Oktagon 21: Alex Lohoré vs Leandro Silva – kdo z koho?

Plánovaný zápas Kníže vs Silva je dnes již minulostí. Leandro Silva dostal nového soupeře, kterým je francouz s africkými kořeny - Alex Lohoré. Sledujte live stream zápasu živě.

Oktagon 21 🥊 Lohoré vs Silva ▶️ live stream, kurzy a profily zápasníků

Asi každého fanouška Oktagonu bude zajímat důvod, proč se plánovaný zápas českého veterána musel náhlé zrušit. Změna soupeřů nastala skutečně na poslední chvíli, podle vyjádření Knížeho měl prý utrpět menší zranění během své přípravy na zápas.

Kromě jeho nečekaného zranění neměl Kníže ani dostatek času na svou přípravu, protože trénoval jednoho z nejlepších UFC bojovníků na světě - Makhmuda Macha Muradova.

Nový zápas Oktagonu bude skutečně velkou výzvou pro oba zahraniční protivníky. Jejich zápas se bude odehrávat ve váhové kategorii - catchweight 80 kg (dohodnuté váze). V zápase se tedy může stát, že mezi soupeři bude velký hmotnostní rozdíl.

Kdo je lepší zápasník a na koho se vyplatí podat sázku? Přečtěte si všechny důležité informace o zápase světové úrovně - Leandro SIlva vs Alex Lohoré. V článku se také dozvíte jak sledovat tento plánovaný zápas živě.

Událost Oktagon 21
Zápas Alex Lohoré vs Leandro Silva
Váhová kategorie Catchweight 80 kg
Datum a čas 30.01.2021 o 20:00 hod.
Místo konání Zoner BOBYHALL, Brno
LIVE stream PPV přenos nebo live stream (LINK1)

Co znamená váhová kategorie catchweight?

Tato méně známá váhová kategorie se používá kromě MMA i v boxu. Váhová kategorie catchweight v podstatě umožňuje sjednání nestandardního hmotnostního limitu, který přesahuje současné hmotnostní třídy tohoto bojového sportu. Oba soupeři, kteří přistoupí na váhovou kategorii catchweight, tak budou mezi sebou zápasit v rozdílných váhových kategoriích, takže jejich souboj bude více méně nevyrovnaný.

Sledujte livestream z Oktagonu

Kdy a kde se uskuteční zápas Lohoré vs Silva?

Zápas Lohoré vs Silva se uskuteční 30.01.2021 v brněnské sportovní aréně Zoner BOBYHALL. Čas zápasu je stanoven na 20:00 hod., nicméně jak bývá zvykem, plánovaný čas zápasu je pouze orientační a bude se v průběhu celého galavečeru Oktagonu ještě několikrát měnit.

Fighterský souboj se uskuteční na galavečeru Oktagonu 21, na kterém se kromě jiných zápasů bude odehrávat i hlavní zápas večera - Ivan Buchinger vs Ronald Paradeiser (souboj v lehké váze).

Oktagon 21: profily bojovníků Alex vs Apollo

Alex "Da Killa Kid" Lohoré se naposledy zviditelnil v posledním turnaji Oktagonu, kde bojoval proti českému Terminátorovi - Karlosu Vémolovi, jehož však nedokázal porazit. Lohoré je francouzský profesionální MMA zápasník, kterému patří až 5 světových titulů. Během své profesionální kariéry stihl Alex odehrát 25 MMA zápasů, z nichž pouze 6 z nich skončilo jeho prohrou.

Leandro “Buscape” alebo “Apollo” Silva je brazilský profesionální zápasník smíšených bojových umění, který soutěžil v divizích UFC v lehké a ve welterová váze. Apollo stihl během své profesionální kariéry odehrát 32 zápasů, z nichž až 24x odešel jako vítěz. Kromě toho se může Leandro SIlva pochlubit bilancí 13 zápasech, které byly ukončeny před limitem.

Více informací naleznete v tabulce s profily MMA zápasníků.

Profily MMA bojovníků
Alex LohoréLeandro Silva
národnost francúzska brazilská
věk 31 35
výška 185 cm 175 cm
váha 77 kg 70 kg
počet odehraných zápasů 25 32
výhry 19 24
prohry 6 8

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.

Aktuální kurzy pro zápas Lohoré vs Silva

Na tento nerovný souboj v catchweight jsou aktuální vypsány kurzy ve všech českých sázkových kancelářích. Jak si můžete všimnout, tak drtivá většina tipérů dává větší šanci ve vítězství právě brazilskému zápasníkovi Silvovi, který má značný výškový i váhový deficit svému francouzskému soupeři Alexovi Lohorému.

Zabavte se i vy a vsaďte si na svého favorita zápasu. Níže si můžete prohlédnout aktuální výšky kurzů v sázkové kanceláři Tipsport, v níž získávají bonus 150 Kč zdarma všichni její nově registrovaní hráči, kteří si zároveň stihli obratem ověřit svou totožnost.

Kdo se stane vítězem zápasu?

Leandro Silva nedávno uvedl ve svém rozhovoru, že svého francouzského soupeře bude plánovat ukončit rychlým knockoutem. Nezapomněl dodat ani to, že se ve svém boji se výrazně zlepšil a své bojové schopnosti rozvinul v novou úroveň.

Na druhé straně ringu je ostřílený zápasník Alex Lohoré, který si bude chtít urvat vítězství pro sebe, jelikož ve svém předchozím zápase poměrně dost pohořel. Lohoré si tak bude chtít napravit svou reputaci skvělého MMA bojovníka.

Z hlediska posledních odehraných zápasů má na vrch právě Alex Lohoré, jelikož loni měl odehrané alespoň dva zápasy. Naopak Leandro Silva se do ringu naposledy postavil před dvěma lety.

Náš tip na vítěze zápasu je brazilský zápasník Leandro Silva, který má sice za sebou větší pauzu, ale jak sám říká - neustále trénuje a udržuje se ve formě po celý rok.

Prohlédněte si skvělé promo video k prvnímu lednovému turnaji nového desetiletí.

Kde můžete sledovat zápas Lohoré vs Apollo?

Diváci si mohou vychutnat sledování galavečeru Oktagonu pouze online prostřednictvím několika dostupných live streamů. Na celý turnaj lednového Oktagonu se tak diváci a fanoušci nebudou moci podívat na žádné české nebo slovenské televizní stanici. 

Oktagon 21 online přenos PPV

Jednou z možností je sledování zápasu Lohoré vs Silva pomocí oficiálního live streamu Oktagonu - PPV (Pay Per View), který vám poskytuje přenos videa se zpoplatněným přístupem za jeho shlédnutí. Cena PPV přenosu je 270 Kč v předprodeji, přičemž v den začátku turnaje se cena za online přenos automaticky zvyšuje.

Live stream Lohoré vs Silva

Druhou alternativou je sledování turnaje Oktagonu přes live stream Tipsport TV, která dává svým všem aktivním tipérům a nově registrovaných hráčům bezplatný přístup pro sledování všech zápasů Oktagonu 21 (prvních 7 dní od registrace je každý přímý přenos na TV Tipsport zdarma). Kromě toho si mohou sázkaři během sledování zápasu uzavírat kurzové sázky na vítěze zápasu.

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.

Nejčastější otázky a odpovědi

1️⃣ Kdy bude zápas Lohoré vs Silva?

Plánovaný zápas proběhne 30.01.2021 o 20:00 hod. na galavečeru turnaje Oktagonu 21.

2️⃣ Kde se plánovaný zápas uskuteční?

Dějištěm zápasu je brněnská sportovní hala Zoner BOBYHALL.

3️⃣ Kdo je favoritem zápasu a jaké jsou kurzy? 

Největším favoritem zápasu je brazilský zápasník Leandro Silva. Všechny aktuální kurzy pro připravovaný zápas si můžete prohlédnout v našem článku.

4️⃣ Kde si můžete prohlédnout zápas Lohoré vs Silva?

Zápas si můžete prohlédnout jedině online pomocí dostupných live streamů. První možností je oficiální live stream Oktagonu - placená služba PPV. Druhou alternativou je zdarma live stream sázkové společnosti Tipsport

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

300 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 300 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Za registraci získate 300 Kč zdarma a když vložíte 3.000 Kč získate dalších 6.000 Kč.

Betano bonus

850 Kč za registraci + 3.000 Kč bonus

3.000 Kč + 300 a 500 Kč sázka zdarma + 50 točení s kódem: LIGA500

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

je nieco nove s touto stavkovou.rozmyslam sa tam regnut kedze mam problemy s...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu
Being a loyal reader of this blog, I can affirm that it consistently...
2 ucty u Doxxbet
ja tam tipujem stále. Príjmy daniť nemusíš a samozrejme že je to bezpečne....
BET 365
Copyright © 2011-2023 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt