Znalostní kvíz o skvělé ceny! Dnes na téma Tenisové Masters.

Zahrajte si nový vědomostní kvíz ve Fortune a vyhrajte sázkařské bonusy, věcné ceny nebo volná točení zdarma! Přečtěte si všechny důležité informace o sportovním kvízu Fortuny.

Fortuna kvíz ❓ získejte 11.500 Kč každé pondělí a čtvrtek

Patříte mezi sportovní fanoušky a máte přehled v jeho aktuálním dění? Otestujte si své znalosti v novém vědomostním kvízu Fortuny, do kterého se může zapojit opravdu každý – dokonce i ten, kdo nemá založený herní účet ve Fortune.

Do nového sportovního kvízu se můžete zapojit každé pondělí a čtvrtek, přičemž vybraná témata se v kvízu neustále mění, takže nudit se určitě nebudete. Deset nejlepších soutěžících bude odměněno v každém kole cenami v celkové hodnotě 11.500 Kč!

Zábavná hra Sportovní vědomostní kvíz
Dotace 11.500 Kč bonus + volná točení + věcné ceny
Začátek kvízu každé pondělí a čtvrtek o 20:00 hod.
Počet otázek v kvízu 8
Kdo se může zapojit registrovaní i neregistrovaní klienti Fortuny
Kvíz přihlášení na webu iFortuna.cz
Cena pro hlavního vítěze 5.000 Kč
Více o Fortuna kvízu

Kdy probíhá kvíz a kolik trvá?

Vědomostní kvíz se hraje každé pondělí a čtvrtek, vždy ve stejnou dobu o 20:00 hod. Celý kvíz se skládá z osmi sportovních otázek, přičemž každý den se mění téma kvízu. Vyplnění všech otázek vám zabere maximálně 5 minut. Čekací místnost na přihlášení se do kvízu trvá přibližně 5 minut – do 20:05 hod.

Jak se sbírají body ve znalostním kvízu?

Soutěžící sbírají body za vyplněné správné odpovědi. Kromě správných odpovědí dokážete získat body i za rychlost vašich odpovědí.

Výhry ve znalostním kvízu

Desítka nejchytřejší soutěžících s nejvyšším počtem bodů vyhraje ceny, které najdete v tabulce. Ceny su rozdělené na sázkařský bonus a volná točení v online kasinu. Na závěr kvízu se vylosuje jeden šťastlivec, který vyhraje věcnou odměnu např. hru FIFA nebo NHL na PlayStation.

Ceny ve Fortuna kvízu
1. cena 5.000 Kč (SB) 6. cena 100 volných zatočení (free spins)
2. cena 3.000 Kč (SB) 7. cena 60 volných zatočení (free spins)
3. cena 2.000 Kč (SB) 8. cena 40 volných zatočení (free spins)
4. cena 1.000 Kč (SB) 9. cena 20 volných zatočení (free spins)
5. cena 500 Kč (SB) 10. cena 10 volných zatočení (free spins)
SB = sázkařský bonus Volná točení na výherním automatu FORTUNA: LIGA
Zapojit se do kvízu

Budete přesměrováni na oficiální stránku iFortuna.cz

Jak se mohu zapojit do sportovního kvízu?

Do kvízu se může zapojit kdokoliv, nezáleží na tom, zda máte vytvořenou registraci herního účtu nebo nemáte. Vědomostní kvíz naleznete v horní sekci webové stránky Fortuny pod samostatnou kategorií "Sportovní kvíz". Soutěžící si musí na začátku kvízu vytvořit svou přezdívku a následně kliknout na tlačítko, Pokračujte ". Po kliknutí na toto tlačítko je ještě třeba kliknout na "Připojit se" a o pár minut tak můžete doplňovat odpovědi k otázkám.

Pokud se registrujete, tak získáte i vstupní bonus do Fortuny. Kromě toho připravila Fortuna na začátku roku 2021 i malé překvapení, když nakoupila vysílací práva z MMA a můžete tak sledovat live stream UFC resp. UFC Fight Night (nejlepší MMA organizace na světě). Spolu s Fortunou nakupovala vysílací práva i další sázková kancelář a sledovat UFC můžete i přes Tipsport, který nabízí zároveň nejvíce soutěží pro sázejících.

Jak se mi připíše získaná výhra?

Registrovaným hráčům Fortuny se automaticky připíše výhra na jejich hráčský účet ve Fortune. Všichni neregistrovaní výherci budou na závěr kvízu vyzváni k zadání e-mailové adresy, na které je bude vedení Fortuny kontaktovat hned následující pracovní den s výzvou k zaslání aliasu (nicku) jejich ověřeného hráčského účtu.

Nezapomeňte na 7denní lhůtu!Termín pro zaslání aliasu (nicku) organizátorovi je pouze 7 dní (po uplynutí 7denní lhůty bude výhra propadlá).

Získané ceny budou všem výhercům připsány nejpozději do 48 hodin.

Chcete se dozvědět více informací o novém znalostním kvízu? Navštivte webovou stránku Fortuny a přečtěte si kompletní informace o novém sportovním kvízu.

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.