Všechny zápasy z tenisu LIVE živě! Jak sledovat tenisové zápasy zdarma?

Chcete sledovat tenis live živě bez poplatků a reklam? Všechny přímé přenosy z tenisu zdarma vám přinášejí některé sázkové kanceláře! Vše najdete v dostupném live streamu v článku.

🎾 Sledujte přímé přenosy z tenisu živě 📺 US Open 2021

Na konci srpna začíná čtvrtý grandslam sezóny US Open. Kromě toho, že můžete sledovat zápasy v televizi, tak můžete využívat i live stream v sázkových kancelářích. Dnes všechny lepší sázkové kanceláře, které nabízí přímé přenosy mají zakoupená vysílací práva pro ATP a WTA turnaje, menší turnaje jakož i aktuální hraný grandslam.

Podmínky sledování přímých přenosů v sázkových kancelářích

Tipsport a Chance TV

Pro sledování přímých přenosů je třeba, abyste měli za posledních 30 dní podanou sázku v hodnotě 30 kč. Po registrací na Tipsport.cz nebo Chance.cz však můžete sledovat přímy přenos prvních 7 dní zcela zdarma. 

Fortuna TV

Sledování live streamingu je na iFortuna.cz dostupné pouze v tom případě, pokud máte kladný zůstatek na svém herním účtu a zároveň podanou jakoukoliv kurzovou sázku za posledních 7 dní. Minimální hodnota kurzové sázky je 10 Kč. Po vytvoření registrace a splnění dvou zmíněných podmínek si můžete prohlédnout vybrané sportovní live streamy zcela zdarma.

Sazkabet TV

Sledování živých přenosů na Sazka.cz je bez poplatků. Pro sledování sportovních live streamů postačuje peněžní zůstatek na vašem herním účtu. Vybrané sportovní live streamy jsou dostupné pouze pro registrované sázkaře v Sazkabetu.

Aktuální bonusy na US Open 2021

Se sledováním tenisových zápasů je spojeno i sportovní sázení. Dnes nabízejí sázkové společnosti různé typy sázek, které jsou velmi zajímavé a hlavně všechny zápasy můžete tipovat live míček po míčku resp. gem po gamu. Podívejte se aktuální výšku bonusů, které získáte zcela zdarma (stačí si pouze ověřit identitu).

TOP sázkové kanceláře v ČR a bonusy
Sázková kancelářVstupní bonus + peníze zdarmaZískat bonus
50.000 Kč + 150 Kč zdarma Registrovat se
600 Kč + 300 Kč zdarma Registrovat se
2.000 Kč + 200 Kč zdarma Registrovat se
5.000 Kč + 500 Kč zdarma Registrovat se
10.000 Kč + 500 + 500 Kč zdarma Registrovat se

Některé sázkové kanceláře mají řadu bonusů, proto vám doporučujeme se podívat na bonusovou tabulku s kompletním přehledem bonusů. Najdete tam bonusy bez vkladů, vkladové bonusy nebo sázky bez rizika seřazeny podle výhodnosti s kompletními podmínkami.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy