UFC 257: Makhmudov Muradov vs Andrew Sanchez live stream, kurzy a profily

V UFC 257 nás čeká předzápasový souboj mezi Makhmudem Muradovem a Andrewem Sanchezem. Dokáže Muradov porazit svého protivníka po několika zrušených zápasech? Sledujte live stream zápasu živě!

UFC 257 🥊 Muradov vs Sanchez ▶️ livestream, kurzy a informace

Po více než roční pauze se můžete opět těšit na další fighterský souboj Makhmuda Muradova. Jeho novým soupeřem bude slavný americký bojovník Andrew Sanchez, který je vítězem jedné ze sérií známého televizního seriálu pro smíšené bojová umění - The Ultimate Fighter.

Plánovaný turnaj by měl proběhnout již koncem ledna 2021. Na turnaji UFC 257 se bude odehrávat i dlouho očekávaný zápas mezi Conorem McGregorem a Dustinem Poirerem, který patří mezi hlavní zápas tohoto galavečera.

V našem článku se dozvíte všechny potřebné informace o připravovaném MMA zápase, které zahrnují termín a místo zápasu, profily bojovníků, aktuální kurzy s tipem na vítěze a samozřejmě i všechny možnosti jak sledovat zápas Muradov vs Sanchez živě.

Událost UFC 257
Zápas Makhmud Muradov vs Andrew Sanchez
Váhová kategorie Middleweight (střední váha)
Datum a čas 23.01.2021 (resp. 24.1. o 4:00)
Místo konání ostrov Yas
TV a LIVE stream Premier Sport nebo live stream (LINK1)

Proč se neuskutečnil plánovaný zápas Muradov vs Holland?

Na UFC Fight Night 181 (31.10.2020) se měl konat zápas mezi česko-uzbeckým zápasníkem Machem Muradovem a americkým zápasníkem Kevinem Hollandem. Plánovaný zápas se však musel náhle přerušit kvůli Muradovemu pozitivnímu výsledku testu na corona virus.

Kevin Holland tak na turnaji UFC Fight Night 181 dostal nového soupeře - Charlieho Ontiverose, jehož v kleci dokázal porazit hned v prvním kole za necelé tři minuty.

Kdy a kde se uskuteční zápas Muradov vs Sanchez?

Zápas ve střední váze mezi Makhmudem Muradovem a Andrewem Sanchezem se uskuteční 23.01.2021 na nádherném ostrově Yas, který se nachází v Abú Dhabí ve Spojených arabských emirátech. Čeští diváci mohou celý turnaj UFC 257 sledovat v noci ze soboty 23.01. na neděli 24.01.

UFC 257: Profily bojovníků Muradov vs Sanchez

Makhmud "Mach" Muradov je profesionální česko-uzbecký MMA bojovník, kterému se podařilo během své kariéry získat několik mistrovských titulů ve střední váze. V současnosti působí v jedné z nejprestižnějších bojových organizací - UFC, do které se mu podařilo probojovat jako prvnímu uzbeckému zápasníkovi vůbec . Známý americký boxer Floyd Mayweather označil Muradova za nejlepšího MMA bojovníka na světě

Česko-uzbecký zápasník si na své konto zatím připsal 30 odehraných zápasů, z nichž až 24-krát odešel jako vítěz. Mach Muradov se kromě MMA věnuje i dalším bojových sportům jako je sambo nebo kickbox.

Andrew “El Dirte” Sanchez patří k jedním z nejlepších amerických MMA zápasníků. Za jeho doposud největší úspěch se považuje vystoupení noci v americké bojové organizací UFC, kde za zdolání svého brazilského soupeře Wellingtona Turmana rychlým KO získal cenu Performance of the Night. Sanchez vyniká zejména ve wrestlingu, který mu v roce 2011 přinesl mistrovský titul.

Americký zápasník stihl během své profesionální MMA kariéry odehrát 17 fighterských zápasů, z nichž pouze 5 skončilo jeho prohrou. Více informací naleznete v tabulce s profily UFC bojovníků.

Profily MMA bojovníků 
Makhmud “Mach" MuradovAndrew “El Dirte” Sanchez
národnost uzbecká americká
věk 30 32
výška 188 cm 185 cm
váha 84 kg 84 kg
počet odehraných zápasů 30  17
výhry 24 12
prohry 6 5

Vložte 200 Kč a získáte 900 Kč + 50 Free spins
  • 300% bonus 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 200 Kč
  • 50 volných toček ve hře FORTUNA:LIGA
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.

Aktuální kurzy pro zápas Sanchez vs Muradov

I když hlavní zápas galavečere UFC 257 bude nepochybně patřit Conoru McGregorovi a Dustinovi Poirierovi, tak se předpokládá, že zápas Muradov vs Sanchez přiláká obrovské množství diváků. Po Muradově nucené roční přestávce se můžete těšit na skutečně napínavý souboj, ve kterém se chystá český Mach pořádně vyřádit.

Tipněte si i vy na svého favorita zápasu! Vaši kurzovou sázku můžete uzavřít v oblíbených sázkových kancelářích jakými jsou Tipsport, Fortuna nebo Synot tip. Níže vám přinášíme aktuální výšky kurzů v sázkové kanceláři Tipsport, která dává nově registrovaným hráčům bonus 150 Kč zdarma (resp. za ověření totožnosti což trvá cca 3 minuty). 

Makhmud Muradov sklízí slávu nejen v bojových sportech, ale i v reklamách. Nejnovější dělá reklamu pro jednu z nejpopulárnějších sázkových kanceláří v Česku – Tipsport.

Kdo se stane vítězem zápasu?

Už ze samotných výsledků kurzů je více než jasné, že výhra patří česko-uzbeckému bojovníkovi Muradovi. Oproti Andrewovi Sanchezi má Makhmud Muradov na vrch v tom, že má za sebou větší počet odehraných zápasů a kromě toho se řadí k jedním z nejlepších bojovníků z UFC.

Prohlédněte si promo video k plánovanému zápasu Muradov vs Sanchez.

Kde můžete sledovat zápas Muradov vs Sanchez?

Předzápas galavečera si můžete prohlédnout na svých televizních obrazovkách nebo pomocí volně dostupných live streamů. Zatím není jisté, zda live stream zápasu Muradov vs Sanchez bude vysílat sázková kancelář Tipsport. O průběžných změnách vás budeme včas informovat

UFC 257: live sledování zápasu v TV

Přímý přenos ze zápasu Muradov vs Sanchez si můžete prohlédnout na sportovní televizní stanici Premier Sport. Tento sportovní kanál je však zpoplatněn, takže pokud se nenachází ve vaší nabídce programů, tak můžete využít možnost sledování live streamu zápasu Muradov vs Sanchez.

UFC 257: live stream & online sledování zápasu

Pokud chcete ušetřit, tak můžete vyzkoušet sledování live streamů, které jsou na internetu volně dostupné a jsou navíc zdarma. Tato možnost však nepatří k těm nejideálnějším, nakolik kvalita těchto live streamů je na velmi slabé úrovni.

Kromě volně dostupných live streamů Sanchez vs Muradov můžete využít i další alternativu live streamu tentokrát přes UFC Fight Pass. Zmíněný live stream je sice zpoplatněn, ale nabízí záruku 100% spokojenosti. Zakoupením UFC Fight Pass získáváte přístup ke všem zápasům galavečera UFC 257 včetně prelims zápasů.

Nejčastější otázky a odpovědi

1️⃣ Kdy bude zápas Muradov vs Sanchez?

Předzápas galavečera by měl proběhnout již 23.01.2021. V našich končinách ho můžete sledovat v noci ze soboty (23.01.) Na neděli (24.01).

2️⃣ Kde se plánovaný zápas uskuteční?

Dějištěm zápasu je ostrov Yas v Abú Dhabí (Spojené arabské emiráty).

3️⃣ Kdo je favoritem zápasu a jaké jsou kurzy?

Jasným favoritem zápasu je Makhmud Muradov a aktuální kurzy si můžete prohlédnout i v tomto článku.

4️⃣ Kde si můžete prohlédnout předzápas Muradov vs Sanchez?

Předzápas galavečera UFC 257 si můžete prohlédnout na televizní stanici Premier Sport nebo pomocí placeného live streamu na UFC Fight Pass. Pravděpodobně bude UFC vysílat i TV Tipsport, kde si můžete prohlédnout live stream z UFC na mobilu, tabletu nebo přes PC bez poplatků a hlavně bez reklam. 

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma + 50 free spins

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 200 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

Zdravím vás, chcem sa opýtať, či niekto nevie, kde sa dá podať sťažnosť na...
Sťažnosť na stávkovú.
Dobrý den, za rok 2020 je nově zavedena povinnost platit daň z kurzových...
Zdanění kurzových sázek v ČR
asianodds sa da uplne v pohode. vsetko ide ako ma bez vpn.
BETVICTOR
Copyright © 2011-2021 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt