Puleva vs Joshua - informace, aktuální kurzy, live stream a profily boxerů

Přečtěte si všechny důležité informace o zápase Anthony Joshuea - Kubrat Puleva, které zahrnují termín a místo zápasu, profily boxerů, kurzy a možnosti sledování včetně livestreamu.

BOX: Pulev vs Joshua 🥊 | informace, kurzy a live stream

Už tento víkend proběhne dlouho očekávaný boxerský zápas mezi známým britským boxerem Anthonym Joshuou a bulharským profesionálním boxerem Kubratem Pulevem, který byl hlavním vyzyvatelem tohoto titulního zápasu.

Oba profesionální boxeři jsou ve vynikající fyzické kondici a proto bude opravdu velkým překvapením, jak dopadne samotný výsledek zápasu. Anthony Joshua a Kubrat Pulev budou už tuto sobotu mezi sebou soupeřit o získání titulu šampióna těžké váhy.

Termín a místo zápasu Joshua vs Pulev

Připravovaný zápas mezi Joshuou a Pulevem proběhne tuto sobotu (12.12.2020) na speciálním boxerském galavečeru v londýnské kryté aréně pod názvem The SSE Arena ve Wembley. Na prosincovém galavečeru ve Wembley by se mělo dohromady uskutečnit 5 boxerských zápasů.

Proč se titulní zápas musel odložit na prosinec? Titulní zápas mezi dvěma boxerskými legendami se měl původně konat už červnu tohoto roku, avšak kvůli celosvětové pandemií corona viru a nedostatku volných termínů se zápas v boxerském ringu musel přesunout na začátek prosince 2020.

Jaké boxerské zápasy jsou na fight card?

Prohlédněte si celou fight card boxerského galavečera ve Wembley. Hlavním zápasem galavečeru bude jak jinak zápas mezi Anthonym Joshuou a Kubratem Pulevem. V galavečeru budou více méně převažovat boxerské zápasy v těžké váze.

Fight card boxerského galavečera ve Wembley
Váhová kategorie
Zápas
Heavyweight (těžká váha) Anthony Joshua vs Kubrat Pulev
Junior-heavyweight (juniorská těžká váha) Lawrence Okolie vs ?
Heavyweight (těžká váha) Hughie Fury vs Mariusz Wach
Heavyweight (těžká váha) Martin Bakole vs Sergey Kuzmin
Light-middleweight (lehká až střední váha) Souleymane Cissokho vs Kieron Conway

Sledujte livestream z UFC

Anthony Joshua vs Kubrat Pulev (profily)

Anthony Joshua celým jménem Anthony Oluwafemi Olaseni Joshua je profesionální boxer a dvojnásobný šampion v těžké váze. Kromě toho je tento britský boxer držitelem několika titulů - WBA, IBF, IBO a WBO. Anthony Joshua si na své konto stihl připsat 24 boxerských zápasů, přičemž jen jeden z nich skončil jeho prohrou.

Kubrat Pulev je bulharský profesionální boxer, který je ve světě znám pod přezdívkou Cobra. Během své boxerské kariéry stihl odehrát až 29 zápasů v ringu, ve kterém se jen jeden jediný zápas skončil jeho prohrou. V ringu ho dokázal porazit hvězdný ukrajinský boxer Wladimir Klitschko, který si později změřil síly is Anthonym Joshuou, který ho dokázal o tři roky později s přehledem porazit.

V tomto dlouho očekávaném titulním zápase bude Anthony Joshua obhajovat všechny své světové tituly organizací - WBA, IBF, IBO a WBO proti ostřílenému boxerovi s bulharskými kořeny.

Profily profesionálních boxerů
Anthony Joshua
Kubrat Pulev
národnost anglická bulharská
věk 31 39
výška 198 cm 194 cm
váha 108 kg 116 kg
počet odehraných zápasů 24 29
výhry 23 28
prohry 1 1
Co získá vítěz? Vítěz sobotního zápasu získá všechny opasky výše zmíněných organizací a stane se tak úřadujícím mistrem světa v těžké váze.

Aktuální kurzy pro zápas Joshua vs Pulev

Je více než jisté, že tento plánovaný zápas přitáhne obrovské množství diváků, ale zejména tipérů, kteří budou chtít uzavírat své kurzové sázky na tento dlouho očekávaný boxerský zápas.

Vsaďte si i vy na svého favorita zápasu a vyhrajte lákavou finanční odměnu. Vaše kurzové sázky můžete uzavírat ve všech českých a hlavně licencovaných sázkových kancelářích.

Anthony JoshuaKubrata Puleva
1.10 7.55

Kdo se stane vítězem zápasu?

Už ze samotných výsledků kurzů vyplývá, že sázkaři dávají větší šanci na výhru právě britskému boxerovi Anthonymu Joshuovi, který má sice za sebou menší počet odehraných zápasů, ale během své kariéry stihl dosáhnout více úspěchů a ocenění jako bulharský boxer Kubrat Pulev. Anthony Joshua je znám svou skvělou pohyblivostí a rychlostí, kterou určitě využije i v boji proti hvězdnému boxerovi z Bulharska.

Kde můžete sledovat zápas Joshua vs Pulev?

Zatím není oficiálně potvrzeno, zda bude sportovní televizní program jako Nova Sport nebo televize O2 vysílat záznamy z tohoto londýnského galavečera. O průběžných změnách ve vysílání vás budeme informovat.

Pulev vs Joshua  live stream

Jedinou dostupnou alternativou jsou zatím bezplatné live streamy, které najdete na internetu nebo oficiální online stream PPV, který patří mezi placené služby a vyjde vás přibližně 25 liber (722 Kč).

Další možností je podívat se na přenosy v sázkových kancelářích. Zvláště doporučujeme sázkovou kancelář Tipsport, která má nejvíce přenosů a zároveň má přenosy prvních 7 dní od registrace zcela zdarma. Navíc dostanete i bonus zdarma bez vkladu - stačí si ověřit pouze totožnost. Pokud nemáte účet u Tipsportu, tak se stačí zaregistrovat

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.

Nejčastější otázky a odpovědi

Kdy proběhne zápas Joshua vs Pulev?

Plánovaný zápas mezi dvěma boxerskými legendami proběhne 12.12.2020 o 23:00 hod.

Kde se uskuteční boxerský zápas?

Dějištěm zápasu bude kryta londýnská aréna pod názvem The SSE Arena ve Wembley.

Kdo je favoritem zápasu a jaké jsou kurzy?

Jasným favoritem zápasu je britský boxer Anthony Joshua s kurzem 1.10. Na jeho protivníka Kubrata Pulevu je aktuálně vypsán kurz ve výši 7.55.

Kde můžete sledovat hlavní galavečer zápasu?

Hlavní galavečer zápasu Pulev vs Joshua si můžete prohlédnout pomocí volně dostupných live streamů nebo prostřednictvím placené služby PPV. Kromě toho doporučujeme podívat i dostupnou nabídku live streamů v sázkové Tipsport, která poskytuje největší počet přenosů.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

300 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 300 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 3.000 Kč. Fortuna vám dá dalších 6.00 Kč na vaše sázky.

Betano bonus

300 Kč zdarma + 3.000 Kč bonus

Sázejte v nové sázkové kanceláři s českou licencí.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

Slovenská recenzia stávkovej kancelárie TIPOS športové stávky + informácie...
ETipos bonus a recenzia
Slovenská recenzia stávkovej kancelárie Niké + informácie o bonuse
Niké bonus a recenzia
Urcite pomoze...
účet u Tipsportu