Australian Open livestream živě - sledujte celý turnaj LIVE

Chcete sledovat přímé přenosy z Australian Open zdarma? Přečtěte si jaký je nejlepší způsob sledovat live stream z tohoto velkého grandslamového turnaje.

▶️ Jak sledovat zdarma live stream Australian Open 2021

Australian Open přichází opět po roce a spolu s tímto prvním grandslamovým turnajem v roce i nespočet přímých přenosů z jednoho z nejpopulárnějších turnajů na světě. 

Pokud vás zajímají informace z aktuálního turnaje Australian Open, tak vše podstatné si přečtete zde.

Pokud máte zájem sledovat Australian Open zcela zdarma, tak máme pro vás skvělé tipy jak si prohlédnout finále, semifinále, čtvrtfinále, osmifinále či jiné zápasy z Australian Open. Vše bude dostupné bez otravných reklam a můžete tak sledovat tenis živě.

Jednou z nejlepších alternativ je sledovat Australian Open live přímo přes účet v sázkové kanceláři. Všechny podmínky, které potřebujete pro přímé přenosy ze zápasů živě z prvního grandslamu v roce naleznete níže. Dobrá zpráva je, že livestream z Australian Open nabízí několik společnosti, proto si budete moci vybrat live přenos. 

Kde sledovat Australian open live stream zdarma?

Pokud chcete sledovat Australian Open zcela bezplatně, tak vám doporučujeme live stream sázkové společnosti Tipsport, která nabízí přímé přenosy bez poplatku (prvních sedm dní). Pokud chcete sledovat AO i po sedmi dnech tak se musíte stát aktivním sázejícím (stačí vám pretipovať měsíčně 30 Kč).

Výhodou účtu na Tipsport.cz je i to, že získáte zároveň exkluzivní přístup k přímým přenosem Oktagonu, NHL, NBA, české Tipsport Extraligy nebo české fotbalové ligy (Fortuna ligy).

Největší výhodou takového účtu v sázkové kanceláři je zejména to, že při sledování sportovního live streamu můžete současně uzavírat LIVE sázky a vyhrát peníze zdarma

Zdarma proto, neboť Tipsport dává svým novým hráčům i bonus za ověření identity ve výši 150 Kč (bonus vám bude připsán ve věrnostních bodech 150 Netů = 150 Kč). Tyto Nety když vsadíte, tak po výherním tiketu se vám už připíší normálně peníze na váš hráčský účet a vy si je můžete vybrat.

Zapnout TV Tipsport + vzít 150 Kč zdarma
Budete přesměrováni na oficiální stránku Tipsport.cz

Jaká je nabídka live streamů u Tipsportu?

Nabídka dostupných live streamů na TV Tipsport
 • fotbalové přenosy
 • motocyklistické závody MotoGP
 • snooker
 • hokejové přenosy
 • cyklistický závody Tour de France
 • šipky
 • tenisové přenosy
 • přenosy z MMA nebo BOXu
 • a mnoho dalších

Komplexnost přímých přenosů v sázkové kanceláři Tipsport je jedna z velkých výhod této společnosti. Pokud byste tam nechtěli tipovat, tak stále ji můžete využívat na sportovní přenosy, které jsou nejširší na českém trhu. 

Jak sledovat Australian Open na TV Tipsport bez poplatků?

Pro aktivní sázkaře je sledování live streamů na TV Tipsport dostupné zcela zdarma. Přečtěte si jednoduchý návod jak spustit online stream Australian Open u Tipsportu.

Návod pro spuštění přímého přenosu z Australian Open

 • Tipsport registrace

Prvním krokem je registrace hráčského účtu na webové stránce Tipsport.cz. Po registraci stačí už jen ověřit totožnost a přihlásit se do vašeho herního účtu.

 • Australian Open livestream

Po úspěšné registraci a přihlášení do herního účtu máte k dispozici bezplatné 7-denní sledování sportovních live streamů na TV Tipsport.

 • Spuštění Tipsport TV

Zápasy Australian Open jsou dostupné na webové stránce Tipsportu pod samostatnou kategorií TV nebo LIVE. Po kliknutí na jednu z těchto dvou samostatných kategorií si už jen najdete a vyberete zápas, který chcete sledovat.

Chcete sledovat Australian Open? Postupujte podle návodu
 1. Klepněte na položku "Kurzy" v horním menu na stránce Tipsport.cz.
 2. V seznamu sportů zvolte "Tenis" a podkategorii "ATP nebo WTA Australian Open“.
 3. Uvidíte před sebou seznam zápasů z Australian Open spolu s datumem a časem. Stačí si už jen vybrat zápas, který chcete sledovat a kliknout na ikonu „Live stream“.

Co dělat po vypršení 7-denní bezplatné lhůty pro sledování sportovních live streamů?

 • Po sedmi dnech je neomezené sledování live streamů možné pouze tehdy, pokud patříte do skupiny aktivních tipérů u Tipsportu.
 • Pokud nepatříte do této skupiny, stačí uzavřít sázku v minimální hodnotě 30 Kč alespoň jednou měsíčně (nebo uzavřít několik sázek ve společné hodnotě 30 Kč – např. uzavřít 3 sázky po 10 Kč).
Náš TIPPři uzavírání kurzových sázek můžete využít váš získaný vstupní bonus, který dostanete jako dárek při vytvoření vaší registrace u Tipsportu.

Jak sledovat Australian Open přes mobil

Poslední alternativou je sledování sportovních live streamů prostřednictvím mobilní aplikaci Tipsport (ať už na tabletu nebo mobilu), tak budete moci sledovat bez reklam a kdekoliv na cestách přímé přenosy z Australian Open.

V mobilní appke se kromě kurzových sázek a live streamů nachází také vyhledávané diskusní fórum, tiket aréna či zábavné online casino s hracími automaty.

Nezapomeňte, že během sledování Australian Open živě můžete výborně reagovat na aktuální vývoj zápasu a uzavřít tak LIVE sázku, případně využít funkci předčasného vyplacení tiketu tzv. cashout

Live stream z Australian Open
Sázkové kanceláře s TVLive stream Stream v mobiluLive sázkyVstupní bonus
Tipsport TV ✔️ ✔️ ✔️  150 Kč zdarma + 50.000 Kč
Fortuna TV ✔️ ✔️ ✔️ 300 Kč zdarma + 600 Kč 
Chance TV ✔️ ✔️ ✔️  200 Kč zdarma + 2.000 Kč 
SazkaBet TV ✔️  500 Kč zdarma + 5.000 Kč
SYNOT TIP TV ✔️ 500 Kč + 500,- + 10.000 Kč

Nejčastější otázky a odpovědi

1️⃣ Musíte platit za přímý přenos?

Pokud se zaregistrujete u Tipsportu, tak prvních 7 dní je zdarma (pak musíte podat sázky za 30 Kč za poslední měsíc).

2️⃣ Ze kterých zápasů bude vysílán live stream na Australian Open?

Z kvalifikaci nebudou k dispozici všechny zápasy, ale při zápasech hlavního turnaje bude většina zápasů vysílána LIVE! Stačí mít hráčský účet buď na Tipsport.cz nebo iFortuna.cz.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy