UFC Fight Night 181: zápas Kevin Holland vs Makhmudov Muradov

Dovede porazit Makhmudov Muradov svého nového protivníka? V UFC Fight Night nás čeká vyrovnaný souboj mezi dvěma legendárními bojovníky UFC.

UFC FN 181: Holland vs Muradov - informace, kurzy a livestream

Uzbecko-český MMA bojovník Makhmudov Muradov se momentálně připravuje na svůj příští zápas, ve kterém se postaví proti Američanovi Kevinu Hollandovi. Oba zápasníci patří mezi mistry bojových umění, přičemž v MMA žebříčku je Makhmudov Muradov častokrát označován jako národní jednotka ve střední váze. Není divu, že uzbecký bojovník patří na Slovensku a v Česku k největším hvězdám MMA scény.

Již koncem října se můžete těšit na zápas Makhmudov Muradov vs Kevin Holland. V článku se dočtete ty nejdůležitější informace o připravovaném zápase, které zahrnují podrobnou statistiku obou zápasníků, datum uskutečnění zápasu, výšku kurzů na říjnový duel i několik možností live sledování zápasu Holland vs Muradov.

UpozorněníZápas Muradov – Holland byl zrušen! Makhmud Muradov měl pozitivní test na COVID-19.

Co se stalo s plánovaným zápasem Jotko vs Muradov?

Původní zápas se měl uskutečnit mezi polským bojovníkem Krzysztofem Jotkom a Makhmudem Muradovem, ale kvůli zranění polského bojovníka se musel plánovaný zápas zrušit. Jelikož si Krzysztof Jotko při sparingu zlomil prst a jeho rekonvalescence bude trvat poměrně delší dobu, tak se organizace UFC rozhodla, že si místo něj vybere nového náhradníka, který se postaví v boji proti uzbeckému Čechovi. Zvládne Makhmudov Muradov změnu nového protivníka na poslední chvíli? Uvidíme.

Kdy a kde se uskuteční zápas Muradov vs Holland?

Velkolepý zápas bojovníků se uskuteční během turnaje UFC Fight Night. Plánovaný duel Muradov vs Holland proběhne 31. října 2020 v UFC Apex v Las Vegas. Celý průběh galavečeře UFC 181 se bude kvůli pandemii corona viru konat bez diváků. Jelikož se Amerika nachází v jiném časovém pásmu, tak slovenskí a čeští fanoušci se mohou na tento plánovaný zápas podívat až ze soboty na neděli.

Sledujte livestream z UFC

UFC 181: Profily bojovníků Muradov vs Holland

Uzbecko-českého bojovníka pod přezdívkou "Mach" Muradov vám asi nemusíme představovat. Mach obecně patří k uznávaným a profesionálním MMA bojovníkům ve střední váze. Kromě smíšených bojových umění se Muradov věnuje i dalším bojovým uměním jako např. Sambo nebo Kickbox.

Muradovim soupeřem bude ostřílený a nebezpečný americký bojovník Kevin Holland, který už několik let bojuje pod organizací UFC v divizi střední váhy. Kevinovi Hollandovi se podařilo získat několik cenných zkušeností z předešlých bojových organizaci jako Bellator MMA, King of the Cage nebo Legacy Fighting Alliance. Dovolíme si tvrdit, že tento americký zápasník bude pro Makhmuda Muradova skutečně vyrovnaným soupeřem.

Množství fanoušků je toho názoru, že v duelu bude dominovat právě zkušený mistr bojových umění Makhmud Muradov, u kterého se očekává použití jeho tajné zbraně - naskočení kolena.

Profily UFC bojovníků
Makhmud MuradovKevin Holland
národnost uzbecká americká
věk 30 27
výška 187 cm 190 cm
váha 83 kg 84 kg
počet odehraných zápasů 30 24
výhry 24 19
prohry 6 5

Aktuální kurzy pro zápas Holland vs Muradov

Očekává se, že plánovaný zápas mezi Muradovem a Hollandem přiláká obrovský počet diváků, kteří budou chtít uzavírat vysoké sázky. Svou sázku na velkolepý duel bojovníků můžete uzavřít v jedné z českých sázkových kanceláří jako např. Tipsport nebo Fortuna.

Vsaďte si i vy na svého favorita zápasu a podívejte se na aktuální výšku kurzů na připravovaný zápas Muradov vs Holland.

Kurz na MuradovKurz na Holland
2.07 1.70

Kdo se stane vítězem zápasu?

Je velmi těžké určit, kdo se stane vítězem zápasu Muradov vs Holland, protože oba zápasníci patří mezi skutečně rovnocenné soupeře. Kdybychom vycházeli z počtu odehraných zápasů, tak jednoznačným vítězem by byl česko-uzbecký bojovník Muradov. Kurzy v sázkových kancelářích však říkají pravý opak a proto vyvstává otázka, zda dokáže Muradov porazit svého nového a silnějšího protivníka v ringu.

Podívejte se na promo video k připravovanému zápasu Muradov vs Holland.

Kde můžete sledovat zápas Holland vs Muradov

Přímý přenos ze zápasu Holland vs Makhmudov můžete sledovat na české televizní stanici Nova Sport 2 nebo online na internetu prostřednictvím PPV.

Live sledování zápasu UFC Fight Night 181 v TV

Všechny galavečery, které organizuje UFC si můžete vychutnat na sportovním kanálu Nova Sport 2. V případě, že bude Makhmudov Muradov zápasit na Preliminary Card, tak celým děním zápasu vás bude doprovázet známý komentátor a nadšenec Ondřej Novotný. V opačném případě televizní stanice Nova Sport 2 odvysílá pouze hlavní kartu UFC 181.

UFC FN 181 - online sledování zápasu přes live stream

Titulní zápas můžete sledovat také přes VOYO nebo můžete využít live stream v sázkové kanceláří Tipsport, který je zcela zdarma. Stačí se registrovat a prvních 7 dní můžete sledovat všechny přenosy, aniž byste museli podat tiket. Pak je třeba mít vsazený tiket v hodnotě 30 Kč za posledních 30 dní.

LIVE přenos Muradov vs Holland pomocí PPV

Další alternativou sledování zápasu je pomocí live streamů, které jsou volně dostupné na internetu. Mnozí fanoušci doporučují sledování online zápasu na videoportálu Voyo nebo sledování zápasu prostřednictvím oficiálního PPV (Pay-Per-View), které je možné zakoupit na webové stránce organizace UFC.

Nejčastější otázky a odpovědi

Kdy bude zápas Holland vs Muradov?

Plánovaný fight se odehraje 1.11.2020 v časných ranních hodinách přesně o 1:30.

Kde se plánovaný zápas uskuteční?

Dějištěm zápasu je UFC Apex v americkém městě Las Vegas.

Kdo je favoritem zápasu a jaké jsou kurzy?

Ačkoliv Makhmudov Muradov nemá právě nejlepší kurz 2.03, tak většina z nás se přiklání právě k jeho vítězství. Podle kurzů je však mírným favoritem Kevin Holland s kurzem 1.70.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

300 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 300 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 3.000 Kč. Fortuna vám dá dalších 6.00 Kč na vaše sázky.

Betano bonus

300 Kč zdarma + 3.000 Kč bonus

Sázejte v nové sázkové kanceláři s českou licencí.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

Zdravím, môžete odporučiť stávkovú (pokojne aj zahraničnú) s vysokými...
Vysoké vklady a rýchle prijatie stávky
Slovenská recenzia stávkovej kancelárie TIPOS športové stávky + informácie...
ETipos bonus a recenzia
Slovenská recenzia stávkovej kancelárie Niké + informácie o bonuse
Niké bonus a recenzia