Doporučené sázkové kanceláře – TOP pro live sázky, mobilní sázení, AH, vysoké kurzy, vysoké limity

Sledujte a sázejte na MS v hokeji nyní s 500 Kč zdarma bez vkladu
1.000 Kč zdarma na sázení + free spins pouze za registraci
300 Kč zdarma + 600 Kč bez rizika pouze za založení účtu

Zjistěte, která online sázková kancelář je nejlepší. Který bookmaker má nejlepší kurzy, nejlepší live sázky a nejvyšší limity na sázky a výhry. Přehled TOP sázkových kanceláří na internetu.

Nejlepší sázková kancelář

Nejlepší sázková kancelář na světě je pro většinu sázejících hráčů anglická sázková kancelář Bet365.

Po přijetí legislativy v roce 2019 však všechny zahraniční sázkové kanceláře v Česku ukončily své působení, včetně společnosti Bet365.

Výjimkou nebyly ani profesionální sázkové kanceláře, které využívali zejména profesionální sázkaři sázející převážně jeden zápas na tiket. Nejznámější profesionální sázkovou kanceláří je Pinnacle nebo asijská sázková kancelář SBObet.

Navzdory odchodu zahraničních sázkových kanceláří ze Slovenského trhu mají sázející hráči stále zajímavé možnosti, jak si užít sázení online na maximum.

Sázejte v nejlepší sázkové kanceláři v Česku

Stačí se zaregistrovat a ihned můžete sázet

Které jsou nejlepší sázkové kanceláře v Česku?

Na internetu naleznete mnoho web stránek, jejichž tématem je sportovní sázení. Na našich stránkách však naleznete objektivní a nezávislá hodnocení sázkových kanceláří, která jsou založena na mnohaletých osobních zkušenostech.

Po přečtení našich recenzí nebude problém najít nejlepší společnosti pro tipování online přesně podle vašich představ. Výhodou je, že v Česku jsou všechny sázkové kanceláře bez manipulačního poplatku (sázení online) a když budete mít hráčský účet ve všech společnostech, velmi jednoduše najdete i ty nejlepší aktuální kurzy na dnes.

Jak vybírat TOP sázkovou kancelář, chcete-li si užít sázení přes internet:
  • Mají vypsány nejvyšší kurzy na dnes a bez problémů přijmou vaši sázku,
  • kurzová nabídka je dostatečně široká (včetně odvozených sázek),
  • jak rychle vypisuje sázková kancelář jednotlivé události nebo na kolik kol dopředu vypisuje kurzy,
  • nabízí hráčům oblíbené funkce jako live streamy, cash out, betbuilder apod.,
  • je pro sázející dostupná mobilní aplikace pro sázení zápasů pro sázení přes mobil,
  • jaké tipy a druhy sázek nabízí (MAXIKOMBI, tutovky nebo sázky bez remízy, asijské handicapy, ...),
  • jaká je maximální výhra na tiketu,
  • jaká je rychlost přijetí sázky, změna kurzů při přijetí sázky, limity na sázky, ...
Máte vlastní názor na sázkové kanceláře? Neváhejte se podělit o své zkušenosti s internetovými sázkovými kancelářemi s ostatními ve fóru oTipovani.com.

Každý sázející hráč má jiná kritéria pro výběr nejlepší sázkové kanceláře. Pro lepší přehled vám doporučujeme naši stránku srovnání sázkových kanceláří, kde najdete společnosti přehledně seřazené spolu s nejdůležitějšími funkcemi, které sázejícím nabízejí včetně nejvyšší možné výhry.

V Česku platí zákon o hazardních hrách, kde MFČR určuje, které zahraniční společnosti a jejich bankovní účty budou blokovány (kromě toho český trh opustilo mnoho zahraničních společností). Českým hráčům hrozí i pokuta za hraní u zahraničních operátorů, proto nedoporučujeme hraní v zahraničních sázkových kancelářích bez české licence.

Doporučené sázkové kanceláře
Sázková kancelář Hodnocení Sázkové možnosti Bonus
9,1 Live sázení Živé přenosy Cash out Mobilní verze stránky Aplikace pro Android Aplikace pro iPhone, iPad Asijský handicap 50.000 Kč
8,8 Live sázení Živé přenosy Cash out Mobilní verze stránky Aplikace pro Android Aplikace pro iPhone, iPad Asijský handicap 6.000 Kč

Rozdíly mezi českými a zahraničními sázkovými kanceláři

Pamatujte na to, že sportovní sázení v zahraniční sázkové kanceláři je často zaměřeno na domovskou zemi, ze které daná společnost pochází.

V zahraniční sázkové kanceláři z Anglie tak např. naleznete množství kurzovních sázek na kriket nebo dostihy, případně jsou kurzy vypsány ve formě zlomkových kurzů (většinou je lze přepnout).

Naopak české sázkové kanceláře cílí na domácí hráče, a tak u nich najdete sázky online na nejlepší české a slovenské ligy ve fotbale, v hokeji, basketbalu, volejbalu apod. Ty v zahraničních společnostech nemusíte najít.

Od okamžiku vstupu legislativy o hazardu v platnost MF ČR určuje, které zahraniční sázkové kanceláře a jejich bankovní účty budou blokovány. Tipování u zahraničních společností je tak velmi komplikované (ale není nemožné).

Pokud s online sázením teprve začínáte, doporučujeme tipovat v sázkových kancelářích s českou licencí.

Nejlepší live sázení

Tak oblíbené LIVE sázky nabízejí skvělou příležitost pro sázející hráče vsadit si na události, které se právě odehrávají. Sázky a kurzy reagují na to, co se děje na hřišti a vy můžete dělat své sázky online podle aktuálního vývoje zápasu.

Nezapomeňte na sázení s rozumem – při LIVE sázkách je snadné nechat se unést děním na hřišti a emocemi, ale důležité je dodržovat strategii a disciplínu. Tipy a strategii, jak tipovat live sázky naleznete v článku LIVE sázky – tipy, strategie, výhody a nevýhody.

Nejlepší sázkové kanceláře, které nabízejí LIVE sázky na českém trhu jsou jednoznačně Tipsport a Fortuna, kde spolu s LIVE sázkami můžete často sledovat i přímý přenos ze zápasu.

V případě profesionálních sázkových kanceláří je třeba si prohlédnout pořádnou sekci live sázek, protože vám nemusí vyhovovat (live sázky jsou v tomto případě specifičtější – např. v hokeji se může dát sázet pouze mezi třetinami).

Sázková kancelář Hodnocení live sázení Poznámka
5 Tipsport nabízí i solidní live sázky, které si mohou oblíbit hlavně ty co tipují český hokej (Tipsport přináší přímé přenosy z české hokejové ligy). Výhodou je i to, že stránka není ve flash a vše se velmi rychle načte.
5 Live tipování je rychlé a hlavně přehledné. Fortuna používá pro live sázky flash, takže pokud nemáte tento modul, tak se vám stránka s live sázkami nenačte. Ve fortune rovněž najdete live sázky na české nebo hokejové resp fotbalové ligy a mnoho jiného.
4 Nadstandardní nabídka live sázek

Nejlepší live streaming

Sázkové kanceláře jsou skvělou možností, jak sledovat live stream z oblíbených sportů. Stačí se jednoduše zaregistrovat a na internetové televizi sázkové kanceláře si zapnete obrovské množství live přenosů.

Jednoznačně nejvíce sportu živě naleznete na TV Tipsport, kde exkluzivně nechybí ani Oktagon live stream, druhou nejlepší volbou je Fortuna TV, kde si zapnete nejlepší světový fotbal ze SerieA, LaLigy, Bundesligy a dalších.

Live stream na TV Tipsport
LIVE stream z tenisu na TV Tipsport

Pak existují lukrativní přímé přenosy z tuzemských lig (např. česká fotbalová a hokejová liga) a v takovém případě bude mít práva zakoupené spíše česká sázková kancelář jako zahraniční. I z tohoto důvodu jsou vždy nejlepší sázkové kanceláře pro přímé přenosy tuzemské společnosti jako jsou TipsportFortuna případně SazkaBet.

Sázková kancelář Hodnocení live streamingu Pro sledování živých přenosů
5 je třeba mít uzavřené sázky za posledních 30 dní v hodnotě 30 Kč. Pro sledování 1. české fotbalové ligy a Tipsport extraligy platí, že musíte mít uzavřený tiket v den zápasu / předchozí den (v libovolné výši) nebo zůstatek na účtu alespoň 100 Kč
4 je třeba mít kladný zůstatek na účtu a plně ověřený účet

Nejvyšší kurzy

Výhodnost kurzů nejlépe vyjadřuje tzn. payout – čím je payout vyšší, tím jsou pro tipéry kurzy výhodnější. Profesionální sázkové kanceláře s nejlepšími kurzy na sázení mají payout na úrovni 95 % a více.

Nejlepší sázkové kanceláře pro tradiční sázkaře mají payout kolem 92 % (a více). Stejně je to i na Slovensku, kde nejlepší sázková kancelář Tipsport má payout 92% a více, resp. Fortuna, kde je payout 91% a více.

Vyrovnané kurzy ve Fortuně
Vyrovnané kurzy ve Fortuně

Nejlepší payout sázkové kanceláře uvidíte při vyrovnané sázce se dvěma možnostmi – v profesionální sázkové kanceláři Pinnacle naleznete hladinu kurzů nastavenou na 1.95 – 1.95, přičemž v TOP české sázkové se utkáte s kurzy 1.90 – 1.90.

Na výši kurzů má velký vliv zákon o hazardních hrách – ten má velký vliv na zdanění hazardních her.

Sázková kancelář Poznámka

Nejvyšší limity na sázky

Nejlepší sázkové kanceláře pro maximální sázky jsou anglické a asijské sázkové kanceláře, burzy a profesionální sázkové kanceláře. V Británii sázkové jako William Hill přijmou sázky i za desítky tisíc eur.

Na Česku jsou na tom s limity sázek nejlepší Tipsport a Fortuna. U větších částek (např. 25.000 Kč a výše) musíte čekat na schválení bookmakerem.

Sázková kancelář Poznámka
Nejlepší ze slovenská sázkových kanceláří je Tipsport, ale obecně je při tuzemských sázkových problém podat sázku za větší obnos peněz problém.

Nejvyšší limity na výhry

Mezi maximálními výhrami v sázkových kancelářích jsou velké rozdíly. Velké anglické sázkové kanceláře vám umožňují vyhrát až 2.000.000 GBP tiket / týden. Naopak některé sázkové kanceláře vám umožňují vyhrát jen 10.000 € na tiket.

Pokud budete tipovat za tisíce korun, určitě si všímejte rychlosti přijetí sázky, zda vám internetová sázková kancelář častěji upravuje kurzy před schválením tiketu, jak často bookmaker schválí sázku v původní výši, jaká je kurzová hladina nebo v jaké době stáhne sázková kancelář kurzovou nabídku při live sázce.

Na českém trhu jsou nejlepší sázkové kanceláře vzhledem k udělování limitů Tipsport a Fortuna. Na druhé straně, jiné spoločnosti můžou být na úspěšné sázkaře přísnější a schvalování sázky trvá často déle.

Výše maximální výhry může být důležitý faktor, který může ovlivnit výběr té nejlepší sázkové kanceláře pro vás.

Sázková kancelář Maximální výhra Poznámka
10.000.000 Kč na všechny sporty
5.000.000 Kč závisí od počtu událostí na tiketu
5.000.000 Kč na všechny sporty

Nejlepší mobilní sázení

Jelikož tipování přes mobil dnes tvoří většinu kurzových sázek, vlastní aplikace pro tipování zápasů je již dnes povinnost pro každou sázkovou kancelář. Stáhněte si mobilní aplikace na sázení online do telefonu (nebo tabletu) zcela zdarma a vaše sportovní sázky si podáte kdykoli a kdekoli.

Hlavní menu mobilní aplikace FortunaHlavní menu Tipsport aplikace
Nabídka a menu aplikace Tipsport pro Android

Velký přehled mobilních aplikací pro tipování spolu s oblíbenými funkcemi a možnostmi ke stažení naleznete na naší stránce Mobilní sázení.

Sázková kancelář Hodnocení mobilního sázení Poznámka
5 Tipsport nabízí svým zákazníkům aplikaci, která funguje na OS Android, iOS, Windows Phone nebo BlackBerry. K dispozici máte kompletní kurzovou nabídku.
5 iFortuna nabízí mobilní verze pro všechny druhy telefonů a nově i pro iPad. Na stránce si můžete stáhnout aplikace pro Android a iPhone a dívat se na přímé přenosy přes mobil.

Nejlepší asijské handicapy

Velmi populární handicapové sázky vám umožňují získat výhodnější kurz na favorita v zápase. Jednoduše v daném utkání přidělíte týmu (nebo hráči) virtuální náskok a můžete tak tipovat zápasy, při kterých není kurz na sázky 1X2 moc atraktivní.

Nejlepší sázková kancelář v Česku pro asijské handicapy je Tipsport. Nabídka u Tipsportu je jednoznačně nejlepší ze všech společností na českém trhu. Vypisuje asijské sázky na výsledek zápasu i počty gólů, přičemž nechybí ani dvojité asijské handicapy.

Chcete-li se dozvědět více o tom, co je to asijský handicap, což znamená asijský handicap +1 nebo jaké druhy asijských handicapů existují, přečtěte si více v našem článku Asijský handicap.

LIVE sázky u asijského handicapuPokud tipujete asijské handicapy při LIVE sázkách, přečtěte si pozorně pravidla! Při LIVE sázkách by se asijské sázky měly počítat od aktuálního skóre.
Sázková kancelář Hodnocení asijského handicapu Typy asijských handicapů
5

Sázkové kanceláře se skupinovým tiketem

Skupinové tikety (tzv. MAXIKOMBI) jsou podobné jako systémové sázky. Rozdíl je v tom, že při skupinových tiketech vám může tvořit jednu skupinu více zápasů (např. skupina A obsahuje 3 události).

U systémových sázek vám vždy jednu skupinu bude tvořit pouze jeden zápas. Tikety jsou omezovány počtem zápasů, kurzem ale i maximálními výhrami. Jak funguje rozpisový tiket záleží na konkrétní sázkové kanceláři, ale nikdy daný tiket nesmí přesáhnout maximální výši výhry.

Rozpisový tiket u TipsportuRozpisový tiket v Chance
Rozpisový tiket v sázkové kanceláři Tipsport a Chance

Pokud tedy vytvoříte tikety a dáte systémovou sázku 3 z 5 (vytvoří se 10 kombinací), maximální výhra nesmí překročit výhry (spočítané dohromady) ze všech kombinací. Skupinové sázky naleznete jen v pár internetových sázkových kancelářích.

Tyto sportovní sázky má nejlépe „vychytaný“ sázková kancelář Fortuna, která má při sázení přes PC k dispozici funkci SUPERTIKET.

Mnoho sázejících podává přesto skupinový tiket v Tipsportu – má vysoké maximální výhry a tiket tohoto druhu najdete přímo v tiket aréně. Pak už stačí jen kliknout na položku „vytvořit stejný tiket“ a vybrat částku, za kterou chcete sázku podat.

Mnoho sázejících podává skupinový tiket i tak u Tipsportu, protože má nejvyšší maximální výhry a kromě toho si umíte najít takový tiket přímo v tiket aréně a pak už jen kliknete na položku „vytvořit stejný tiket“.

Sázková kancelář Maximální počet zápasů na tiketu Maximální výhra
50 10.000.000 Kč
50 5.000.000 Kč
50 10.000.000 Kč
50 10.000.000 Kč

Nejčastější otázky a odpovědi

1️⃣ Proč se profesionální sázkové kanceláře považují za nejlepší společnosti pro TOP hráče?

Sázková kancelář pro profesionály vám nikdy neudělí peněžní limit na sázku, má častokrát nejlepší kurzy, a kromě toho umožňuje tipovat za vysoké částky. Regulace v jednotlivých členských státech zapříčinily to, že sázet v takových společnostech již není tak jednoduché jako v minulosti.

2️⃣ V čem se odlišují nejlepší sázkové kanceláře?

Sázkové kanceláře se odlišují ve funkcích, dostupnosti přímých přenosů pro jednotlivé události, ale sázející chtějí vždy hlavně to, aby jejich sázka byla co nejrychleji přijata v původní výši.

3️⃣ Která je nejlepší sázková kancelář pro vás?

Je to velmi individuální, ale v Česku působí menší počet sázkových kanceláří, proto vám umíme doporučit jednoznačně sázkovou kancelář Fortuna (pro úplné začátečníky) a potom nejpopulárnější sázkovou kancelář Tipsport.

4️⃣ Které sázkové kanceláře mají nejlepší bonusy?

Nejpestřejší nabídku registračních bonusů má sázková kancelář Fortuna. Sázkové kanceláře mají i vstupní bonusy bez vkladu, což může být pro vás ten nejlepší bonus na tipování.

Prohlédněte si denně aktualizovanou bonusovou tabulku se všemi druhy bonusů a vyberte si ten nejlepší pro vás. V tabulce najdete i promo kódy resp. bonusové kódy, které je třeba zadat buď při registraci nebo při vkladu (všechny sázkové nevyžadují bonusový kód).

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků
Aktuální bonusy
Tipsport bonus

500 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 500 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Za registraci získate 300 Kč zdarma a když vložíte 3.000 Kč získate dalších 6.000 Kč.

Betano bonus

1.000 Kč za registraci + 3.000 Kč bonus

3.000 Kč + 600 kč sázka zdarma + 400 točení s kódem: MISTRI500

Další bonusy
Nejnovější příspěvky na fóru
Skus betinasia.com ak vies anglicky chod na arbusers.com je tam sekcia o...
Ako stavkovat u zahranicnych stavkovych...
Ani neviem kolko som bol v pluse mal som ho aj 15 rokov, no v posledných...
Bet365 dali mi limity
jednoznačne súhlas
Bet365 nefunguje? Alternatívny link na Bet365.com
Copyright © 2011-2024 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt