S kým bude zápasit Terminátor Vémola v Oktagon 17? Termín zápasu a možnosti sledování

Přečtěte si všechny nejdůležitější informace o novém připravovaném zápase českého terminátoru Vémolu a norského veterána z Cage Warriors.

S kým bude Vémola bojovat na akci Oktagon 17? Profily + live stream

Terminátor je zpátky! Na galavečeru Oktagonu 17 se Karlos "Terminátor" Vémola postaví proti norskému zápasníkovi, který bojuje pod známou anglickou organizací - Cage Warriors.

V připravovaném zápase do 90 kg (light heavyweight) se můžete těšit na skutečně napínavý souboj mezi Karlosem Vémolou a Thomasem Robertsenom.

Dokáže porazit český terminátor ostříleného norského zápasníka? Přečtěte si základní informace o připravovaném zápase, které zahrnují termín a místo zápasu, profily jednotlivých bojovníků, jasný tip na vítěze zápasu a všechny možnosti jeho sledování.

Co se stalo s předchozím zápasem Vémola vs Mikulášek?

Na galavečeru Oktagonu 17 se měl původně konat zápas mezi Karlosem Vémolou a Václavem Mikuláškem, jehož každý zná pod přezdívkou Baba Jaga. Jejich plánovaný zápas se však musel dočasně odložit kvůli tomu, že český Terminátor nestihl zhubnout požadovanou váhu 84 kg (middleweight). Pokud český terminátor dokáže zhubnout požadovanou váhu do konce listopadu, tak v prosinci tohoto roku se můžete těšit na dlouho očekávaný zápas Karlose Vémolu a Václava Mikuláška!

Sledujte livestream z Oktagonu

Termín zápasu Karlos Terminátor Vémola vs.Thomas Saint Robertsen

Plánovaný zápas se odehraje už 17. října v brněnské sportovní hale Zoner BOBYHALL.

Hlavním zápasem galavečera Oktagonu 17 však nadále zůstává zápas mezi českým bojovníkem Davidem Kozmem a maďarským zápasníkem Maté Kertészem.

Oktagon 17: program a profily jednotlivých MMA fighterů

Na začátek vám stručně představíme profily obou MMA zápasníků.

Karlos Terminátor Vémola je první český MMA bojovník, který se dokázal probojovat do světově proslulého UFC (Ultimate Fighting Championship). Ve své profesionální kariéře stihl odehrát 33 zápasů, z nichž neuvěřitelných        27-krát odešel jako vítěz.

Thomas Saint Robertsen je norský zápasník, který zápasí pod anglickou organizací Cage Warriors. Asi málokdo tuší, že jeho oficiální profese je policista z povolání. Ve své profesionální MMA kariéře má za sebou pouze 11 odehraných zápasů, přičemž 3 zápasy skončily jeho prohrou.

Profily bojovníků
Karlos “Terminátor” VemolaThomas “Saint” Robertsen
národnost česká norská
věk 35 31
výška 183 cm 178 cm
váha 93 kg 84 kg
počet odehraných zápasů 33 11
výhry 27 8
prohry 6 3

Aktuální fight card si můžete prohlédnout na oficiální webové stránce Oktagonu.

Oktagon 17: tip na vítěze

Jak dopadne zápas Karlos Terminátor Vémola vs. Thomas Saint Robertsen? V sázkové kanceláři Tipsport si můžete vsadit na svého favorita zápasu i vy!

Aktuální kurzy pro jednotlivé MMA bojovníky:

Již ze samotných výsledků kurzů vyplývá, že sázející hráči dávají větší šanci na výhru českému Terminátorovi. Náš jednoznačný tip na vítěze zápasu je proto Karlos Vémola, který má za sebou větší počet odehraných zápasů a je otrlejší a daleko ostřílenější MMA bojovník jako norský zápasník Thomas Robertsen.

Chcete si vsadit i vy na svého favorita zápasu? Prohlédněte si aktuální kurzy pro plánovaný zápas Vémola vs Robertsen.

Oktagon 17: Možnosti sledování zápasu Vémola vs Robertsen

Celý galavečer Oktagonu 17 si můžete prohlédnout na vybraných televizních kanálech nebo online na internetu prostřednictvím několika livestreamů. Vyberte si vaši nejlepší alternativu sledování turnaje Oktagon 17.

TV sledování zápasu 

Pokud si chcete vychutnat plánovaný souboj Vémolu a Robertsena v TV, tak si budete muset počkat, protože celé vysílání galavečeře Oktagonu 17 se posune až o týden později. Opožděné TV vysílání galavečeře Oktagonu 17 bude probíhat na televizních kanálech O2 TV Sport a Joj Plus.

Sledování zápasu Vémola vs Robertsen livestream

Připravovaný zápas si můžete prohlédnout i v internetové online televizi TV Tipsport, ve které si můžete kromě bezplatného sledování zápasu i uzavřít sázku na svého favorita. Pro spuštění live sledování zápasu je třeba se pouze zaregistrovat v Tipsportu.

Navíc Tipsport nabízí pro nové hráče vstupní bonus a ještě i peníze zdarma ve výši 150 Netů (za libovolný počet Netů si umíte uzavřít sázku a výhra je pak vyplacená již v Korunách). Celkově je bonus zdarma ve výši 150 Kč což představuje zmíněných 150 Netů (1 Net = 1 Kč).

Livestream zápasu Vémola vs Robertsen na PPV

Přímý přenos z celého turnaje Oktagonu můžete sledovat prostřednictvím oficiálního livestreamu PPV (Pay-Per-View), který lze zakoupit na webové stránce Oktagon.tv. Zakoupení oficiálního livestreamu celého turnaje Oktagonu 17 vás vyjde na 9,99 € (270 Kč). Cena oficiálního livestreamu Oktagonu 17 zahrnuje také předzápasové studio se známými hosty a rozhovory s bojovníky z domácí scény.

Základní informace Vémola vs Robertsen

Kde a kdy se uskuteční zápas Vémola vs Robertsen?

Zápas se uskuteční již 17.10.2020 v brněnské sportovní hale Zoner BOBYHALL. Oba zápasníci se proti sobě postaví na galavečeru Oktagon 17.

Jaký je náš tip na vítěze zápasu?

Karlos “Terminátor” Vémola s kurzem 1.14.

Jaké jsou možnosti sledování zápasu?

Plánovaný zápas můžete sledovat živě prostřednictvím oficiálního livestreamu Oktagonu (PPV) nebo pomocí bezplatného live streamu na internetové televizi TV Tipsport.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 3.000 Kč. Fortuna vám dá dalších 6.00 Kč na vaše sázky.

Betano bonus

300 Kč zdarma + 3.000 Kč bonus

Sázejte v nové sázkové kanceláři s českou licencí.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

Menil som za kazdym mobil nie ale simku a pouzival som iba mobil internet a...
Podavate aj nadalej cez bet365?
Zdravím. Ponúkam na predaj svoje stavkove slovenske ucty :...
Stávkové účty
Časovo obmedzená akcia pri registrácii do Fortuny. Platí do 30.6....
Peniaze zadarmo do Fortuny