Otázky a odpovědi o bonusech na sázení

Využi bonus 500 Kč bez vkladu a vsaď si na ME ve fotbale
Uplatnit bonus 500 Kč zdarma za založení účtu
Využi bonus 300 Kč zdarma a vsaď si na EURO 2024
Odpovědi, které byste měli vědět před získáním bonusu

Nejčastější dotazy

Jak získám vstupní bonus resp. registrační bonus?

Návod k získání vstupního bonusu najdete v jednotlivých recenzích nebo přímo na stránce sázkové kanceláře. Pro rychlý přehled bonusů využijte srovnání bonusů. Kromě bonusů můžete využít i různé promo akce sázkových kanceláří.

V některých sázkových kancelářích musíte při nebo po registraci hráčského účtu zadat bonusový kód (promo kód), který najdete v jednotlivých recenzích. Pokud sázková kancelář bonusový kód nemá (zjistěte v recenzi), pro získání bonusu nemusíte zadávat nic.

Pokud se zaregistrujete do sázkové kanceláře se vstupním bonusem, tak si pečlivě přečtěte bonusové podmínky. Při bonusu je podstatné, jaké jsou tam podmínky na protočení bonusu a kdy bude připsán. Bonus vám může být připsán ihned po vkladu, po protočení vkladu / bonusu, postupně nebo když prohrajete svou první sázku (tzv. sázka zdarma). Taktéž si třeba dávat pozor na časové omezení platnosti bonusové nabídky (např. bonus je třeba aktivovat do 7 dnů od registrace).

Bonusovými podmínkami se ve většině případů myslí hlavně protočení bonusu. Pokud bonus protočíte podle požadavků sázkové kanceláře, tak pak můžete vybírat peníze ze svého hráčského účtu spolu s bonusem. Pokud jste o bonus požádali resp. vám byl přidělen a vy chcete vybrat peníze z účtu ještě před požadovaným protočením, tak vám sázková kancelář výběr neumožní nebo vám strhne všechno co jste vyhráli včetně bonusu (důvod: výhry jste dosáhli na základě bonusových peněz). Toto však nemusí vždy platit, zejména pokud jde o bonusy, které vám sázková kancelář připíše až po požadovaném protočení. Jiná pravidla mohou platit i pro sázky zdarma, kde máte první sázku vždy zdarma, protože vám sázková kancelář v případě prohry vrátí vklad. Této sázce nemusí podléhat žádné další protočení. Doporučujeme vždy důkladně přečíst bonusové podmínky.

Která sázková kancelář mi dá bonus ihned po vkladu?

Sázková kancelář Fortuna poskytne bonus, který si můžete ihned vyzvednout a použít ho na sázení. Jedinou podmínkou je, že po vložení peněz na hráčský účet je třeba si bonus vyzvednout do určité doby.

Kdy mi bude připsán bonus?

Pro mnoho sázkařů je důležité, kdy budou moci tipovat za bonusové peníze. Vkladový bonus vám může být připsán:
  • Ihned po vložení peněz na hráčský účet (možnost použít okamžitě na sázky – nejlepší varianta)
  • Po vložení peněz na hráčský účet a následném protočení vkladu 1x (dobrá varianta)
  • Postupným uvolňováním např. po 10%
  • Po požadovaném protočení

Při posledních dvou případech může nastat problém s protočením pokud vám sázková kancelář udělí limit. Poté je protáčení ztíženo. Taková situace však nastává pouze v ojedinělých případech.

Kromě vkladových bonusů existují i sázky zdarma (resp. free bets nebo cashback akce), kde je důležitý váš první tiket. Pokud bude nevýherní, tak vám sázková kancelář vrátí vsazené peníze nebo získáte volnou sázku v této hodnotě. Při volných sázkách musíte počítat s tím, že vám sázková kancelář připíše pouze čistou výhru. Pokud je vaše první sázka výherní, tak tehdy většinou nemáte nárok na sázku zdarma. Je třeba číst bonusové podmínky.

Co je bonusový kód (promo kód)?

V recenzích sázkových kanceláří jakož i na stránkách online sázkových kanceláří se často můžete setkat s pojmem bonusový kód resp. promo kód. Jde o kód, který musíte zadat buď při nebo po registraci do sázkové kanceláře. Některé sázkové kanceláře mají v registračních formulářích i pole bonusový kód, ale pro získání vstupního bonusu (bonus na první vklad) není nutné zadat žádný bonusový kód. I z tohoto důvodu je třeba důkladně číst bonusové podmínky. Zadávání promo kódu v registračním formuláři je spíše výjimkou než pravidlem. Ve většině případů vám přijde postup pro získání vstupního bonusu na e-mail až po registraci.

Jsou výhodné bonusy bez vkladu (no deposit bonus)?

Bonus bez vkladu (bonus za registraci) je druh bonusu, který získáte po registraci hráčského účtu, aniž byste museli vložit peníze. S tímto druhem bonusu se můžete nejčastěji setkat při online kasinech nebo poker hernách. Je třeba si ale uvědomit, že dnes vám nikdo nic zdarma nedá. Pokud si budete chtít výhru vyplatit, budete muset nejprve peníze vložit. Pokud je vložíte, bude vás čekat několikanásobné protočení (například částky, kterou jste vyhráli z bonusu bez vkladu) a až potom budete moci vybrat vaše peníze. Bonusové podmínky hlavně při kasinech jsou stále sofistikovanější a je třeba si je důkladně přečíst, aby vás nic nepřekvapilo.

Podobné to bude i při bláznivých 200 % až 500 % bonusech od různých online kasin. Je třeba si přečíst bonusové podmínky.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků
Aktuální bonusy
Tipsport bonus

500 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 500 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Za registraci získate 300 Kč zdarma a když vložíte 3.000 Kč získate dalších 6.000 Kč.

Betano bonus

1.000 Kč za registraci + 3.000 Kč bonus

3.000 Kč + 500 Kč sázka zdarma + 500 za verifikaci s kódem: EURO

Další bonusy
Nejnovější příspěvky na fóru
Pokerstrars.com , Betonline.ag , SBO , betfair.com alebo skus betinasia.com...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu
Skus betinasia.com ak vies anglicky chod na arbusers.com je tam sekcia o...
Ako stavkovat u zahranicnych stavkovych...
Ani neviem kolko som bol v pluse mal som ho aj 15 rokov, no v posledných...
Bet365 dali mi limity
Copyright © 2011-2024 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt