Jak funguje Tipsport akční kód? Neváhejte a využijte akční bonusové kódy ještě dnes!

Chcete využít akční kód v Tipsportu? V našem článku najdete návod jak na to. Navíc se dozvíte, jaký dárek získáte od sázkové kanceláře Tipsport jako nový zákazník jen za registraci.

Tipsport akční kód 2021 ❤️ Funkční bonus kód pro vás

Myslíte si, že je třeba mít akční kód na to, abyste získali bonus zdarma od Tipsportu?

Odpověď je ano i ne. Abyste pochopili, jak fungují akční kódy v Tipsportu, přečtěte si náš článek až do konce.

Víte, jak získat akční kód? Pokud jste se zúčastnili nějaké akce, kterou organizoval Tipsport a dostali jste poukázky s akčním kódem, musíte ho zadat do pole „AKČNÍ KÓD“ při registraci.

Pro takové vyplnění akčního kódu je potřeba v registračním formuláři rozkliknout „Mám akční kód“. Uvidíte před sebou políčko s nápisem „Akční kód“. Klikněte na tento nápis a vložte váš akční kód. Potvrďte, že máte více než 18 let a stiskněte tlačítko „Registrovat“. A je hotovo! Registrace je hotová a akční kód jste uplatnili!

Máte zájem o Tipsport akční bonus kód, díky kterému získáte vstupní bonus případně bonus zdarma? Postup, jak získat takový bonusový kód najdete níže.

Aktivovat akční kód v Tipsportu
Budete přesměrováni na oficiální stránku Tipsport.cz

Tipsport akční kód

Pokud však akční kód od Tipsportu nemáte – NEVADÍ. I tak máte nárok na bonusový dárek od Tipsportu zdarma! Na to, abyste Tipsport bonus zdarma získali nepotřebujete vlastnit akční kód Tipsport ani promo kód Tipsport.

Vstupní bonus ✅ (50.000 Kč za vklad)
Peníze zdarma ✅ (150 Kč)
Tipsport akční kód ✅ (Aktivovat kód)
Aktivační kód Tipsport Načítá se automaticky

Tipsport vstupní bonus je připraven pro každého nového hráče, který se v Tipsportu zaregistruje (někdo ho může znát i pod názvem registrační bonus nebo bonus bez vkladu). Nejlepší na tom je, že tento skvělý bonusový dárek získá skutečně každý! Stačí abyste splnili dvě jednoduché podmínky:

  • Klikni na tento registrační link (akční kód vám bude načten na pozadí – neuvidíte ho)
  • Vyplňte registrační formulář (informace o vás musí být pravdivé)
Jak zjistím, zda je Tipsport akční bonus kód načten?Akční kódy pro vstupní resp. registrační bonusy se načítají automaticky. Načítání kódu zjistíte tak, že po kliknutí na link vám vyskočí na obrazovce informace o dostupných bonusech. Na registračním obrázku vidíte nahoře informaci o bonusu 150 Kč a 50.000 Kč. Když se vám toto načte, Tipsport kód na bonus kód funguje a byl načten správně.

Vše, co stačí udělat, je stát se novým klientem v Tipsportu. Jak na to? Klikněte na červené tlačítko níže a automaticky před sebou uvidíte registrační formulář. Stačí ho vyplnit, ověřit registraci a BONUS JE VÁŠ!

Pokud hledáte na internetu způsoby, jak získat speciální Tipsport promo kód, už víc nepokračujte! Nehledejte a neřiďte akční kód Tipsport. Registrační bonus vám další Tipsport kód na bonus nenavýší, neboť sázková kancelář se takto částečně chrání.

Skvělý bonus Tipsport 150 Kč + 50 000 Kč získáte jako nový hráč automaticky. V případě, že má Tipsport dostupný extra bonus díky akčním kódům, získáte ho kliknutím na speciální tlačítka v tabulce níže.

Nezapomeňte vyplnit vaše údaje správně a pravdivě. Jen tak po ověření účtu získáte plný bonus od sázkové kanceláře Tipsport.
Dostupné Tipsport akční kódy
Tipsport sázky 150 Kč zdarma + 50.000 Kč Aktivovat akční kód
Tipsport casino 150 Kč zdarma + 25.000 Kč Aktivovat akční kód
Tipsport TV 150 Kč zdarma + sportovní živé přenosy Aktivovat akční kód

Jak ověřit konto v Tipsportu? Nahrajte 2 doklady totožnosti a už do 5 minut se dozvíte, zda je vaše registrace v pořádku, konto ověřené a na vašem kontě uvidíte svítit BONUS.

PoznámkaJe pro vás registrace v Tipsportu problém nebo vám něco není jasné? Přečtěte si náš podrobný návod jak se zaregistrovat u Tipsportu.

Tipsport registrační bonus vám bude připsán v Netech. Co jsou Nety? Virtuální měna sázkové kanceláře Tipsport za kterou si můžete podat sázku. Díky registraci získáte v sázkové kanceláři Tipsport Nety zdarma.

Proměnit Nety na peníze je velmi jednoduché – stačí si podat sázku na vašeho favorita v zápase a v případě výhry už máte na svém kontě skutečné peníze.

Jak si vsadit za nety? Při sestavení tiketu stačí změnit měnu, kterou vsadíte do hry z EUR na Net a je hotovo!

Tipsport sázka za Nety
Tipsport tiket – platba v Netech
Jak funguje akční kód Tipsport? 

Jak již bylo výše zmíněno, tak Tipsport promo kód víte získat např. na akci organizovanou sázkovou kanceláří Tipsport. Zároveň je možné získat takový kód i v online prostoru.

Promo kód před registrací
Aby Tipsport omezil spekulanty, tak aktivační kód pravděpodobně nebude nikdy vyšší než peníze zdarma, které Tipsport nabízí za registraci. Pokud je bonus zdarma ve výši 300 Kč a máte tipovací poukázku s akční kódem ve výši 100 Kč, Tipsport vám bonus zdarma jen dorovná do výše 300 Kč (k vašim 100 Kč vám dá Tipsport ještě 200 Kč).

Akční kód po registraci
Zároveň je možné zadat i akční kód po registraci. V tomto případě je to výhodné, protože jste vzali plný vstupní bonus a ještě můžete získat i další bonus za akční kód. Pokud máte takýto akční kód, je třeba jej vložit do pole „akční kód“, které najdete po přihlášení v sekci „BONUSY“ a zvolíte „VYBRAT BONUS“. Poukázku a Tipsport bonus kód na ní doporučujeme využít až poté, jak jste využili celý bonus zdarma.

Mají i další české sázkové kanceláře akční kódy nebo jiné bonusové kódy?

Samozřejmě, stejně jako u Tipsportu i v dalších českých sázkových kancelářích můžete získat atraktivní bonusy jen za registraci nebo peníze navíc za vklad do sázkové kanceláře.

FORTUNA akčný kód BONUS 1.000 Kč + 300 Kč Aktivovat kód
Chance akční kód BONUS 200 Kč + 2.000 Kč Aktivovat kód
SazkaBet bonusový kód BONUS 500 Kč + 5.000 Kč Aktivovat kód
SYNOT TIP bonusový kód BONUS 500 Kč + 500 Kč + 10.000 Kč Aktivovat kód

Rada na závěr

Chcete-li získat peníze zdarma, nepotřebujete v sázkové kanceláři Tipsport akční kód (stačí využít speciální linky, které načítají bonusový kód na pozadí). Nepotřebujete dokonce ani hned vložit peníze na váš Tipsport účet. Jednoduše se zaregistrujte a bonus je ihned váš.

Registrovat se a získat BONUS
Budete přesměrováni na oficiální stránku Tipsport.cz

Dozvěděli jste se na jiných stránkách, že pro získání registračního bonusu musíte vložit peníze do sázkové kanceláře Tipsport?

Není to pravda! Tipsport bonus získáte zdarma bez ohledu na to, zda vložíte peníze do Tipsportu nebo ne. Pokud ale peníze vložíte, získáte BONUS NAVÍC! Díky vkladu do sázkové kanceláře Tipsport můžete získat EXTRA BONUS až do výše 50.000 Kč!

Výše vstupního bonusu závisí na výši vašeho vkladu, přičemž platí jednoduché pravidlo. Čím větší vklad, tím větší bonus získáte.

Nejčastější otázky a odpovědi

1️⃣ Musím mít akční kód, abych získal bonus v Tipsportu?

Ne, nemusíte vlastnit akční kód Tipsport. Nárok na bonus má každý nově zaregistrovaný zákazník sázkové kanceláře Tipsport. Pouze díky registraci získáte od Tipsportu různé dárky a bonusy, ale pokud vložíte na vaše hráčské konto peníze, získáte ještě extra výhody navíc.

2️⃣ Co musím udělat, abych získal v Tipsportu extra bonus navíc?

Pokud nabízí sázková kancelář Tipsport extra bonus navíc, získáte ho jednoduše. Stačí kliknout na odkaz CHCI ZÍSKAT TIPSPORT EXTRA BONUS a bonus je váš.

3️⃣ Mají akční kódy a bonusy i další sázkové kanceláře?

Ano, samozřejmě. Pro komplexní přehled bonusů v sázkových kancelářích se podívejte naši bonusovou tabulku v části BONUSY SÁZKOVÝCH KANCELÁŘÍ.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy