Doporučené sázkové kanceláře – TOP pro live sázky, mobilní sázení, AH, vysoké kurzy, vysoké limity

Zjistěte která online sázková kancelář je nejlepší. Který bookmaker má nejlepší kurzy, nejlepší live sázky a nejvyšší limity na sázky a výhry. Přehled TOP sázkových kanceláří na internetu.

Nejlepší sázková kancelář

Nejlepší sázková kancelář na světě je pro mnoho sázejících anglická sázková kancelář Bet365 (bohužel nemá českou licenci). České sázkové kanceláře jako Tipsport, FortunaChanceSYNOT TIP nebo zahraniční společnosti jako Unibet nebo Bet-at-home mohou být pro sázející rovněž velmi zajímavé (Unibet a Bet-at-home nemají také českou licenci).

Pokud jste profesionální sázkař a převážně podáváte jeden zápas na tiket, tak budou pro vás nejlepší profesionální sázkové kanceláře. V tomto případě půjde o zahraniční sázkové kanceláře a mezi nejznámější profesionální společnost patří Pinnacle (nemá licenci v ČR). Pak jsou tu asijské sázkové kanceláře jako SBObet (také nemá licenci) a s příchodem Bitcoinu začaly vznikat i bitcoinové sázkové kanceláře (přijímají Bitcoin, tedy váš účet je veden v Bitcoinech).

Chci sázet v nejlepší sázkové kanceláři

Budete přesměrováni na oficiální stránku Tipsport.cz

Doporučené sázkové kanceláře
Sázková kancelář Hodnocení Sázkové možnosti Bonus
9,1 Live sázení Živé přenosy Cash out Mobilní verze stránky Aplikace pro Android Aplikace pro iPhone, iPad Asijský handicap 50.000 Kč
8,8 Live sázení Živé přenosy Cash out Mobilní verze stránky Aplikace pro Android Aplikace pro iPhone, iPad Asijský handicap 6.000 Kč

Která sázková kancelář je pro vás nejlepší?

Na internetu je tak velké množství textu o sázkových kancelářích, že je velmi obtížné se v té spleti informací vyznat. Kromě toho, že nabízíme objektivní a nezávislé hodnocení, tak online sázení vám jistě přinese tipování bez manipulačních poplatků a pokud máte účty ve více sázkových kancelářích, tak potom si můžete užívat i nejlepší kurzy. The best bookmaker se nedá jen tak snadno definovat, ale dá se sepsat několik bodů, kdy budete považovat sázkovou kancelář za nejlepší pro vás:

  • pokud mají při konkrétní události nejvyšší kurz a příjmu sázku v dané výši,
  • pokud je pro vás kurzová nabídka dostatečně široká (včetně odvozených sázek),
  • rychlost vypisování zápasů i na kolik kol dopředu vypisují kurzy,
  • dostupnost funkcí jako je live streaming, cash out nebo mobilní aplikace,
  • typy a druhy sázek (MAXIKOMBI, TUTOVKY nebo sázky bez remízy, asijské hendikepy),
  • pro někoho může být důležitá i maximální výška výhry na tiketu,
  • rychlost přijetí sázky, změna kurzů při přijetí sázky, limity na sázky atd.
Máte vlastní názor na sázkové kanceláře? Neváhejte se o své zkušenosti s internetovými sázkovými kancelářemi podělit s ostatními ve fóru oTipovani.com.

Každý sázející preferuje něco jiného a to, co je nejlepší u jednoho, nemusí být u druhého. S takovými rozdíly se setkáte hlavně tehdy, když hrajete v nekonečném množství zahraničních sázkových kancelářích (jenže v ČR je v tom háček). V Česku platí zákon o hazardních hrách, kde MFČR určuje, které zahraniční společnosti a jejich bankovní účty budou blokovány (kromě toho český trh opustilo mnoho zahraničních společností). Českým hráčům hrozí i pokuta za hraní u zahraničních operátorů, proto nedoporučujeme hraní v zahraničních sázkových kancelářích bez české licence.

Rozdíly mezi českými a zahraničními sázkovými kancelářemi

Pokud hrajete v zahraniční sázkové kanceláři, tak jejich nabídky jsou zaměřeny častokrát na krajinu z níž pochází. Pokud byste hráli v anglické, najdete tam např. více sázek na kriket, dostihy a celkově i kurzová nabídka vás může teoreticky zaskočit (např. když kurzy budou zlomkové, ale ty se většinou dají přepnout). Česká sázková kancelář bude cílit přímo na trh a může např. poskytovat přímé přenosy z českých lig nebo vypisovat sázky, které nikde jinde nenajdete.

Nejlepší live sázení

Mezi nejlepší sázkové kanceláře nabízející live sázky patří opět anglická sázková kancelář Bet365. V případě profesionálních sázkových kanceláří si třeba prohlédnout pořádně sekci live sázek, protože vám nemusí vyhovovat (live sázky jsou v tomto případě specifičtější – např. v hokeji se může dát tipovat pouze mezi třetinami). V ČR jsou na tom nejlépe s live sázkami sázkové kanceláře Fortuna a Tipsport.

Sázková kancelář Hodnocení live sázení Poznámka
5 Tipsport nabízí i solidní live sázky, které si mohou oblíbit hlavně ty co tipují český hokej (Tipsport přináší přímé přenosy z české hokejové ligy). Výhodou je i to, že stránka není ve flash a vše se velmi rychle načte.
5 Live tipování je rychlé a hlavně přehledné. Fortuna používá pro live sázky flash, takže pokud nemáte tento modul, tak se vám stránka s live sázkami nenačte. Ve fortune rovněž najdete live sázky na české nebo hokejové resp fotbalové ligy a mnoho jiného.
4 Nadstandardní nabídka live sázek

Nejlepší live streaming

Největší počet přímých přenosů ze sportovních zápasů má podle všeho již zmíněný gigant – společnost Bet365. Pokud jde o zahraniční společnost, která působí ve více státech, tak vysílací práva může mít zakoupené na jakoukoli ligu (např. Německá Bundesliga, KHL atd.), ale zda to bude možné sledovat v ČR není jisté (nemusí se jí totiž vyplatit zakoupení práv pro každou zemi). Pak existují lukrativní přímé přenosy z tuzemských lig (např. česká fotbalová a hokejová liga) a v takovém případě bude mít práva zakoupené spíše česká sázková kancelář jako zahraniční. I z tohoto důvodu jsou vždy nejlepší sázkové kanceláře pro přímé přenosy tuzemské společnosti jako jsou TipsportFortuna případně SazkaBet.

Sázková kancelář Hodnocení live streamingu Pro sledování živých přenosů
5 je třeba mít uzavřené sázky za posledních 30 dní v hodnotě 30 Kč. Pro sledování 1. české fotbalové ligy a Tipsport extraligy platí, že musíte mít uzavřený tiket v den zápasu / předchozí den (v libovolné výši) nebo zůstatek na účtu alespoň 100 Kč
4 je třeba mít kladný zůstatek na účtu a plně ověřený účet

Nejvyšší kurzy

Výšku kurzů vyjadřuje nejlépe payout. Čím je průměrný payout vyšší, tím jsou pro vás kurzy výhodnější. Sázková kancelář s nejlepšími kurzy bude vždy profesionální sázková kancelář jako Pinnacle (95 % a více). V průměru mají nejlepší rekreační sázkové kanceláře payout okolo 92 %. Nejlepší české sázkové kanceláře jsou Tipsport (92 % a více) a Fortuna (91 % a více). Nejlépe to můžete vidět při vyrovnané sázce se dvěma možnostmi, kde nejlépe vidíte hladinu kurzů (např. Pinnacle má 1.95 – 1.95 a pak přijdete do české sázkové, kde můžete najít hladinu na úrovni 1.90 – 1.90). Na výši kurzů má velký vliv zákon o hazardních hrách, kde se určuje zdanění hazardních her.

Sázková kancelář Poznámka

Nejvyšší limity na sázky

Nejlepší sázkové kanceláře pro maximální sázky jsou asi anglické a asijské sázkové kanceláře a potom burzy a profesionální sázkové kanceláře. V Británii sázkové jako William Hill přijmou sázky i za desítky tisíc eur. Pokud jste však úspěšný, nemůžete očekávat, že vám tyto sázky bude schvalovat donekonečna. Na Slovensku jsou na tom s limity sázek nejlepší Tipsport a Fortuna. Při větších částkách (např. 25.000 Kč a více) musíte čekat na schválení bookmakerem.

Sázková kancelář Poznámka
Nejlepší ze slovenská sázkových kanceláří je Tipsport, ale obecně je při tuzemských sázkových problém podat sázku za větší obnos peněz problém.

Nejvyšší limity na výhry

Mezi maximálními výhrami v sázkových kancelářích jsou velké rozdíly. Velké anglické sázkové kanceláře umožňují vyhrát až 2.000.000 GBP tiket / týden. Naopak některé sázkové kanceláře umožňují vyhrát pouze 10.000 € na tiket. Výška maximální výhry může být důležitý faktor, který může ovlivnit výběr té nejlepší sázkové kanceláře pro vás.

Sázková kancelář Maximální výhra Poznámka
10.000.000 Kč na všechny sporty
5.000.000 Kč závisí od počtu událostí na tiketu
5.000.000 Kč na všechny sporty

Nejlepší mobilní sázení

Pokud chce být sázková kancelář úspěšná, tak musí mít k dispozici mobilní verzi stránky. V dnešní době se podává již více než 50 % sázek právě přes mobilní telefony resp. smartphony. Pro tipování v mobilu rozeznáváme mobilní webové aplikace a mobilní aplikace ke stažení (dostupné pro Android a iOS). Nejlepší je, pokud sázková kancelář nabízí mobilní aplikaci ke stažení, protože právě tehdy je tipování přes mobil nejjednodušší.

Sázková kancelář Hodnocení mobilního sázení Poznámka
5 Tipsport nabízí svým zákazníkům aplikaci, která funguje na OS Android, iOS, Windows Phone nebo BlackBerry. K dispozici máte kompletní kurzovou nabídku.
5 iFortuna nabízí mobilní verze pro všechny druhy telefonů a nově i pro iPad. Na stránce si můžete stáhnout aplikace pro Android a iPhone a dívat se na přímé přenosy přes mobil.

Nejlepší asijské handicapy

Nejlepší sázkovou kanceláří pro asijské handicapy je Bet365. Její nabídka je nejširší ze všech a většinou je ohraničena kurzy 6.00 až 7.00. To znamená, že vypíše různé asijské handicapy, či na výsledek nebo góly v zápase, dokud nedosáhnou uvedené kurzy. V Pinnacle se tyto asijské handicapy vypisují obvykle jen do kurzu 3.00. V ČR je nejlepší volbou pro asijské handicapy sázková kancelář Tipsport. Zatím jako jediná vypisuje nejkomplexnější nabídku asijských sázek (najdete tam AH na výsledek zápasu i počty branek, přičemž nechybí ani dvojité asijské handicapy). Pokud jste o této asijské sázce ještě neslyšeli, tak všechny informace najdete na podstránce asijské handicapy.

Sázková kancelář Hodnocení asijského handicapu Typy asijských handicapů
5

Sázkové kanceláře se skupinovým tiketem

Skupinové tikety (tzv. MAXIKOMBI) jsou podobné jako systémové sázky. Rozdíl je v tom, že při skupinových tiketech vám může tvořit jednu skupinu několik zápasů (např. Skupina A obsahuje 3 události). Při systémových sázkách vám vždy jednu skupinu bude tvořit pouze jeden zápas. Tikety jsou omezovány počtem zápasů, kurzem ale i maximálními výhrami. Záleží od sázkové kanceláře, ale při skupinových tiketech nesmí tiket v níže uvedených sázkových kancelářích přesáhnout maximální výši výhry. Pokud tedy vytvoříte tikety a dáte systémovou sázku 3 z 5 (vytvoří se 10 kombinací), tak vaše maximální výhra nesmí překročit výhry (sečteny dohromady) ze všech kombinací. Skupinové sázky najdete jen v některých sázkových kancelářích. Tento systém má nejlepší sázková kancelář Fortuna, která má při sázení přes PC k dispozici funkci SUPERTIKET. Mnoho sázejících podává skupinový tiket i tak u Tipsportu, protože má nejvyšší maximální výhry a kromě toho si umíte najít takový tiket přímo v tiket aréně a pak už jen kliknete na položku „vytvořit stejný tiket“.

Sázková kancelář Maximální počet zápasů na tiketu Maximální výhra
50 10.000.000 Kč
50 5.000.000 Kč
50 10.000.000 Kč
50 10.000.000 Kč

Nejčastější otázky a odpovědi

1️⃣ Proč se profesionální společnosti považují za nejlepší sázkové kanceláře pro TOP hráčů?

Sázková kancelář pro profesionály vám nikdy neudělí peněžní limit na sázku, má častokrát nejlepší kurzy a kromě toho umožňuje tipovat za vysoké částky. Regulace v jednotlivých členských státech zapříčinily to, že sázet v takových společnostech již není tak jednoduché jako v minulosti (mnoho společností trh samy opustí).

2️⃣ V čem se odlišují nejlepší sázkové kanceláře?

Sázkové kanceláře se mohou lišit ve funkcích, v dostupnosti přímých přenosů pro jednotlivé události, ale sázející chtějí vždy hlavně to, aby jejich sázka byla co nejrychleji uzavřena v původní (vámi zadané) výšce. Z toho vyplývá, že pokud budete sázet za desítky tisíc korun, tak si ihned začnete všímat rychlost přijetí sázky, zda vám sázková kancelář častěji upravuje kurzy před schválením tiketu, jak často vám bookmaker schválí sázku v původní výši, jaká je kurzová hladina nebo v jakém čase stáhne sázková kancelář kurzovou nabídku při live sázce.

3️⃣ Která sázková kancelář je ta nejlepší pro vás?

Je to velmi individuální, ale v Česku působí menší počet sázkových kanceláří, proto vám umíme doporučit jednoznačně sázkovou kancelář Fortuna (pro úplné začátečníky) a potom nejpopulárnější sázkovou kancelář Tipsport (trošku složitější na zorientování pro začínající sázkaře), ale je to nejlepší volba.

4️⃣ Které sázkové kanceláře mají nejlepší bonusy?

Nejpestřejší nabídku registračních bonusů má sázková kancelář Fortuna. Sázkové kanceláře mají i vstupní bonusy bez vkladu, což může být pro vás ten nejlepší bonus na tipování. Prohlédněte si denně aktualizovanou bonusovou tabulku se všemi druhy bonusů a vyberte si ten nejlepší pro vás. V tabulce najdete i promo kódy resp. bonusové kódy, které je třeba zadat buď při registraci nebo při vkladu (všechny sázkové nevyžadují bonusový kód).

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

500 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 500 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Za registraci získate 300 Kč zdarma a když vložíte 3.000 Kč získate dalších 6.000 Kč.

Betano bonus

800 Kč za registraci + 3.000 Kč bonus

300 Kč + 500 Kč sázka zdarma s kódem: HOKEJ500 + vkladový bonus 3.000 Kč.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

Teraz som skúsil cez notebook normálne na ich stránku bet365.com a všetko...
Overovacia appka Bet365
Zdravím všetkých tipérov Toto je podľa mňa brutal analýza.. Budem vďačný...
Liga majstrov - Finále
ak budete postupovať podľa návodu, tak môžete získať na stávky 10 € grátis....
Aktuálne sa rozdáva 10 € zadarmo
Copyright © 2011-2023 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt