článku.


⚽ Událost Africký pohár národů 2021
▶️ LIVE stream Tipsport TV Fortuna TV
📺 TV přenos Sport 1 a Sport 2
📱 Mobilní aplikace  Tipsport, Fortuna

Kde sledovat Africký pohár live stream zdarma?

Pokud chcete sledovat Africký pohár národů zcela zdarma, tak vám doporučujeme sázkovou kancelář Tipsport, která vysílá sportovní live streamy na své online televizi TV Tipsport bez jakéhokoli účtovaného poplatku (prvních 7 dní).

Po uplynutí 7 dnů se musíte stát aktivním sázkařem, který alespoň jednou měsíčně prosází min. 30 Kč. Bude to pro vás výhodný obchod, jelikož za registraci na Tipsport.cz získáte vstupní bonus zdarma + exkluzivní přístup k přímým přenosům.

Nesmíme zapomenout, že při sledování vašeho fotbalového live streamu si můžete současně uzavřít LIVE stávku na svého favorita a vyhrát tak peníze zdarma.

Sázková kancelář Tipsport dává svým novým hráčům bonus jen za ověření identity ve výši až 150 Kč (bonus se připíše ve věrných bodech 150 Kč = 150 Netů). Po zrealizované sázce v Netech se vám připíší již reálné peníze na váš herní účet, ze kterého si je můžete kdykoli vybrat.

Zapnout TV Tipsport + získat 150 Kč zdarma
Budete presmerovaní na oficiálnu stránku Tipsport.cz

Jak sledovat Africký pohár národů na TV Tipsport bez poplatků?

Pro aktivní sázkaře je sledování live streamů na TV Tipsport dostupné zcela zdarma. Stačí, když si přečtete jednoduchý návod, jak spustit online stream Afrického poháru národů v Tipsportu.

Návod pro spuštění přímého přenosu ze zápasů Afrického poháru

 • Tipsport registrace – pokud nemáte hráčský účet, tak je třeba se zaregistrovat (cca 2 min). Potom stačí jen ověřit totožnost (nahrát dva doklady totožnosti – cca 2 min. is ověřením).
 • Africký pohár národů livestream – po úspěšné registraci a přihlášení se do vašeho herního účtu máte k dispozici bezplatné 7denní sledování více sportovních live streamů na TV Tipsport. Jak sledovat live stream zdarma z Afrického poháru po 7 dnech je vysvětleno níže.
 • Spuštění TV Tipsport – Africké zápasy poháru národů jsou dostupné na webu Tipsportu pod samostatnou kategorií TV nebo LIVE. Po kliknutí na jednu z těchto dvou kategorií si už jen najdete a vyberete ten zápas, který chcete sledovat.
Chcete sledovat Africký pohár národů? Postupujte podle tohoto návodu
 1. Klikněte na položku „Kurzy“ v horním menu na stránce Tipsport.cz.
 2. V seznamu sportů zvolte „Fotbal“ a podkategorii „Africký pohár – Kamerun
 3. Uvidíte před sebou seznam zápasů z Afrického poháru národů spolu s datem a časem. Stačí si už jen vybrat zápas, který chcete spustit a klepnout na ikonu „Live stream“.

Co dělat po vypršení 7-denní bezplatné lhůty pro sledování sportovních live streamů?

 • Po 7 dnech je neomezené sledování live streamů možné pouze tehdy, patříte-li do skupiny aktivních sázkařů v Tipsportu,
 • Pokud do této skupiny nepatříte, tak vám stačí uzavřít alespoň jednou měsíčně jakoukoli kurzovou sázku v minimální hodnotě 30 Kč, popřípadě uzavřít více sázek ve společné hodnotě 30 Kč – například. uzavřít 3 sázky po 10 Kč). Pokud jste si ověřit účet, tak jste získali peníze (Nety zdarma), které můžete využít na sázky a mít tak i celý rok přenosy zdarma.
 • Sázky můžete uzavřít na jakýkoli sport, jelikož podmínky nejsou vázány na konkrétní sport tedy fotbal.
Náš TIPNezapomeňte využít váš Tipsport vstupní bonus, který obdržíte ihned po dokončení vaší registrace v Tipsportu. Chcete-li pomoci s registrací, tak si můžete přečíst náš návod na rychlou registraci v Tipsportu

Díky TV Tipsport a Multiview pohledu máte možnost sledovat vícero live streamů současně. Kromě sledování Afrického poháru národů si tak můžete spustit přímý přenos z hokeje, basketbalu, tenisu nebo jiných oblíbených sportů.

Sledovat live stream futbalu na TV Tipsport

Přímé přenosy z fotbalu na Fortuna TV

Africkou fotbalovou soutěž si nyní můžete prohlédnout i v sázkové kanceláři Fortuna, která vysílá přímé přenosy na své online televizi Fortuna TV.

Pro spuštění live streamu z Afrického poháru národů je třeba splnit následující podmínky:

 • mít kladný zůstatek na herním účtu (může být i 1 Kč),
 • mít ověřený hráčský účet na ifortuna.cz.

Kromě Tipsportu vám také Fortuna TV nabízí přímé přenosy s Multiview pohledem, bez reklam a dalších účtovaných poplatků.

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
 • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
 • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
 • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.

Návod pro spuštění live streamu ze zápasů Afrického poháru

 • Fortuna registrace – prvním krokem je potřebná registrace hráčského účtu na stránce ifortuna.cz. Po registraci si už jen stačí ověřit totožnost a následně se přihlásit do vašeho herního účtu.
 • Vklad na herní účet – po přihlášení je třeba uskutečnit váš první vklad na váš herní účet ve Fortuně.
 • Spuštění Fortuna TV  Africké zápasy poháru národů naleznete pod samostatnou kategorií „LIVE“, kde po kliknutí na tuto kategorii se vám rozbalí aktuální rozpis zápasů, které se hrají. Stačí už jen kliknout na vybraný zápas s trojúhelníkovou ikonou „PLAY“.
Náš TIPPokud si chcete vsadit zdarma na Africký pohár národů, tak můžete využít váš vstupní bonus v hodnotě 300 Kč, který jste získali ihned po ověření vaší totožnosti.
Sledovat Africký pohár národů na FORTUNA TV
Budete presmerovaní na oficiálnu stránku iFortuna.cz

Jak sledovat Africký pohár národů online na mobilu?

Africký fotbal si můžete prohlédnout i na mobilu, a to pomocí dvou dostupných mobilních aplikací. Sázková kancelář Tipsport má pro vás mobilní aplikaci Tipsport, která je dostupná ke stažení zcela zdarma.

Ani sázková kancelář Fortuna není výjimkou, ta si pro vás připravila propracovanou mobilní aplikaci Fortuna, ve které naleznete kromě oblíbených LIVE sázek také vyhledávané diskusní fórum.

SázkováVstupní bonusExtra bonus zdarmaZískat bonus
100 % 50.000 Kč 500 Kč Aktivace
200 % 6.000 Kč 300 Kč Aktivace
100 % 3.000 Kč 850 Kč Aktivace
100 % 2.000 Kč 200 Kč Aktivace
100 % 9.500 Kč 500 Kč Aktivace
100 % 10.000 Kč 800 Kč Aktivace

Kompletní seznam dostupných živých přenosů v sázkových kancelářích naleznete na stránce Živé přenosy ze sportu – Kde sledovat zápasy LIVE a ZDARMA.

Nejčastější otázky a odpovědi

1️⃣ Musíte platit za přímý přenos u Tipsportu?

Ne, za live stream Afrického poháru národů neplatíte, pokud jste nově registrovaným hráčem Tipsportu nebo patříte do skupiny aktivních sázkařů, což v praxi znamená uzavření jakékoli kurzové sázky v hodnotě 30 Kč alespoň jednou měsíčně.

2️⃣ Je dostupný live stream z Afrického poháru národů i ve Fortuně?

Ano, sázková kancelář Fortuna poskytuje tento druh sportovního live streamu svým registrovaným hráčům pouze pod tou podmínkou, máte-li plně ověřený účet + kladný zůstatek na svém herním účtu.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků
Aktuální bonusy
Tipsport bonus

500 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 500 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Za registraci získate 300 Kč zdarma a když vložíte 3.000 Kč získate dalších 6.000 Kč.

Betano bonus

850 Kč za registraci + 3.000 Kč bonus

3.000 Kč + 300 a 500 Kč sázka zdarma + 50 točení s kódem: LIGA500

Další bonusy
Nejnovější příspěvky na fóru
Ani neviem kolko som bol v pluse mal som ho aj 15 rokov, no v posledných...
Bet365 dali mi limity
jednoznačne súhlas
Bet365 nefunguje? Alternatívny link na Bet365.com
neboj žiadne poplatky sa pri prázdnom konte účtovať nebudú. Oni jednoducho...
Aplikácia od paysafecard
Copyright © 2011-2024 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt