EXTRAKURZ - sázejte s 15% zvýhodněným kurzem

EXTRAKURZ od Fortuny – sázej výhodně s bookmakery od Fortuny

Fortuna připravila další bonus, který je pro všechny registrované hráče.

Chtěli byste AKO tiket se zajímavým kurzem? Tak Fortuna pro vás připravila řešení na míru a bez námahy.

Díky svým odborníkům resp. bookmakerům bude iFortuna.cz každý den zveřejňovat několik tiketů, které mají zvýhodněný kurz. Kromě možnosti EXTRAKURZ nabízí Fortuna také Favorit PLUS nebo Expert. O všem se dočtete v naší recenzi Fortuna.

Jak získám v iFortune extrakurz?

Tikety budou nakombinované z nejzajímavějších zápasů, přičemž celkový kurz už bude navýšen o 15%. Díky tomu můžete vyhrát více než kdybyste si tikety poskládali sami.

Nejenže máte na výběr z několika variant, ale také si můžete zvolit zda chcete jít „na jistotu“ nebo chcete zariskovat. Více informací naleznete na obrázku.

Extrakurz ve FortuněExtrakurz ve Fortuně

Extrakurz najdete v levém menu sázkové kanceláře Fortuna. Po kliknutí vám vysokočia všechny předpřipravené tikety.

Prohlédnout si aktuální nabídku s Extrakurzem 
Budete přesměrováni na oficiální stránku iFortuna.cz
Možnost získat i vstupní bonusK extrakurzu můžete získat za registraci i vstupní bonus. Fortuna je poskytuje hned několik, přičemž všechny najdete spolu s bonusovými kódy v bonusové tabulce. Podrobné informace o nejlepším vstupním bonusu naleznete v recenzi Fortuna.

Další zvýhodněné kurzy a možnosti kombinace sázek

Bonusové kurzy

Fortuna nabízí i bonusové kurzy, kde ke 3-AKO můžete získat bonusové navýšení ve formě kurzu 1.15, pokud vámi vybrané 3 události mají minimální kurz 1.3 (minimální kurz platí pro každou jednu událost).

Kombinace sázek

Fortuna vytvořila možnost kombinací fotbalových sázek do jedné AKO sázky v rámci jediného zápasu. Můžete např. kombinovat výsledek zápasu s počtem rohů nebo počtem žlutých karet.