Doporučené sázkové kanceláře – TOP pro live sázky, mobilní sázení, AH, vysoké kurzy, vysoké limity

Nejlepší sázkové kanceláře

Nejlepší sázková kancelář na světě pro mnohé sázejících je sázková kancelář Bet365. Sázkové kanceláře jako Bwin, Tipsport, Fortuna nebo Unibet mohou být pro sázející také velmi zajímavé.

Pokud jste profesionální sázkař a převážně podáváte jeden zápas na tiket, tak budou pro vás nejlepší profesionální sázkové kanceláře jako Pinnacle Sports nebo SBObet. Proč se tyto společnosti považují za nejlepší sázkové kanceláře pro profesionály? Sázková kancelář pro profesionály vám nikdy neudělí limit, má nejlepší kurzy a kromě toho vám umožňuje sázet za vysoké částky.

Máte vlastní názor na sázkové kanceláře? Neváhejte se o své zkušenosti s internetovými sázkovými kancelářemi podělit s ostatními ve fóru oTipovani.com.
Doporučené sázkové kanceláře
Sázková kancelář Hodnocení Sázkové možnosti Bonus
9,4 Live sázení Živé přenosy Cash out Mobilní verze stránky Aplikace pro Android Aplikace pro iPhone, iPad Asijský handicap 50.000 Kč
9,1 Live sázení Živé přenosy Cash out Mobilní verze stránky Aplikace pro Android Aplikace pro iPhone, iPad 600 Kč
9,1 Live sázení Živé přenosy Cash out Mobilní verze stránky Aplikace pro Android Aplikace pro iPhone, iPad Asijský handicap 2.000 Kč

Nejlepší live sázení

Mezi nejlepší sázkové kanceláře nabízející live sázky patří i Unibet, avšak nabídka live sázek není tak široká jako má Bwin nebo Bet365. Sázkové kanceláře Unibet a Bet365 nabízejí přímé přenosy z italské ligy, přičemž jsou jejich stránky velmi přehledné a jednoduché. Mezi nejlepší sázkové kanceláře pro live sázení v hokeji rozhodně nepatří Pinnacle Sports, protože sázet můžete jen během přestávek mezi třetinami. Nejlepší kurzy na live sázky však najdete právě v Pinnacle Sports.

Sázková kancelář Poznámka
Tipsport nabízí i solidní live sázky, které si mohou oblíbit hlavně ty co tipují český hokej (Tipsport přináší přímé přenosy z české hokejové ligy). Výhodou je i to, že stránka není ve flash a vše se velmi rychle načte.
Live tipování je rychlé a hlavně přehledné. Fortuna používá pro live sázky flash, takže pokud nemáte tento modul, tak se vám stránka s live sázkami nenačte. Ve fortune rovněž najdete live sázky na české nebo hokejové resp fotbalové ligy a mnoho jiného.
Nadstandardní nabídka live sázek

Nejlepší live streaming

Největší počet přímých přenosů ze sportovních zápasů má sázková kancelář Bet365, ale pro ČR nejsou k dispozici přímé přenosy z německé Bundesligy (k dispozici na Bwin, Tipsport). KHL má k dispozici několik sázkových kanceláří jako je Bet365, Fortuna, Tipsport, Unibet nebo Bwin. Všechny přímé přenosy z české hokejové ligy vysílá pouze Tipsport. Českou fotbalovou ligu je možné sledovat na Tipsport. Utkání z NHL a NBA můžete najít na Bet365.

Sázková kancelář Hodnocení live streamingu Pro sledování živých přenosů
5 je třeba mít uzavřené sázky za posledních 30 dní v hodnotě 30 Kč. Pro sledování 1. české fotbalové ligya Tipsport extraligy platí, že musíte mít uzavřený tiket v den zápasu / předchozí den (v libovolné výši) nebo zůstatek na účtu alespoň 100 Kč
4 je třeba mít kladný zůstatek na účtu a uzavřenou sázku za posledních 7 dní

Nejvyšší kurzy

Výšku kurzů vyjadřuje nejlépe payout. Čím je vyšší, tím je pro vás výhodnější. V našem případě je počítán z kurzů 1X2. Nejlepší sázkovou kanceláří je v tomto případě jednoznačně Pinnacle Sport (97%). V průměru mají nejlepší sázkové kanceláře payout kolem 92% při kurzech 1X2. Nejlepší české sázkové kanceláře Fortuna a Tipsport mají při kurzech 1X2 payout okolo 90%. Rozdíly jsou i při hladinách kurzů, kde Pinnacle Sports má 1.95 - 1.95, u většiny sázkových kanceláří se pohybuje od 1.90 - 1.90 (Bet365, William Hill), 1.87 - 1.87 (Unibet, Bwin) až po 1.80 - 1.80 (Bet-at-home a tuzemské sázkové kanceláře Tipsport a Fortuna).

Sázková kancelář Poznámka

Nejvyšší limity na sázky

Nejlepší sázkové kanceláře vám schválí sázky i za větší peníze jako je to např. ve William Hill, ale ve většině případů to bude podléhat schválení bookmakerem. V Pinnacle Sport máte stanovené limity a když chcete podat sázku ještě za víc peněz, tak musíte uzavřít další tiket (ale už se změněným kurzem). V Bet365 si můžete prohlédnout za kolik si můžete maximálně vsadit, avšak tyto limity můžete překročit, ale zbývající částka půjde na schválení k bookmakerovi.

Sázková kancelář Poznámka
Nejlepší ze slovenská sázkových kanceláří je Tipsport, ale obecně je při tuzemských sázkových problém podat sázku za větší obnos peněz problém.

Nejvyšší limity na výhry

Mezi maximálními výhrami v sázkových kancelářích jsou velké rozdíly. Nejlepší sázkové kanceláře vám umožňují vyhrát až 2.000.000 GBP tiket/týden. Naopak některé sázkové kanceláře umožňují vyhrát jen 10.000 EUR na tiket. Výška maximální výhry může být důležitý faktor, který ovlivní výběr pro vás té nejlepší sázkové kanceláře.

Sázková kancelář Maximální výhra Poznámka
10.000.000 Kč na všechny sporty
5.000.000 Kč závisí od počtu událostí na tiketu
5.000.000 Kč na všechny sporty

Nejlepší mobilní sázení

Pokud chce být sázková kancelář úspěšná, tak musí mít k dispozici mobilní verzi stránky. V dnešní době se podává více než 30% sázek právě přes mobilní telefony resp. smartphony. Nejvíce sázkových aplikací se vytváří právě pro chytré mobilní telefony s operačními systémy Android a iOS a pokud chcete sázet přes mobil, tak vám doporučujeme mobilní sázení právě přes smartphony s operačními systémy Android nebo iOS (iPhone, iPad).

Sázková kancelář Poznámka
Tipsport nabízí svým zákazníkům aplikaci, která funguje na OS Android, iOS, Windows Phone nebo BlackBerry. K dispozici máte kompletní kurzovou nabídku.
iFortuna nabízí mobilní verze pro všechny druhy telefonů a nově i pro iPad. Na stránce si můžete stáhnout aplikace pro Android a iPhone a dívat se na přímé přenosy přes mobil.

Nejlepší asijské handicapy

Nejlepší sázkovou kanceláří pro asijské handicapy je Bet365. Její nabídka je nejširší ze všech a většinou je ohraničena kurzy 6.00 až 7.00. To znamená, že vypíše různé asijské handicapy či na výsledek nebo góly v zápase, dokud nedosáhnou uvedené kurzy. V Pinnacle a 10Bet se tyto asijské handicapy vypisují obvykle jen do kurzu 3.00. Pokud tipujete asijské handicapy při live sázkách, tak si přečtěte pravidla, protože při live sázkách se asijské sázky počítají od aktuálního skóre.

Sázková kancelář Hodnocení asijského handicapu Typy asijských handicapů
3

Sázkové kanceláře se skupinovým tiketem

Skupinové tikety jsou podobné jako systémové sázky. Rozdíl je v tom, že při skupinových tiketech vám může tvořit jednu skupinu (např. skupinu A) několik zápasů. Při systémových sázkách vám vždy jednu skupinu bude tvořit pouze jeden zápas. Tikety jsou omezovány počtem zápasů, kurzem ale i maximálními výhrami. Záleží od sázkové kanceláře, ale při skupinových tiketech nesmí tiket v níže uvedených sázkových kancelářích přesáhnout maximální výši výhry. Pokud tedy vytvoříte tikety a dáte systémovou sázku 3 z 5 (vytvoří se 10 kombinací), tak vaše maximální výhra nesmí překročit výhry (sečteny dohromady) ze všech kombinací. Skupinové sázky najdete jen v pár internetových sázkových kancelářích.

Sázková kancelář Maximální počet zápasů na tiketu Maximální výhra
50 10.000.000 Kč
50 5.000.000 Kč
50 10.000.000 Kč
50 10.000.000 Kč
50 5.000.000 Kč
Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma + 50 free spins

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 200 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

Cavte dá sa ešte stávkovátna na bet365? Poprípade ako to obísť ďakujem za...
Výbery banka +register vylúč. Osob
Cavte kedysi som stávkoval cez bet365 stačilo mi si stiahnuť dns changer a...
Vklad na bet365 cez skrill ?
bol víkend, tak ak vás neinformujú do utorka, tak treba napísať na podporu.
Problem
Copyright © 2011-2020 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt