Vsaďte si na svého šampiona ve welterweight: Kozma vs Kertész

Vsaďte si na svého šampiona ve welterweight a přečtěte všechny alternativy sledování zápasu MMA bojovníků. Dokáže obhájit David Kozma svůj získaný titul šampiona welterweight proti Kertészovi?

Oktagon 17: Kozma vs Kertész - termín, live stream a tip na vítěze.

Už tento rok se můžete těšit na titulní zápas David Kozma vs Maté Kertész. Asi není žádným tajemstvím, že setkání těchto MMA zápasníků se v minulosti skončilo prohrou maďarského zápasníka Maté Kertésze. Odvetný zápas je označován jako hlavní zápas galavečera Oktagonu 17, který obsahuje i další zajímavé zápasy MMA bojovníků.

Přečtěte si základní informace o připravovaném zápase Kozma vs Kertész, které zahrnují datum a místo zápasu, vizitky hráčů, jednoznačný tip na vítěze i všechny možnosti sledování tohoto titulního zápasu.

Termín zápasu David Kozma vs Maté Kertész

Hlavní zápas galavečera Oktagon 17 se uskuteční již 17.10.2020 v brněnské sportovní hale Zoner BOBYHALL. Z důvodu pandemie corona viru bylo otázkou, zda se plánovaný termín zápasu Kozma vs Kertész může odložit na následující rok 2021 (dle nejnovějších vydrajení Ondřeje Novotného by se měl zápas uskutečnit).

Sledujte livestream z Oktagonu

Program a vizitka Kozma vs Kertész

Na začátek si stručně představíme oba protivníky, kteří se setkají v hlavním zápase galavečeře Oktagonu 17.

David Kozma je český MMA bojovník, který získal v Oktagone titul šampiona ve welterweight. Tento ostřílený zápasník si na své konto připsal 37 odehraných zápasů, z nichž skončilo jen 11 zápasů jeho prohrou. Většina fanoušků zná Davida Kozmu pod přezdívkou růžový panter (pink panther), protože na jeho oblečení nikdy nechybí růžová barva.

Maté "Matthew" Kertész je maďarský zápasník, který se začal věnovat bojovým sportům až ve své dospělosti, přičemž svůj první profesionální zápas se mu podařilo odehrát ve svých 22 letech. Matthew stihl celkem odehrát 10 zápasů, z nichž skončilo 8 zápasů jeho výhrou.

Oba dva profesionální zápasníci budou bojovat o pás šampiona welterweight divize. Bitva na 5 kol přinese skutečně napínavý a vzrušující zápas, ve kterém bude David Kozma obhajovat svůj získaný titul šampiona welterweight.

Podívejte se na vizitky obou českých bojovníků.

Profily bojovníků
bojovníci Dávid Kozma Maté Kertész
národnost česká maďarská
věk 28 28
výška 183 cm 183 cm
váha 77 kg 77 kg
počet odehraných zápasů 37 10
výhry 26 8
prohry 11 2

Tip na vítěze titulního zápasu

Předpokládá se, že plánovaný zápas mezi Davidem Kozmem a Maté Kerteszem přivede velký počet diváků, kteří budou chtít uzavírat kurzové sázky na titulní zápas. V sázkových kancelářích uzavírá většina tipérů sázky ve prospěch českého MMA zápasníka Davida Kozmu.

Náš tip na vítěze je jednoznačně Dávid Kozma “pink panther”, nakolik je ostřílený bojovník a odehrál větší počet zápasů jako Kertész. V sázkové kanceláři Tipsport je vypsán kurz na Dávida Kozmu 1.55 a na maďarského fightera Maté Kertésza je vypsán kurz ve výši 2.29.

Možnosti sledování galavečeře Oktagon 17

Hlavní zápas galavečeru Oktagon 17 si můžete prohlédnout v přímém přenosu televize nebo online prostřednictvím livestreamu na internetu. Vyberte si vaši nejlepší alternativu sledování plánovaného MMA zápasu.

Sledování zápasu Kozma vs Kertész v TV

Zatím není 100% jisté, zda se připravovaný zápas skutečně odvysílá na televizních obrazovkách, nicméně je možné, že se bude zápas mezi Kozmem a Kerteszem vysílat právě na televizních programech O2 TV Sport a JOJ Plus. Vysílání zápasu se může přesunout na těchto zmíněných televizních programech i o týden později.

Sledování zápasu Kozma vs Kertész livestream

Sledování zápasu si můžete vychutnat i prostřednictvím live streamu, který je možné sledovat prostřednictvím sázkové kanceláře Tipsport. Titulní zápas si tedy můžete prohlédnout zcela zdarma na dostupné Tipsport TV. Tato online televize však vyžaduje přihlášení do vašeho herního účtu u Tipsportu, takže pokud ho nemáte, tak si ho musíte vytvořit. Během samotného sledování si dokážete uzavírat kurzové sázky na připravovaný zápas.

Sledování live zápasu na PPV

Poslední možností sledování zápasu Kozma vs Kertész je prostřednictvím oficiálního PPV (Pay-Per-View), který lze zakoupit pouze na oficiálních webových stránkách Oktagon.tv. Tento livestream zahrnuje samotný turnaj, předzápasové studio a různé komentáře a hodnocení zápasníků domácí scény. Cena tohoto přímého přenosu z galavečeru Oktagonu 17 je 10 € (cca 270 Kč).

Mobilní aplikace OKTAGON MMA

Chcete mít dokonalý přehled o nejnovějších akcích Oktagonu? Nová aplikace pod názvem Oktagon MMA vám přináší novinky a přednostní přístup k zakoupení prodejních lístků na všechny nadcházející turnaje Oktagonu. Kromě toho vám mobilní aplikace poskytuje i live stream jakéhokoliv turnaje Oktagonu. Nová mobilní aplikace je zatím dostupná ke stažení pouze pro mobilní zařízení s operačním systémem Android.

Základní informace Kozma vs Kertész

Kdy se uskuteční zápas Kozma vs Kertész?

17.10.2020 o 18:00 hod.

Kde bude dějiště zápasu?

Brno, sportovní hala Zoner BOBYHALL

Jaký je náš tip na vítěze zápasu?

Dávid Kozma s kurzem 1.55.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

300 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 300 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 3.000 Kč. Fortuna vám dá dalších 6.00 Kč na vaše sázky.

Betano bonus

300 Kč zdarma + 3.000 Kč bonus

Sázejte v nové sázkové kanceláři s českou licencí.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

Zdravím, môžete odporučiť stávkovú (pokojne aj zahraničnú) s vysokými...
Vysoké vklady a rýchle prijatie stávky
Slovenská recenzia stávkovej kancelárie TIPOS športové stávky + informácie...
ETipos bonus a recenzia
Slovenská recenzia stávkovej kancelárie Niké + informácie o bonuse
Niké bonus a recenzia